Škoda Octavia II īpašniekiem!

Braen Reģ.: 11.12.2004

Labdien tauta, nesen iegādājos jauno Skoda Octavia Combi II un radās viens jautājiens par audio. Komplektācijā izvēlējos Stream atskaņotāju un izlasīju gudru lietu, ka iespējams pieslēgt kādu papildiekārtu (piem. mp3 playeri) arī maģītī ir iespēja ieslēgt AUX ieeju, bet nekādi nevaru atrast to štekerīti vai kāds nezin kur to meklēt???

Thanx!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

skan tas FSI kaa TDI PD , tobish nekaa . taas euro4 normas visu dziivi VAGam ir satirzushas -motoori ir 'ausij netiikami ' un FSI ir bezjeedziigs . VAG koncerna produktu , manupraat , labaakaia kombinaacija ir TDI ar DSG - Perkons un Daile iet lopaa , rij neko . Tas FSI peec skanja liidziigs , dinamika ari nearko nav iipashaaka , tik elastiiba suunainaaka . kautkad autobildaa bij ieveerteeti GTI V Golpi - secinaajums bij ofinogenijs - TDIarDSG izraadijaas lielaaks GTI nekaa analogs ar FSI un 6aatrum manualku .

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu es jau gadu kā jūzoju Oktavia II FSI 2l, nekādas dižās probzas, jeb mēmo zupas patēriņu nejūtu. Iet kā jau tādam drapakam jāiet, mazliet kaitina manuprāt pārlieku jūtīgā pretspolēšanas fīča, bet to var atslēgt, un viss ir ok. īsāk sakot, kā ar darba autiņu, esmu apmierināts. ja salīdzina ar iepriekšējo Peugeot 307 SW, tad vienkārši ideāla. Jo ja Lauvas bedres kolektīvs dēļ biežajiem apmeklējumiem bija kļuvuši kā ģimenes locekļi, šā vārda ne labākajā nozīmē. Tad ar papa Karlo motoru, vēl esam svešinieki...

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu TDI. Pavazājoties ar kolēģa TDI škodu, jāatzīst, ka cēliens tai bija monumentālāks!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Piekrītu TDI. Pavazājoties ar kolēģa TDI škodu, jāatzīst, ka cēliens tai bija monumentālāks!

TRDI Roomster ar man patik gaitā.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

McJanis rakstīja: Piekrītu TDI. Pavazājoties ar kolēģa TDI škodu, jāatzīst, ka cēliens tai bija monumentālāks!

TRDI Roomster ar man patik gaitā.

tpu... TDI

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. tas tiesa - papa karlo nepretendē uz kādu radniecības pakāpi.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Vienīgais negatīvais ko ievēroju papam Karlo, ir servisa maiņas autiņu trūkums. Solīja, gan, ka tūlīt būšot vairāk, bet uz doto brīdi ir pieredzēta tielēšanās uz maiņas autiņa izsniegšanu...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Diivaini ir tikai tas ka RS ir priekshpiedzinja un liidz ar to suukaa parastajam combi pat ir 4x4, ko ta nevareeja ieksh RS ar 4x4 iebaazt, buutu kudi vairaak pirceeju Tagad tik paspoleet var un vairaak nekaa

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

RS ir arī ar 4x4.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: RS ir arī ar 4x4.

Tad ok Nez kaapec biju iedomaajies ka nav

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Mani interesee RD TDI (patiesiibaa, esmu to jau pasuutiijis, taa kaa nekaada atkaapshanaas celja vairs nav...).

Vai tieshaam Golf TDI DSG ir elsatiigaaks, nekaa RS TDI ar manuaali!?!?!

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: RS ir arī ar 4x4.

Kur tad tādas muļķības var runāt

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt

Puisitis rakstīja: Bildes ir par konkrētu problēmu. Kad būsi iegādājis Škodu - aizsūtīšu.

Ja tu nopērc Škodu bez oriģ audio, tad tur ir tāds plastmasas gabals, kurš aizpilda liekos caurumus, lai varētu ielikt standarta audio.

Ieteiktu gan paņemt Škoda radio + astoņus skaļruņus. Savam auto vēl pieliku sub, skaņa exelenta .

Pastādti kādu subu un kā pieslēdzi.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

quattro rakstīja:

Puisitis rakstīja: Bildes ir par konkrētu problēmu. Kad būsi iegādājis Škodu - aizsūtīšu.

Ja tu nopērc Škodu bez oriģ audio, tad tur ir tāds plastmasas gabals, kurš aizpilda liekos caurumus, lai varētu ielikt standarta audio.

Ieteiktu gan paņemt Škoda radio + astoņus skaļruņus. Savam auto vēl pieliku sub, skaņa exelenta .

Pastādti kādu subu un kā pieslēdzi.

Nafig tev subu? Tad ir vai nav RS 4x4?

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

quattro rakstīja:

Puisitis rakstīja: Bildes ir par konkrētu problēmu. Kad būsi iegādājis Škodu - aizsūtīšu.

Ja tu nopērc Škodu bez oriģ audio, tad tur ir tāds plastmasas gabals, kurš aizpilda liekos caurumus, lai varētu ielikt standarta audio.

Ieteiktu gan paņemt Škoda radio + astoņus skaļruņus. Savam auto vēl pieliku sub, skaņa exelenta .

Pastādti kādu subu un kā pieslēdzi.

Nafig tev subu? Tad ir vai nav RS 4x4?

Tā kā prasās to subu

Nu nav RS 4x4 www.skoda.lv/...

tikai combi.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ir gan RS 4x4, tikai tas ir fords ne augstspriegummašīna

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

šorīt troļļuks izspēlēja x-failus. pati no sevis slēdzās arā pretizslīdēšanas uzparikte un ieslēgt atpakaļ manuāli nebija iespējams, bet pēc 30km, noslāpējot dzinēju pati no sevis atkal aizgāja

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu jau kāds laiciņs O2 useriem pagājis kādas tagad atsauksmes?

Ziemā beigsies līze Megane II Grandtour 1.9dCi un jāskatās, kas cits vietā..

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. nekas nav mainījies, vajag tik rullēt

tulīt pie Karlas būs jāveic 45K apkope, vēl neesmu interesējies cik tā izmaksās, bet no ekspluatācijas viedokļa nav nekādu sūdzību, ja nu vienīgi gribētos mazliet niknāku bīdeli par 1.6 mpi. arī sievas darba troļļuks 1.9 tdi ripo labi - sorry - labāk par manu mpi. cēliens viņam ir pietiekošs, tik urkšķ kā jau dīzelis nezin, kā būs ziemā ar uzsilšanu, ar dīzeli ziema vēl nav piedzīvota.

ja gribi zināt ko precīzāk - mēģināšu nokomentēt

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ar RS dīzelīti esmu noripinājis knapus 8k km. Sūdzības?!?! Skaņas izolācija varēja būt labāka. Bet viss pārējais ir super Patēriņš pilsētā ir 6,5l... Cēliens labs, vadāmība laba.

Hmmm, nezinu, ko vēl piebilst.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Auto normāls, tikai pietrūkst kārtīga dzinēja (4.2)

normālas bāzes.... ( A6) ...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: .. nekas nav mainījies, vajag tik rullēt

tulīt pie Karlas būs jāveic 45K apkope, vēl neesmu interesējies cik tā izmaksās, bet no ekspluatācijas viedokļa nav nekādu sūdzību, ja nu vienīgi gribētos mazliet niknāku bīdeli par 1.6 mpi. arī sievas darba troļļuks 1.9 tdi ripo labi - sorry - labāk par manu mpi. cēliens viņam ir pietiekošs, tik urkšķ kā jau dīzelis nezin, kā būs ziemā ar uzsilšanu, ar dīzeli ziema vēl nav piedzīvota.

ja gribi zināt ko precīzāk - mēģināšu nokomentēt

1.-kas pa sho laiku no ritoshaas ir mainiits?

2.-tad 1,9 ir dinamiskaaks par 1,6 benziinu, kaut arii zirgu skaits vienaads?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

911 rakstīja: .. nekas nav mainījies, vajag tik rullēt

tulīt pie Karlas būs jāveic 45K apkope, vēl neesmu interesējies cik tā izmaksās, bet no ekspluatācijas viedokļa nav nekādu sūdzību, ja nu vienīgi gribētos mazliet niknāku bīdeli par 1.6 mpi. arī sievas darba troļļuks 1.9 tdi ripo labi - sorry - labāk par manu mpi. cēliens viņam ir pietiekošs, tik urkšķ kā jau dīzelis nezin, kā būs ziemā ar uzsilšanu, ar dīzeli ziema vēl nav piedzīvota.

ja gribi zināt ko precīzāk - mēģināšu nokomentēt

1.-kas pa sho laiku no ritoshaas ir mainiits?

2.-tad 1,9 ir dinamiskaaks par 1,6 benziinu, kaut arii zirgu skaits vienaads?

1,9 TDI ir daudz lielāks griezes moments.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nu jau pusotrs gads ir pagājis. Varu teikt ko esmu sapi*is pa šo laiku oktāvijai. Sākumā caur liesmu slāpētāju izspruka kkāds štrunc un sabeidza kkādu devēju, kā rezultātā motors griezās tikai kad pedālis grīdā, un uz pilnu klapi. Bija jautri. Jo īpaši caur pilsētu uz servisu vilkt... Nepagāja i pusgads, kad katalizātors pateica- čau, es esmu pills! rezultātā auto gāja tikai tukšgaitā. Kā paniekojos gar pedāli, tā slāpst nost. Arī bija jautri. Caur pilsētu uz servisu braukt. Jūnija vidū nosprāga AC kompresors. nebija jautri. Jo karstums + kompresoreļļas smaka pa salonu valdīja. Bet tas viss tika sataisīts, remonta laikā tika izdīkta maiņas mašīna, un viss ir ok! Lūdzu pievērst uzmanību vārdam- izdīkta! Ar maiņas mašīnām Karluham ir probzas... Tas viss protams uz garantijas remontu tika norakstīts. Bet kopumā esmu apmierinats ar auto, kā ar darba mašiņu! Iespējams pat, ka to atpirkšu no uzņēmuma, sievai...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

to TUNOS:

1) no ritošās ir mainītas vasarenes uz ziemenēm un atpakaļ

2) nezinu par zirgiem, bet, kad ieber 1.9 grīdā, 1.6 netiek līdzi

3) 1.9 uz 130 km/h patīkami urkšķina bez bēdu, taču 1.6 liekās ka sirds klapes būs klāt - šķiet kaukur 4K apgriezienu

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti