Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

Man kā privātpersonai, pērkot no juridiskas personas Vācijā, nāksies samaksāt tos 16% vai nu es tur izstiepšos vai saraušos. Pērkot no fiziskas personas, nekāds PVN nekur nebūs jāmaksā. Tas tā kā būtu skaidrs.

Shearer, no tevis teiktā saprotu, ka juridiskā persona var nemaksāt 16% Vācijā un samaksāt 18% šeit?

Ir bijusi pieredze kā juridiskai personai ar iepirkumiem no ārzemēm pirms iestāšanās ES. Bija tā - preci ārzemēs pērc bez PVN, bet 18% PVN samaksā uz LV robežas (atmuitojot). Cik zinu, tad tagad jur.pers. maksā PVN preces iegādes zemē (ja tā ir ES) tik, cik katrā valstī tas ir noteikts (tātad Vācijā 16%, Čehijā laikam bija 21 vai 22% utt.).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Ok, ir dārgāk..nu un kuru tas krata?

Kāpēc dārgāk? Par tādas pašas kvalitātes mašīnu tur vajadzētu būt lētāk, jo starpnieks taču arī grib ēst.

Protams, labu mašīnu labā stāvoklī par labu (lasi - zemu) cenu tur neatrast, bet tas jau ir cits stāsts. Tad jau vieglāk laikam atrast labu mašīnu par zemu cenu ir šeit, jo neviens taču nepirks "tādu pašu mašīnu" par vismaz 30% augstāku cenu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja:

shearer rakstīja:

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

un taa vietaa lai samaksaatu 16% vaacijaa samaksaaji 18% latvijaa? tas, luuk, ir spilgts latvieshu biznesa paraugs

tu gan esi stulbs ((( sorry, bet kautko tadu jau tikai tu vari izdomaat...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja:

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

Man kā privātpersonai, pērkot no juridiskas personas Vācijā, nāksies samaksāt tos 16% vai nu es tur izstiepšos vai saraušos. Pērkot no fiziskas personas, nekāds PVN nekur nebūs jāmaksā. Tas tā kā būtu skaidrs.

Shearer, no tevis teiktā saprotu, ka juridiskā persona var nemaksāt 16% Vācijā un samaksāt 18% šeit?

Ir bijusi pieredze kā juridiskai personai ar iepirkumiem no ārzemēm pirms iestāšanās ES. Bija tā - preci ārzemēs pērc bez PVN, bet 18% PVN samaksā uz LV robežas (atmuitojot). Cik zinu, tad tagad jur.pers. maksā PVN preces iegādes zemē (ja tā ir ES) tik, cik katrā valstī tas ir noteikts (tātad Vācijā 16%, Čehijā laikam bija 21 vai 22% utt.).

juridiskais personai nav jaamaksaa Vacija, jo tjipa var maksaat sheit. bet sheit nodokli savukaart var elementeeri nomuhljiit nu pakonsulteejies ar kadu gramatvedi, vinsh tev pastaastiis nu karoch tadi kaa arba lai tik maksaa tos 16procentus vai labak 18% LV, butu kads labums vismaz. zhel ka cilvim galvinja uz pleciem atrodas tikai tapec lai putni rumpi nepiekakaatu...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

sorry, tas bija elbee domaats... arba te njiprichom... visi tie makaroni vienaadi

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: sorry, tas bija elbee domaats... arba te njiprichom... visi tie makaroni vienaadi

blee, nu pilniigs bezpridjels...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja:

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

Man kā privātpersonai, pērkot no juridiskas personas Vācijā, nāksies samaksāt tos 16% vai nu es tur izstiepšos vai saraušos. Pērkot no fiziskas personas, nekāds PVN nekur nebūs jāmaksā. Tas tā kā būtu skaidrs.

Shearer, no tevis teiktā saprotu, ka juridiskā persona var nemaksāt 16% Vācijā un samaksāt 18% šeit?

Ir bijusi pieredze kā juridiskai personai ar iepirkumiem no ārzemēm pirms iestāšanās ES. Bija tā - preci ārzemēs pērc bez PVN, bet 18% PVN samaksā uz LV robežas (atmuitojot). Cik zinu, tad tagad jur.pers. maksā PVN preces iegādes zemē (ja tā ir ES) tik, cik katrā valstī tas ir noteikts (tātad Vācijā 16%, Čehijā laikam bija 21 vai 22% utt.).

juridiskais personai nav jaamaksaa Vacija, jo tjipa var maksaat sheit. bet sheit nodokli savukaart var elementeeri nomuhljiit nu pakonsulteejies ar kadu gramatvedi, vinsh tev pastaastiis nu karoch tadi kaa arba lai tik maksaa tos 16procentus vai labak 18% LV, butu kads labums vismaz. zhel ka cilvim galvinja uz pleciem atrodas tikai tapec lai putni rumpi nepiekakaatu...

Par to, ka var neSAMAKSĀT LV, skaidrs Tikkai vaiga kādu draudzīgu juridisku personu

Tu gadījumā ar autiņu dzīšanu nodarbojies?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja: Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

Decembra beigās atdzinu autiņu! Arī braucu pats pakaļ Uz turieni caur tūrfirmu ar autobusu, bet atpakaļ ar prāmi uz Ventspili! Vācijā autiņu jau dabūju kautkādā trešajā dienā! Cenas ziņā arī esmu apmierināts, jo ietaupīju aptuveni 2750 EUR! Protams nav viegli atrast - ja ir labs autiņš, tad augsta cena, Ja cena apmierina, tad mašīna ir pajāta! Turku plačos pavēroju, ka viņi daudzas mašīnas vispār nesakopj pirms pārdošanas! Ieliek placī, bet autiņš viss pied..sts ar kautkādiem čipšiem, drupačām dubļiem!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

Oscar rakstīja: Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

Decembra beigās atdzinu autiņu! Arī braucu pats pakaļ Uz turieni caur tūrfirmu ar autobusu, bet atpakaļ ar prāmi uz Ventspili! Vācijā autiņu jau dabūju kautkādā trešajā dienā! Cenas ziņā arī esmu apmierināts, jo ietaupīju aptuveni 2750 EUR! Protams nav viegli atrast - ja ir labs autiņš, tad augsta cena, Ja cena apmierina, tad mašīna ir pajāta! Turku plačos pavēroju, ka viņi daudzas mašīnas vispār nesakopj pirms pārdošanas! Ieliek placī, bet autiņš viss pied..sts ar kautkādiem čipšiem, drupačām dubļiem!

Kas pa autiņu, gads?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

azors rakstīja:

Oscar rakstīja: Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

Decembra beigās atdzinu autiņu! Arī braucu pats pakaļ Uz turieni caur tūrfirmu ar autobusu, bet atpakaļ ar prāmi uz Ventspili! Vācijā autiņu jau dabūju kautkādā trešajā dienā! Cenas ziņā arī esmu apmierināts, jo ietaupīju aptuveni 2750 EUR! Protams nav viegli atrast - ja ir labs autiņš, tad augsta cena, Ja cena apmierina, tad mašīna ir pajāta! Turku plačos pavēroju, ka viņi daudzas mašīnas vispār nesakopj pirms pārdošanas! Ieliek placī, bet autiņš viss pied..sts ar kautkādiem čipšiem, drupačām dubļiem!

Kas pa autiņu, gads? [/c

Pasāts 2002 gads

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

azors rakstīja:

Oscar rakstīja: Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

Decembra beigās atdzinu autiņu! Arī braucu pats pakaļ Uz turieni caur tūrfirmu ar autobusu, bet atpakaļ ar prāmi uz Ventspili! Vācijā autiņu jau dabūju kautkādā trešajā dienā! Cenas ziņā arī esmu apmierināts, jo ietaupīju aptuveni 2750 EUR! Protams nav viegli atrast - ja ir labs autiņš, tad augsta cena, Ja cena apmierina, tad mašīna ir pajāta! Turku plačos pavēroju, ka viņi daudzas mašīnas vispār nesakopj pirms pārdošanas! Ieliek placī, bet autiņš viss pied..sts ar kautkādiem čipšiem, drupačām dubļiem!

Kas pa autiņu, gads? [/c

Pasāts 2002 gads

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Tu gadījumā ar autiņu dzīšanu nodarbojies?

nu jau vairs nopietni nee. bet tapat shad tad jau sanaak, taa teikt pleziiram...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Uggga rakstīja:

Tu gadījumā ar autiņu dzīšanu nodarbojies?

nu jau vairs nopietni nee. bet tapat shad tad jau sanaak, taa teikt pleziiram...

Tu tikai priekš sevis vai arī nelielam biznesam? Teiksim, ja es beidzot ar sevi vienošos, ko gribu un, ko varu atļauties, par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību varētu palīdzēt atrast un nokārtot papīrus Vācijā? Pašam ar vācu valodu ir tikkai nedaudz labāk kā ar latīņu.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Mans braalens dzen no vaacijas masiinas uz pasuutijuma ar garantijam, taapat arii ir trelis un var atvest mobiilee noskatitu automasiinu.

Sikakai informacijai meilot uz andis_ur@inbox.lv" target="_new">Sandis_ur@inbox.lv , iedosu vinja tel., nr.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja:

Uggga rakstīja:

Tu gadījumā ar autiņu dzīšanu nodarbojies?

nu jau vairs nopietni nee. bet tapat shad tad jau sanaak, taa teikt pleziiram...

Tu tikai priekš sevis vai arī nelielam biznesam? Teiksim, ja es beidzot ar sevi vienošos, ko gribu un, ko varu atļauties, par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību varētu palīdzēt atrast un nokārtot papīrus Vācijā? Pašam ar vācu valodu ir tikkai nedaudz labāk kā ar latīņu.

kautko jau varam sadomaat. ja pirksi autinju kas maksas vismaz 7tk eiro, tad ir jeega braukt pakalj, ja leetaak, tad liec vien uz tralja, bet sanak tikai kakjis maisaa... uzraxti uz hellsings@inbox.lv ko tu isti gribi pirkt utt...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

shearer rakstīja:

ja pirksi autinju kas maksas vismaz 7tk eiro, tad ir jeega braukt pakalj, ja leetaak, tad liec vien uz tralja,

Vari izskaidrot,kādā sakarība ir treilera pakalpojumu cenai un mašīnas vērtībai?

ar trali vienmer buus leetaak. jo dargaks auto jo lielaaka cenas atshkjiriba LV->DE. saproti? teiksim kaukads b4 tur nemaz nav dikti leetaaks kaa te. teiksim 500eiro leetaaks. bet A6 2002. gada tur bus letaks par kadiem paris tk vismaz. tadelj jo dargaks auto, jo izdevigak braukt pasham. teiksim perkot b4 un pasham braucot pakalj sanaks pat dargak kopaa nekaa nopirkt shiten te uz vietas.

ps. man ir galigi vienalga cik auto maksa, es njemu konkretu summu par savu iztereto laiku un chakaru neatkarigi ko un par cik peerk. man tas neko neizsaka. vienkarshi cilvekam nebus izdevigi braukt pakalj leetam auto...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

un vel ir jau ta ka perkot ar trali sanak kakjis maisaa. pirms auto iegades to noteikti vajadzeetu apskatiit. citaadi var smagi iegraabties.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ar trali vienmer buus leetaak. jo dargaks auto jo lielaaka cenas atshkjiriba LV->DE. saproti? teiksim kaukads b4 tur nemaz nav dikti leetaaks kaa te. teiksim 500eiro leetaaks. bet A6 2002. gada tur bus letaks par kadiem paris tk vismaz. tadelj jo dargaks auto, jo izdevigak braukt pasham. teiksim perkot b4 un pasham braucot pakalj sanaks pat dargak kopaa nekaa nopirkt shiten te uz vietas.

Vo, pilnībā piekrītu!!!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja:

shearer rakstīja:

ja pirksi autinju kas maksas vismaz 7tk eiro, tad ir jeega braukt pakalj, ja leetaak, tad liec vien uz tralja,

Vari izskaidrot,kādā sakarība ir treilera pakalpojumu cenai un mašīnas vērtībai?

ar trali vienmer buus leetaak. jo dargaks auto jo lielaaka cenas atshkjiriba LV->DE. saproti? teiksim kaukads b4 tur nemaz nav dikti leetaaks kaa te. teiksim 500eiro leetaaks. bet A6 2002. gada tur bus letaks par kadiem paris tk vismaz. tadelj jo dargaks auto, jo izdevigak braukt pasham. teiksim perkot b4 un pasham braucot pakalj sanaks pat dargak kopaa nekaa nopirkt shiten te uz vietas.

Ne vienmēr!

Ļoti bieži cenu starpība ar mūsu autotirgoņu piedāvājumu neatšķiras vispār vai ir pat dārgāka nekā Latvijā. Ja autiņš patiešām ļoti labs, vācietis prasīs bargu naudu (un viņam pohuj, ka tev liksies nereāli dārga cena), savukārt, ļoti izdevīgi ir iegādāties nedaudz iebuktētu, saskrāpētu utt. braucamo.

Es arī piepelnos ar lietotu autiņu tirdzniecību, taču nekad nepiekritīšu vest lētākus par 4000 eiro. NAV VĒRTS!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Lētu auto vispār nav vērts meklēt Vācijā.

