Trīsriteņu „Toyota i-Road” nonāks pārdošanā (+ foto) - iAuto

Trīsriteņu „Toyota i-Road” nonāks pārdošanā (+ foto) 1

 

Toyota i-Road Concept Foto: Publicitātes foto

iAuto | 10.oktobris 2013 8:52

Japānas autobūves kompānijas „Toyota” vadība saskatījusi perspektīvu kompānijas trīsriteņu transportlīdzeklim „i-Road,” kas koncepta statusā debitēja šā gada pavasarī Ženēvas autoizstādē.

Divvietīgo „i-Road” izstādes apmeklētāji sagaidīja ar sajūsmu, tādēļ „Toyota” nešaubās – savu pircēju tas atradīs, un gadu pēc oficiālās pirmizrādes „i-Road” kļūs pieejams pircējiem.

Toyota i-Road Concept Foto: Publicitātes foto

„Toyota” apgalvo, ka „i-Road” ir ideāls transports pilsētai – tas ir manevrētspējīgs kā motocikls un ērts kā automobilis, neaizņem daudz vietas, turklāt ir videi draudzīgs un var iztikt bez benzīna.

Bez degvielas ļauj iztikt divi 2 kilovatu elektromotori un litija-jonu akumulatoru baterija, ko var uzlādēt pie parastā mājas elektrotīkla. Ražotāja dati liecina, ka ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem „i-Road” var nobraukt 50 km vajadzības gadījumā attīstot līdz pat 45 km/h.

Toyota i-Road Concept Foto: Publicitātes foto

 
Visi komentāri
 
torkjis 10.oktobris 2013 15:28
0 0 Atbildēt

Dēļ mazā ātruma, ko šis braucamais spēj attīstīt, piem. pa Krasta ielu braukt būtu visai bīstams pasākums ;-)

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 15

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO) 1

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti