Auto navigācijas sistēmas.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004

Vai Latvijā kāda no šīm auto navigācijas sistēmām vispār strādā? Skatos uz jaunu auto, un šī te opcija ievērojami sadārdzina , vai no viņas ir kāda jēga.

Vienkārši skatījos uz Octaviju RS - un ja shitādu var atlauties ar pilnu komplektāciju tad par to pashu naudu sanāk Accords, Legacy, Impreza2.5 - standarta komplektācijā - un ko Jūs darītu (vecu auto es vairs negribu).

 
1 2 3 4 5 6 ..9
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Es mekleeju vietu kur vareetu ielikt navigaacijas sisteemu, taa man ir tik vajag kaadu kantori kas to vareetu ielikt par praatiigu price!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Citāts no bensona mājas lapas foruma:

"Navigācijas sistēmas izmaksas ir LVL 1700,- (Honda oriģinālais produkts).

Par navigācijas kartēm - Latviju ir paredzēts iekļaut no 2008. gada un tās saturēs tikai aptuveni 20% no valsts autoceļiem. Tur būs iekļauta Rīgas pilsēta un visi valsts nozīmes autoceļi: Rīga-Tallina, Rīga-Viļņa, Rīga-Grebņeva, Rīga-Pleskava , Rīga-Daugavpils, Rīga-Liepāja, Rīga-Ventspils. Pārējo Latvijas daļu tuvākajos ~5 gados aptvert nav plānots.

Ģirts Lenkevičs,

7808333, girts@honda.lv "

Nezinu nevienu, kam orģinālās navigācijas Latvijā strādātu. Cik ir dzirdēts, var kaut ko sabīdīt ar PC.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nopērc Pocket PC + GPS un visa Latvija/Eiropa/Pasaule darbosies bez problēmām. Plus vēl varēsi to ņemt līdz uz citu auto. Plus vēl varēsi Pocket PC izmantot citām vajadzībām.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Oriģinālā smašīnās iebūvētās sistēmas īsti Latviju "nenevigēs" vēl kādu gadu - divus - trīs. Atkarīgs no autoražotāja sadarbības partneriem.

Viens no variantiem ir JS Latvia (mašīnā faktiski tiek iebūvēc dators).

Otrs uz TomTom bāzes ir ne pārāk svaiga, bet funkcionējoša Latvijas karte.

Kur ieinstalēt arī aftermarket versijas? piemēram Incarā, tur pat aiz Mola

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nopērc Pocket PC + GPS un visa Latvija/Eiropa/Pasaule darbosies bez problēmām. Plus vēl varēsi to ņemt līdz uz citu auto. Plus vēl varēsi Pocket PC izmantot citām vajadzībām.

Pagaidām jau Latvijā īstā navigācija (ar adresēm) vēl nestrādā.

Kontūrkarte ar koordinātēm jau strādā ar visiem magellaniem...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Par navi-par 1700 ls var nopirkt 6 tomtom komplektus.

Par RS - nejutu es tos 200zs.

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Redaktors rakstīja: Nopērc Pocket PC + GPS un visa Latvija/Eiropa/Pasaule darbosies bez problēmām. Plus vēl varēsi to ņemt līdz uz citu auto. Plus vēl varēsi Pocket PC izmantot citām vajadzībām.

Pagaidām jau Latvijā īstā navigācija (ar adresēm) vēl nestrādā.

Kontūrkarte ar koordinātēm jau strādā ar visiem magellaniem...

straadaaa arii ar visaam adreseem!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Redaktors rakstīja: Nopērc Pocket PC + GPS un visa Latvija/Eiropa/Pasaule darbosies bez problēmām. Plus vēl varēsi to ņemt līdz uz citu auto. Plus vēl varēsi Pocket PC izmantot citām vajadzībām.

Pagaidām jau Latvijā īstā navigācija (ar adresēm) vēl nestrādā.

Kontūrkarte ar koordinātēm jau strādā ar visiem magellaniem...

straadaaa arii ar visaam adreseem!

Vienīgā, kas strādā ar adresēm, ja nekļūdos ir JS latvija, bet tas nozīmē, ka nepieciešams compis mašīnā!!!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Redaktors rakstīja: Nopērc Pocket PC + GPS un visa Latvija/Eiropa/Pasaule darbosies bez problēmām. Plus vēl varēsi to ņemt līdz uz citu auto. Plus vēl varēsi Pocket PC izmantot citām vajadzībām.

Pagaidām jau Latvijā īstā navigācija (ar adresēm) vēl nestrādā.

Kontūrkarte ar koordinātēm jau strādā ar visiem magellaniem...

TomTomā ir arī ar visām ielām (nosaukumiem).

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

150zs rakstīja: Es mekleeju vietu kur vareetu ielikt navigaacijas sisteemu, taa man ir tik vajag kaadu kantori kas to vareetu ielikt par praatiigu price!

tu tak pārdevi savu auto

Jap paardevu, bet naakamajaa auto likssu iekssaa tv-dvd-navi! Vis ir tik jaaieliek naakamajaa auto iekssaa!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Lai TomTom strādātu Latvijai jāliek citas kartes?

Atzīšos, līdz šodienai vēl nebiju par tādu dzirdējis. Paskatoties google un euroshop.lv neviens nepiedāvā LV kartes. Kā tur īstenībā ir?

Bet cipars tāds tīri pieņemams.

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Cik zinams NEVIENA no auto firmam vel nepiedava navigaciju kur butu ieksaa Baltija Arii tas pats TomToms, cik zinu neatbalsta A-Eiropu, jebsu man vienkarsi veca versija aizkerusies.

labaka alternatiiva ir Portativais + Gps jeb PocketPC+GPS (ir pat modeli ar jau iebuvetu). Bus daudz letak, ka arii ikdiena labak.

Par firmam LV- cik zinu, tad ir tas JS variants- dargs un nezinu vai tiesam labs. Vel viena firmele, kas ar ko lidzigu nodarbojas ir Bass uz Maskavas ielass braucot ara no rigas 150 M aiz apla labaja pusee. (tipu ne ipashi talu no Krievu dzirnavam) Iebrauksana starp kaut kadu sporta precu veikalu un Citroen parstavniecibu laiakm. Es siem sadas kartes sad tad gadaju, ta ka siem kaut kam vajadzetu but.

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Vai Latvijā kāda no šīm auto navigācijas sistēmām vispār strādā? Skatos uz jaunu auto, un šī te opcija ievērojami sadārdzina , vai no viņas ir kāda jēga.

Vienkārši skatījos uz Octaviju RS - un ja shitādu var atlauties ar pilnu komplektāciju tad par to pashu naudu sanāk Accords, Legacy, Impreza2.5 - standarta komplektācijā - un ko Jūs darītu (vecu auto es vairs negribu).

Latvijaa vinja nestraadaa pagaidaam, bet var nodereet kad brauc pa aarzemeem utt.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Nez, JS nav iedomājušies piedāvāt dīleriem ieinstalēt auto navigācijā baltijas valstis?!?!? Tur tak normāls piķis sanāktu, ja jau par parastu navigāciju prasa 1700, tad cik tur ko piemest vēl un jaunais īpašnieks var pazīmēties ar iebūvētu pribalķiku... tipa, šas pajeģim na Jurmalu, patom v gosķi u gospoģina Lembergsa!

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Tad cik saprotu - no tās oriģinālās auto navigācijas iekārtas Latvijā un Baltijas valstīs jēgas nebūs, ja nu vienīgi patīk kā izskatās liels melns monitors un var palielīties ka ir navigācija.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Lai TomTom strādātu Latvijai jāliek citas kartes?

Atzīšos, līdz šodienai vēl nebiju par tādu dzirdējis. Paskatoties google un euroshop.lv neviens nepiedāvā LV kartes. Kā tur īstenībā ir?

Bet cipars tāds tīri pieņemams.

TomTomam jāpērk Austrumeiropa+ un tur būs pat Rīga ar visām ielām un pārējās LV pilsētas ar galvenajiem ceļiem(ielām). Man pat Baložos rāda ielas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kā neticās, ka tajā Tomtomā tas viss ir.

Es zinu, ka ir krieviņi uz vecām kartēm uzrīkojuši karti Tom Tomam. Tas sttrādā, bet adrešu nav. Toties ir visa Latvija...

Rīgā ir gļuki, kas piedāvā dzelzeļu no maskačkas šķērsot caur vagonu remrūpnīcu...

Pats Tomtoms, cik zinu, oficiāli neko nav palaidis. Ja nu vienīgi kāda test-versija...

Tie, ,kas te muld par compi + kartes nejēdz neko no navigācijas. Tam compim ir po - ieliec kaut savu bildi un piesien pie koordinātēm...

Īsta navigācija ir sistēma, kas vada tevi pa ielām, rēķina maršrutu, nevis norāda atrašanos uz kartes...

Īsti LABAS LATVIJAS KARTES VĒL NAV NEVIENAM, izņemot Jāņasētu... Bet tā ir sistēma ar compi, cietiem nav un punkc!

Protams, ka JS to grib un taisās pārdot citiem, tas ir tikai laika un darījuma summas jautājums...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Uggga rakstīja: Lai TomTom strādātu Latvijai jāliek citas kartes?

Atzīšos, līdz šodienai vēl nebiju par tādu dzirdējis. Paskatoties google un euroshop.lv neviens nepiedāvā LV kartes. Kā tur īstenībā ir?

Bet cipars tāds tīri pieņemams.

TomTomam jāpērk Austrumeiropa+ un tur būs pat Rīga ar visām ielām un pārējās LV pilsētas ar galvenajiem ceļiem(ielām). Man pat Baložos rāda ielas.

kur tomtomam oficiāli var nopirkt Aeiropu?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Uggga rakstīja: Lai TomTom strādātu Latvijai jāliek citas kartes?

Atzīšos, līdz šodienai vēl nebiju par tādu dzirdējis. Paskatoties google un euroshop.lv neviens nepiedāvā LV kartes. Kā tur īstenībā ir?

Bet cipars tāds tīri pieņemams.

TomTomam jāpērk Austrumeiropa+ un tur būs pat Rīga ar visām ielām un pārējās LV pilsētas ar galvenajiem ceļiem(ielām). Man pat Baložos rāda ielas.

Tur jau tie sū, ka rāda tikai atsevišķas pilsētas ar ne visām ielām...

Pieredze rādot, ka ir pilsētas, kur tas strādā un kur ne...

Tā "oficiālā versija" nevar mani aizvest no Līgatnes uz Skrundu, jo lielākā daļa ceļa nav nokartēta...

To var izdarīt neoficiālā, kurāi kartes ir pa visu valsti, tikai mazliet neprecīzas un nav piesaistes pie māju mumuriem, var piesaistīties pie ielu krustiem...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Navigaacija ar touchskriinu un visaam antenaam utt. pie manis (Belgijaa) maksaa 300 eur. Tam aparaatam ir vieta SD kartei, kur iebaazt nepieciesamo karsu materiaalu.

Visu laiku biju iedomaajies, ka Latvijaa nekas taads nerulle, bet gan jau ka kautkur to programmu dabuusu, to pasu TOMTOM. Paldies par info, tagad buusu navigeets calis

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Navigaacija ar touchskriinu un visaam antenaam utt. pie manis (Belgijaa) maksaa 300 eur. Tam aparaatam ir vieta SD kartei, kur iebaazt nepieciesamo karsu materiaalu.

Visu laiku biju iedomaajies, ka Latvijaa nekas taads nerulle, bet gan jau ka kautkur to programmu dabuusu, to pasu TOMTOM. Paldies par info, tagad buusu navigeets calis

Veciit, bez taas tacu Eiropaa nav ko dariit. Iegdaajies un 100% garanteju, ka nenozelosi - teiksi, kur es biju pirms gada un kaapec nenopirku aatraak. Tev vairs nevajadzes planot kaa aizbraukt, bet vajadzes tik ievadiit adresi un aidaa.

LV tam nav un nebuus taas atdeves, kas ir Eiropaa, kur celu tiikls ir plass un aizraut garaam pareizajai nobrauktuvei no baanja nav patiikami ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

Galvenais rakstīja: Navigaacija ar touchskriinu un visaam antenaam utt. pie manis (Belgijaa) maksaa 300 eur. Tam aparaatam ir vieta SD kartei, kur iebaazt nepieciesamo karsu materiaalu.

Visu laiku biju iedomaajies, ka Latvijaa nekas taads nerulle, bet gan jau ka kautkur to programmu dabuusu, to pasu TOMTOM. Paldies par info, tagad buusu navigeets calis

Atdeves tik lielas nebūs, bet paņemot visurbraucošāku vāģi, reizēm arī pa šejienes ārēm var pa visai incantām vietām pabraukāt... Ir m'gināc...

Veciit, bez taas tacu Eiropaa nav ko dariit. Iegdaajies un 100% garanteju, ka nenozelosi - teiksi, kur es biju pirms gada un kaapec nenopirku aatraak. Tev vairs nevajadzes planot kaa aizbraukt, bet vajadzes tik ievadiit adresi un aidaa.

LV tam nav un nebuus taas atdeves, kas ir Eiropaa, kur celu tiikls ir plass un aizraut garaam pareizajai nobrauktuvei no baanja nav patiikami ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Atdeves tik lielas nebūs, bet paņemot visurbraucošāku vāģi, reizēm arī pa šejienes ārēm var pa visai incantām vietām pabraukāt... Ir mēģināc...

Un vēl tur jau var izvēleties braukt ar peizāžām, pa veloceliņiem utt... Braukt turp, apbraucot to ceļa posmu utt...

Ir jautri, bet ikdienas lietotājam mazāk noderīgi...

paspēlēties jau var...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.kartes.lv/...

tas nu par pusliidz iebuuveejamiem..

pats ja nu ljoooti vajag niekojos ar pc+ usb gps kaa jau mineets i jautri kaadu briidi bet taa ikdienaa ne paaraak vajadziigs.. vieniigais ja nu adreshu mekletaajs JS3

kindzulis

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Nez, JS nav iedomājušies piedāvāt dīleriem ieinstalēt auto navigācijā baltijas valstis?!?!? Tur tak normāls piķis sanāktu, ja jau par parastu navigāciju prasa 1700, tad cik tur ko piemest vēl un jaunais īpašnieks var pazīmēties ar iebūvētu pribalķiku... tipa, šas pajeģim na Jurmalu, patom v gosķi u gospoģina Lembergsa!

Tapē, ka JS vienas valsts navigatora karti piedāvā pa 135 vietējiem! Tad nu gribu zināt cik daudz LV iedzīvotāji gribēs LV karti pa tādu cenu!

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti