Ko var darit ar auto, ja nepielec un viss tur sasalis?

pukjiite Reģ.: 14.07.2004

nju tad ko var darit ar auto ja nepielec un viss tur sasalis. vai tiesam nav kada viltiba? bez auto kaa bez rokam, visi plani juuk. draugs ari nevar visur izvada, kur vajag.

 
1 2 3
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 1 Atbildēt

Nja, SHIT-ICE sals

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Lodlampa var līdzēt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 1 Atbildēt

Kas par auto? Ja bencīns, tad vēl var mēģināt ievilkt. Ja dīzelis sagājis želejā... jāgaida pavasaris.

Esmu reiz žigulim karteri ar tūristu prīmusu sildījis...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 1 Atbildēt

Lai negaidītu pavasari, var protams ar ejakulātoru transportet to autu uz kādu siltu garāžu.. .

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Piepīpēt nesanāk?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

jādzen uz šrotu un jāņem jauns

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 1 Atbildēt

var vienkaarshi paarkraasot, mosh tad pieleks

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Man ir jautājums par atrumkārbas eļlu.

Kloķis nekustās praktiski nemaz....

Un it kā vasarā kārbā eļla mainīta ir (tā vismaz man servisā teica)

Tad vai nu tomēr nav nomainījuši. Vai ielējuši neatbilstošu....

Transmisijas eļlas atškiras pēc viskozitātes? Ja jā- tad kadu jālej lai nebūtu problēmu?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 1 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Manējais iet kā vasarā. Vajag braukt ar labām mašīnām, tad problēmu nebūs. Vienīgais, ka jāaizbāž būs kartons aiz restes, čo ta lēni uzsilst.

Lūzerisks Tev auto. Manējai 3min bija silts salons.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

_PN_ rakstīja: Manējais iet kā vasarā. Vajag braukt ar labām mašīnām, tad problēmu nebūs. Vienīgais, ka jāaizbāž būs kartons aiz restes, čo ta lēni uzsilst.

Lūzerisks Tev auto. Manējai 3min bija silts salons.

visiem jau nav jotul krāsniņas saliktas ...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 1 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Man ir jautājums par atrumkārbas eļlu.

Kloķis nekustās praktiski nemaz....

Un it kā vasarā kārbā eļla mainīta ir (tā vismaz man servisā teica)

Tad vai nu tomēr nav nomainījuši. Vai ielējuši neatbilstošu....

Transmisijas eļlas atškiras pēc viskozitātes? Ja jā- tad kadu jālej lai nebūtu problēmu?

Sintetika jālej.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pukjiite rakstīja: nju tad ko var darit ar auto ja nepielec un viss tur sasalis. vai tiesam nav kada viltiba? bez auto kaa bez rokam, visi plani juuk. draugs ari nevar visur izvada, kur vajag.

Vienīgais ko varu ieteikt - aizvilkt to auto uz kādu notīrītu asfalta pleķi un mēģināt ievilkt. Dodu 70% garantiju, ka piedarbināsies.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ne garantiju, bet iespēju.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vel viens jautājums-

Dzirdēju ka var drusku benzīnu pie eļlas pieliet - lai eļla škidrāka paliek un ņiprāk griež...

Sodien nevarēja auto pat ievilkt.... Slid, riteņi negriežas.....

Pretestība par lielu.. Bet uz weekendu gribētos auto pie dzīvības dabūt....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

eh - a man akjis tomer paludza vairak uzmanibas - lampas knapi kvelo un strteri pat ievilkt nedoma, kur nu vel par griesanu domat

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nelej pie eļļas benzīnu, tas atspēlēsies. Un tas benzīns jau jālej uzsildītai kārbai, tagad tāpat no tā nebūs labuma. Aiztransportē uz servisu un nomaini eļļu. Nezinu kāds tev autiņš bet dažiem kārbās var liet tikai ražotāja notreiktās eļļas un neko citu, jo ražojot izmantoti daži specifiski materiāli. Vai vismaz dabū to mašīnu kādā siltākā vietā, lai var pielaist un tad brauc uz servisu mainīt eļļu.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Nejemam pagaliites un kurinam uzgunskuru zem kaarbas

Kaut kaa vajag uzsildiit

Bet izklausaas ka tev viskozitaate elljai bikinj par zemu.

Vareetu buut ka kaut kas no 10w40 sihtaadaa laikaa jau sak beigties nost, ja 15w40 tad brozas veel lielaakas.

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu ar ellu ir kaa ir. man ir ielieta parastaa ne sintetika. Vakar un sodien toc atrumkarbas kloki knapi vareja pkustinaat, bet nu iedarbini auto, min 7-10 pasildi, tad lenaam iemet pirmajaa robaa un pabraukaa pa pagalmu kaadu apliti, atraak auto uzsilst un taa ella skidraka paliek. Nezin, cik tas pareizi, bet kad uzbraucu uz sosejas, tad jau vis sir ok.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Dreipis rakstīja: Nu ar ellu ir kaa ir. man ir ielieta parastaa ne sintetika. Vakar un sodien toc atrumkarbas kloki knapi vareja pkustinaat, bet nu iedarbini auto, min 7-10 pasildi, tad lenaam iemet pirmajaa robaa un pabraukaa pa pagalmu kaadu apliti, atraak auto uzsilst un taa ella skidraka paliek. Nezin, cik tas pareizi, bet kad uzbraucu uz sosejas, tad jau vis sir ok.

Pareizi ir tādā laikā pie kamīna konjaku dzert, bet ja jau ir jābrauc, tad jābrauc Šitā viš arī jādara.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Mix, kāda tad manējam iekšā, vai tik nav 10w40, vai pat 15w40, bet tomēr kaut kā griežas. Bet, ja mašīnai pat riteņi negriežas, tad tur ar ēlļām ir dimbā. Gan jau gan kārbā, gan dzinējā ir kaut kas siltam laikam paredzēts.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar dabuuju darba auto mainiit akiiti, jo visus riitus veel kaut kaa izvilka, bet vakar bija pilniigi nobeidzies. Soriit gan taa prieciigi skiilaas klaat

Nu nez, manupraat pie taadiem saliem gandriiz visas ellas nav speejiigas normaali straadaat. Man no riit arii kaadas minuutes 10 jaagaida liidz sajuuga pedaalis normaali staigaatu un aatrumklokis kusteetos, bet peec tam nav probleemu.

Vieniigi degvielas pateerins ir ar aciis saskataams, ja saak braukt ar neuzsilusi auto, bultinja pilniigi raustaas

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Man gan degvielas pateriinjsh ir OK. Varbuut pa kaadu 0.1 vai 0.2 l paaugstinaajies

0w40 elljai shitaadaa laikaa toch nav probleemu

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Kartonu jau vakar aizbāzu daudz ātrāk uzsilst

Degvielas pātēriņš gan vismaz man liekas ir būtiski pieaudzis no 8,5 līdz 11-12 l pa pilsētu. Kā ir ar pārējiem?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man ar svaigu eļļu un jaunām 8 svecēm, turklāt nesen mainītu termostatu, šitais sals īpaši neskādē.

Raptors Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Kartonu jau vakar aizbāzu daudz ātrāk uzsilst

Degvielas pātēriņš gan vismaz man liekas ir būtiski pieaudzis no 8,5 līdz 11-12 l pa pilsētu. Kā ir ar pārējiem?

Protams, rij un kaa vel))

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti