Sniega vētras dēļ ASV ziemeļaustrumos paralizēta satiksme, nedarbojas skolas un uzņēmumi (+ VIDEO) 1

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com/watch?v=InNWXDPVit0

Nozare.lv | 24.februāris 2026 8:18

ASV ziemeļaustrumos plosās spēcīga sniega vētra, kuras dēļ miljoniem cilvēku palikuši mājās, ir paralizēta satiksme, kā arī nestrādā skolas un daudzi uzņēmumi.

Meteorologi paziņojuši, ka šī ir spēcīgākā sniega vētra šajā reģionā pēdējo desmit gadu laikā. Dažviet uzsnidzis vairāk nekā 60 centimetru sniega, bet Rodailendā sniega segas biezums pārsniedzis 90 centimetrus.

Sniegavētras dēļ pirmdien tika slēgta ANO galvenā mītne Ņujorkā.

Ņujorkā, Filadelfijā un citās pilsētās, kā arī vairākos štatos izsludināta ārkārtējā situācija.

Dažviet nekursē sabiedriskais transports.

Pēc lidojumu izsekošanas tīmekļvietnes "FlightAware" datiem, pirmdien ASV atcelti vairāk nekā 5600 avioreisi, bet otrdien atcelti apmēram 2000 lidojumi.

Pirmdienas vakarā bija pārtraukta elektroapgāde vairāk nekā 430 000 mājsaimniecību un uzņēmumu, liecina vietnes "PowerOutage" dati.

Tikmēr meteorologi prognozē, ka nedēļas beigās ASV ziemeļaustrumus sasniegs vēl viena spēcīga sniega vētra.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Tas navA tas ūdens no mūsējās jūras malas miļjoņi m3 ar to vilni lielo aizputināti?

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Drošībai, ne sodiem - Igaunijā par mobilajiem radariem brīdinās ceļa zimes 11

Turpmāk Igaunijā autovadītājus pirms mobilajiem ātruma radariem brīdinās ar speciālām ceļa zīmēm. Jaunā kārtība paredz, ka ārpus apdzīvotām vietām brīdinājuma zīmes jāizvieto 300–500 metrus pirms radara, savukārt pilsētās un ciemos – 150–300 metru attālumā. Lasīt vairāk

Jaunā Volkswagen cerība- elektroauto Volkswagen ID.Cross(+ VIDEO) 1

Šoreiz atgriezīsimies Hamburgā, kur pavasarī TV Autoziņas viesojās Volkswagen ID. bulvārī, un satikām vairākus jaunos elektromobiļu modeļus. Šoreiz runa ir par ID. Cross. Tas ir auto, kam potenciāli vajadzētu kļūt par Volkswagen dižpārdokli. Lasīt vairāk

97 procenti – jūlijā arī Dānijā privātais sektors pircis gandrīz tikai elektroautomobiļus 1

Dānija strauji tuvojas Norvēģijai elektroauto popularitātes ziņā. Jūlijā 80,2% no visiem valstī reģistrētajiem jaunajiem vieglajiem automobiļiem bija pilnībā elektriski, bet privātpersonu segmentā šis rādītājs sasniedza pat 97%. Tas nozīmē, ka gandrīz katrs jaunais automobilis, ko iegādājās privātais pircējs, bija elektroauto. Lasīt vairāk

Chrysler vadītājs apžilbst no saules un ietriecas stāvoša satiksmes autobusa stūrī, kas bija palicis joslā (+ VIDEO) 30

Pie Jūrmalas domes noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā "Chrysler" vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, tika apžilbināts no saules un ietriecās stāvoša 4. maršruta satiksmes autobusa aizmugurējā stūrī. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti