Opel Vivaro bagāžniekā atrod 10 vjetnamiešus 10

 

Foto: Ilustratīvs attēls

Nozare.lv | 19.septembris 2018 18:03

Valsts robežsardzes darbinieki otrdien aizturējuši kādu Lietuvas pilsoni, kura vadītās automašīnas bagāžas nodalījumā tika atrasti desmit Vjetnamas pilsoņi, kuri Latvijā uzturējās nelikumīgi, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Valsts robežsardzes amatpersonas otrdien uz autoceļa Rēzekne-Jēkabpils apturēja kādu Lietuvā reģistrētu automašīnu. Apskates laikā "Opel Vivaro" bagāžas nodalījumā tika konstatēti desmit Vjetnamas pilsoņi, kuri Latvijā uzturas nelikumīgi.

Vjetnamas pilsoņi tika aizturēti Imigrācijas likuma kārtībā un ievietoti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā "Daugavpils".

Saistībā ar Vjetnamas pilsoņu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā robežsargi aizturēja arī automašīnas vadītāju - 1972.gadā dzimušu Lietuvas pilsoni.

Par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā pret Lietuvas pilsoni sākts kriminālprocess. 1972.gadā dzimušais vīrietis aizturēts un ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 19.septembris 2018 21:24
5 4 Atbildēt

Vai ir iespējams visus muslimus samainīt pret vjetnamiešiem?

dArtanjans 19.septembris 2018 21:29
5 0 Atbildēt

tai valstij,kas savāks viencexperc,bonusā došu 20 eritrejiešus un baru ar citiem čurbaniem un dvieļugalvām(mans biznesa prodzekts)

viencexperc 19.septembris 2018 21:59
3 2 Atbildēt

Tādu valstu būs ap 200, kas gribēs mani savākt.

Tāpēc es sapratu tavu domugājienu, ka līdz ar mani gribi piedāvāt lielu baru čurbanu un eritriešu, lai citas valstis sāktu apdomāt - vai plusi, ko iegūs no manis būs līdzvērtīgi tiem mīnusiem, kurus piedāvā klāt.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jau pielāgots – jaunais BMW iX3 Ķīnai ar parastajiem rokturiem 3

Vācijas autobūves uzņēmums BMW veicis izmaiņas elektriskā SUV iX3 konstrukcijā, lai pielāgotu to Ķīnas tirgus jaunākajām prasībām. Lasīt vairāk

 

iAuto tests: Vai jaunais “Renault Clio” ir iekšdedzes alternatīva elektriskajam “5” modelim? (+ foto) 5

Tie, kuri vēlējās “Renault 5” modeli ar benzīna dzinēju beidzot var gavilēt, jo jūsu vēlmes ir uzklausītas! Nu, gandrīz uzklausītas, jo klāt ir jaunais “Clio”. Jā, tas nav dzeltens un tam nepiemīt retro šiks kā “Renault 5” modelim, bet tas ir līdzīgā izmērā, brauc tikpat labi un arī pievilcīgi izskatās. Lasīt vairāk

 

Elektrisko Mercedes CLA labi pērk Eiropā, ko nevar teikt par Ķīnu

Mercedes vadība priecājas par kopējo CLA pasūtījumu skaitu, tomēr Ķīnā gaidītie panākumi izpaliek – nekas jauns Eiropas ražotājiem, it sevišķi pēdējā laikā. Lasīt vairāk

 

Eiropas tirgū pieejams pilnībā elektriskais Geely E5 1

Ķīnas autoražotājs Geely paplašina savu darbību Eiropā un gatavojas ienākt Vācijas tirgū ar diviem SUV modeļiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti