Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 ..9
audifans0 Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

meklē paziņas / radus fričos un tad jau būs vieglāk

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

audifans0 rakstīja:meklē paziņas / radus fričos un tad jau būs vieglāk

tādu nav iešu grūtāko ceļu...bet ar kādām problēmām jārēķinās?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc?

ceri ietaupīt vai piedzīvojumus gribas?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

naudu nav kur likt.noperc te pat letak bus.ekskursijā aizbrauc par ietaupito naudu.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:kāpēc?

ceri ietaupīt vai piedzīvojumus gribas?

negribās starpniekus, gribu no privātā īpasnieka pa tiešo, ne no firmas un ne no turku plačiem.

sava veida piedzīvojumus arī gribās.

xama Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

a tu frichu valodu labi saproti? es arii mekleju mashiinu, varbuut varam braukt kopaa? p.s es vaacu valodaa gandriiz nulle esmu

viestursss Reģ.: 01.06.2004
0 0 Atbildēt

2draugi pirms kāda laika pirka audi vācijā, brauca Tur paši ar savu auto, nopirka placī jauno un tad mauca kopā uz Latviju atpakaļ,rezultātā 300ls ietaupīja uz auto,bet smadzenes ar sev pačakarēja apkārt kuļoties+ēšana-gulēja gan mašīnā, nopirka labu,nesistu, dabūja krāsu kādu vēlējās.Bet nu rēķinies ka diez lētāk nesanāk kā pirkt te-vienīgais pluss ka vari dabūt, kas nav bijusi sista un vairāk arī savai gaumei tīkamu.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

viestursss rakstīja:2draugi pirms kāda laika pirka audi vācijā, brauca Tur paši ar savu auto, nopirka placī jauno un tad mauca kopā uz Latviju atpakaļ,rezultātā 300ls ietaupīja uz auto,bet smadzenes ar sev pačakarēja apkārt kuļoties+ēšana-gulēja gan mašīnā, nopirka labu,nesistu, dabūja krāsu kādu vēlējās.Bet nu rēķinies ka diez lētāk nesanāk kā pirkt te-vienīgais pluss ka vari dabūt, kas nav bijusi sista un vairāk arī savai gaumei tīkamu.

Tieši to es arī vēlos! Nesistu labu auto.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Oscar

Klausi tautu - pērc auto tepat (ja vien nēsi nolūkojis dārgāku teiksim par štukām sešām). Tas viss nav tik viegli kā izklausās. Turki fāterlandē nesnauž un visas lētās mašīnas viņi jau nopērk pirms sludinājums par tās pārdošanu vēl nonāk avīzē.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

xama rakstīja:a tu frichu valodu labi saproti? es arii mekleju mashiinu, varbuut varam braukt kopaa? p.s es vaacu valodaa gandriiz nulle esmu

Vācu valodā es esmu 0 ar + ,bet domāju pierunāt čomu.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja:kāpēc?

ceri ietaupīt vai piedzīvojumus gribas?

negribās starpniekus, gribu no privātā īpasnieka pa tiešo, ne no firmas un ne no turku plačiem.

sava veida piedzīvojumus arī gribās.

ja atbrauksi atpakaļ,uazraksti atskaititi,tikai ta pa česnomu.

es tev ieteiktu kadam braukt lidzi,samaksā savu naudiņu un nav problemas ,atkaribāno pakalpojumu paketes tas maksāno 150 eur.bez valodas tur labak nelist ,nu vismaz pirmo reizi

viestursss Reģ.: 01.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad rēķinies ar apm. nedēļu tur kamēr atradīsi, naudu paikai, gulēt var auto vai kempingā(15ls/pa nakti, pa pameščeņije), un nepārdzerties vācu alu veiksmīgi sameklēt!!!

riciks Reģ.: 03.06.2002
1 0 Atbildēt

Juus gribat teikt ka vacijaa tie autini nav sisti!!!! Smiekliigi!!!!!!!

Man pazina kas ar to nodarbojas no savas pieredzes staastija ka visi auto arii vaacijaa ir bijusi vairaak vai mazaak sisti. Ja gadiijumaa nav bijis sists tad ir liela cena.Vieniigi Vaacijaa tie autini vareetu buut labaak sataisiiti, kaut gan turki arii tur ir turki ar liikaam rokaam

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

bvectra rakstījascar

Klausi tautu - pērc auto tepat (ja vien nēsi nolūkojis dārgāku teiksim par štukām sešām). Tas viss nav tik viegli kā izklausās. Turki fāterlandē nesnauž un visas lētās mašīnas viņi jau nopērk pirms sludinājums par tās pārdošanu vēl nonāk avīzē.

Klausu tautu un tāpēc jau arī braucu pirkt tur.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zina kādu citu www adresi Vācijā (kas līdzīga mūsu www.reklama.lv), kur publicē auto pārdošanas sludinājumus, izņemot mobile.de?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

riciks rakstīja:Juus gribat teikt ka vacijaa tie autini nav sisti!!!! Smiekliigi!!!!!!!

Man pazina kas ar to nodarbojas no savas pieredzes staastija ka visi auto arii vaacijaa ir bijusi vairaak vai mazaak sisti. Ja gadiijumaa nav bijis sists tad ir liela cena.Vieniigi Vaacijaa tie autini vareetu buut labaak sataisiiti, kaut gan turki arii tur ir turki ar liikaam rokaam

turki neko netaisa viņiem roķeles no diršas aug,kapec viņiem butu jataisa ja atbrauc leitis vai latvietis un ni]operk tadu ka stav.varka ta pat normala viņam sanak

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tak vācieši paši pa tv reiz rādīja kas ar tiem auto ir

tipa onka pārdod savu audi, ar kuru tikai svētdienās sievasmāti vedis uz tirgu

pēc parakņāšanās bāzēs noskaidro, ka onkam tas auto nekad nav piederējis, nobraukums virs 300k, auto bijis pamatīgi sists, onka ir tikai širme turku biznesam

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:Varbūt kāds zina kādu citu www adresi Vācijā (kas līdzīga mūsu www.reklama.lv), kur publicē auto pārdošanas sludinājumus, izņemot mobile.de?

www.autoscout24.de/

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

amigoz rakstīja:

Sunis rakstīja:Varbūt kāds zina kādu citu www adresi Vācijā (kas līdzīga mūsu www.reklama.lv), kur publicē auto pārdošanas sludinājumus, izņemot mobile.de?

www.autoscout24.de/

Tur jau tie paši auto, kas iekš mobile.de, pat mazāk!

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Tur jau tie paši auto, kas iekš mobile.de, pat mazāk!

tu prasīji adresi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

...Bet nu rēķinies ka diez lētāk nesanāk kā pirkt te-vienīgais pluss ka vari dabūt, kas nav bijusi sista un vairāk arī savai gaumei tīkamu.

Tieši to es arī vēlos! Nesistu labu auto.

Nesistu auto Vācijā nav!!! Tādi mēdz būt tikai salonos.

Var gadīties ka noskriesies pa Vāczemi pāris nedēļu un neko nedabūsi. Čaļi kas ar to noņemās pat mēdz atbraukt tukšā.

Tur skaties reklāmas avīzēs agri no rīta, uzreiz zvani un JOZ pie auto (bet ne tālu, jo var gadīties ka auto jau pēc 30 min ir pārdots).

Bet vislabākais pērc tepat.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mobile laikam ir lielākais.

Mani ar šāda piedzīvojuma kāre ik pa brīdim paķer.

Cik noprotu, visproduktīvāk laikam ir:

1) Braukt uz turieni ar auto, vismaz 2-3 cilvēkiem

2) Jāpērk auto ar derīgu tehnisko apskati

3) Jāpērk tranzītnummuri (???) (Vai arī nav jāpērk, ja ir DE numuri?)

4) Un stūres saslēgu vajag nopirkt (ir dzirdēts, ka pēc iegādes, auto no tuvākā bendzīntanka tiek aidzdzīts)

Droši vien ir vēl šādi tādi sīkumi. Paicuku var pirkt lielveikalā, gulēt var kempingā teltīs / līdzpaņemtajā auto.

Naudiņa - no bankomāta (tikai kartes limits jānoņem)

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tīri kā ekskursija šāds pasākums ir ok (ja neesi iesūnojis omka, kam dajoš 4 **** viesnīcu un visu pārējo uz paplātes)

Vācu valodu vajag zināt vismaz sarunvalodas līmenī. Vismaz 1 cilvēkam.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

vai kāds var pateikt, kādās avīzēs ir jāmeklē - kā saucas? un kuros reģionos, kā saka, vislabāk ķeras, kur ir vislielākā izvēle? un, ja lido ar lidmasinu, tad uz vietas jānoīrē kāds auto laikam ?. . .

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:Mobile laikam ir lielākais.

Mani ar šāda piedzīvojuma kāre ik pa brīdim paķer.

Cik noprotu, visproduktīvāk laikam ir:

1) Braukt uz turieni ar auto, vismaz 2-3 cilvēkiem

2) Jāpērk auto ar derīgu tehnisko apskati

3) Jāpērk tranzītnummuri (???) (Vai arī nav jāpērk, ja ir DE numuri?)

4) Un stūres saslēgu vajag nopirkt (ir dzirdēts, ka pēc iegādes, auto no tuvākā bendzīntanka tiek aidzdzīts)

Droši vien ir vēl šādi tādi sīkumi. Paicuku var pirkt lielveikalā, gulēt var kempingā teltīs / līdzpaņemtajā auto.

Naudiņa - no bankomāta (tikai kartes limits jānoņem)

Gluži manas domas. Vienīgi par to naudu... bankomātā?

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti