Šajā reizē TAVS AUTO TV perfekts auto trasei, operas apmeklējumam vai ģimenes ikdienai! 700 zirgspēkus jaudīgā Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šajā reizē TAVS AUTO TV perfekts auto trasei, operas apmeklējumam vai ģimenes ikdienai! 700 zirgspēkus jaudīgā Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid!
2026. gadā Volga zīmols atgriežas apritē ar diviem modeļiem: Volga K50 un Volga C50. Lasīt vairāk
Dienvidkurzemes novadā divi pašvaldības iegādātie elektroautobusi skolēnu pārvadāšanai jau kopš to ekspluatācijas sākumā regulāri jāremontē un bieži tie ir dīkstāvē. Iztērētie Eiropas fonda un arī pašvaldības līdzekļi nav attaisnojušies un nav arī veicinājuši klimata mērķu sasniegšanu, lēš vietvarā. Lasīt vairāk
Pilnībā elektriskais i3 uz konveijera stāsies 2026. gada augustā. Lasīt vairāk
Ikviens jauns Audi RS modelis liek zemei nodrebēt, taču nesen prezentētais RS5 jaunizlaidums ir jauns lēciens vispārāko Audi attīstībā. Lasīt vairāk
iAuto tests: Kāds ir “Volkswagen Tiguan” 20 gadu jubilejas piedāvājums par 43 010 eiro? (+ VIDEO)
17
Atjaunojamās elektroenerģijas ražotājs: Latvijā elektroenerģijas cenas ziemā varētu pārsniegt 300 eiro par MWh
11
Ar 700 zirgiem neapšaubāmi riteņus sniegā var izspolēt 7X ātrāk, nekā ar 100 ZS :-/