Piekrītu, ka dārgajiem būs jūtama cenu starpība (virs 10 000 eiro), taču viss atkarīgs no auto stāvokļa. Ja autiņs ideāls, tiešām nedauzīts un no pirmajām rokām, vācietis prasīs bargu naudu - nekādi argumenti par vidējo cenu tirgū nelīdzēs.

Izdevīgi ir pirkt nedaudz iebuktētu, apskrāpētu u.tml. braucamo, tad cena jau kaulējama un stipri draudzīgāka

P.S. Ja nav valodu zināšanas, visu gaišu Goda vārds

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: un vel ir jau ta ka perkot ar trali sanak kakjis maisaa. pirms auto iegades to noteikti vajadzeetu apskatiit. citaadi var smagi iegraabties.

šīri, un tu būtu tas speciālists, kam varētu uzticēt 2002 gada Audi iegādi? Un tu garantēsi, ka tas auto būs O.K.?

es neko negaranteeju. tas cilveks kas pirks, tas arii pats vinju apskatiisies un pateiksi vai vinjsh ir labs vai slikts. es nesapratu kapec vispar shaads jautaajums? meibii izlasi visu topiku no pasha saakuma...

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Es arī nesaprotu kāda nozīme cenai!Es skatos pēc Volvo V40 (1,8i) pēc 2000g. un mūsu sludinājumos ir piedāvujums apm. 3-4 varianti.Tad tāpēc būtu jāizvēlas no šiem 3-4..es neredzu problēmu, kapēc nevar pats braukt pakaļ.Riski pastāv vienmēr,bet ja šeit nav izvēle...??Protams ja tas auto ir tikko atdzīts,tad tas pats vien sanāk..bet ja padrāzts tepat pa Latviju

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

dakteris rakstīja: Es arī nesaprotu kāda nozīme cenai!Es skatos pēc Volvo V40 (1,8i) pēc 2000g. un mūsu sludinājumos ir piedāvujums apm. 3-4 varianti.Tad tāpēc būtu jāizvēlas no šiem 3-4..es neredzu problēmu, kapēc nevar pats braukt pakaļ.Riski pastāv vienmēr,bet ja šeit nav izvēle...??Protams ja tas auto ir tikko atdzīts,tad tas pats vien sanāk..bet ja padrāzts tepat pa Latviju

Uz Latviju dzen tos auto, pēc kuriem ir pieprasījums. Kāda jēga atdzīt to neizdevušos V40, ja viņš gadiem stāvēs placī? Es dodu priekšroku Latvijā brauktiem auto. Jo tur gandndrīz uzreiz var redzēt kas un kā.

nu tu vari pirkt LV lietotu auto. es nepirktu. visi tie ziemas saalji un netiiriiba uz muusu celjiem tomer sabojaa daudz ko - gan vadus, gan gumijas, gan veel daudz ko citu. un par bedrem vispar nemaz nav ko runat. Vacija tomer tie apstaklji ir daudz labaaki. es esmu secinajis, ka tur 200tk nogajis auto parasti ir labaka stavokli neka taads, kas te 100tk nogajis. un tur DE ari cilvekiem ir cita domashana un ari iztureshanas pret savu spekratu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Nu nezinu gan, esmu braukājis ar tiem "tikko no Vācijas". Viņos ir jāliek iekšā tikpat, ja ne vairāk kā tepat brauktajos. Lopiski saimnieki ir gan gan šeit, gan Vācijā.

nee protams ka taa ir kaa tu saki, labu auto neviens nepaardod. vienigais ka tie no vaacijas parasti ir nu taadi nedaudz koptaaki, smukaaki un spiidiigaaki.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Atkal vajadzētu palīdzību vācu valodas zināšanās:

D 3 Katalysator, Klimatronik, Servo, Zentralverriegelung mit FB,4x Airbag,4x El. Fensterheber, El. Schiebedach, El. Spiegel, El. Antenne,3x Bremsleuchte, Tiptronik, Parktronik, Lenkrad Verstellbar,4x Kopfstütze, Schekheft gepflegt bis 20000KM, V - Tec Motor, Beide seiten Kratzer und Beulen, usw. ... ... .-- irrtümer und zwischenverkauf vorbehalten- -im kunden auftrag- -

Sākumu vairāk vai mazāk saprotu, bet beigas tumša bilde. Ar vārdnīcu izlobīju kaut ko par buktētim un skrāpētiem abiem sāniem, bet tas arī viss. Lūdzu palīdziet!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti