Sprādziens uz Krimas tilta - vieglajam transportam un autobusiem satiksme daļēji atjaunota (+ VIDEO) - iAuto

Sprādziens uz Krimas tilta - vieglajam transportam un autobusiem satiksme daļēji atjaunota (+ VIDEO) 8

 
Nozare.lv | 8.oktobris 2022 19:20

Vieglajām automašīnām un autobusiem tiek atjaunota satiksme pār Krimas tiltu, paziņojis Krievijas izveidotās Krimas okupācijas administrācijas vadītājs Sergejs Aksjonovs.

"Sākta autotransporta satiksme pār Krimas tiltu. Pašlaik satiksme ir atvērta vieglajām automašīnām un autobusiem pēc pilnīgas apskates iziešanas," Aksjonovs sestdien rakstīja "Telegram" kanālā.

Kravas automašīnu vadītājiem ceļš jāplāno, izmantojot Kerčas prāmju līniju, kurā sestdien sākšot kursēt prāmis "Kerč-2", paziņoja Aksjonovs.

Viņš piebilda, ka līdz dienas beigām plānots atsākt arī dzelzceļa satiksmi pār Krimas tiltu.

Dzelzceļa satiksmes starp Krimu un Krieviju operators "Grand Service Express" sestdienas vakarā paziņoja, ka no pussalas divi vilcieni devušies ceļā uz Maskavu un Sanktpēterburgu un tie "šķērsos Krimas tiltu". 

Krimas tatāru pārstāvniecības priekšsēdētājs Refats Čubarovs telemaratonā sacīja, ka Krimā pēc ugunsgrēka un daļējas tilta sagraušanas cilvēki izpērk pārtikas produktus un degvielu.

"No rīta no plauktiem tika izslaucīti maizes izstrādājumi, miltus un pārslas varēja nopirkt līdz trim kilogramiem," viņš stāstīja, piebilstot, ka visgarākās rindas veidojušās pie degvielas uzpildes stacijām.

Pie prāmja, ar kuru var aizbraukt no Kerčas, veidojoties vairākus kilometrus gara rinda.

Krimas Rūpniecības politikas ministrija paziņojusi, ka pirmās nepieciešamības preču rezerves pussalā pietiek diviem mēnešiem, bet ažiotāžas novēršanai bakalejas pirkumiem noteikts ierobežojums - līdz trim kilogramiem vienam pircējam, ziņoja laikraksts "Novaja gazeta".

Krievijas Enerģētikas ministrija paziņoja, ka ar automašīnu degvielas krājumiem reģionā pietiktu 15 dienām.

Jau vēstīts, ka sestdien ap plkst.6 uz Krimas tilta, kas savieno Krieviju ar okupēto Krimas pussalu, eksplodēja kravas automašīna, kā rezultātā aizdegās vilciena cisternas ar degvielu.

Oficiāli tiek ziņots, ka ir sabrucis tilta autoceļš, kas savieno Krasnodaru ar Kerču, bet autoceļš starp Kerču un Tamaņu nav cietis. Oficiāli par dzelzceļa stāvokli netiek ziņots.

Automašīnu un vilcienu kustība pār tiltu tika apturēta. Plānots, ka darbību atsāks Kerčas prāmju līnija.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins devis rīkojumu izveidot valdības komisiju notikušā izmeklēšanai, kā arī Izmeklēšanas komiteja ir sākusi krimināllietu, lai gan netiek publiskots, pēc kāda panta.

Anonīmi avoti ziņo, ka tilts tika sagrauts Ukrainas Drošības dienesta (SBU) operācijā, tomēr oficiāli dienests atsakās komentēt notikušo, sakot, ka "SBU vai jebkuras Ukrainas valdības institūcijas iesaisti "triecienā" komentēsim pēc mūsu galīgās uzvaras".

Ja vēlies redzēt, kas notiek krievijas Ukrainas karā pa īstam tad seko @iAutolv Telegrama 18+ te https://t.me/iAutolv
 

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
imzz 9.oktobris 2022 1:16
4 0 Atbildēt

Arestovičs arī domā, ka tas drīzāk "inside job. Ģenerāļi varēs taisnoties, ka atstājām Hersonu, jo loģistika nestrādā: FSB tiltu nenosargāja, par izpildītāju uzskatīs Ukrainu. Faktiskais tiešais izpildītājs var būt GRU. Līdz ar to arī vienīgais grēkāzis nebūs armija, bet FSB arī, jo nenosargāja Putina fetišu. Lepojās, ka tiltam ne vārna nepārlidos, ne pele neielīdīs, bet pele ne vien ielīda, bet iestiepa kādu tonnu sprāgstvielu.

Vernons 8.oktobris 2022 19:47
1 0 Atbildēt

Tā iet, kad vieglais apdzen fūri - parāva līdzi!

Pļurkt 9.oktobris 2022 9:42
1 0 Atbildēt

Bija divi secīgi sprādzieni! Sagrautas 3 tilta sekcijas (2 blakus esošās, 3. caur vienu sekciju). Dzelzceļa tiltā 2 ugunsgrēka vietas.

Video no novērošanas kameras, kamera pēc 1. sprādziena pēc dažām sekundes desmitdaļām pamatīgai sašūpojas.... un šīs kamera aizmugurē nokrīt 3. tilta sekcija (to var redzēt citos uzņēmumos).

Ir aculiecinieki, kas saka ka bija 2 sprādzieni!

Kravas auto tikai atradās tajā liktenīgajā vietā. Ru armijnieki munīciju simtiem km attālumos vadā tikai pa dzelzceļu!!

i.ytimg.com/vi/l62yjnQniZ...fault_live.jpg

media.slovoidilo.ua/media/publica...ostu_large.jpg

konkurent.ua/media/uploads...8ba9f3ce67.png

sud.ua/uk/news/ukrai...likovali-video

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO) 1

Vienu diennakti degvielas cenām izdevies noturēties bez kāpiena uz augšu. Lasīt vairāk

 

Naftas cenām straujš kāpums; Gāzes cena pieaugusi par 35% 1

Naftas cenas pasaules tirgū ceturtdien strauji palielinājušās saistībā ar jauniem uzbrukumiem enerģētikas objektiem Tuvajos Austrumos, kas radījuši bažas, ka ilgstoša karadarbība radīs ilglaicīgu kaitējumu naftas un gāzes infrastruktūrai. Lasīt vairāk

 

Māris Ozoliņš TESTĒ: Kompakto pilsētas apvidus auto "Audi Q3 Sportback" ar 265 ZS jaudu (+ VIDEO) 8

Ar pilnīgi jaunu vadības sviru filozofiju, kur pat stūres statņa slēdži ir fundamentāli pārveidoti, trešās paaudzes "Audi Q3" ir gatavs no jauna iekarot pircēju sirdis. Lasīt vairāk

 

Lietuvas Enerģētikas ministrija uzdod "Orlen Lietuva" nekavējoties laist tirgū 80 tūkstošus tonnu degvielas no rezervēm 5

Lietuvas enerģētikas ministrs Žīgimants Vaičūns otrdien parakstīja rīkojumu, ar kuru naftas pārstrādes uzņēmumam "Orlen Lietuva" uzdod nekavējoties piegādāt tirgū 80 000 tonnu no rezervēm, kas atbilst 12 dienu krājumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti