Rīgā sniega dēļ var būt apgrūtināta satiksme - iAuto

Rīgā sniega dēļ var būt apgrūtināta satiksme 3

 

Ilustratīvs attēls Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Nozare.lv | 31.janvāris 2022 10:20

Rīgā rīta stundās sasnidzis daudz sniega, tādēļ var būt apgrūtināta satiksme, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Šorīt plkst.5.30 stājies spēkā dzeltenais brīdinājums par snigšanu Rīgā, kas ilgs līdz plkst.10 un mazākā apmērā turpināsies arī visas dienas garumā. 

Rīta stundās sniega sega Rīgā palielinājusies par 5-9 centimetriem, vietām sasniedzot pat 20 centimetrus. 

Uzņēmumi, kas pilsētā veic sniega attīrīšanu, strādā pastiprināti. Darbu veic 67 sniega attīrīšanas transporta vienības.

Pašvaldība brīdina, ka visas dienas garumā satiksme var būt apgrūtināta, iedzīvotājiem jāieplāno lielāks laiks ierastā maršruta veikšanai. Saistībā ar gaidāmo snigšanu, šodien atsevišķos Rīgas rajonos var būt traucētas arī āra aktivitātes un kavēta sabiedriskā transporta un gājēju pārvietošanās.

Iedzīvotāji aicināti rūpīgi pārdomāt transportlīdzekļu novietošanu, lai sniega tīrīšana notiktu bez aizķeršanās. Transportlīdzekļu vadītājiem nav ieteicams veikt apdzīšanas manevrus, kā arī jāizvēlas laikapstākļiem piemērots automašīnas vadīšanas stils, ievērojot pietiekamu distanci ar priekšā braucošo transportlīdzekli.

Namu īpašnieki un apsaimniekotāji aicināti pievērst uzmanību ietvju stāvoklim un veikt atkārtotu to tīrīšanu, ja snigšana turpināsies arī dienas garumā. Noteiktās Rīgas centra ielās ar palielinātu gājēju intensitāti ietvju stāvokli kontrolē Rīgas pašvaldības policija un pašvaldības sešas mobilās sniega tīrīšanas vienības, operatīvi iesaistoties to attīrīšanā un pretslīdes nodrošināšanā, pēc darbu veikšanas izrakstot rēķinu namīpašniekam.

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Vernons 31.janvāris 2022 10:44
5 0 Atbildēt

Visa nauda Staķim aizgājuši uz staķīšiem! Nav par ko sniegu tīrīt!

Chalenger 1.februāris 2022 18:51
1 0 Atbildēt

jāgaida pavasaris, nav ko tīrīt sniegu

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā; cik ziemā atļautais ātrums uz šosejas Tallina - Tartu? (+ FOTO) 9

Šobrīd degvielas cenām Latvijā un Igaunijā vairs nav tik lielas starpības kā tas bija 2025. gadā, tomēr kopumā ņemot, uzpildīt degvielu pie mūsu ziemeļu kaimiņiem joprojām ir izdevīgāk. Lasīt vairāk

 

Toyota ceļ jaunu nolietoto automobiļu pārstrādes rūpnīcu Polijā 10

Resursu lietderīgāka izmantošana, pārstrāde un saudzīgāka attieksme pret vidi - līdzīgs uzņēmums Toyota jau ir Lielbritānijā, tagad tāds būs arī Polijā. Lasīt vairāk

 

Bez pedāļiem un stūres - Tesla uzsāk Cybercab ražošanu 13

Tesla ir uzsākusi jaunu modeļa – Cybercab – ražošanu. Šis ir pirmais Tesla, kas neizmanto tradicionālo stūri un pedāļus, padarot to par pilnīgi autonomu transportlīdzekli. Lasīt vairāk

 

Pēdējie īstie – vācu medijs par vācu auto kvalitāti 25

Vācu izdevums Focus atskatās uz laikiem, kad vācu automobiļi vēl varēja lepoties ar savu kvalitāti un nosauc labākos Volkswagen, Mercedes un BMW modeļus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti