Maijā jaunu sezonu uzsāks e-motorolleru koplietošanas serviss “Skok” 2

Foto: Publicitātes attēls

Eterna Elect | 5.maijs 2021 9:26

Koplietošanas serviss “Skok”, kas piedāvā elektrisko motorolleru pašapkalpošanās nomu, gatavojas atsākt darbību maijā ar paplašinātu braucamrīku skaitu un atjauninātu mobilo lietotni.

Latvijā, tāpat kā visā pasaulē, transporta sfēras ietekme uz vidi kļūst par aktuālu jautājumu. Ir izveidoti dažādi alternatīvi mobilie transportlīdzekļi pārvietojoties pa pilsētu, viens no tiem – elektriskie motorolleri “Skok”. Izvēloties videi draudzīgu transporta līdzekli ne tikai tiek domāts par gaisa kvalitāti, bet arī par ātru nokļūšanu galamērķī bez sastrēgumiem. E-motorolleru koplietošanas sistēmas ieviešana veido draudzīgu pilsētvidi - samazina gaisa piesārņojumu, trokšņus, sastrēgumus un nodrošina pārvietošanās līdzekļus iedzīvotājiem un tūristiem.

“Skok” ir vienīgais e-motorolleru koplietošanas pakalpojuma sniedzējs Rīgā un Baltijas valstīs, kas piedāvā pilnībā automatizētu e-motorolleru koplietošanas pakalpojumu, izmantojot īstermiņa e-motorolleru pašapkalpošanās nomu. Motorolleru nomāšana notiek izmantojot mobilo lietojumprogrammu, kura ļauj lietotājiem atrast, iznomāt un lietot braucieniem.

“Aicinām katru izmantot bezmaksas braukšanas stundu profesionāla moto instruktora vadībā, kuru Skok nodrošina saviem klientiem. Mēs cenšamies radīt pārvietošanos ar Skok pieejamu, ērtu un izdevīgu. Novēlam drošus braucienus,” stāsta “Skok” klientu daļas vadītāja Baiba Upeniece.

Visi komentāri

0 1 Atbildēt

Kā ir - nomas serviss, nevis koplietošana. Un neatstājiet savus dranduļetus uz ietvēm.

0 1 Atbildēt

Skok? Prig- skok? Krievi.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Oranžā veste nav bruņuveste – ceļu remonts pēc principa “gan jau kaut kā” (+ VIDEO) 1

Ceļa remonta uzņēmuma darbinieks strādā objektā - viņš ir uzvilcis oranžo vesti, taču, šķiet aizmirsis, ka autovadītāji mēdz būt dažādi un tik droši darboties ielas vidū ārpus barjeru aizsarga pie atļautā ātruma 50 km/h, nav laba doma. Lasīt vairāk

115 430 eiro: Mercedes-AMG piedāvā GT 53 četrdurvju kupejas pamata modeli (+ FOTO)

Autoražotājs paplašina savu elektrisko GT 4-Türer Coupe (četrdurvju kupeju) saimi ar jaunu sākuma modeli – GT 53. Vācijā tas kļūs pieejams no 13. augusta, un tā cena sāksies no atzīmes 115 430 eiro. Lasīt vairāk

Bugatti Destrier – 1600 Zs jaudīgais Bolide pārtop mākslas darbā (+ FOTO) 3

Bugatti Destrier ir tikai 1 metru augsts, apveltīts ar vareno W16 motoru un izgatavots pēc īpaša pasūtījuma tikai vienā eksemplārā. Lasīt vairāk

Volkswagen ID. Aura T6 – jauns elektriskais SUV ar modernām tehnoloģijām Ķīnai 2

FAW–Volkswagen Ķīnā uzsācis jaunā pilnībā elektriskā vidējās klases krosovera Volkswagen ID. Aura T6 iepriekšpārdošanu. Modelis ir veidots uz CEA elektroniskās arhitektūras un aprīkots ar Carizon viedās braukšanas palīgsistēmu. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti