Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
diagnoze wrong, mans ir cita māla taisīts! ![]()
sļupstēšu ka nu ka priekšā: Melnais bruņinieks.....![]()
nu, nedomājam tieši, domājam pārnesti, pārnesti.....
melnais spalvainais![]()
Elvīrai rodgobals?? ![]()
hmn, mja......
nu ok, melnais bruņinieks ar (kā Jūs sakat) mellām spalvām un lāča ausis......
Briesmekli, Tu gadījumā nedzīvo Gobu ielā?
cik garas spalvas? Un kura vieta ausis??? ![]()
kāda šiem abiem tēliem ir saistība? un stāvoklis? un pālis? un tautība??????? ko??? ![]()
izkod vardei p i r ž a m o.. ![]()
![]()
![]()
![]()
labāk bebrim![]()
tāda klusa un jauka un mierīga, bet tādus textus ārā spļauj......
paldies, Sama, esmu jau gana ēdis šodien.....![]()
tauta saka: tie klusākie ūdeņi - tie dziļākie.. bet ja dziļos ūdeņos tiek - visu var sagaidīt.. ![]()
Kad paradas Briesmeklis, tad Gugi un sama pazūd! Viens no tiem ir sliktais! Jauku visiem vakaru! arī es pazūdu!
pazūdi miglā.. ?
mūūūūūūūūcccccc. ![]()
knaši! savādāk izkodīsim.....piržamo! ![]()
un neliec basus savus jaunos pārāk skaļi.......![]()
ui kā man te viss griežās.......ui! ![]()
nospied pauzi.. ![]()
nevaru sev pogu atrast...nafff..
Vai tā pauzes poga saucās "Plau" ![]()
nu mēģini spiest ![]()
nospeidu...labāk nevajadzēja..grūši tagad.....ai......ui......
vajadzīgs viens H, nē 4 H!
nav tas ķēms ne digs ne specs!
![]()