Katrs parāda savu Audi! 22

 
1.marts 2002 22:54

Ja esi AUDI markas fans, tad šeit ir tavas īstās virtuālās mājas! Katram ir iespēja parādīt pārējiem savu foršo Auto - AUDI, kā arī pastāstīt, kas ar to ir darīts, kā tūnēts utt.

Savas bildes sūtiet uz audi@iauto.lv - tās tiks publicētas šeit ar visiem Jūsu sūtītajiem aprakstiem. AUDI // iAuto
 
Visi komentāri
 
14372. viesis 1.marts 2002 23:06
0 0 Atbildēt

yeah!! šitais ir labais :)

14386. viesis 2.marts 2002 12:21
0 0 Atbildēt

Give me please a gidital camera for a while!!!

audifans

14393. viesis 2.marts 2002 13:59
0 0 Atbildēt

gidital :P ?

14424. viesis 3.marts 2002 14:23
0 0 Atbildēt

:D

14586. viesis 4.marts 2002 14:29
0 0 Atbildēt

Tikai buutu labi taisiit thumbnail galeriju nevis shitaadu kur jaabrousee caur.

Me ir arii dazhas labas mana car bildes.... cik lielas pic var suutiit? Maneejaas ir ap 4000*3000 pikselji... tikai vot jaasanjemas un jaapastraadaa vinjas, laiks tikai nav...

P.S. ciparu fotoaparaati ir #($*&@# :)

14588. viesis 4.marts 2002 14:38
0 0 Atbildēt

Būtu es turīgāks, varētu izrādīt šeit savu ,,Audi-100,, C4, kurš man ļoti patīk... Bet tā kā esmu tik turīgs, cik esmu, jāsamierinās ar VW-vento, kuru pagaidām laikam nav kur izrādīt...

14592. viesis 4.marts 2002 14:46
0 0 Atbildēt

Peksi: rubbdzi tieshi C4 arii raadiis ;)

14594. viesis 4.marts 2002 14:49
0 0 Atbildēt

rubbdzi: Ar interesi apskatīšos.

14595. viesis 4.marts 2002 14:52
0 0 Atbildēt

Man jau ir dazhas apstraadaatas pic ar manu car, bet tajaas ir paaraak liela pliko meitenju koncentraacija uz vienu car lai vinjas te publiceetu :)

Zini... autinsh taads forsh slapsh, un arii meitene izmirkusi ;)

14599. viesis 4.marts 2002 15:00
0 0 Atbildēt

Pareizi, meitenes te būtu nevietā rādīt !

14607. viesis 4.marts 2002 15:08
0 0 Atbildēt

Kāpēc?

14608. viesis 4.marts 2002 15:09
0 0 Atbildēt

Peksis: autinsh bez meitenes ir tas pats kas... nu galu galaa, ir lietas kuras dzivi padara forshaaku :) Un kaapeec nevietaa? Vai tev ir kas pret New stila focheneem? Taa, stapr citu, ir viena no maakslas nozareem...

14613. viesis 4.marts 2002 15:12
0 0 Atbildēt

var jau rādīt tikai meitenes!!!!! ;)

14616. viesis 4.marts 2002 15:14
0 0 Atbildēt

rubbdzi: Man nav nekas pretī. Ja gribi, rādi !

14617. viesis 4.marts 2002 15:18
0 0 Atbildēt

Audimans: bez car? Bet shis tachu it kaa buutu auto vortaals ;?

15537. viesis 8.marts 2002 13:04
0 0 Atbildēt

A nevar aizbraukt kaut kur uz safočēt? Man pašam minimālas iespējas. Vai varbūt visiem savākties iedot aprakstus unsafočēties! Un tāda galerija, ka turies!

Man pašam B4 Coupe 2.8L. Arī diezgan glīta un rādāma.

15538. viesis 8.marts 2002 13:07
0 0 Atbildēt

Tev coupei nummurs ar 666?

16906. viesis 18.marts 2002 15:01
0 0 Atbildēt

Nava! Bet vajadzētu dabūt!

60436. viesis 22.janvāris 2003 9:30
0 0 Atbildēt

60437. viesis 22.janvāris 2003 9:30
0 0 Atbildēt

Man patīk Audi.

64903. viesis 18.februāris 2003 10:20
0 0 Atbildēt

Naaks pavasaris, uzlikshu vasaras diskus, iepuleeshu, safocheesu un ar te ievietoshu :) pagaidaam ir tikai viena normaala bilde!!!! Audi rulleeee :))))

67350. viesis 4.marts 2003 12:57
0 0 Atbildēt

rulē

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aizsardzības ministrs Raivis Melnis par NBS spējām aizstāvēt Latvijas gaisa telpu pret droniem (+ VIDEO) 6

Aizsardzības ministrs Raivis Melnis pastāsta par pirmajiem darbiem, kas tiks veikti, lai uzlabotu valsts Bruņoto spēku iespējas aizsargāties pret droniem. Lasīt vairāk

 

499 eksemplāri, 600 000 eiro: Audi varenauto Nuvolari (+ FOTO) 4

Vācijas autobūves uzņēmums Audi laidīs klajā ierobežota skaita superauto Nuvolari – uzlādējamu hibrīdu, kas būs apveltīts ar aptuveni 1000 zirgspēku jaudu. Lasīt vairāk

 

“Morbidelli” - itāļu motosporta leģenda atgriežas ar jaunu modeļu klāstu (+ FOTO)

Itāļu motociklu zīmols ”Morbidelli” visvairāk ir pazīstams kā sacīkšu motociklu ražotājs un vairākkārtējs čempions dažādās motociklu “Grand Prix” (šodien - “Moto GP”) kategorijās. Tagad dažādi "Morbidelli" motociklu modeļi ir pieejami arī sērijveidā. Lasīt vairāk

 

Volkswagen koncerns uzsāk radniecisko Cupra Raval un ID.Polo ražošanu (+ FOTO)

Seat rūpnīcā Martorellā, Spānijā, sākta jauno elektrisko modeļu Cupra Raval un Volkswagen ID. Polo sērijveida ražošana. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti