Auto navigācijas sistēmas.

Chuguns Reģ.: 23.11.2004

Vai Latvijā kāda no šīm auto navigācijas sistēmām vispār strādā? Skatos uz jaunu auto, un šī te opcija ievērojami sadārdzina , vai no viņas ir kāda jēga.

Vienkārši skatījos uz Octaviju RS - un ja shitādu var atlauties ar pilnu komplektāciju tad par to pashu naudu sanāk Accords, Legacy, Impreza2.5 - standarta komplektācijā - un ko Jūs darītu (vecu auto es vairs negribu).

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

krismas rakstīja:

Hesus rakstīja:

SexyDancer rakstīja: šodien ieliku savā auto navi CD. Strādā

Edzulis

Kam tad nestrādā, man ar strādā, tikai rāda LV siluetu un viss un tuvākos ceļus, tipa FIN un S

Nu,nez..man Rīgā strādā ļoti labi..ar visiem ielu Nr. utt.Nu,pa Latviju gan tā švakāk,tik galvenie ceļi un dažas pilsētas,šķiet..

man ar par Rīgu strādā...šodien pat uz darbu atveda precizitāte laba

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā vakar ieliku disku BMW oriģinālajā navigācijā un Rīga strādā labi, tikai viņi noteikumus nezin.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

arny rakstīja: Katrā ziņā vakar ieliku disku BMW oriģinālajā navigācijā un Rīga strādā labi, tikai viņi noteikumus nezin.

kādus noteikumus? ātruma limitus

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Mja, vienīgi kauns, ka nepieminēju - HP hw6915 cena 480 Ls... Laikam ir pamatīgi lētaki risinājumi pieejami, bet, ja $ nav žēl uz ērtībām, tad šitais būs labs.

Paldies par info! Rādās, ka citi risinājumi pat nebūs lētāki, ja gribu visu savākt. HP saka, ka ši nedarbosies telpās, bet auto strādāšot... Hmm, nez ka tik nevajag vēl arī šim papildus GPS uztvērēju stiprināt uz auto jumta Par kartēm HP neko nezināja, tipa varot vienu bezmaksas no TomToma dabūt, bet vai tur ir Rīga..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, var jau būt tas HP tiešām ir labs, bet visu vienā nevajag. Atsevišķs telefons ir cita lieta. Jo visas tās fīčas ātri noēd bateriju un tad var kārties. Ne jau vienmēr tev auto vai rozete būs pie sāniem, bet lielais krāsainas ekrāns, kas labi barojas gan. Padomā.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Mja, vienīgi kauns, ka nepieminēju - HP hw6915 cena 480 Ls... Laikam ir pamatīgi lētaki risinājumi pieejami, bet, ja $ nav žēl uz ērtībām, tad šitais būs labs.

Paldies par info! Rādās, ka citi risinājumi pat nebūs lētāki, ja gribu visu savākt. HP saka, ka ši nedarbosies telpās, bet auto strādāšot... Hmm, nez ka tik nevajag vēl arī šim papildus GPS uztvērēju stiprināt uz auto jumta Par kartēm HP neko nezināja, tipa varot vienu bezmaksas no TomToma dabūt, bet vai tur ir Rīga..

Tā. Lētāk, dārgāk - to izlem pats! Bet tas, ka šitais verķis auto darbojas - tas ir fakts. Pats testēju pa Rīgu braucot. Telpās? Protams, ka nestrādās, jo vajag taču redzamību ar satelītiem. Autiņā caur logiem redzamība ir ok, bet ja sāk gļučīt, nu uzliec uz priekšējā paneļa un miers.

Par bateriju - ticu, ka kaut kāds Mio vai Magelāns domājams kalpos ilgāk, bet! Ja izdod lielu naudu - tad labāk par daudzfunkcionālu mantu. Varēsi e-pastu iečekot kur un kad vajag utt., dažādus softus uzinstalēt, protams, ja tas maz ir svarīgi. Otra lieta - GPS Tu tāpat lietosi pārsvarā mašīnā, kur to verķi savukārt pie barošanas vienmēr var pieslēgt.

Tas, ka man no HP atvestajā aparātā bija TomTom ar Rīgas karti un latviešu valodas atbalstu - tas ir toč tiesa. Bet, anyway, pirm pērc, tak ieslēdz to verķi un pārliecinies pats - ir nav latv.val. un Rīgas karte - un miers mājās! Lai veicas!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu telefoniem taks to kraasainiibu uz minimumu nogriezh, un baterija tur par 30% ilgaak...taapat visas liekaas animaacijas, skriinseiverus utt...

Zheel gan, ka K608i nesupportee nav4all

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Bija man TomToms uz HP plaukstdatora, ļoti nepatika "aizture". Pagrieziens jau garām a šams tik novāvuļo, tagad pa kreisi, piemēram. Pa Rīgu neizmantoju, bet Varšavā tas man maksāja liekas 30 min

Tagad ir Becker TrafficAssist HighSpeed - ļoti OK. Protams, sīkos lauku ceļus iekš Baltijas nezīmē, diemžēl. Ja vajag Latvijai, tad nekas labāks par Jāņa Sētu, mandomāt, nav.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: vienīgi kartes tiek lādētas no ineta izmantojot GPRS, tapēc jārēķinās ar papildus izdevumiem par interneta izmantošanu.

Ja es pareizi saprot šim verķim, t.i. siemens sxg75, ir iespēja ielikt papildus atmiņas karti.

Vai tad nav iespēja tās kartes caur kompi un parastu internetu viņā iedabūt iekšā?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Var buut kaadam ir zinaams kaa Siemens SX1 pievienot to GPS.

Zinu to ka vajdziigs GPS bluetooth modulis bet kaa ar taam programmaam un karteem. Kaut kur pirms kaada gada dzirdeeja ka ir taada iespeeju bet kaa to visu izdariit. Šitas liekas viens leetaakajiem un ptimaalaakajiem variantiem.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

TomTom atveda mani uz darbu, it kaa viss oki, briizjam paraadaas maza kljuuda. Galiigi tik shis nekaa nesaprot vienvirziena ielaam un kreisajiem pagriezieniem Lielie celji tik no Lv ir, pilseetas +/- ir.

SanchoBMW Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Citāts no bensona mājas lapas foruma:

"Navigācijas sistēmas izmaksas ir LVL 1700,- (Honda oriģinālais produkts).

Par navigācijas kartēm - Latviju ir paredzēts iekļaut no 2008. gada un tās saturēs tikai aptuveni 20% no valsts autoceļiem. Tur būs iekļauta Rīgas pilsēta un visi valsts nozīmes autoceļi: Rīga-Tallina, Rīga-Viļņa, Rīga-Grebņeva, Rīga-Pleskava , Rīga-Daugavpils, Rīga-Liepāja, Rīga-Ventspils. Pārējo Latvijas daļu tuvākajos ~5 gados aptvert nav plānots.

Ģirts Lenkevičs,

7808333, girts@honda.lv "

Nezinu nevienu, kam orģinālās navigācijas Latvijā strādātu. Cik ir dzirdēts, var kaut ko sabīdīt ar PC.

Strādā, strādā. Vismaz man bembī strādā. Toties čomam Range Rover tas pats disks nestrādāja vispār.

Rīgu pa ielām un pat pa adresēm normāli rāda. Latvijā tikai lielākos ceļus. Mārupe, teiksim, vispār nav...

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Jā, Beckers Rīgu ar korekti rāda. a Mārupe- klajš, balts lauks

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Veikalā aptaustīju,pasvēru un "parunāju" ar HP HW6915 un HTC TYTN. Apmierinošs svars un lielums,abiem 400 procesori, bet pagaidām neapmierinoša cena.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Elfiic rakstīja: Bija man TomToms uz HP plaukstdatora, ļoti nepatika "aizture". Pagrieziens jau garām a šams tik novāvuļo, tagad pa kreisi, piemēram. Pa Rīgu neizmantoju, bet Varšavā tas man maksāja liekas 30 min

Tagad ir Becker TrafficAssist HighSpeed - ļoti OK. Protams, sīkos lauku ceļus iekš Baltijas nezīmē, diemžēl. Ja vajag Latvijai, tad nekas labāks par Jāņa Sētu, mandomāt, nav.

es to Toma vaavuljoshanu , peec paaris 'paarpratumiem' ,nemaz neklausiijos ljoti labi pieshaavos pie vizuaalaas grafikas

Beckeru man raadija , bet nebij laika 'gruziities ' . Saki kaa vinjsh ir lietoshanaa - kaa Toms vaj stipri savaadaaks , tobish 'jaapieshaujaas' peec Toma .

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

To Tomtomu es izmantoju 1 reizi un ito pate maršrutu nestādīju. Bet Beckers ir savādāks, maršruta plānošana bišķi atšķirās. Viņš it kā prasa konkrētu adresi starpposmos. Vispār maršruts jānorāda diezgan precīzi viņam, lai aizvestu kur nākas. Tas tāds lielākais mīnuss. Bet braucot strādā ļoti korekti un ātri, bez aizturēm.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Jūs jau drīz līdz veikalam bez navigācijas netiksiet. Smieklīgi. Palasīt,kā dažu te nafigators līdz darbam aizved Truli.

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Ē, nu parasti jau normāli cilvēki pa Rīgu tik testē Bet kopumā jau nafigācija tiek izmantota, kad tiek izbraukts aiz sev pazīstamajām robežām

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Jūs jau drīz līdz veikalam bez navigācijas netiksiet. Smieklīgi. Palasīt,kā dažu te nafigators līdz darbam aizved Truli.

uz Mazpisaanu XXX lielveikalu , ar pohainu ponju, bez nafikaacijas , var arii neaizbraukt

Bet suuc ar Mazpisaaniem , aizrobezjaa tas verkjis noder OFINOGENNO un ne jau 'stock' no auto 'extru' saraksta pa ~ls1000(pilniigs suuc)-2000(pussuuc) , bet gan Tom-Tom utt., pa + - ls400,-.

P.S. pagaashpavasar 7gab.,ar 'stock'nafikakaacijaam apriikoti ,nevaaji ,auto , braucaam sleepot uz Fi , aatraak vaj veelaak + - 60-200km no Gelsinkiem tie 'stocki' pieklusa a Toms aizveda liidz kotedzjas durviim

P.S.S. shovasar juulija chetraas dienaas , valsha ritmaa, ieksh De ,izveerteeju ~20 autinjus . Ieprieksheejaas 'shrotu' mediibas , kuraas Toms nepiedaliijaas ,ar visu vaacu radu veci , tik raiti viss negaaja

Taxshto Toms rulzz nemeeraa fooreveeee

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

BMW nesen iegūtais NAVI disks ļoti precīzi darbojas Rīgā un pašreiz testējot Rīgā nepilnības nav atklātas...tikai vienā vietā paprasot īsāko ceļu tas man piedāvāja labu risinājumu šķērsot 2 baltās līnijas...bet taisni tiešām sanāca

Savukārt ārpus Rīgas ir tikai lielās maģistrāles un tiklīdz no tām nobrauc tā klejo zaļā tuksnesī un NAVI bljauj, ka tur nav celja

Vel atliek notestēt vai arī Lietuva, Igainija un citas itkā diskā pieejamās valstis ir tikpat NAVIgētas...

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Patiesībā jau lielākā škrobe ir tā, ka Baltijas valstis ir apdalītas šo Navi-sistēmu klāstā. Tamdēļ ir prieks, ka vismaz Rīgu rāda Un vismaz viss virzās uz labo pusi saistībā ar A-eiropas izbraukšanu. galvenokārt jau Poliju. TomToms mani Varšavā 3x sūtīja tupikā iekšā. Nu jā, kā jau te minēja par pārbraukšanu pār 2 baltajām strīpām, tad tur bija zaļa zālīte un gājēju celiņš priekšā. Bet arī- taisnāk būtu bijis Un tad vēl novērojama tieksme bija sūtīt pa taisno pa kreisi no Ulmaņa gatves, tur, kur normāli jānobrauc gar "Elva" uz Mārupi.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Skepsiem - ieksh Riigas tiek testeets un meegjinaats kaa vispaar darbojas, un shad un tad nemaz visas mazaas ielas jau nu tocj nezinaasi, piemeeram, Mezjaparkaa

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

George rakstīja:

saf rakstīja: vienīgi kartes tiek lādētas no ineta izmantojot GPRS, tapēc jārēķinās ar papildus izdevumiem par interneta izmantošanu.

Ja es pareizi saprot šim verķim, t.i. siemens sxg75, ir iespēja ielikt papildus atmiņas karti.

Vai tad nav iespēja tās kartes caur kompi un parastu internetu viņā iedabūt iekšā?

Teorētiski var dabūt iekšā tās kartes, bet liels čakars un navigācijai tas nederēs, tikai vietas attēlošanā kartē. SXG75 nav smartphone, tikai atbalsta Java softu, tapēc nav diža progzu izvēle, bet manis minētās ir apmierinošas un pilda savu funkciu labi. Turklāt lādēt maršrutus imantojot GPRS nav nekās dižais datu apjoms, tapēc tie daži santīmi Latvijā, un daži Lati pa ārzemēm, kas aiziet izmantojot GPRS, man pa kabatu nesit, turklāt no neta būs svaigākas kartes un vari izmantot arī valkājoties ar kājām pa svešām zemēm.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Var buut kaadam ir zinaams kaa Siemens SX1 pievienot to GPS.

Zinu to ka vajdziigs GPS bluetooth modulis bet kaa ar taam programmaam un karteem. Kaut kur pirms kaada gada dzirdeeja ka ir taada iespeeju bet kaa to visu izdariit. Šitas liekas viens leetaakajiem un ptimaalaakajiem variantiem.

Nezinu kāda ir ekrāna izšķirtspēja, bet nav problēmu piejūgt jebkuru bluetooth GPS moduli, un pilns nets ir ar navigācijas softiem priekš smartphonēm.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

Nezinu kāda ir ekrāna izšķirtspēja, bet nav problēmu piejūgt jebkuru bluetooth GPS moduli, un pilns nets ir ar navigācijas softiem priekš smartphonēm.

Atradu softu smartcom GPS bet kur lai izrauj Latvijas karti it kā der ozi explorer bet vakar izmeklejos pa netu un neko neatradu. Ar tom tom Sitas SX1 nestrādā. Ja ir kādi ieteikumi jau ieprieks paldies.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti