Auto navigācijas sistēmas.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004

Vai Latvijā kāda no šīm auto navigācijas sistēmām vispār strādā? Skatos uz jaunu auto, un šī te opcija ievērojami sadārdzina , vai no viņas ir kāda jēga.

Vienkārši skatījos uz Octaviju RS - un ja shitādu var atlauties ar pilnu komplektāciju tad par to pashu naudu sanāk Accords, Legacy, Impreza2.5 - standarta komplektācijā - un ko Jūs darītu (vecu auto es vairs negribu).

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kāds ir mēģinājis lietot Nokia 6110 navigācijai? www.nokia.lv/...

Tā kā vajadzību pēc navigācijas bieži neizjūtu, varbūt retajās reizēs varētu izlīdzēties ar tādu aparātu?

Vienam paziņam tāds ir bišku sanāca papētīt.

Standarta programma tur ir route66, no Latvijas tikai Rīga , bet strādā subjektīvi labāk par tomtomu. diskā, kas nāca līdz esošās kartes uz parasto route66 programmu negāja. Vai uz tā verķa var uzinstalēt tomtomu u.c. programmas uzzināšu nākamnedēļ.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

George rakstīja:

Uggga rakstīja: Kāds ir mēģinājis lietot Nokia 6110 navigācijai? www.nokia.lv/...

Tā kā vajadzību pēc navigācijas bieži neizjūtu, varbūt retajās reizēs varētu izlīdzēties ar tādu aparātu?

Vienam paziņam tāds ir bišku sanāca papētīt.

Standarta programma tur ir route66, no Latvijas tikai Rīga , bet strādā subjektīvi labāk par tomtomu. diskā, kas nāca līdz esošās kartes uz parasto route66 programmu negāja. Vai uz tā verķa var uzinstalēt tomtomu u.c. programmas uzzināšu nākamnedēļ.

Paldies, padalies lūdzu pēc tam ar rezultātiem

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

arzemes izmantoju auto iebuveto navigaciju bet latvija un Baltija jauno JS Baltija + laptops un teikshu Jums ir ok !

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: arzemes izmantoju auto iebuveto navigaciju bet latvija un Baltija jauno JS Baltija + laptops un teikshu Jums ir ok !

Tur jau tā lieta,ka tikai ir ok.Tas viss komplekts mūsdienām ir fiziski par lielu,kudi par lielu.

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Piem es savam 910 TomTomam tagad nesen pa 10 ls ieliku atjaunināto karti un tagad viss ir čikiniekā....

Piem braucu uz Rubeņiem (50 km aiz Jēkabpils) parādīja visus galvenos ceļus, galvenos zemes ceļus......nav gluži sīki mazās ieliņas, bet galvenās ielas ir.....

piem jeekabpils arī bija ļoti sīki parādīta, tā kā beidzot man TomToms sāk patikt..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

protams rakstīja: Tur jau tā lieta,ka tikai ir ok.Tas viss komplekts mūsdienām ir fiziski par lielu,kudi par lielu.

tieši tā...... ieslēdz mob. telefonam GPS, savieno to ar auto audio un attiet, nekas nekur nav jāstiprina, jālīmē utt///

Paskaidro man, tupenim, kāpēc jāsvieno ar auto audio? Lai bļauj, kur griezt?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja: Lai bļauj, kur griezt?

nu tā balss no telefona diez ko skaļa nav, daudz patīkamāk, ja balss nāk no auto skaļruņiem.... bet ja ir vanaga ausis, var arī nesavienot, atļauju

labs ir tomtoma ozija ozborna necenzorētais variants...

affta three hunddred meters you have reached your focking destination...

P.S. gadījums iz dzīves

Vācija, Audi S8 ar balss vadību, šoferis dod komandas visādas, līdz dod šādu "atsūkāt man"

Audi pa visiem skaļruņiem, Wie Bitte (kā lūdzu? ) ????

viltnieks Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Jaunajam Garmini Nuvi 680 ir gan latvija lietuva igaunija, runajot par latviju detalizeti lidz ielu numuriem ir tikai Rigai, parejam lielajam pilsetam ka venstspilij un jelgavai ir tikai ielas nav numuru ja ievadisi numuru atvedis lidz ielas numur 1, ir daudz fichu ka speed camera iebuvetas ieksa, pieejamas updates visam valstim, ta ka vis strada dotais aparats tika iepirkts Irija esmu izbraukajis eirpopu shurpu turpu nekadu gluku. Ja kads grib ari tv dvd iesaku pameklet Garmini Street Pilot google

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tā kā man taga tūlīt būs trips uz skandināviju, tad aizņēmos Mio 168 GPS verķi. Un ielādēju iekšā programmu DESTINATOR 6 ar Skandināvijas karti, Austrumeiropas karti un EU-Roads karti.

Vakar rīgā notestēju:

1.kārt - es vienalga Rīgā esmu gudrāks - labāk zinu, kur var braukt un kur nevar un kur ir sastrēgumi un kur nav.

2.kārt - pieļauju, ka svešā vietā būs OK.

3.kārt - piemēram, manas Jaunolaines, vai Olaines kartē nemaz nav, bet Rīga ir pietiekami sīki parādīta !

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

George rakstīja:

Uggga rakstīja: Kāds ir mēģinājis lietot Nokia 6110 navigācijai? www.nokia.lv/...

Tā kā vajadzību pēc navigācijas bieži neizjūtu, varbūt retajās reizēs varētu izlīdzēties ar tādu aparātu?

Vienam paziņam tāds ir bišku sanāca papētīt.

Standarta programma tur ir route66, no Latvijas tikai Rīga , bet strādā subjektīvi labāk par tomtomu. diskā, kas nāca līdz esošās kartes uz parasto route66 programmu negāja. Vai uz tā verķa var uzinstalēt tomtomu u.c. programmas uzzināšu nākamnedēļ.

Kaa Tu tur dabuuji to Riigu? Pasuutiiji tiem izspiedeejiem pa 10eur? Vismaz man taas kartes, kas ir diskaa, ielaadeejas, bet negrib raadiities, kameer es neesu aktivizeejis. Bet aktivizeeshana kaut kaadas naudinjas prasa

Kaa veicaas ar tomtomiem u.c. verkjiem?

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Lūk mana pieredze pa navigācijām:

palasījos par tām nokiām krievos testus - karoč - bremzes baigās, signālu gaidot nejēgā ilgu un visu laiku to zaudējot....kartes nolādēšanā par trafiku GPRS samaksāsi ui ku daudz....(īpaši ārzemēs)...vārdu sakot tā iebūvētā sistēma ir pilnīgs craps nokiai....+ vēl atrdarbība nekāda. Un maksā nejēgā. (N95).

Es šādiem mērķiem paņēmu all in one -Asus P535, vismaz TomTOms iet zvēra un ir jauna LV karte + visas eiropas kartes satilpst vienā aparātā + kompletā nāk turētājs un auto lādeklis. Strādā labi.

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Izmēgināju Nokia E65 un GPS uztvērējs plus TomTom un jaunākās kartes!!Eiropā bez Toma vairāk nekādi..!Precizitāte un ātrums un nervi nav jābendē!Ņemiet Tom Tom vienalga kādu un problēmu nebūs..tikai kartes jaunās!

GTY Reģ.: 18.07.2002
0 0 Atbildēt

Radaas jautaajums vai Latvijaa ir iespeejams dabuut Krievijas kartes prieksh Tom Tom vai kaada cita gps aparaata?

Doma kaarteejo reizi aizgaast ur Krieviju tikai tur ar noraadeem slikti un var 300km nepareizajaa virzienaa aizpleest.

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Tom Tomam ir karte priekš Krievijas...veca bet nepreciiza liekas 608...visas kartes var dabut netaa un aktivizeet ar.. vajag tikai laiku ,nervus un pacietiibu!PL_CZ_HU_SK_plus_major_roads_of_WE V660.1219 liekas šite ir Krievija,bet tās jau ir nianses..

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Krievi parsvarā lieto igo softu - tam esot Ru kartes!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

A, Kādu disku, un kur viņu var dabūt liek iekš Kenwood aparāta. Ielīku tādu k-mpl, ar NAVI, bet kur lai dabū disku, jeb kā viņu izmanto?

Varbūt kādam ir nepieciešamais NAVI disks, un par attiecīgu attlīdzību varu iegādāties?

(p.s. esmu pilnīgi nezinošs šajā jaut. piedodiet )

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

bmw oriģinālā NAVI...lietoju bez bēdas...viss kedā

tikai LV reģionu nav....bet ko darīt...nevar jau visu uzreiz un tagad

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

kur dabuut Destinator jaunās 2007.g. LV kartes?

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt
Lemings Reģ.: 18.05.2004
0 0 Atbildēt

VW koncerna automobīļos uzstādītajām navigācijas sistēmām ir Baltijas kartes pieejamas?

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

sanāca būt Minhenē, kur Saturn veikalā par apm 500 briseļiem bija nopērkams kautkāds ekrāniņš ar Eiropu un Baltiju. Rīgai bija ielas ar visiem māju numuriem. Ražotājs Garmin.

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu vai ir vērts ņemt rūpnīcas GPS, ja dārgs. Lētāk ir nopirkt GPS uztvērēju atsevišķi un tad pieslēgt to pie laptopa un tur izmantot kādu vien softu vēlies, sākot jau ar klasisko AutoRoute.

Mazliet lielāka klapata, bet za to kāds ietaupījums (tas raidītājs ap pus-simta Ls maksā un laptops tak ir gandrīz katram) un kādas iespējas paverās -- var ērti pārnest no mašīnas uz mašīnu, var izmantot dažādas programmas (ja vajag arī pirātiskas) vizualizēšanai, regulāri tās apdeitot un pie visa fonā ir laptops ar visu OSu.

Tiesa, ja mērķis ir ceļojumos izmantot GPS. Ikdienai šāda komplektācija būtu čakarīga...bet no otras puses, cik bieži jūs ikdienā ceļu uz darbu ar GPSu meklējat? Manā skatījumā GPS ir brīnišķīgs palīgs garos ceļojumos pa nepazīstamiem maršrutiem, pats to izmantoju ceļojot šķērsām pāri visai Austrumeiropai no Latvijas uz Turciju. Riktīgi noderēja.

Ak jā, vajadzēs vēl vienīgi laptopa lādētāju. Universālais 12-220 voltu pārvaidotājs ar kādu laptopam pietiek (75W laikam) maksās ap 20-30 ls un tajā varēs lādēt arī telefonu, videokameru un vēl visādu krapu.

Pats pie šitādas fiškas izmantošanas tiku pēc kolēģa un čoma ieteikuma. Liels paldies viņam par to -- zvērīgi labi un izdevīgi.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Kamazs rakstīja: Nezinu vai ir vērts ņemt rūpnīcas GPS, ja dārgs. Lētāk ir nopirkt GPS uztvērēju atsevišķi un tad pieslēgt to pie laptopa un tur izmantot kādu vien softu vēlies, sākot jau ar klasisko AutoRoute.

Mazliet lielāka klapata, bet za to kāds ietaupījums (tas raidītājs ap pus-simta Ls maksā un laptops tak ir gandrīz katram) un kādas iespējas paverās -- var ērti pārnest no mašīnas uz mašīnu, var izmantot dažādas programmas (ja vajag arī pirātiskas) vizualizēšanai, regulāri tās apdeitot un pie visa fonā ir laptops ar visu OSu.

Tiesa, ja mērķis ir ceļojumos izmantot GPS. Ikdienai šāda komplektācija būtu čakarīga...bet no otras puses, cik bieži jūs ikdienā ceļu uz darbu ar GPSu meklējat? Manā skatījumā GPS ir brīnišķīgs palīgs garos ceļojumos pa nepazīstamiem maršrutiem, pats to izmantoju ceļojot šķērsām pāri visai Austrumeiropai no Latvijas uz Turciju. Riktīgi noderēja.

Ak jā, vajadzēs vēl vienīgi laptopa lādētāju. Universālais 12-220 voltu pārvaidotājs ar kādu laptopam pietiek (75W laikam) maksās ap 20-30 ls un tajā varēs lādēt arī telefonu, videokameru un vēl visādu krapu.

Pats pie šitādas fiškas izmantošanas tiku pēc kolēģa un čoma ieteikuma. Liels paldies viņam par to -- zvērīgi labi un izdevīgi.

un kaa tu to laptotu mašīnā vadā? Vajag tak kaut kā nostiprināt?

Man liekas diezgan neērti, vislabāk plaukstdators ar tomtomu.

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

un kaa tu to laptotu mašīnā vadā? Vajag tak kaut kā nostiprināt?

Laptopu kā jau laptopu -- uz "lap" jeb klēpī. Vai arī uz krēsla vai kā nu gribās.Maita karst, tāpēc kaut kas pa vidam jāieliek, bet citādi nav ne vainas.

Un, kad staigā apkārt, somā iekšā un no problem. Mūsu gadījumā gan tā bija mugursoma, ar portfeli varētu būt neērtāk.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Tiešām tālos ceļojumos labāk ka ir abi - plaukstadators šoferim lai redz kur braukt. Un normāls laptops stūrmanim - maršutu tālākai plānošanai. Tomtomā tomēr ar tiem ceļiem ir diezgan pašvaki, bet lielajā laptopā var salikt kopā vairākas navigācijas programmas.

Dzonijs_007 rakstīja:

un kaa tu to laptotu mašīnā vadā? Vajag tak kaut kā nostiprināt?

Man liekas diezgan neērti, vislabāk plaukstdators ar tomtomu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti