Investējot 100 000 eiro, “Tele2” piedāvā jaunu apdrošināšanas pakalpojumu – SOS palīdzību uz ceļa - iAuto

Investējot 100 000 eiro, “Tele2” piedāvā jaunu apdrošināšanas pakalpojumu – SOS palīdzību uz ceļa 4

 

Foto: Publicitātes attēls

Tele 2 | 22.jūlijs 2021 15:39

Mobilo sakaru operators “Tele2” turpina paplašināt savu darbību apdrošināšanas tirgū un kā atsevišķu pakalpojumu ieviesis automašīnas tehniskās palīdzības apdrošināšanu jeb SOS palīdzību uz ceļa.

Tele2” ir pirmais Baltijas valstīs, kas piedāvā šādu pakalpojumu, un tā izveidē ir investēti aptuveni 100 000 eiro. Šī apdrošināšana noderēs ikvienam automašīnas īpašniekam, jo dažādu automašīnas ķibeļu gadījumā varēs saņemt diennakts tehnisko palīdzību jebkurā vietā Baltijā.

SOS palīdzību uz ceļa “Tele2” mobilajā lietotnē var iegādāties ikviens “Tele2” klients, maksājot ikmēneša abonēšanas maksu 1,99 eiro. Apdrošināšanas polisē ietilpst visdažādākā veida tehniskā palīdzība, ja, piemēram, pārplīsusi riepa, iebraukts bedrē vai uzbraukts šķērslim, pārstājis darboties motors, traucēta elektronikas vai akumulatoru darbība u.c.

“Pie šī pakalpojuma izstrādes mēs strādājām ilgu laiku, jo vēlējāmies, lai tas būtu klientiem ērts un vienkāršs lietošanā. Šobrīd klients ar mobilās lietotnes palīdzību šo apdrošināšanas pakalpojumu var ērti pieslēgt un pieteikt palīdzību, kā arī klientam ir iespēja jebkurā laikā no šī pakalpojuma atteikties. Automašīnas īpašniekam vairs nevajadzēs uztraukties, kam zvanīt vai pie kā vērsties, ja atgadījusies tehniska ķibele ar automašīnu uz ceļa. Atliks tikai ieiet “Tele2” mobilajā lietotnē un pieteikt SOS palīdzību uz ceļa, lai meistari jau dotos uz notikuma vietu,” stāsta “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Līdz šim apdrošinātāji šo pakalpojumu piedāvāja kā bonusu kādam no automašīnu apdrošināšanas veidiem, bet ne kā atsevišķu apdrošināšanas produktu. Mūsu veiktās aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā 40% automašīnu īpašnieku vismaz vienu reizi ir gadījusies situācija, kad uz ceļa saplīsusi automašīna un bijusi nepieciešama tehniskā palīdzība. Tādēļ mēs prognozējam, ka šī apdrošināšana varētu būt pieprasīta daudzu automašīnu īpašnieku vidū.”

“Tele2” šo apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā sadarbībā ar AAS “BALTA”. Apdrošināšana darbojas visā Baltijā, bet sniegtā pakalpojuma apmērs atšķiras. Latvijas teritorijā palīdzības pakalpojumi tiek sniegti bez ierobežojumiem, savukārt ārpus Latvijas pakalpojumam ir noteikti maksimālās summas limiti.

“Veidojot šo pakalpojumu, mēs īpaši rūpējāmies par klientu servisu. Piemēram, ja tehnisko atbalstu nevarēs sniegt notikuma vietā, auto evakuators automašīnu nogādās uz jebkuru klienta izvēlētu vietu vai autoservisu 50 km robežās bez maksas, bet pasažieriem tiks nodrošināts taksometrs. Tāpat, ja tiks konstatēts, ka automašīnu pēc nogādāšanas servisā 24 stundu laikā nevarēs salabot, tiks nodrošināts maiņas auto,” saka “Tele2” apdrošināšanas pakalpojumu vadītājs Zemgus Eglītis.

“Tele2” 2019. gada beigās paziņoja par ieiešanu KASKO apdrošināšanas tirgū, bet šī gada jūnijā par auto tehniskās palīdzības jeb SOS apdrošināšanas pakalpojuma piedāvāšanu. Savukārt “Tele2” viedierīču apdrošināšana ir klientu īpaši novērtēts pakalpojums jau septiņus gadus. Saskaņā ar FKTK publicēto informāciju un aprēķiniem “Tele2” ir astotais lielākais fizisko personu īpašumu apdrošināšanas pārdevējs pēc parakstīto prēmiju apjoma 2020.gadā

 

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
cits bembists 22.jūlijs 2021 20:45
1 0 Atbildēt

Tele2 attīstības griesti būs tad kad viņi sāks piegādāt čeburekus un hamburgerus.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 

Pasaules tirgū laidīs naftas rezerves, lai apturētu straujo cenu kāpumu (+ VIDEO)

Starptautiskā Enerģētikas aģentūra paziņojusi, ka ir sākta rekordliela naftas rezervju laišana apgrozībā, tirgū padarot pieejamus 400 miljonus barelu jēlnaftas. Lasīt vairāk

 

Mercedes parāda GT kupejas salonu (+ FOTO) 6

Mercedes-AMG atklājis pirmos attēlus ar jauno elektriskā GT četrdurvju kupeju, ļaujot ielūkoties 2026. gadā gaidāmā jaunuma salonā. Lasīt vairāk

 

Policija uz autoceļa A8 pieķer vairākus autovadītājus, kuri braukuši ar ātrumu virs 150 km/h (+ VIDEO) 11

Veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas amatpersonas fiksējušas 432 ātrumpārkāpējus – vairākiem automašīnu “BMW” vadītājiem šīs brīvdienas beigušās ar transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu vai tiesību izmantošanas aizliegumu, tāpat kāds ātrumpārkāpējs ticis vēl pie pieciem administratīvā pārkāpuma procesiem par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti