Škoda Octavia II īpašniekiem!

Braen Reģ.: 11.12.2004

Labdien tauta, nesen iegādājos jauno Skoda Octavia Combi II un radās viens jautājiens par audio. Komplektācijā izvēlējos Stream atskaņotāju un izlasīju gudru lietu, ka iespējams pieslēgt kādu papildiekārtu (piem. mp3 playeri) arī maģītī ir iespēja ieslēgt AUX ieeju, bet nekādi nevaru atrast to štekerīti vai kāds nezin kur to meklēt???

Thanx!

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: Man Meganes dīzelis ar mēdz noslāpt reizēm uzsākot, bet var arī bez gāzes uzsākt, tik tad sajūgu vajag uzmanīgi laist vaļā. Megane visu pagājušo un aizpagājušo ziemu "leca" bez problēmām

Škodām salona apgaismojums ir zaļš? tiešām tā skaņas izolācija ir tik švaka vai priekš tās klases ok? Klimats labi darbojās? Elegances aprīkojumā ietilpst zenoni vai tie jāpiepērk?

zenoni toch jaapieperk.par paareejo nezin,

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Salona apgaismojums balts, panelim zaļš.

Skaņas izolācija savai klasei laba.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Lai nu ko, bet kontrollampu panelī par tūlīt, tūlīt izbeigušos logu šķidrumu gan varēja ieaudzēt. Šķiet pat žiguļiem bija

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ir tur tā kontrollampa, tikai ne visām versijām aktīva.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Neesmu neko sliktu dzirdējis par pašu auto , bet serviss LV ir pilnīgs zdec ! To esmu dzirdējis no vairākiem Škodas īpašniekiem.

Pac ar Octaviu esmu nobraucis 2 gadus tagad cits darbinieks brauc ar škodu un varu 100% apgalvot ka Karlo motors ir labakais serviss kāds Latvijā ir redzēts, pirmstam biju dzirdējis daudzko sliktu bet tagad, pēc paša gūtās pieredzes varu teikt tikai un vienīgi to labāko!!!

Vēl patstāvīgi sanāk sadarboties ar Euro Auto un Mūsa Motors, tie noteikti nav labāki par Karlo Motors!!!

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

KasparsF. Pastāsti lūdzu par to labo, ko esi baudījis Karlo servisā! Ātra detaļu piegāde-2mēn.? Maiņas auto- ja paveicas? Defektu novēršana-ja nekas sarežģīts? varu Tev oponēt ar savu personisko pieredzi! O2 jau pusotru gadu braucu, bet tādu ,,sīkumiņu', kā vadītāja pusē, logu verot ciet, tas atnāk pats vaļā, jau pusotru gadu nav spējuši novērst! Tiesa ik pa laikam uz pāris mēnešiem to defektiņu novērš, bet ik reizi kad sanāk apciemot Karlo, tas ir jāatgādina. Vai tas Tavuprāt ir, LABS serviss?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Hehehe, kungi, Jūs laikam nekad neesat bijuši Latbemā vai Permalatā. Ja Karlo Motors šķiet slikts, tad tur Jūs pakārtos laikam

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

viņi nepretendē uz "LABS serviss" - viņi vienkārši ir laps serviss ...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Hehehe, kungi, Jūs laikam nekad neesat bijuši Latbemā vai Permalatā. Ja Karlo Motors šķiet slikts, tad tur Jūs pakārtos laikam

permalatā jutos kā dievs - nēsāja mani uz rokām

tas varbūt tāpēc, ka mana darba kolēģe permalata vienam direktoram sieva, ne?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Hehehe, kungi, Jūs laikam nekad neesat bijuši Latbemā vai Permalatā. Ja Karlo Motors šķiet slikts, tad tur Jūs pakārtos laikam

permalatā jutos kā dievs - nēsāja mani uz rokām

tas varbūt tāpēc, ka mana darba kolēģe permalata vienam direktoram sieva, ne?

Figņa vēl sieva, būtu viņa tam direktoram mīļākā, nemaz nevajadzētu uz turieni braukt - paši autiņu savāktu un polkas solī atgādātu atpakaļ

Bannijs Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Nepilnu meenesi ripinos ar savu jauno O2 Elegance 1,9TDI. Pirms tam gadu braucu ar MAzda3 1,6L benziinu. KOpumā protams ar O2 esmu apmierinātāks nekā ar mazdu(kā tam arī vajadzētu būt- citādi jau nebūtu mainījis), bet nu ir+ ir -. Pie O2 plusiem- tā ir komfortablāka, mīkstāka, cēliens daudz lielāks, patēriņš mazāks(kaut domāju ka pilsētā dīzelis varētu vēl mazāk ēst). Skanjas izolācija- tā noteikti ir labāka kā M3. Klimats strādā labi, muzons ar labāx kā mazdai.

O2 logu mazgājamā šķidruma līmeņa datčiks ir ja ir apskalojamie lukturi(tieši tāpat kā M3) un tie savukārt ksenonam nāk komplektā, bet varēja arī atsevišķi pasūtīt. Pie O2 mīnusiem var minēt to ka tā tomēr nav tik stilīga, stūre varēja būt ērtāka un vispār jūtams tāds robustums un šur tur lētums apdarē.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Badjo rakstīja:

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

modena rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Kad bija ne pie Škodas? Un kas nepielaidās?

Octavia II.... pie -30C.... jauns auto.... pie tam es apšaubu iespēju ka mūsu soļara izvilktu tādos grādos.... pie tam vel jautājums - kur tu atradi -33C?

hvz, ziemā vienu rītu tik kompis rādīja. Sveces vienreiz uzsildīju un aiziet. Ak jā, nakšņoja auto zem loga.

vispār pagajušā ziemā kaut kā nebija īpaši liels sals.... kompis varēja nogļučit.... vot aizpagušā gan bija problematiski....

Nepiekrītu. Pagājušo ziemu Murjāņi, Sēnite, Ragana, tājā pašā Ķengaragā bija -30C. Nezinu kā Octaviam. 1.9TDi Golfs III leca bez problēmām. Vajag tīrus filturs, labu aķi, Statoil, Neste degvielu un nekādu problēmu.

vajag webasto pečku un pat tīrus filtrus nevajag

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: KasparsF. Pastāsti lūdzu par to labo, ko esi baudījis Karlo servisā! Ātra detaļu piegāde-2mēn.? Maiņas auto- ja paveicas? Defektu novēršana-ja nekas sarežģīts? varu Tev oponēt ar savu personisko pieredzi! O2 jau pusotru gadu braucu, bet tādu ,,sīkumiņu', kā vadītāja pusē, logu verot ciet, tas atnāk pats vaļā, jau pusotru gadu nav spējuši novērst! Tiesa ik pa laikam uz pāris mēnešiem to defektiņu novērš, bet ik reizi kad sanāk apciemot Karlo, tas ir jāatgādina. Vai tas Tavuprāt ir, LABS serviss?

Nu bāāāc, Tos Karlo motors tak spridzināt vajag!!!

Tu vecī laikam neesi saskāries ar problēmām servisā ka Tevi uztrauc tādi sīkumi.

Propellers Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu džeki te "iecepušies" uz pilnīgāko spamu...Par mašīnu Octavia 2 varu teikt laikam jau to labāko-un atvainojiet "pakaļā" nevienam nelienu un naudu ar par reklāmu neviens nemaksā. Var protams mērīt krāniņus un teikt kādam "BMW" ir tuvāks pie kažoka, tomēr izsverot visus par un pret-ziniet "Škoda" rulzz!

Un rulzz tā tajā ziņa ka baigo gļuku vismaz 2,5 gadus periodā nav īpaši daudz-ja salīdzina ar tiem pašiem jauniem bembjiem...Par klasi protams var diskutēt, tāpat kā par iegādes un ekspluatācijas naudām.Kad paņem sev 2 Octaviju vai darbā tādu pieškir-tad domāju ka ir kādam paveicies-vismaz bieži servisa apmeklējumi nebūs uzreiz jāplāno.Bet par "Karlo motors"...Normāls jauno auto servis kas visu laiku paplašinās-ir problēmas protams, bet nespiež mainīt neko lai saglabātu mistisku garantiju, un arī pieraksts uz normāli apkopi nebūt nav tik ilgs kā citur-kaut vai pie "Toyotām" kas ir precīzi divas nedēļas...Ja kādam šķiet ka teiksim kādam japānim ir normāla detaļu piegāde iekš divām dienām-pārbaudiet!

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

ir radusies interese par jauna auto iegādi un nevaru izlemt starp diviem auto - Škoda Octavia II 1.9TDI MAN un VW GOLF V VARIANT 1.9TDI MAN!!! Ko iesakat labāk? Kuram būtu labāks serviss?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: ir radusies interese par jauna auto iegādi un nevaru izlemt starp diviem auto - Škoda Octavia II 1.9TDI MAN un VW GOLF V VARIANT 1.9TDI MAN!!! Ko iesakat labāk? Kuram būtu labāks serviss?

.. un kurš pamests uz ceļa/ielas nav interesants citiem (domāts zagļiem) vismaz man tas arī bija svarīgi.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: ir radusies interese par jauna auto iegādi un nevaru izlemt starp diviem auto - Škoda Octavia II 1.9TDI MAN un VW GOLF V VARIANT 1.9TDI MAN!!! Ko iesakat labāk? Kuram būtu labāks serviss?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: ir radusies interese par jauna auto iegādi un nevaru izlemt starp diviem auto - Škoda Octavia II 1.9TDI MAN un VW GOLF V VARIANT 1.9TDI MAN!!! Ko iesakat labāk? Kuram būtu labāks serviss?

interese par jaunu auto , vo vo par jauno Superbu arī bija idejas, nu bet praisliste!!!! apzavēros,izberzēju acis, ar kalkulatoru vēlreiz pārrēķināju-mjā........ 2,0l TDI ar DSG kārbu un pilns faršs-ap 38(!!!!) kilo eirām, tāds vnk. pieklājīgs komplekts ap 25-28 tūkstošiem. Nu napig ;+ dūšīgs Kasko ,pat oplīzē gana nejauks cipars sanāk.

tobiš-nebūs man NEW Superbs

P.S. Vai tik čehi nav drusku pāršāvuši pār idejisko strīpu???

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Iesēdies vienreiz tajā new superb un uzdod sev šo jautājumu vēlreiz. Pēc tam iesēdies vēlreiz "sev aiz muguras", pārmet kāju pēr kāju un atkal uzdod to pašu jautājumu. Nu ir tas auto labs. Ja cena joprojām mulsina, tad turpat blakus stāv dažas octavia, roomster un fabia

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Iesēdies vienreiz tajā new superb un uzdod sev šo jautājumu vēlreiz. Pēc tam iesēdies vēlreiz "sev aiz muguras", pārmet kāju pēr kāju un atkal uzdod to pašu jautājumu. Nu ir tas auto labs. Ja cena joprojām mulsina, tad turpat blakus stāv dažas octavia, roomster un fabia

da ir jau darīts... ne tikai iesēdos,arī 1/2 dienas izbraucos, laps jau kā bail, gan apdares materiālu ziņā, gan draivs ok, utt

BET!!! cipars pret pirmo Superbu ( izstiepto Passatu) ir vairāk nekā skarbs. Jā, var iztikt bez izvirtībām,proti- jumta lūka ar saules baterijām-tās redz,kustināšot salona dzesināšanu kad motors izslēgts, vēl dažiem dīvainiem un dārgiem pribambasiem var nebūt vieta, odnako limuzīnu pirkt pašā plikākajā versijā nelon, bet 32 tūkstoši eiro ( tik sanāca manā versijā ) liekās par sālītu.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Piedošanu par vecu topiku uzcelšanu...

Problēma sekojoša ar Octavia II 1,9 tdi - trešdien dzinēju izdevās piedarbināt tikai ar trešo reizi (pirmajās divās pēc kvēlsveces lampiņas nodzišanas, pagriežot atslēgu, visas lampiņas nodzisa un iestājās klusums) - trešajā reizē normāli pieleca - bez zāģēšanas. Vakarā tika pārbaudīts akumulators ar slodzes dakšu - tas nevarētu būt pie vainas. Turpmākās dienas leca bez problēmām, līdz šorīt nopietnāks gadījums - nekas nenotiek ne ar trešo ne ceturto reizi - pagriežot aizdedzes atslēgu panelis uz brīdi iedegas un momentā nodziest. Auto izdevās pielaist tikai n-tās reizes paslēgājot aizdedzi līdz vienā momentā auto normāli pielec. Varbūt kādam ir bijušas līdzīgas problēmas? Varbūt aizdedzes slēdzene čakarējas?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu vai tā mēdz būt Škodām, bet man Toyotai toč bija ta ka paša galā kad tipa "jādarbina" starteris - tur kontakti zdec un autiņš loģiski nelec, tipa nācās nomainīt kontaktgrupu. Protams šakumā bija kāds laicinš kad paļurkājot atslēgu, piedarbinās, bet pēc nedēļas čakarēšanas atkodās tas pasāciens. Ta kā vairs nebija vasara, un pasām nav garažas, tad atdevu servisam uz nomaiņu. Bet pilnīgi iespējams ka arī pats var tikt galā.

kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas AUX 3.5mm stekerītis atrodas elkoņa balsta kastē ....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: Piedošanu par vecu topiku uzcelšanu...

trrrrrrrrrrr čuššš ?

ja aķis ar slodzes dakšu saka OK , tad variantu ira bezgala daudz

sāc ar 'vienkāršāko' pārliecinies vai ir labs kontakts akku kabelim pie aķa un pie startera , pat ja nekas tur nav kustīgs ir vērts atskrūvēt un izčekot vai nau zaļums/apsvilums - man tā bij jaunam xreno ,2x dzinām uz servi -pilnīgs beztolks līdz pac vadītājs nejaušī to atklāja tālāk tur var būt dajebkas , gan blakustopika aprakstītais D4D gadijums ar apsvilušo starteri , gan kontaktgrupa atslēga gan vēl 121 iemesls , āāāā un protams signalizācijas gļuks

veiksmi meklējumos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: Piedošanu par vecu topiku uzcelšanu...

Problēma sekojoša ar Octavia II 1,9 tdi - trešdien dzinēju izdevās piedarbināt tikai ar trešo reizi (pirmajās divās pēc kvēlsveces lampiņas nodzišanas, pagriežot atslēgu, visas lampiņas nodzisa un iestājās klusums) - trešajā reizē normāli pieleca - bez zāģēšanas. Vakarā tika pārbaudīts akumulators ar slodzes dakšu - tas nevarētu būt pie vainas. Turpmākās dienas leca bez problēmām, līdz šorīt nopietnāks gadījums - nekas nenotiek ne ar trešo ne ceturto reizi - pagriežot aizdedzes atslēgu panelis uz brīdi iedegas un momentā nodziest. Auto izdevās pielaist tikai n-tās reizes paslēgājot aizdedzi līdz vienā momentā auto normāli pielec. Varbūt kādam ir bijušas līdzīgas problēmas? Varbūt aizdedzes slēdzene čakarējas?

Ka tik ta nav visu golpu slavenā vaina, kad kontaktgrupa aizdedzes atslēgai pateikusi "čau"

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti