Atverot pilna servisa dīlera centru Valmierā ŠKODA paplašina dīleru tīklu Latvijā 2

 

Foto: Publicitātes attēls

Auto 100 | 10.septembris 2018 10:47

No šī gada 5. septembra durvis vēris jaunais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs Mūsu Auto Valmiera, Valmierā, Rīgas ielā 86a. Dīlera centra atvēršana Vidzemē ir nākošais solis ŠKODA zīmola attīstībai Latvijā.

Jaunajā dīlera centrā ir apskatāms un pieejams aktuālais ŠKODA automašīnu modeļu klāsts ar izdevīgiem piedāvājumiem. Jau šobrīd Mūsu Auto Valmiera ŠKODA dīlera centrā ir pieejami testa braucieni ar jaunākajām ŠKODA automašīnām, iespējams veikt jaunu automašīnu pasūtīšanu kā arī izvēlēties to no plašā noliktavas krājuma atraktīvus piedāvājumus. ŠKODA dīleris nodrošinās kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto aprūpes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas noteiktos, visaugstākos klientu apkalpošanas un tehnoloģiskos standartus.

“Esam ļoti gandarīti kad tieši Valmierā jau šogad ŠKODA zīmols būs pārstāvēts ar pilna servisa dīleri un tieši Mūsu Auto Valmiera ir otrais zīmola dīlera centrs Latvijā realizējot izplatīšanas tīkla restrukturizāciju, kas tikta uzsākta pērnā gada rudenī . Lai ŠKODA kļūtu par vienu no vadošajiem un pieejamākajiem auto zīmoliem Latvijā, mēs turpināsim paplašināt dīleru tīklu visā Latvijā. Valmierā tiek atvērts pirmais pilna servisa dīleris ārpus Rīgas, kas ļaus visiem Vidzemes iedzīvotājiem un uzņēmējiem iepazīt ŠKODA automobiļu klāstu un saņemt augstvērtīgu servisu. Turpinot paplašināt ŠKODA tīklu Latvijā esam pulcējuši arī citus auto nozares dalībniekus pie dīleru tīkla attīstības gan Rīgā, gan Latvijas reģionos. Tuvākā gada laikā plānojam atvērt vēl vismaz divus dīleru centrus, jo mēs ticam gudrai Latvijas pircēju izvēlei,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

ŠKODA automašīnu salons un oficiālais servisa centrs Mūsu Auto Valmiera būs atvērts no pirmdienas līdz sestdienai Rīgas ielā 86a, Valmierā.

 

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 10.septembris 2018 18:00
1 3 Atbildēt

Ja vārdu "Škoda" latviskotu, sanāktu vārds - "Skāde".

Bez zemteksta.... uzrakstīju rakstīšanas pēc...

..lai gan tā arī domāju...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 20

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield"

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 5

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 

Amatpersonas apsekos nogāzušos vēja turbīnu Dienvidkurzemes novadā 31

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS) pirmdien kopā ar AS "Sadales tīkls" un Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem dosies uz Bunkas pagastu Dienvidkurzemes novadā, kur svētdien nogāzās vēja turbīna, aģentūru LETA informēja ministrijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti