TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: KIA Sportage pret KIA Sportage.Vērtē Jānis Vanks(+ VIDEO) 4

TV Autoziņas speciāli iAuto | 2.septembris 2025 11:58

KIA Sportage ir viens no svarīgākajiem korejiešu ražotāja modeļiem Eiropā, tostarp Latvijā, attiecīgi uzlabotā Sportage izmaiņas ir veiktas ļoti rūpīgi un pārdomāti, bet cik daudz tas atšķiras no sava vecākā brāļa.

nterjera un eksterjera dizainā izmaiņu nav daudz, taču rūpīgāk ieskatoties tās ir pamanāmas un pat gana nozīmīgas, piemēram, priekšējo lukturu dizains, bet kā ar tehnisko pildījumu un braukšanas izjūtām? To salīdzinās un vērtēs Drošas braukšanas skolas direktors Jānis Vanks. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

iAuto teicams apskats. Ļoti labi pasniegts, likās Jānis nedaudz par ātru stāsta, bet tendences tādas un skatītājs jānotur, dinamikā. Kam vajadzēs, tas iepauzēs. Montāža teicama. 

 Jāni, restes nav modē, jaunā paaudze to dēvē par grilu 🙈 Pats to ilgi nevarēju pieņemt, tracināja 😜 Cepums par godīgo jaudas salīdzinājumu, tag jau moderni nepilnības nepieminēt. Iespējams programmatūras uzlabojums bija visam jaunumam pamatā, un nedaudz niansēti dizainu pamainīt.

0 0 Atbildēt

Agrāk teica - izmēģina, tagad - testē....

0 0 Atbildēt

Visiem Kia benzīna t-gdi dzinējiem,  bez hibrīda, ir viena problēma.  Paliels patēriņš pilsētā. Nevar salīdzināt ar kādreizējo 1.6 vai 1.7 crdi.

0 0 Atbildēt

Leprakons testē

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

4,6 litri uz 100 km: Volkswagen piedāvā Golf Hybrid un T-Roc Hybrid (+ FOTO) 3

Volkswagen papildina modeļu klāstu ar diviem pilnā hibrīda modeļiem, kas ļaus ietaupīt degvielu un neprasīs pieslēgšanos pie elektrotīkla. Lasīt vairāk

Ķīniešu BYD elektromobilis "pazaudē" motoru (+ VIDEO) 13

Autovadītāji Ķīnas pilsētā Šeņjanā nofilmējuši neparastu skatu – elektromobili, kas brauciena laikā pazaudē motoru. Lasīt vairāk

Mārtiņa Seska, Renāra Franča noslēdzošais brauciens SS18 WRC Delfi Igaunijas rallijā - 7.vieta 19.07 (+ VIDEO)

Latvijas rallija pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis veic pēdējo ātrumposmu Igaunijas rallijā, kurā tika iegūta 7. vieta kopvērtējumā. Lasīt vairāk

Novietot ārpus telpām: BMW ASV atsauc 29 000 uzlādējamo hibrīdu 5

Vācijas autoražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs ir izsludinājis atsaukumu aptuveni 29 000 uzlādējamo hibrīdautomobiļu (PHEV), kuriem būs jānovērš problēmas ar starteri. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti