Japānas autobūves kompānija Nissan izplatījusi skiču zīmējumus ar atdzimstošās markas Datsun pirmo modeli, kas Indijas tirgū oficiāli debitēs 15.jūlijā.
Datsun hečbeks, kas pagaidām figurē ar nosaukumu K2, paredzēts jaunattīstības valstu tirgiem. Rietumeiropas iekarošana netiek plānota, taču sarakstā ir Indija, Krievija, Dienvidāfrika un Indonēzija. Piemēram, Krievijas tirgū Datsun jau 2015.-2016.gadā plāno realizēt aptuveni 100 000 automobiļu.
Pieejamā informācija liecina, ka Datsun K2 tiks ražots uz vienas platformas ar partnera AvtoVAZ modeli Lada Granta. Hečbeka bāzes modelim būs trīs cilindru benzīna motors, kas varēs strādāt tandēmā ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. Automobilim būs viens no plašākajiem saloniem savā klasē un tirgū to sagaidīsim 2014.gadā.
Datsun produkts iecerēts kā mazcenas modelis un, lai gan agrāk tika minēta skaitļi aptuveni 3000 ASV robežās, šāda cena ir maz ticama.
Foto:Publicitātes foto