Auto no Vācijas sev.

Oscar Reģ.: 24.07.2002

Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja:vai kāds var pateikt, kādās avīzēs ir jāmeklē - kā saucas? un kuros reģionos, kā saka, vislabāk ķeras, kur ir vislielākā izvēle? un, ja lido ar lidmasinu, tad uz vietas jānoīrē kāds auto laikam ?. . .

...labaak noteukti kersies vaacijas apakspusee, buus ar leetaak, bet atvesana daargaaka. Padziivoju kaadu laicinju vaaczemee un zinu taadas aviizes(aii netaa) kaa DHD24.de , avis-net.de. tur nav daudz piedaavaajumu bet tur ir savaadaaki nekaa mobile.de vai faircar.de. Taas abas adreses ir domaatas vairaak vaacu augsdaljai!!!! un tur ir lielaaka iespeeja pakauleeties, ja cenai klaat VB, tad noteikti var kauleet..

Y73 Reģ.: 17.08.2004
0 0 Atbildēt

Kādu brītiņu esmuy atpakaļ no Fāterlandes. Bija lietas kārtojamas, pa ceļam autiņus sporta pēc paskatījāmies..-)) Kādus padsmit placjus (90% turkisj zeni) paskatījāmies, vienu CRX paņēmām - cipars 3300 Eur, nokaulējām uz 2450 EUR. Par atvesjanu - man liekas, ka letak ir treilis, samaksaajaam turkam, uzzvaniijaam treilim, kurjs garaam brauca, naakosjajaa dienaa savaaca. Nekaadu galvassaapju..-)) 300 EUR. Dziivojaam uz vietas, bet normaalus kaarus jaameklee caur vieteejiem, ja zini ko gribi. Ir viens keksinjs, kas dziivo Minsteree jau gadus 10, ir savs placis, kaa arii perfekti paarzina reaalo auto situaaciju, sadarbojas ar niknajiem autosaloniem, kaa kas labs traapas - taa vinjam padod zinju.

Es ieteiktu braukt sekojoski:

Izveelies marsrutu - tad mobile de ieziimee lielaas pilseetas, kaadus 100 km radiusā ieziimee intereseejosjos auto, un skaties kur atrodas placji - reaali mobile.de ir ljoti daudz plasju adreses..-)) Mazliet cjakars, bet vismaz ir plans kur braukt... Savaadaak uz dullo - nebuus viegli, jo lielie saloni ir kaa pie mums - riktiigi pa daargo, bet autinji kaa konfektes.

Par bankomaatiem - liekas, ka reaalu pikji zaudeesi, ja njemsi aaraa, bet bankaas neesmu paarliecinaats, ka naudu iedos, jo ja Rīgaa es no vienas Hansabankas filiaales gribu iznjemt paaris stukas, tad zvana uz manu dzimto filiaalu sanjemt pa faksu nez kadus apstiprinaajumus..-))

Tikai Polijaa paaraak netuseejiet - tanks, degviela WC un pa pedaaljiem..-)) Labaak lieki neziimeeties..

Zinu, ka daudzi velk autinjus no francijas/pie vaacu robezjas..

Bet nu jebkuraa gadiijumaa - lai veicas, bet dienas 5 - 10 ieplaano gan, pirms tam paskaties, kur braukt. Ar valodu - pilniibaa iztikaam ar anglju, jo turki jau arii saak ziibereet angliski, ja placii seezj 3, tad viens rubii fisjku. Vācu valoda nebuus garants cenas pazeminaajumam.

Papildus fiska kaa mazliet nosist cenu. Jau bijaam vienojusjies par CRX, turx saka kaadu cenu Jums kauferii rakstiit, vai var rakstiit mazaak - 1500 (a cena bija 2500), mees sakam ok, a kads Tev no taa labums??? Nekaads tjipa, nu tad panjeemaam 50 EUR nost un salam lai iet..-)) Peec tam mums korisjs izskaidroja, ka reaali faaterlandee nodokljos tiek nomaksaati paari par 60%, taapeec katrs sheemo kaa var..-)) Ja velkiet ar savu autinju, tad diizelis reaali rullee - mees nobraucaam 5000 km ar 2001 gada 1,7TDI astru - liidz vacijai vid 4,5l/100 km, pa vaciju (baanji 150 - 160 km) 5,5l/100km. Ideaali, ja brauc 3, mainaas 2 prieksjaa, viens aizmuguree gulj. Brauciens notiek nonstopaa un pa leeto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā, Astra 1,7 DTI ir ārkārtīgi ekonomiska - sapņoju par tādu!

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

šis jautājums droši vien ir bieži dzirdēts, bet kādas ir normālākās/uzticamākās firmas kas nodarbojas ar auto ievešanu no Vācijas? ir konkrēta interese par auto iegādi no turienes, varbūt kāds var palīdzēt?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Repsis rakstīja:šis jautājums droši vien ir bieži dzirdēts, bet kādas ir normālākās/uzticamākās firmas kas nodarbojas ar auto ievešanu no Vācijas? ir konkrēta interese par auto iegādi no turienes, varbūt kāds var palīdzēt?

labak jau sarunā ar kadu čomu,bus vismaz kam pa degunu iedot ja piečakares ,a firmai kur uskapi tur pat ari nokapi

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

manā paziņu lokā diemžēl nav nevienas personas kas ar to nodarbotos :/

dublina Reģ.: 30.07.2004
0 0 Atbildēt

Labu Sharan Latvijaa tiesaam gruuti atrast,ja nu vieniigi peerk jaunu. Kaut gan Vaacijaa arii nav viegli. Tur vieniigi nobraukumam vairaak var ticeet(ne turrku placos,bet salonaa perkot) nekaa te peerkot. Un nobraukumi siim masiinaam ir lieli.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vācu valodzas zinātāji, ko nozīmē "Exportpreis +16% MwSt"?

Tipa kaut kāds 16% nodoklis , ko pieskaita, ja autiņu perk uz eksportu? Kas ir MwSt?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja: Gribu atdzīt sev autiņu no Vācijas. Stāstiet savu pieredzi.

Paldies.

Kā atdzīt auto no vācijas.

Ar bildēm

www.burnout.lv/... +v%E2cijas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Citiem jau ar var noderēt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tiešām neviens nezin, ko nozīmē "Exportpreis +16% MwSt"?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

pa cik naudaam pirks to auto????

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Tiešām neviens nezin, ko nozīmē "Exportpreis +16% MwSt"?

exportpreis = netto cena.

Mwst = vinju PVN.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pa cik naudaam pirks to auto????

Rakstīts EUR 12.900 Negotiable

Ja pieliek 16%, tad nav jēgas, jo tepat var pa līdzīgu summu dabūt.

Varbūt kāds var man iztulkot visu tekstu, ko mobile nedod angliski:

Description:

1 Hand, 4 ElFh., ABS, ZV mit FB, Scheckheft gepflegt, unfallfrei, Exportpreis +16% MwSt.

Vienīgais, ko saprotu, ka ir 1 īpašnieks un ABS, pārējais tumša bilde.

Runa iet par Accord `03.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

īpašnieks - vienrocis

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja: pa cik naudaam pirks to auto????

Rakstīts EUR 12.900 Negotiable

Ja pieliek 16%, tad nav jēgas, jo tepat var pa līdzīgu summu dabūt.

Varbūt kāds var man iztulkot visu tekstu, ko mobile nedod angliski:

Description:

1 Hand, 4 ElFh., ABS, ZV mit FB, Scheckheft gepflegt, unfallfrei, Exportpreis +16% MwSt.

Vienīgais, ko saprotu, ka ir 1 īpašnieks un ABS, pārējais tumša bilde.

Runa iet par Accord `03.

1ipashnieks, 4 el logi, abs, centralka, visi papiri par remontiem, nav dauzits, eksporta cena + 16% PVN.

ja tu perc ka firma un varesi uzradit ka tu tjipa nodokli samaksas ieksh LV, tad tev nebus jamaksa tie 16%. a ja privatpersona, tad gan bus jamaksa tie 16procenti. tapec labak ir pirkt no privaataa, tur nekas nav jamaksa papildus.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Paldies, shearer!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

kapec neattiecas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu, cik man zināms, pērkot preci, piem. Vācijā, mēs maksājam PVN viņiem, nevis uz robežas kā agrāk. Cik nu katrā valstī tas PVN ir, tik maksājam.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Oscar rakstīja:

anonimikis rakstīja: tiešām domā, ka topika autors vēl nav ticis pie auto ???

Esmu ticis pie autiņa, bet nomīkstojos un nopirku Latvijā.

Exportpreisi uz mums diemžēl vairs neattiecas....

interesanti kursh tadas mulkjibas tev sastaastiija?

Uggga: lasi velreiz ko es tev uzraxtiiju pirms tam par to PVN. ir taka es teicu un ne savadak. vismaz pirms menesha vel ta bija, jo ES TUR BIJU UN PIRKU!

un taa vietaa lai samaksaatu 16% vaacijaa samaksaaji 18% latvijaa? tas, luuk, ir spilgts latvieshu biznesa paraugs

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti