Jaunais "Volkswagen Crafter" gaida rudeni - iAuto

Jaunais "Volkswagen Crafter" gaida rudeni 1

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 29.jūlijs 2016 10:04

"Volkswagen" atklājis informāciju par komerctransportlīdzekļa "Crafter" jaunās paaudzes modeli, kas tirdzniecībā gaidāms 2016.gada ceturtajā ceturksnī.

Konstruējot jauno "Crafter", "Volkswagen" inženieri  atteikušies no "Mercedes" palīdzības un šoreiz visu darījuši paši. Vizuāli furgons ir līdzīgs citiem jaunākajiem "Volkswagen", piemēram, "Passat" vai saviem kravas brāļiem "Caddy" un "VW T6" un tāpat kā tie, atbilst jaunākajām tehniskajām prasībām.

Furgona pircējam tiek solīta pieeja tādām modernām tehnoloģijām kā  ESP ar piekabes stabilizēšanas funkciju, adaptīvā kruīzkontrole, sānvēja asistents, atpakaļskata kamera, parkošanās palīgs un asistents, kas palīdzēs braukt atpakaļgaitā, brīdinot par šķēršļiem (Rear Traffic Alert). Būs arī LED starmeši ar līkumu izgaismošanas funkciju, kā arī tālo gaismu automātika.

Salonā braucējus sargās frontālie un sānu drošības spilveni,  bet par ērtībām gādās daudzie nodalījumi, kabatas un nišas, USB pieslēgvieta, 220V rozete, tālruņa brīvroku sistēma un pieeja internetam.

Pērkot jauno "Crafter", pircējs varēs izvēlēties trīs dažādus garumus (5,98-7,39 m), trīs dažādus augstumus (2,34 – 2,80 m), pašizgājēja versiju ar parasto vai četrdurvju kabīni. Automobiļa kopējā masa būs 3,5 – 5,5 tonnu robežās, bet maksimālā furgona ietilpība var būt pat 18 kubikmetri.

Par dzinējspēku gādās divlitru turbo dīzeļi vairākās versijās ar 102, 122, 140 un 177 ZS (Biturbo), ko varēs kombinēt ar sešu pakāpju mehānisko vai astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. "Crafter" varēs pasūtīt ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu, kā arī versijā ar priekšējo riteņu piedziņu un šķērsām iebūvētu motoru.

Jaunā "Crafter" cenas pagaidām netiek atklātas, toties zināmas, ka to ražos "VW" rūpnīcā Polijā.

 
Visi komentāri
 
Celtnieks 29.jūlijs 2016 14:55
0 0 Atbildēt

Ne redzēsim kāds būs Poļu ražojums!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ford pārskata elektrifikācijas plānus – vēl platāks solis atpakaļ 1

ASV autobūves uzņēmums atzīst kļūdu virzībā uz vispārējo elektrifikāciju, rēķinās ar zaudējumiem un turpinās ražot arī degvielas automašīnas. Lasīt vairāk

 

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 8

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

Ļoti grezns Unimog, bet – tikai vienā eksemplārā (+ FOTO) 8

Par godu uzņēmuma 80. gadu jubilejai, Mercedes-Benz Special Trucks izstrādājis unikālu transportlīdzekli, ko droši var saukt par greznāko Unimog, kāds jebkad radīts. Lasīt vairāk

 

Atteikšanās no iekšdedzes dzinēju aizlieguma kritizē Volvo un Kia 19

Daži autoražotāji nebūt nepriecājas par Eiropas Savienības kursa maiņu attiecībā uz pilnīgu iekšdedzes motoru aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti