Visi komentāri - Uzticamības reitings – amerikāņi Volkswagen noliek pēdējā vietā

Uzticamības reitings – amerikāņi Volkswagen noliek pēdējā vietā 14

 

Foto: Volkswagen

iAuto | 16.februāris 2025 13:06

Analītiskā aģentūra J.D. Power publicējusi ikgadējo automobiļu uzticamības reitingu, kas sastādīts vadoties no klientu atstātajām atsauksmēm.

Rezultāts iegūts izmantojot īpašu protokolu, no 2024. gada augusta līdz novembrim aptaujājot 34 000 trīs gadus vecu automašīnu īpašnieku un reģistrējot sūdzības ar kurām pircēji saskārās. Atbildes tika izmantotas, veidojot PP100 indeksu - sūdzību skaitu uz 100 transportlīdzekļiem.

Reitinga līderi jeb tie, par kuriem tika saņemts vismazāk sūdzību, ir Lexus (140), Buick (143), Mazda (161), Toyota (162) un Cadillac (169). Pirmajā desmitniekā arī Chevrolet (169), GMC (181), Porsche (186), BMW (189)  un Mini (190). saraksta vidusdaļā tādi pazīstami autoražotāji kā Ford (13.vieta; 208), Nissan (18. vieta; 215), Volvo (19. vieta; 242) un Mercedes (20. vieta; 243), savukārt pēdējās piecas vietas šī gada sarakstā nopelnījuši Land Rover (270), Audi (273), Jeep (275), Chrysler (282) un Volkswagen (285).

Analītiķi atzīmē, ka Premium segmentā labākie ir Lexus, Cadillac un Porsche, bet masu produkcijas segmentā: Buick, Mazda un Toyota. Lexus ir arī kopvērtējuma uzvarētājs, turklāt jau trešo gadu pēc kārtas.

Nozares vidējais rādītājs ir 202 sūdzības.

Piebildīsim, ka 2024. gada reitingā Volkswagen vēl neatradās pēdējā vietā, spējot aiz sevis atstāt Land Rover, Audi un Chrysler.

 
Visi komentāri
 
VP 16.februāris 2025 13:16
11 12 Atbildēt

Es liktu Audi aiz VW. Divi lielākie VAG grupas kauna traipi!

Nu 16.februāris 2025 13:30
4 1 Atbildēt

Vienu brīdi kia/hyundai bija uzticami,  līdz ieviesa 

Gpf filtrus benzina dzinējiem.

Viencexpercs 16.februāris 2025 16:48
7 4 Atbildēt

kopš kura laika vācieši prot mašīnas taisīt?

Janka 16.februāris 2025 17:55
1 1 Atbildēt

Tie VW, par kuriem te ir stāsts, ir taisīti ASV.

Qq 17.februāris 2025 9:25
2 0 Atbildēt

Daļa Meksikā daļa Eiropā. Bet problēma nav tajā kur tiek taisīti. Problēma ir pašos nekvalitatīvajos VW produktos un dārgajos remontos. ASV kaut kādi garāžas servisi kā Latvijā ar šrotos atrastām detaļām VW nelabos.

Purkšķis 16.februāris 2025 17:14
11 0 Atbildēt

Diemžēl audi un wv ir pilnīgi sabojāti ar savām super gudrajām izplūdes sistēmām, kuras remonts ir ekstrēmi dārgas. Izpūtēja saturs ir dārgāks par zeltu.

Qq 17.februāris 2025 9:22
2 0 Atbildēt

ASV tirgum VW grupa tirgo benzīna automātus. Vājais punkts viņiem vienmēr ši kombinācija bijusi.

Kk 17.februāris 2025 12:45
2 0 Atbildēt

VW, audi....tur viss ir slikti.... dīzeļi ir pilnīgi garām... benzīnu arī viņi nemāk taisīt...salonā kvalitāte arī ir stipri viduvēja...audi ir ļoti švaka dermantīna kvalitāte- plastmasīgs salons, bet cena kā ekskluzīvam auto...

nordic 16.februāris 2025 18:21
5 3 Atbildēt

Audi 16gada 2 TFSI benzīns, garantija 5 gadi netika izmantota ne reizi, 8 gadu laikā tikai divgadīgās apkopes, bez aizrādījumiem. Otrs ģimenē Toyota, tas pats 1:1, tik komforts un braukšanas prieks reižu mazāks. Nu jau pēdējos vairāk kā 25 gadus gimenē viens vācietis, viens japānis, japānis ne reizi nav iekabinājis uzticības reitingā. LV tirgus specifika 500+ t tikko no Vacijas vācietis pret pēc līzinga 100+t japāni, un tad vācietis lūzt vairāk pret 4 reiz mazāk nobraukušu japāni.

Onsis 17.februāris 2025 7:56
4 0 Atbildēt

Kā tā var, Das auto, nolaist līdz Das shaise!

ZZZZ 17.februāris 2025 10:56
0 2 Atbildēt
Sandris 17.februāris 2025 17:39
1 0 Atbildēt

Nissan qashqai. 5 gadi ar jaunu,bez problēmām.

Kia 17.februāris 2025 19:49
2 2 Atbildēt

10 gadi, jauns no veikala, 220tkm nobraukts tika. Principā vispār nekādu defektu.

Iva666 19.februāris 2025 12:59
0 1 Atbildēt

Protams, ka auto, kuru kopumā ir mazāk, saņems arī mazāk sūdzību. Derētu skatīties procentos cik katras markas  lietotāji ir apmierināti ar saviem auto un cik procenti par tiem sūdzas. Un salīdzināt šos procentus starp markām.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tesla pārtrauks Model S un Model X ražošanu, lai pievērstos robotiem

Tesla noņems no konveijera abus lielākos modeļus, lai atbrīvotās jaudas novirzītu cilvēkveidīgo robotu ražošanai. Lasīt vairāk

 

Latvijā atklāj jauno trešās paaudzes “Audi Q3” modeli; cena no 44 500 EUR (+ VIDEO) 2

Vakar Rīgā svinīgā pasākumā “Audi” iepazīstināja ar “Q3” modeļa jaunāko - trešo paaudzi. Auto tiek piedāvāds divos virsbūves variantos un benzīna, dīzeļa un lādējamā hibrīda dzinēju versijās. Lasīt vairāk

 

Volkswagen piegādes rekords Latvijā; Audi pirktākais premium auto 2025.gadā (+ VIDEO) 9

Moller Baltic Import, Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen importētājs Baltijas valstīs, 2025. gadā klientiem ir piegādājis 15 702 automašīnu, kas ir par 45% vairāk nekā 2024. gadā, kad uzņēmums piegādāja teju 11 000 automašīnu. Lasīt vairāk

 

ADAC secinājums: digitālā pārvalde arvien sarežģītāka, jaunie auto arvien bīstamāki 33

Skārienfunkciju pārvalde ir bīstama, un, lai arī tas izskatās moderni, jaunās automašīnas šo risinājumu dēļ kļūst arvien bīstamākas, secinājuši ADAC eksperti. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti