Gribu labu \"aķi\"

rols Reģ.: 09.09.2004

Man ir Volvo S70 2,5Tdi 2000.g. Vēlos nopirkt ļoti labu akumulātoru. Cena nav svarīga- visu izšķir kvalitāte. Iesakiet kur var nopirkt labu aķi un kādas markas labāk izvēlēties. Jau iepriekš paldies par info.

 
1 2 3 4 5 6
rols Reģ.: 09.09.2004
0 0 Atbildēt

Joekid rakstīja:

rols rakstīja: Laba ziņa visiem, kuri centās man palīdzēt ar padomiem un idejām aķa iegādē, jo aķi nopirku jau piektdien. Un esmu bezgala laimīgs ka mans topiks vēl joprojām ir topā... Vēlreiz paldies tiem kas palīdzēja un arī tiem, kuri uzturēja jautrību šajā topikā!!!!!

Ko ta beigās nopirki, kur un ja nav noslēpums pa cik? Padalies.

.

Aķis saucās "Berga". Nopirku to Auto+. Maksāja 46,-, man ar atlaižu karti sanāca 41,-. Kā jau man ieteica skatījos lai āķis ir svaigs (mans ražots 11.2005.). Pirmo testu mīnusos izturēja un grieza starteri pa pilnu katušku.

rols Reģ.: 09.09.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

rols rakstīja: Laba ziņa visiem, kuri centās man palīdzēt ar padomiem un idejām aķa iegādē, jo aķi nopirku jau piektdien. Un esmu bezgala laimīgs ka mans topiks vēl joprojām ir topā... Vēlreiz paldies tiem kas palīdzēja un arī tiem, kuri uzturēja jautrību šajā topikā!!!!!

Kad un kur atklāšanas svinības? Kāds dresscode?

Par tām svinībām ir laba doma. Šo jautājumu vajadzētu atstāt atklātu....

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Interesanti būtu uzzināt, cik cilvēki kopvērtējumā nomainīja labus aķus pret jauniem tikai tāpēc, ka labais bija atdzisis

tas jājautā tirgoņiem par cik % palielinājās apgrozījums

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Interesanti būtu uzzināt, cik cilvēki kopvērtējumā nomainīja labus aķus pret jauniem tikai tāpēc, ka labais bija atdzisis

Būtu smieklīga statistika.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu vienā tādā palielākā autobodē kautkur centrā izpirkti tika pat traktoru akumulatori. Tur viņi vienkārši beidzās. Pārdevējiem bija vieglāk atbildēt uz telefonzvaniem - NAV, izbeidzās, izķēra. Kopumā kaut kas ap 150 dažādiem akumulatoriem. Vot i statistika. Ja vienā veikalā izķēra pāris dienās 150 aķīšus.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Interesanti būtu uzzināt, cik cilvēki kopvērtējumā nomainīja labus aķus pret jauniem tikai tāpēc, ka labais bija atdzisis

es

varbūt kādam vajag manu labo? Bosh. Pelēks. UN bez lācīša. 74Ah

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu man Motorcraft sasala vienaa kluci!!! Tas noziimee ka tas ir slikts akjis??? Bosh silver man nau pretenziju - pie pareizas eksplutacijas Nekaadu probleemu.

Man "SPECOKS" pa paglamu vazaajaas un diagnoze visiem bija viena – jasilda ilgaak sveces, ja ne tad jaamaina degvielas filtrs BENZIINIEKAM!!!!

Es gan piedaavaaju vinjam uzsildiit sveces, bet tas atteica ka neesot ar ko

Brauciet ar sabiedrisko un degviela radiis patiikamu siltumu veedera apviduu!!!

PARMERIGAI ALKOHOLA LITOSANAI IR IETEKME!!! Lai veicas naakosajos miinusos!

wiests Reģ.: 08.05.2005
0 0 Atbildēt

Tā starp citu jautājums:

ja aķjītii esošajam šķidrumam blīvums galīgi nekāds (blīvuma mērītājs rādija kadus 1.25 sarkanajā), vai tas nozīmē ka drīz būs beigas? aķjīts gājis kādus 4,5 gadus bez atteikuma, schitajā salā saturs pārvērtās monolītā klucī, teorētiski tā nevajadzēja būt. Pēc atsildīšanas un uzlādēšanas griezj normāli, tikai cik ilgi?

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

wiests rakstīja: Tā starp citu jautājums:

ja aķjītii esošajam šķidrumam blīvums galīgi nekāds (blīvuma mērītājs rādija kadus 1.25 sarkanajā), vai tas nozīmē ka drīz būs beigas? aķjīts gājis kādus 4,5 gadus bez atteikuma, schitajā salā saturs pārvērtās monolītā klucī, teorētiski tā nevajadzēja būt. Pēc atsildīšanas un uzlādēšanas griezj normāli, tikai cik ilgi?

kādreiz esi lādējis to?, ja regulāri pirms ziemas sezonas u pirms vasaras sezonas uzlādēsi, tad ies vēl tikpat daudz

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

varbūt kāds no profiņiem var ieteikt, kā var novērst to lai viena no aķīša bankām neiziet no ierindas ātrāk par citām (parasti pēc maniem novērojumiem tā ir malējā + "banka")

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

normislabs rakstīja: varbūt kāds no profiņiem var ieteikt, kā var novērst to lai viena no aķīša bankām neiziet no ierindas ātrāk par citām (parasti pēc maniem novērojumiem tā ir malējā + "banka")

Pēc maniem novērojumiem tā ir da jebkura burka. Malējā, vidējā, otrā, trešā - sakarības nava. Parasti no ierindas iziet tā burka kurā izveidojas īsais starp platēm, vai arī tās kuras apaug ar svina oksīdu (kuru teorētiski var izšķīdināt, bet praktiski tas nav izdevies)...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pie reizes der atcerēties, ko iesākt ar veco aķi, jo nomest to, kur pagadās vai sliktākā gadījumā mežā nav prāta darbs(skābe). Saskaņā ar likumu pārdevējam vecais ir jāsavāc BEZ MAKSAS un ja šis atsakās var sūdzēties vides valsts inspekcijai. Tā kā ir visas tiesības aķi vienkārši veikalā ienest un atstāt tur

14. Tirgotājs, kurš tirgo baterijas vai akumulatorus, nodrošina izlietoto bateriju vai akumulatoru pieņemšanu no patērētāja bez maksas neatkarīgi no tā, vai pircējs ir iegādājies šīs baterijas vai akumulatorus attiecīgajā uzņēmumā vai citur. Bateriju vai akumulatoru tirgotājs nodrošina savākto izlietoto bateriju vai akumulatoru drošu pagaidu glabāšanu, kā arī nodošanu pārstrādes vai apglabāšanas iekārtas apsaimniekotājam

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

man ir gadījušies pārsvarā aķi kuriem malējie nodalījumi ir ar vismazāko blīvumu, un pat ilgstoši palādējot tie tomēr uzrāda švakāku blīvumu

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

14. Tirgotājs, kurš tirgo baterijas vai akumulatorus, nodrošina izlietoto bateriju vai akumulatoru pieņemšanu no patērētāja bez maksas neatkarīgi no tā, vai pircējs ir iegādājies šīs baterijas vai akumulatorus attiecīgajā uzņēmumā vai citur. Bateriju vai akumulatoru tirgotājs nodrošina savākto izlietoto bateriju vai akumulatoru drošu pagaidu glabāšanu, kā arī nodošanu pārstrādes vai apglabāšanas iekārtas apsaimniekotājam

tūliņ savākšu vienu aizvēsturisku aķi no garāžas un aizvedīšu uz .... pa ceļam ir Adam auto

kaut gan, visādus aķus, caurus boilerus utt vedu uz konteineri pie alfas, tikai viņi vienreiz piekāsa, darbalaiks neatbilda internetā uzrādītajam

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: tūliņ savākšu vienu aizvēsturisku aķi no garāžas un aizvedīšu uz .... pa ceļam ir Adam auto

Lai tev izdodas, ponta pēc vari izdrukāt visu likumu, lai nespirinās pretī:

www.likumi.lv/...

IV nodaļa

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

wiests rakstīja: Tā starp citu jautājums:

ja aķjītii esošajam šķidrumam blīvums galīgi nekāds (blīvuma mērītājs rādija kadus 1.25 sarkanajā), vai tas nozīmē ka drīz būs beigas? aķjīts gājis kādus 4,5 gadus bez atteikuma, schitajā salā saturs pārvērtās monolītā klucī, teorētiski tā nevajadzēja būt. Pēc atsildīšanas un uzlādēšanas griezj normāli, tikai cik ilgi?

Būtu 1,800 - tad ir 3,14sec, a tāds rādītājs tikai nozīmē, ka normāli jāuzlādē. Kad aķis ir pielādēts, tad paseko tikai līdzi kā uzvedās. Ja akan fiksi nokrītas, tad atliek tikai nodot. Good luck.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

wiests rakstīja: Tā starp citu jautājums:

ja aķjītii esošajam šķidrumam blīvums galīgi nekāds (blīvuma mērītājs rādija kadus 1.25 sarkanajā), vai tas nozīmē ka drīz būs beigas? aķjīts gājis kādus 4,5 gadus bez atteikuma, schitajā salā saturs pārvērtās monolītā klucī, teorētiski tā nevajadzēja būt. Pēc atsildīšanas un uzlādēšanas griezj normāli, tikai cik ilgi?

Būtu 1,800 - tad ir 3,14sec, a tāds rādītājs tikai nozīmē, ka normāli jāuzlādē. Kad aķis ir pielādēts, tad paseko tikai līdzi kā uzvedās. Ja akan fiksi nokrītas, tad atliek tikai nodot. Good luck.

Sorju - 1.1800

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

mani piedz. ar aķiem ir visi slikti. 8 gadi apakaļ nopirku jaunu Fiesta ar 'oriģinālo' Motorcraft. Izbeidzās pēkšņi, kā ar nazi nogriezts pēc mazāk kā 3 gadiem. Neatceros, ko nopirku, bet tas nogāja arī 2 gadi. Pēc tam nopirku Xsara, tam 3 gadu laikā jau 2 aķi nomainīti. Pīeļauju, ka pirmais savu bija atstāvējis salonos, jo ksara bija nonīkusi ap 2 gadi pa saloniem, izstādēm. Iepriekšējais pirms 2 mēnešiem apklusa, kā kaps. Tikko biju priekš Volgas iepircis kaur kādu baltkrievu darinājumu, un tad nu samainīju veco xsaras ar jaunu baltkrievu. Jox - tas, kas uz xsaras vispābā negāja, volgu griež kā prieks vēl tagad, par spīti visiem aukstumiem.

Papildus tam, arī darba P206 arī jau aķis nomainīts pa 3 gadiem.

Es laikam nemāku viņus lietot? Jeb apkopēs neviens uz viņiem neskatās pie tiem krutajiem dīleriem?

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: mani piedz. ar aķiem ir visi slikti. 8 gadi apakaļ nopirku jaunu Fiesta ar 'oriģinālo' Motorcraft. Izbeidzās pēkšņi, kā ar nazi nogriezts pēc mazāk kā 3 gadiem. Neatceros, ko nopirku, bet tas nogāja arī 2 gadi. Pēc tam nopirku Xsara, tam 3 gadu laikā jau 2 aķi nomainīti. Pīeļauju, ka pirmais savu bija atstāvējis salonos, jo ksara bija nonīkusi ap 2 gadi pa saloniem, izstādēm. Iepriekšējais pirms 2 mēnešiem apklusa, kā kaps. Tikko biju priekš Volgas iepircis kaur kādu baltkrievu darinājumu, un tad nu samainīju veco xsaras ar jaunu baltkrievu. Jox - tas, kas uz xsaras vispābā negāja, volgu griež kā prieks vēl tagad, par spīti visiem aukstumiem.

Papildus tam, arī darba P206 arī jau aķis nomainīts pa 3 gadiem.

Es laikam nemāku viņus lietot? Jeb apkopēs neviens uz viņiem neskatās pie tiem krutajiem dīleriem?

eiropas savienībā ir likums, ka visām precēm minimums ir jābut 2 gadu garantijai.

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

kāds naivums, apkopēs i pusi nedara no tā kas grāmatās rakstīts, un ko mums krievu laikā skolās mācija

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

klasiska situacija-

akis ir viens no tiem noname 72ah 720A starta strava, skiet uz auto kadus 2g staav.jo autinu es nemu no Vacijas (no placa) 1.5g atpakal, laikam placii nomainijusi originalo veco vaacieti uz shito "nonaame", jo shis auto akis ir ar LV cenu apakshdalajaa un izskatas tiiri svaigs. pagajusho ziem pat -25 grieza konkreti viss straadaja- no problemo

un she tev- nospraaga aizvakaar, dabuja -20 vidzemes kalnienee auto pielaidu tikai ar vadiem Tad izdomaju, ka vajag uzladet pilniibaa garaazaa. taa arii saku soriit dariit.

kaads zin, kadam ir jabut uzladetam eletroliitam, cik bliivumam, kada kraasaa? man tas bija causpiidiigs kaa udens,kad meriju, pirms ladeshanas soriit bliivums bija 1,22 - tas taa kaa pamaz, ne? bet nu paladejot 5st, skatos elektroliits kluvis ir tumss, pat kaa tumshi peleeks... vai taa jaabut? ir kads tadu lietu redzeejis?

sorre, blivumu veel otreiz nemeriju, ieshu velaak meeriit...

cik tad normali jaabut? kadai krasai eletroliitam jaabut?

thanks!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

normislabs rakstīja:

eiropas savienībā ir likums, ka visām precēm minimums ir jābut 2 gadu garantijai.

eiropas savienībā ir likums, ka precēm garantijas laiks nevar būt mazāks par 6 mēnešiem - 2 gadu laikā lietotājs ir tiesīgs sūdzēties pārdevējam/ražotājam par preces nepilnībām, un pārdevējam/ražotājam ir pienākums šo sūdzību izskatīt, un gadījumā, ja viņš to atzīst par pamatotu, remontēt vai kompensēt attiecīgo izstrādājumu.

Tad nu pasakiet man - ja man nobeidzas aķis, un pārdevējs saka, ka tas mana sliktā ģeneratora, nepareizās apkopes, nelabu braukšanas ieradumu dēl - kā vispār iespējams pierādīt pretējo? Jā, a/m garantijas laikā par šo lietu atbild attiecīgais auto ražotājs, un tas jau arī parasti nečīkst, un maina, bet citos gadījumos?

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti labi akumulatori ir tā saucamie želejas akumulatori.

+ ļoti liela starta strāva arī pie zemām temperatūrām (parasti viņus lieto 'Heavu duty' vajadzībām - džipi ar vinčām, traktori, lauks. tehnika). eletrozinātnē to sauc par ļoti mazu iekšējo pretestību

+ nav jāapkalpo (elektrolīta kā tāda ko vajag pieliet nav, bet viņš ir želejveida). tas nozīmē, ka viņš normāli strādā arā kājām gaisā un visādos citos stāvokļus, tāpēc viņus offroad džipos izmanto.

+ izlādētam nav bīstama sasalšana

+ nav tendēts uz pašizlādi (tur nav kam no tām svina platēm nobirt un sakrāties apakšā)

- cena - divus gadus atpakaļ pirku par Ls 106

- baidās no īslēgumiem

īpatnība - grūti noteikt brīdi, kad viņš ir tukšs. Griež līdz pēdejām ampērtstundām kā pilns.

ražo viņus vairākas firmas. nosaukumi bija "Deta" un "Orbital"

No pieredzes - bobikā stāv. Bobiks nav kustināts no novembra. Pagājušā nedēļā, kad tie lielie mīnusi, intereses pēc pamēģināju - griež bez problēmām.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Vot šitas par želejniekiem mani interesēja. vai tiešām tie dod to ko sola?

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

nu ir kadam info, kadam ir jabut tam eletroliitam? skat.augstaak manu postu.

par blivumu uzzinaju- ideali ir 1,27.

vakar vakaraa nomeriju-man pagaidam max ir 1,25

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti