Škoda Octavia II īpašniekiem!

Braen Reģ.: 11.12.2004

Labdien tauta, nesen iegādājos jauno Skoda Octavia Combi II un radās viens jautājiens par audio. Komplektācijā izvēlējos Stream atskaņotāju un izlasīju gudru lietu, ka iespējams pieslēgt kādu papildiekārtu (piem. mp3 playeri) arī maģītī ir iespēja ieslēgt AUX ieeju, bet nekādi nevaru atrast to štekerīti vai kāds nezin kur to meklēt???

Thanx!

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Mad_Max Reģ.: 23.12.2003
0 0 Atbildēt

Paskatoties O2 skaitu Riga, es domaju, ka klubinsh sanaktu ne mazais!

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka viena liela daļa ir dienesta O2

Mad_Max Reģ.: 23.12.2003
0 0 Atbildēt

Skoda, paliek Skoda vai darba vai personiga!

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Un ko darīs tas O II klubiņš???? Raus klaču cik zjbs ir braukt ar skodu? Bez kluba vai ta nevar pieliet pelmeņus?

P.S. Šodien notestēju savu skodu uz fixumu.... 215km/h šī vico, moš ar biki vairāk, nesanāca izprovēt lidz galam.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. ieraus skābekli caur filtru, samērīsies krā..iem un ies mājā

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

A kas ir Octavia un Octavia II. No izlaides gada skatās ?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad Oktāvijās airbagus vispār neliek???

fishki.net/...

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja: Vai tad Oktāvijās airbagus vispār neliek???

fishki.net/...

Acīmredzont nepamanīji, ka autiņam ir kaut kas uzkritis uz jumta. Airbags jau nostrādā, ja trāpa pa purnu, vai pa sāniem.

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

tuncis rakstīja: Vai tad Oktāvijās airbagus vispār neliek???

fishki.net/...

Acīmredzont nepamanīji, ka autiņam ir kaut kas uzkritis uz jumta. Airbags jau nostrādā, ja trāpa pa purnu, vai pa sāniem.

Man gan liekas, ka tas auto ir ap kaut ko aptinies..

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Mad_Max rakstīja: Paskatoties O2 skaitu Riga, es domaju, ka klubinsh sanaktu ne mazais!

Taksistu klubiņu? Vai aģentu?

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

Man ar te kadu laiku ir sanacis pabraukt ar divam Skodam -

1)Skoda Octavia II 1.9tds, pietiekami labi nopakots un vareju teikt tikai tos pashus labakos vardus par sho auto - kas loti iepriecinair loti "draudzigais" degvielas paterinsh un pietiekami ietilpigais salons un par to shauro vietu, ko te ieprieksh mineja gribetu oponet, jo ari neesmutas mazakais (ka jau katrs kartigs latvietis sakas no 100kg) un pie stures vietas ir loti pat pietiekami un nav ka citas mashinas, ka kresls butu lidz galam atpakal! Auto nobraucis aptuveni 35 tukstoshus km un pavisam nesen paradijas viena tehniska problema - ik pa bridim slapt nost dzinejs vienkarshi stavot brivgaita. Vel neesam bijushi pie Karlo, ta ka nakamnedel redzes, ko tur teiks.

2)Skoda Fabia 1.2HTP - triscilindru 12v dzinejs, salidzinoshi labi aprikots, prieksh shis klases auto, nobraukums jau 44 tukst.km un man te negribetos piekrist, ka viss esot tik loti slikti ar sho auto. Protams, ka mashina faktiski "neiet", bet tas jau ir logiski, jo dzinejs tomer ir tads, kads vinsh ir un degvielas paterinsh pilseta (pietiekami aktivi braucot sanak) - ap 8L/100km, bet pa shoseju ap 5.5L/100km. ka galvenais minuss ir tas (neskaitot dzineju), ka auto loti leni iesilst un ap atrumparsledzeju (kursh nemaz tik slikti nestrada) nak diezgan specigi aukstums.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar saviem 198cm octavia2 varu samērā brīvi sēdēt, pat neatbīdot krēslu līdz galam. Laikam iepriekš (sen atpakaļ) tikai ford scorpio bija tas vāgis, kurā krēslu es tiešām regulēju nevis nospiedu rokturi un atstūmos "cik var tālu"

Fabia man gan nepatīk. Iepazīstoties ar to tuvāk, radās sajūtas, ka tas auto domāts tikai un vienīgi kapeikas pi*anai

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

... vvz ar ko ir bijusi darīšana, bet kāda viņa lokana ...

fishki.net/...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

vo ta vells, tuncis jau paspējis O2 atrādīt

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ok, runājot par airbagiem. tur tak var būt 101 variants, kapēc nav nostrādājis - auto stāvēja, trieciens no sāniem, nebija drošības josta utt. nezinu kā ir šitiem, bet voyagerim:

the air bag inflates at 14 mph (22 km/hr) or greater frontal barrier impact speed.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: ok, runājot par airbagiem. tur tak var būt 101 variants, kapēc nav nostrādājis - auto stāvēja, trieciens no sāniem, nebija drošības josta utt. nezinu kā ir šitiem, bet voyagerim:

the air bag inflates at 14 mph (22 km/hr) or greater frontal barrier impact speed.

Salasiijies manuāljus

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

octavijai nu jau ir virs 11 000km 1.9tdi. autinjam nav ne vainas, tik vareetu mazliet njipraaku. kaadas atsauksmes par rs diizeljversiju?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. a man O2 jeb troļļuks vienu dienu uztaisīja pārsteigumu - pazuda atpakaļgaita kloķis vienkārši kā pret sienu un reversā neiet

visticamāk, ka kaut kādas ķegas ķērās kulisē, jo no salona ar dažām pirkstu manipulācijām izdevās reversu atrast. kā? neprasiet, jo tur iekšā ir tumšs un ņefiga nevar saprast, kas ko bīda, grūž vai velk bet viss notiek.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Nez kaadeelj neviena komentāra par RS autinjiem. Ideāli, ja kāds pastāstītu par RS TDI, bet arii par "parasto" RS buutu interesanti kaut ko uzzināt.

janisje Reģ.: 21.02.2007
0 0 Atbildēt

A kaa ar 1.6FSI un 2.0FSI?

Skatiijos skoda.lv noliktavaa tur taadu autinju vispaar nav, arii diskusijaas par tiem nekas nav dzirdeets...

Galiigi garaam vai?

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

janisje rakstīja: A kaa ar 1.6FSI un 2.0FSI?

Skatiijos skoda.lv noliktavaa tur taadu autinju vispaar nav, arii diskusijaas par tiem nekas nav dzirdeets...

Galiigi garaam vai?

Pazaveries mož www.skoda-club.ru

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Pilseetaa tachu paaris RS vizinaas.... Vai tieshaam neviens neiekaapj shajaa forumaa?!?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Par FSI dzirdēju no Karlo, ka motori esot cimperlīgi, pie tam patērē vienīgi 98. zupu

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Pat vinju reklaamas bukletaa it teikts, ka auto iet uz 95, bet ieteicam buutu tomeer 98...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

vismaz folksim FSI prasa tikai un vieniigi 98.zupu.

Ar jaunās paudzes RS izbraucu - nepatika. Vai nu kaut kas nebija kārtībā, vai nu kā, bet likās tāds kā jaudas trūkums Kādreizējā mana "govs" - lagunaII ar 3.0V6 un ar tomātu un ar saviem 210zs pat gāja šķietami labāk par šo RS... Sajūta ar nebija diez ko komfortabla, bet nu gluži kā kartingā ar nejutos, atšķirībā no WRX. Vizuāls paskats jau diezgan sportisks i ārēji i iekšēji, arī kvalitāte "uz aci" likās Ok, bet raksturs tam RS-am man kaut kā nepatika... galīgi nevelk uz titulu "sporta"

Tāds tīri mans subjektīvais viedoklis )

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti