Gribu labu \"aķi\"

rols Reģ.: 09.09.2004

Man ir Volvo S70 2,5Tdi 2000.g. Vēlos nopirkt ļoti labu akumulātoru. Cena nav svarīga- visu izšķir kvalitāte. Iesakiet kur var nopirkt labu aķi un kādas markas labāk izvēlēties. Jau iepriekš paldies par info.

 
1 2 3 4 5 6
wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

Nju a kāds Volvjiem 850 defaultā nāk generators, kāda atdeve?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Parakstītais akjis ir ar 75Ah ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ivka rakstīja: Psec. Tikko izmetu Bosch Silver miskastē (nu ne gluži tiešā nozīmē,

es arī! UN tagad man ir dzeltens - ar lācīti. Smux!

jau 3 dienas iet un nekādas vainas!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jo lielaaka starta jauda jo labaak.

420 mūsu ziemām neder - ik sevišķi ja liels motors.

Minimālā starta strāva grozās ap 600 A.

Kapacitāte ir tas cik ilgi varēsi griezt starteri un cik ilgi kalpos akjis.

Pilnīgi pietiek ar kapacītāti ap 60 Ah

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Man pašam ir BOSH silver ar starta strāvu 680A - grieza pat - 28. Pēc tam braucot vajaga turēt min 2k apgriezienu lai lādējas, jo pie minimāliem apgriezieniem ģeņģeris spēj nodrošināt tikai dzinēja elektro iekārtu darbību. Tā kā aukstā laikā aķis sūdīgāk ņem pretī tad atliek braukt ar palielinātiem apgriezieniem (2500) un jābūt visam oki doki čim či rim....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

...neaizmirsti braucot pie palielinatiem rpm izslēgt liekus stravas paterētajus - apsildi, gaismas un mūziku

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Lielāku aķi nav jēgas likt, jo ģenerators to tik un tā līdz galam nespēs uzlādēt! No pustukša aķa arī nebūs jēgas. Izeja - vai nu braukāt Maskava-Berlīne cienīgus maršrutus, uz nakti likt lādētāju klāt vai nomainīt ģeneratoru uz jaudīgāku.

Nezinaaju, ka uz auto liek 10A generatorus Generators mieriigi salaadees arii 100Ah akji! Generatora jaudas rezerve ir domaata, lai pie iesp. max. auto straavas pateerinja, nebuutu jaabrauc uz akja, resp., lai generatora jauda segtu sho pateereetaaju jaudu ar rezervi! Taa, ka mieriigi var likt pat 75Ah akji un viss notiksies!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: ...neaizmirsti braucot pie palielinatiem rpm izslēgt liekus stravas paterētajus - apsildi, gaismas un mūziku

Štulbains.

Šitais aukstumos dafigā aktieru bija kuri piedarbina dzinēju paņem «učebno treņirovočnije» maxima vadus un tad vēl ar maziem apgriezieniem (750) mēģina piepīpēt kādu citu bēdu brāli. Pēc stundas saprot ka nekas nebūs, stobri ir aizlieti, aķīši patukšoti un nākamajā rītā jau divi nelec...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Ja galva nav uz pleciem, vadi nepalīdzēs, ta pat ka liekie Ah

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Jo lielaaka starta jauda jo labaak.

420 mūsu ziemām neder - ik sevišķi ja liels motors.

Minimālā starta strāva grozās ap 600 A.

Kapacitāte ir tas cik ilgi varēsi griezt starteri un cik ilgi kalpos akjis.

Pilnīgi pietiek ar kapacītāti ap 60 Ah

grib teikt ka ir 60ah aķis un 600A starta strāva ? neesmu manījis ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Ja galva nav uz pleciem, vadi nepalīdzēs, ta pat ka liekie Ah

Arī fakc.

Es gan neko negribu teikt - bet nu automātiem aukstums ir nāvējošs ja kautkas elektrosistēmā nav kārtībā. Mehānikai paliek vēl cerība - šņore. Lai gan arī te ja nav galvas tad zobsiksna ir pušu vienc divi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: grib teikt ka ir 60ah aķis un 600A starta strāva ? neesmu manījis ...

Tu lasīt māki?

Skolā gāji?

Vārdiņu «ap» nemāki izlasīt?

Nnu tad paskaidrošu - «ap 600 A» nenozīmē konkrēti 600A - tas nozīmē da jebkuru lielumu un jo lielums tuvāk 600 jo labāk, jo vairāk par 600 jo vēl labāk.....

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Skolā gāji?

Vārdiņu «ap» nemāki izlasīt?

Nnu tad paskaidrošu - «ap 600 A» nenozīmē konkrēti 600A - tas nozīmē da jebkuru lielumu un jo lielums tuvāk 600 jo labāk, jo vairāk par 600 jo vēl labāk.....

palielījās un apchuuuraajaaas. jo lielāks redz jo labāk. bet izrādās ka nemaz nav tik liels kā stāsta

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: palielījās un apchuuuraajaaas. jo lielāks redz jo labāk. bet izrādās ka nemaz nav tik liels kā stāsta

Piedodiet bet jūs neprotat lasīt.

Tikpat nav jēgas jums kautko pierādīt.

Es ieteicu vēlamos lielumus bet jūs to uztverat kā vadības norādījumus, kā pavēli... Smieklīgi...

Mans ieteikums jums - atjaunojiet savu lasītprasmi un tad izsakieties....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: palielījās un apchuuuraajaaas. jo lielāks redz jo labāk. bet izrādās ka nemaz nav tik liels kā stāsta

96. gada Motorcraft aķis 55 Ah ar 580A starta straavu.

Nu nav jūsu viedoklis vienīgais un pareizais.

Bet mani izteikumi ir tikai un vienīgi ieteikuma līmenī - katrs pats dara kā grib.... un ja jums vēlme slapināties tad dariet to kautkur savā garāžā. Un ja velk uz kašķi tad jums vajadzīgs vai nu dermatologs vai psihoterapiets....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

cap rakstīja: Ja galva nav uz pleciem, vadi nepalīdzēs, ta pat ka liekie Ah

Arī fakc.

Es gan neko negribu teikt - bet nu automātiem aukstums ir nāvējošs ja kautkas elektrosistēmā nav kārtībā. Mehānikai paliek vēl cerība - šņore. Lai gan arī te ja nav galvas tad zobsiksna ir pušu vienc divi.

vai tad auto ievelk ar zobsiksnu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vai tad auto ievelk ar zobsiksnu

Nee - bet atrodas aktieri kuri pie 40-50 shtepselee 1-o aatrumu un atmet sajuugu. Sak lai fiksaak pielec un tad bzdink pavecaaka zobene tutuu...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Nezinite rakstīja: vai tad auto ievelk ar zobsiksnu

Ar zobu diegu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Ar zobu diegu

Vispareizākais šādos mīnusos ir - uzvilkt plānu džemperīti, pēc tam pānu ādas jaciņu, iekāpt kurpītēs ar spiciem purniem un plānu zoli un pēc tam mēģināt atdzīvināt dīzeli ar «učebno treņirovočnije» vadiem. Vienu tādu ērgli redzēju. Šamais tā bija pārsalis ka atslēgu aizdedzes caurumā iestūma ar piecpadsmito piegājienu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uupi- Tev vajadzēja šo visu koncentrētā veidā iesniegt redakcijā pirms nedēļas! Ne viens vien būtu i zobsiksnu saglābis i iesnas tagad neārstētu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: uupi- Tev vajadzēja šo visu koncentrētā veidā iesniegt redakcijā pirms nedēļas! Ne viens vien būtu i zobsiksnu saglābis i iesnas tagad neārstētu

Nu es nevarēju iedomāties ka būs tādi klauni. Ja man auksti es ģērbjos lai siltāk. Ja autiņš nelec ilgi nemokos. Vis ir vienkārši. Bet nu cileeku kuri sarežģī lietas izskatās ka pietiek....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: uupi- Tev vajadzēja šo visu koncentrētā veidā iesniegt redakcijā pirms nedēļas! Ne viens vien būtu i zobsiksnu saglābis i iesnas tagad neārstētu

Padomdevēju te biezs bez manis...

rols Reģ.: 09.09.2004
0 0 Atbildēt

Laba ziņa visiem, kuri centās man palīdzēt ar padomiem un idejām aķa iegādē, jo aķi nopirku jau piektdien. Un esmu bezgala laimīgs ka mans topiks vēl joprojām ir topā... Vēlreiz paldies tiem kas palīdzēja un arī tiem, kuri uzturēja jautrību šajā topikā!!!!!

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

rols rakstīja: Laba ziņa visiem, kuri centās man palīdzēt ar padomiem un idejām aķa iegādē, jo aķi nopirku jau piektdien. Un esmu bezgala laimīgs ka mans topiks vēl joprojām ir topā... Vēlreiz paldies tiem kas palīdzēja un arī tiem, kuri uzturēja jautrību šajā topikā!!!!!

Ko ta beigās nopirki, kur un ja nav noslēpums pa cik? Padalies.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

rols rakstīja: Laba ziņa visiem, kuri centās man palīdzēt ar padomiem un idejām aķa iegādē, jo aķi nopirku jau piektdien. Un esmu bezgala laimīgs ka mans topiks vēl joprojām ir topā... Vēlreiz paldies tiem kas palīdzēja un arī tiem, kuri uzturēja jautrību šajā topikā!!!!!

Kad un kur atklāšanas svinības? Kāds dresscode?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti