Škoda Octavia II īpašniekiem!

Braen Reģ.: 11.12.2004

Labdien tauta, nesen iegādājos jauno Skoda Octavia Combi II un radās viens jautājiens par audio. Komplektācijā izvēlējos Stream atskaņotāju un izlasīju gudru lietu, ka iespējams pieslēgt kādu papildiekārtu (piem. mp3 playeri) arī maģītī ir iespēja ieslēgt AUX ieeju, bet nekādi nevaru atrast to štekerīti vai kāds nezin kur to meklēt???

Thanx!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Man arī ir aftersuseklis

Vienīgais līdzīga ūdens sprausla kā priekšā varēja būt arī pakaļējā loga mazgāšanai.

P.S. Ja negribi sačakarēt pakaļējā loga birsti (tad kad logs ir totāli aizkakājies), izslēdz arī priekšējās pirms ielikt atpakaļgaitā, jo pakaļējā birste nošancē automātiski pie stāvokļa "ieslēgtas priekšējās + atpakaļgaita".

JK Reģ.: 07.10.2002
0 0 Atbildēt

ar 1.6L motoru, 100 ir tieši tur kur tam jābūt. kārba un reduktora pārnesumi parasti ir sabalncēti ar dzinēja griezes momentu. lai nav tā, ka braucot jāliek zemākā ātrumā, jo auto nevar pavilkt.

911 rakstīja: II Combi ar 1.6 MPI lietoju jau 6 mēnešus. Drīz būs nogājis 15K un jādzen uz apkopi. Daži gļuki pa šo laiku ir izlīduši, bet kopumā autiņš ir ok. Vidējais patēriņš godīgi braucot sanāk ap 7-8 litri. Ārpus pilsētas prasītos 6. ātrums, jo ar piekto apgriezieni ir pa lielu - uz simta tieši 3000.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

4) auksts motors (tikai ziemā zem 0) uzsāk darbību (5 sek.) nevienmērīgi, it kā uz 3 cilindriem (neatrisināts)

shitas gljuks man ar ir, bet diez gan aatri, paaris sekundees, darbiiba normalizeejas.

nu jau noskrieti gandriiz 20k km. grab durvju stoiku apshuvums, tas besii visvairaak, abaas pusees grab. citaadi viss ir ljoti labi, nekaadi gljuki nav noveeroti, atteikumi un neplaanoti servisa apmekleejumi nav bijushi. pirkumu nenozheeloju.

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Vajag uzmest aci, kas tur grab. Tie sānu plastmasi samērā viegli nāk nost ( uzmanīgi, ka tos pistoniņus nesalauž). Vienā pusē ņēmu nost, jo meklēju vadu uz skaļruņiem.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Abuu rakstīja:

Chuguns rakstīja: Škoda Octavia II - mesls, tad taads pats ka Golf, Jeta, A4, BMW 1, es pats pavizinajos ar ta saucamo sporta RS versiju

kaa tu taa pavizianajies? Karlo motoraa? cik zinu uz testa braucienu zilo wagonu vinji nedeva...

Pavizinajos, auto ipashnieks iedeva, ir viens puspazina ar ko satikamies darba darishanas, nenoturejos un paludzu pavizinaties. Man jau nu patika ka auto uzsak no vietas, mashina pati loti klusa, tikai atrumparslegs tads divains, nevar saprast kad ir iisti ieslegts roba. Ripo loti miksti - ne ka sporta auto. Tikai ja ka nakas nokomplekte auto sanaak pavisam neleeti.

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

911, ar tām durvīm (kurām līst ūdens pa apakšu ārā vajag kaut ko darīt) man ir pāris bildes, kurās ir nofotogrāfētas šādas durvis 2m vecam auto. Noņemts dekoratīvais panelis no iekšpuses- skats nav labais. Ja interesē iedod e-pastu.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Puisitis rakstīja: 911, ar tām durvīm (kurām līst ūdens pa apakšu ārā vajag kaut ko darīt) man ir pāris bildes, kurās ir nofotogrāfētas šādas durvis 2m vecam auto. Noņemts dekoratīvais panelis no iekšpuses- skats nav labais. Ja interesē iedod e-pastu.

corban@inbox.lv

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

jaa , kad taa palasa , baisas lietas ar to shkodlu daraas a es jau tjip. bij sadomaajies uz 2,0TDI DSG ieberzties

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ka nenopirki!!! Vēl paliek ar 2.0 FSI, par kuru vari padomāt...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

VAG grupas autinji ir vaj nu ar TDI vaj NAH uj nav vajadziigi par to njaudinju VTEC vaj VVTI man liekas stipri uzticamaaki .

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nemaz netaisos apstrīdēt! Manam VORTEC ar nav ne vainas...

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Skodu var pirkt kaa ekanomisku shvaku darba auto, ja auto tiek nokomplekteets un panemts tas 2.0FSi - tad manupraat ka tas buutu pat stipri garaam, labaak tad nu skatities uz to pashu Hondu FRV 2.0Exe, cena tuva un nokomplekteeta labi, drusku leetak var ari 4D Civic.

Tapat ir Seat Leone vai Toledo kas ir tuvu pa cenaam.

Nekaa nevar iebraukt ko tauta taa peerk taas Skodas.

Mad_Max Reģ.: 23.12.2003
0 0 Atbildēt

Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Mad_Max rakstīja: Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

Ja neshaubos tad shitiem 1.6 pie 100km/h ar 5 robu ir jaabuut 2900-3000 apgriezieni. Taaka laikam tur nav ko labot, taads zaagis tas 1.6 ira.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Skodu var pirkt kaa ekanomisku shvaku darba auto, ja auto tiek nokomplekteets un panemts tas 2.0FSi - tad manupraat ka tas buutu pat stipri garaam, labaak tad nu skatities uz to pashu Hondu FRV 2.0Exe, cena tuva un nokomplekteeta labi, drusku leetak var ari 4D Civic.

Tapat ir Seat Leone vai Toledo kas ir tuvu pa cenaam.

Nekaa nevar iebraukt ko tauta taa peerk taas Skodas.

par jaunu VORTEC pilnaa farshaa un par 24keur var tik mitrajos sapniishos pasapnjot .

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Nemaz netaisos apstrīdēt! Manam VORTEC ar nav ne vainas...

tas kaut kaads opelju dzineejs, ja?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tas dīvainas logu tīrītāju darbs saucas lepni - notecējumu notīrišanas režīms un ir arī citiem jauniem autiņiem.

Man patīk

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja:

McJanis rakstīja: Nemaz netaisos apstrīdēt! Manam VORTEC ar nav ne vainas...

tas kaut kaads opelju dzineejs, ja?

nea Alfas

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

TDI rakstīja:

elbee rakstīja:

McJanis rakstīja: Nemaz netaisos apstrīdēt! Manam VORTEC ar nav ne vainas...

tas kaut kaads opelju dzineejs, ja?

nea Alfas

alfai tokš nau motori... tur tikai pedāļi... minamie... arī blakussēdētājam, bet tad tā ir jaudīgā versija...

nuja salespeed ar V6

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Mad_Max rakstīja: Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

A tu neesi pamanījis, ka uz kloķīša tur ir svira, ar kuru var noregulēt, cik bieži tas logu tīrītājs pārtrauktajā režīmā tīra. Pamēģini. man tā fīča tīri labi patika. Ir reizes, kad lietus tikai nedaudz smidzina. Tad kaitina, ka arī vislēnākajā režīmā tīrītājs pret sausu stiklu skrāpē.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Mad_Max rakstīja: Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

A tu neesi pamanījis, ka uz kloķīša tur ir svira, ar kuru var noregulēt, cik bieži tas logu tīrītājs pārtrauktajā režīmā tīra. Pamēģini. man tā fīča tīri labi patika. Ir reizes, kad lietus tikai nedaudz smidzina. Tad kaitina, ka arī vislēnākajā režīmā tīrītājs pret sausu stiklu skrāpē.

a škodas neko nav dzirdējušas par tādu slepenu konkurentu izstrādājumu, ko daži sauc par lietus sensoru?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

vilko rakstīja:

Mad_Max rakstīja: Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

A tu neesi pamanījis, ka uz kloķīša tur ir svira, ar kuru var noregulēt, cik bieži tas logu tīrītājs pārtrauktajā režīmā tīra. Pamēģini. man tā fīča tīri labi patika. Ir reizes, kad lietus tikai nedaudz smidzina. Tad kaitina, ka arī vislēnākajā režīmā tīrītājs pret sausu stiklu skrāpē.

a škodas neko nav dzirdējušas par tādu slepenu konkurentu izstrādājumu, ko daži sauc par lietus sensoru?

tas censors man riebj...

piemeeram - es braucot stipraa lietuu,vai kad knapi rasina nemaz logu tiiriitaajus NESLEEDZU,jo uudens skaisti pazuud no loga... turtle wax anti lietus. superiigaakaa manta !

Puisitis Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā, lietus sensors noteikti visu atrisinātu

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu ir. Ir tai skodai lietus sensors....

Mad_Max Reģ.: 23.12.2003
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Mad_Max rakstīja: Ja, piekritu augstak minetajam, logu tiritaji divaini darbojas, notira un pec 5 sekundem velreiz tira. Kaut kads sviests.

1.6 problemas ar CD/Radio, briziem tads blieukskis pa visu salonu, SKODA serviss teicas, ka zina problemu un kaut kadu disku no Cehijas gaida (kadus 2 menesus). Serviss tiesam sak sakot.

Ka ari ap 6000km nobraukuma saka paradities ap 100 km/h augsti apgriezieni, sudzejamies servisa, vini parbaudija ar kompi un teicas, ka viss esot OK. Nezinu, man liekas ka d i r š! Negrib tikai taisit.

Nakosa fignja, biju CSDD tehnisko kartot, kreisam miglinieks bija pa augstu, labi, ka mehanikjis bijs CILVEKS un ielika vienninieku un es aizbraucu piereguleju. Ta ka tiem, kas brauks uz tehnisko, noteikti pirms tam parbaudiet optiku!!!

A tu neesi pamanījis, ka uz kloķīša tur ir svira, ar kuru var noregulēt, cik bieži tas logu tīrītājs pārtrauktajā režīmā tīra. Pamēģini. man tā fīča tīri labi patika. Ir reizes, kad lietus tikai nedaudz smidzina. Tad kaitina, ka arī vislēnākajā režīmā tīrītājs pret sausu stiklu skrāpē.

Vilko, vienigi veletos piezimet fakstu, ka slotinas izsledzas aptuveni pec 5 sekundem, kad jau logas tirishanas rezims ir IZSLEGTS. Man domāt, ka biežums te ir ne pričom.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti