Sāk pieteikumu pieņemšanu jaunā Volkswagen Arteon iegādei (+ video; foto) 5

 

Foto: Publicitātes attēls

Aleksandra Kostjukoviča | 18.aprīlis 2017 12:24

Šodien, 18. aprīlī Volkswagen Latvijā uzsāk jaunā flagmaņa Arteon iepriekšpārdošanu.

Šobrīd pasūtīšanai ir pieejami gan Arteon, gan Arteon R-Line ar benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina līdz 206 kW/280 ZS ar TSI motoru un 176 kW/240 ZS ar TDI BiTurbo agregātu. Abām jaudīgajām versijām standartaprīkojumā ietilpst DSG automātiskā transmisija un 4Montion pilnpiedziņa. Pirmās automašīnu piegādes klientiem ir plānotas 2017. gada jūlija sākumā.

Arteon modelis atspoguļo Volkswagen vīziju par premium klases auto – tas apvieno klasiskas sporta automašīnas dizaina elementus ar fāstbeka eleganci un ietilpību par pieejamu cenu. Tas aizrauj ar savu emocionālo dizainu, sportisko harizmu, elastību un plašumu – 2841 mm riteņu garenbāze un bagāžnieka tilpums no 563 līdz pat 1,557 litriem. Jaunais Volkswagen modelis ir pieejams ar priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu, kā arī digitalizētiem ekrāniem un vadības ierīcēm. Tas ir aprīkots arī ar interaktīvo informācijas ekrānu, atlokāmo ekrānu un jauno, ar žestiem vadāmo Discover Pro informācijas un izklaides sistēmu 9,2 collu lielajā ekrānā.

Arteon novatoriskās autovadītāja palīdzības un ērtības sistēmas pilnībā atbilst avangarda koncepcijai. Adaptīvās kruīza kontroles (ACC) sistēma tagad ņem vērā arī tādus datus kā braukšanas ātruma ierobežojumus un maršruta informāciju, automātiski koriģējot braukšanas ātrumu. Navigācijas sistēmas savienojumā ar dinamiskām gaismām nodrošina ceļa līkumu izgaismošanu pirms autovadītājs ir iebraucis līkumā. Otrās paaudzes ārkārtas palīdzības sistēma Emergency Assist sniedz pastiprinātu drošību – gadījumā, ja autovadītājs ārkārtas iemeslu dēļ nespēj turpināt vadīt automašīnu, sistēma ne tikai samazina ātrumu līdz pilnīgai apstāšanai, bet arī novirza to labajā joslā, lai netraucētu aizmugurē esošajām automašīnām.

Latvijas tirgū modelis ir pieejams gan augstas kvalitātes pamatkomplektācijas versijā, gan arī papildināms ar R-Line paketi, kas padara Arteon par īsti sportisku auto. Jauno Arteon pēc izvēles var papildināt arī ar elektriski vadāmo stikla jumta lūku, automātisku gaisa kondicionēšanas sistēmu ar 3-zonu temperatūras kontroli (tai skaitā gaisa kvalitātes sensoriem un alergēnu filtriem), masāžas funkciju priekšējiem sēdekļiem, apsildāmo ādas stūri, divu toņu Nappa ādas salona apdari un citiem papildu aprīkojumiem.

Neskatoties uz savu progresīvo koncepciju, Arteon ir pieejams par pievilcīgu cenu. Latvijā modeļa sākumcena būs 32 000 eiro un šī versija būs pieejama jau šī gada rudenī. Savukārt jaudīgākās komplektācijas Arteon cena ir 45 587 eiro par R-Line versiju ar 280 Zs TSI benzīna motoru un 46 393 eiro par R-Line versiju ar 240 ZS TDI dīzeļa motoru.

Volkswagen modeļu klāstā Arteon ierindojas virs Passat. Jaunais Volkswagen gran turismo tiks ražots Vācijas rūpnīcā, kas atrodas Emdenē

 
Visi komentāri
 
viencexperc 18.aprīlis 2017 13:33
1 0 Atbildēt

Vajadzētu vēl izveidot prēmium daciju.

gunbox 18.aprīlis 2017 14:07
1 0 Atbildēt

Cik naivam jābūt, lai izvēlētos 10 gadus vecu interjeru ar tik pat novecojušām tehnoloģijām par tik augstu cenu?

650 18.aprīlis 2017 15:00
0 1 Atbildēt

Ne ne, vajg izvēlēties amerikāņu vai japāņu meeslu par vēl augstāku cenu un ekonomijas nolūkā ar joprojām neiztrūkstošo segmentāro ciparu indikāciju interjera paneļos. Kā 1979.gadā VEFā tādus pulksteņus ražoja, tikai tur bija sarkani cipari ,nevis prasti zaļi vai indīgi zilgani ;D

viencexperc 18.aprīlis 2017 15:19
0 0 Atbildēt

Ja VW grib prēmiumu, tad lai jau izveido. Tikai pats padomā - cik daudz naudīgi pircēji gribēs braukt ar VW, kas nozīmē "tautas auto". Varēja izveidot jaunu zīmolu, nosaucot kaut kā savādāk. Pat mersedesi, kuri it kā neražo tautas automašīnas savu luksusu dēvē par Maybach. Arī japāņiem ir prēmiumi.

VW laikam grib, lai visa pasaule brauktu ar VW. Pat savus meitasuzņēmumus - škodu un seatu speciāli būvē neskaistus un vāji aprīkotus, bet Audi būvē katru gadu aizvien līdzīgāku VW, lai paliktu par populārāko zīmolu pat savā grupā. Vai baidās, ka ja reiz pienāks grūti laiki, lai nav žēl kādu no tiem pārdot.

650 18.aprīlis 2017 19:03
0 0 Atbildēt

Par VW piekrītu- prēmiuma gribētāji to neņems un "īstā" prēmiuma lietotāji ņēmējus neatzīs.Vāgena prēmiumvirziens tak ir audi un poršs.Tos vwāgenus jau viņi tur būvē katru gadu vipendrīgākus, bet tā ka būtu uz šnites 1:1 ar audi, tā jau nu gan nav.Tas, ka ar jaunu a8 varbūt brauc ne visiem tīkamas Personas, nenozīmē ka tas ir tehnisks draņķis. Ja vnk atceramies neseno laiku vēsturi, tad citur ir tieši tā pati tendence- vojādžieri no grandcaravāna vai taunkantrija pa gabalu neatšķirtu pat pats viņa izgatavotājs un tāds pacifica ar savu primitīvo ātrumkārbu pat ar 4l motoru zaudētu jebkuram ierindas dīzeļa a8, tai skaitā pat pasažieru ērtībās uz tālāka braucamgabala.Tos tikai viņu īpašnieki mēdza cildināt, tādam riktīgākam audi vai vismaz tuarega piekritējam tur viņos nav ko darīt, jo pāris metrus pabraucot viss top skaidrs.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nīderlande pirmā: Tesla vadītāji var braukt, neliekot rokas uz stūres

Nīderlande kļuvusi par pirmo Eiropas valsti, kas atļāvusi Tesla pašbraucošo auto funkciju izmantot uz publiskajiem ceļiem. Lasīt vairāk

 

Tikai Austrijai – Volkswagen Golf Falco Edition (+ FOTO) 7

Volkswagen Austrijā izlaidis divus īpašus “Golf Falco Edition” modeļus, godinot leģendāro mūziķi Falco un turpinot zīmola tradīciju apvienot auto ar mūziku. Šie modeļi pieejami tikai Austrijas tirgū, uzsverot vietējās kultūras nozīmi. Lasīt vairāk

 

Lētākais Cupra elektroauto Raval. Kas jauns Cupra ēdienkartē ? (+ VIDEO) 1

Izstādē Auto 2026, kas no 24. līdz 26. aprīlim norisināsies Ķīpsalā, ar visiem pārstāvētajiem zīmoliem un plašu stendu piedalīsies arī Cupra pārstāvis Autobrava Motors. Lasīt vairāk

 

Pārkāpums? - EK brīdina Spāniju un Poliju par PVN samazināšanu degvielai 6

Spānija un Polija, iespējams, ir pārkāpušas Eiropas Savienības (ES) noteikumus, samazinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) degvielai, lai mazinātu karadarbības Tuvajos Austrumos radīto ekonomisko ietekmi, trešdien paziņoja Eiropas Komisija (EK) Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti