Auto navigācijas sistēmas.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004

Vai Latvijā kāda no šīm auto navigācijas sistēmām vispār strādā? Skatos uz jaunu auto, un šī te opcija ievērojami sadārdzina , vai no viņas ir kāda jēga.

Vienkārši skatījos uz Octaviju RS - un ja shitādu var atlauties ar pilnu komplektāciju tad par to pashu naudu sanāk Accords, Legacy, Impreza2.5 - standarta komplektācijā - un ko Jūs darītu (vecu auto es vairs negribu).

 
1.. 4 5 6 7 8 9
Autonavi Reģ.: 12.02.2009
0 0 Atbildēt

Ja interese Latvijas kartes automobīļu iebuvētajām sistēmām,tad viņus varat sameklet šeit: autonavi.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

mrpresident rakstīja:

seaman rakstīja: c'mon peoples!

seaman rakstīja: jautājums?

vai kads ir dzirdējis par TT karti Turcijai?

Navigator ir Turcijas karte! Pat diezgan laba, lai gan biezhi megina pierunat braukt ne pa tiem izdevigakajiem celiem!

intrese tikai Tomtoms, un varbūt Magelāns

Nu ir man TT Turcijas karte Interesē? Par pārklājuma kvalitāti nezinu - ne savai vajadzībai meklēju.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

seaman rakstīja:

mrpresident rakstīja:

seaman rakstīja: c'mon peoples!

seaman rakstīja: jautājums?

vai kads ir dzirdējis par TT karti Turcijai?

Navigator ir Turcijas karte! Pat diezgan laba, lai gan biezhi megina pierunat braukt ne pa tiem izdevigakajiem celiem!

intrese tikai Tomtoms, un varbūt Magelāns

Nu ir man TT Turcijas karte Interesē? Par pārklājuma kvalitāti nezinu - ne savai vajadzībai meklēju.

nu super! i nepagaja ne trīs gadi , kad Turku karte atradās , paldies , vairs nav aktuāli

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Seene rakstīja:

seaman rakstīja:

mrpresident rakstīja:

seaman rakstīja: c'mon peoples!

seaman rakstīja: jautājums?

vai kads ir dzirdējis par TT karti Turcijai?

Navigator ir Turcijas karte! Pat diezgan laba, lai gan biezhi megina pierunat braukt ne pa tiem izdevigakajiem celiem!

intrese tikai Tomtoms, un varbūt Magelāns

Nu ir man TT Turcijas karte Interesē? Par pārklājuma kvalitāti nezinu - ne savai vajadzībai meklēju.

nu super! i nepagaja ne trīs gadi , kad Turku karte atradās , paldies , vairs nav aktuāli

Tu nesaprati - tas bija mājiens, ka Autonavi pacēlis 3 g vecu topiku..

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti