Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..25
Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var pateikt, kur varētu aiznest atrādīt un novērtēt antīku fotoaparātu. Ir viens eksemplārs - saucās ZEISS IKON Nettar 515, Zeiss Ikon Film 6X9 cm B2. Izlaiduma gadu nekur neatradu ir tikai numurs H 34108. Izskatās ka aparātam viss oriģināls ar visu oriģinālo ādas somiņu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Varbūt kāds var pateikt, kur varētu aiznest atrādīt un novērtēt antīku fotoaparātu. Ir viens eksemplārs - saucās ZEISS IKON Nettar 515, Zeiss Ikon Film 6X9 cm B2. Izlaiduma gadu nekur neatradu ir tikai numurs H 34108. Izskatās ka aparātam viss oriģināls ar visu oriģinālo ādas somiņu.

cgi.ebay.com/...

un kaa tev liekaas? ir veerts kaukur nest? noliec labaak uz plauktinja redzamaa vietaa un priecaajies par antikvariaatu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja: Canon 400d, pagaidām ar lienētiem objektīviem, bet gribētu iepirkt Canona EF 17-85 IS... varbūt kāds zin, kur var dabūt lietotu labā stāvoklī?

Pārdodu savu objektīvu. Canon EF-S 17-85 IS USM cena būs 350 Ls un ne santīma zemāk.

sorry, pa 350 varu dabūt jaunu.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Varbūt kāds var pateikt, kur varētu aiznest atrādīt un novērtēt antīku fotoaparātu. Ir viens eksemplārs - saucās ZEISS IKON Nettar 515, Zeiss Ikon Film 6X9 cm B2. Izlaiduma gadu nekur neatradu ir tikai numurs H 34108. Izskatās ka aparātam viss oriģināls ar visu oriģinālo ādas somiņu.

nu shitajs ir kaadus 70 gadus vecs verkjis... ieliec stikla kastee, uzliec uz postamenta un lieto kaa stila elementu maajaas.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

Sorry, bet i-netā pašlaik vairs nevarēsi apskatīt - sieva izdzēsa manu Draugiem.lv profilu ar visām galerijām

Fočēju ikdienas bildes (rx-7.inside.lv/... savam personiskajam arhīvam, reizēm mēģinu taisīt \"mākslu\" (rx-7.inside.lv/... ... Nu un gadās arī kādas kāzas, protams, pafočēt. Uz šo brīdi tīmeklī tiešām no maniem darbiem nekā neatradīsi. Bet kolekcija ir...

Miice Reģ.: 18.03.2006
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

Sorry, bet i-netā pašlaik vairs nevarēsi apskatīt - sieva izdzēsa manu Draugiem.lv profilu ar visām galerijām

Fočēju ikdienas bildes (rx-7.inside.lv/... savam personiskajam arhīvam, reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ... Nu un gadās arī kādas kāzas, protams, pafočēt. Uz šo brīdi tīmeklī tiešām no maniem darbiem nekā neatradīsi. Bet kolekcija ir...

Neko tur neredz...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

mans mineejums (ljoti iespeejams kljuudos )... vinjsh neko iipashu nefochee... bet naudas laikam netruukst

Baltā atkritumu kaste - latvietis parastais, pelēkais. Pasuga - skaudīgais Papētīju viņa iAuto galeriju un no tās tiešām staro totāls naudas bads un skaudība. Lai veicas piķi iepelnīt jaunajā gadā!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Miice rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

Sorry, bet i-netā pašlaik vairs nevarēsi apskatīt - sieva izdzēsa manu Draugiem.lv profilu ar visām galerijām

Fočēju ikdienas bildes (rx-7.inside.lv/... savam personiskajam arhīvam, reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ... Nu un gadās arī kādas kāzas, protams, pafočēt. Uz šo brīdi tīmeklī tiešām no maniem darbiem nekā neatradīsi. Bet kolekcija ir...

Neko tur neredz...

Noņem iekavu no adreses, ko tur nelietīgi skrips ir pielīmējis, un redzēsi.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja: Canon 400d, pagaidām ar lienētiem objektīviem, bet gribētu iepirkt Canona EF 17-85 IS... varbūt kāds zin, kur var dabūt lietotu labā stāvoklī?

Pārdodu savu objektīvu. Canon EF-S 17-85 IS USM cena būs 350 Ls un ne santīma zemāk.

sorry, pa 350 varu dabūt jaunu.

Vai varu lūgt iemest linku kur tas jauns par šo ciparu tirgojas? Varbūt viņiem ir arī citi stikli par tādām cenām - tiešām interesē...

Miice Reģ.: 18.03.2006
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Miice rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

Sorry, bet i-netā pašlaik vairs nevarēsi apskatīt - sieva izdzēsa manu Draugiem.lv profilu ar visām galerijām

Fočēju ikdienas bildes (rx-7.inside.lv/... savam personiskajam arhīvam, reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ... Nu un gadās arī kādas kāzas, protams, pafočēt. Uz šo brīdi tīmeklī tiešām no maniem darbiem nekā neatradīsi. Bet kolekcija ir...

Neko tur neredz...

Noņem iekavu no adreses, ko tur nelietīgi skrips ir pielīmējis, un redzēsi.

Ja...bildes tā neko...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Miice rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Miice rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

Sorry, bet i-netā pašlaik vairs nevarēsi apskatīt - sieva izdzēsa manu Draugiem.lv profilu ar visām galerijām

Fočēju ikdienas bildes (rx-7.inside.lv/... savam personiskajam arhīvam, reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ... Nu un gadās arī kādas kāzas, protams, pafočēt. Uz šo brīdi tīmeklī tiešām no maniem darbiem nekā neatradīsi. Bet kolekcija ir...

Neko tur neredz...

Noņem iekavu no adreses, ko tur nelietīgi skrips ir pielīmējis, un redzēsi.

Ja...bildes tā neko...

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

reizēm mēģinu taisīt \"mākslu\" (rx-7.inside.lv/... ...

es , vai zini arii taisu \"maakslu\"

fotki.lv/...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ...

es , vai zini arii taisu "maakslu"

fotki.lv/...

Katram sava gaume

6ec Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ...

es , vai zini arii taisu "maakslu"

fotki.lv/...

Mākslinieki, ibiorio

PS RX-7: ja tu kādreiz tomēr to projektu pabeigsi - atradi mani, sarīkosim normālu fotosesiju nevis "mākslu"

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja: Canon 400d, pagaidām ar lienētiem objektīviem, bet gribētu iepirkt Canona EF 17-85 IS... varbūt kāds zin, kur var dabūt lietotu labā stāvoklī?

Pārdodu savu objektīvu. Canon EF-S 17-85 IS USM cena būs 350 Ls un ne santīma zemāk.

sorry, pa 350 varu dabūt jaunu.

Vai varu lūgt iemest linku kur tas jauns par šo ciparu tirgojas? Varbūt viņiem ir arī citi stikli par tādām cenām - tiešām interesē...

ss.lv - pie objektīviem. Jauns un ar garantiju

ebay.com - jauns, bet bez garantijas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet es skatos lietotu. Pat domāju - varbūt paņemt 28-135 ar IS - it kā arī laba truba priekš iesācēja, turklāt lietotu var dabūt pat par kādu Ls 100 lētāk nekā 17-85.

Vienīgi - nav tas platleņķis sākuma galā.

6ec Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bet es skatos lietotu. Pat domāju - varbūt paņemt 28-135 ar IS - it kā arī laba truba priekš iesācēja, turklāt lietotu var dabūt pat par kādu Ls 100 lētāk nekā 17-85.

Vienīgi - nav tas platleņķis sākuma galā.

Par 100 Ls var dabūt kitnieku (pat divus) platumam

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

njuss kur ir mana,tfu mans fotoaparaats?

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

spogulene protams labi ,bet pašlaik meklēju kautko kabatā nēsājamu līdz 200 ls pēc iespējas mazāku,plānāku un sitien mitrum drošu esmu noskatījis olimpu mju 700 vai kādam ir pieredze ar šo aparātu un vai ir kas labāks?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Master_D rakstīja: Canon 400d, pagaidām ar lienētiem objektīviem, bet gribētu iepirkt Canona EF 17-85 IS... varbūt kāds zin, kur var dabūt lietotu labā stāvoklī?

Pārdodu savu objektīvu. Canon EF-S 17-85 IS USM cena būs 350 Ls un ne santīma zemāk.

sorry, pa 350 varu dabūt jaunu.

Vai varu lūgt iemest linku kur tas jauns par šo ciparu tirgojas? Varbūt viņiem ir arī citi stikli par tādām cenām - tiešām interesē...

ss.lv - pie objektīviem. Jauns un ar garantiju

ebay.com - jauns, bet bez garantijas

Nu tad pērc tur. Es Tev piedāvāju lietu, ko pirms pirkšanas var aptaustīt un paprovēt. Tur nopirksi "kaķi maisā" - tipa "jauns" Un cik Tev izmaksās no eBay atvilkt? Pie kam pilns tur ir ar krāpniekiem - nupat kā ar čomu pamanījām tipa jaunu 1Ds Mark II par 2500 USD - joka pēc sāku solīt... Kad cena palika uz mana solījuma 3250 USD līmenī, varenais pārdevējs tika izbannots no eBay par kfrāpniecību Ja Tev ir iesista roka eBay un labi gali Amerikā - karogs rokā un uz priekšu!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

laba programma

kakao.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sleepnis rakstīja: RX-7 , ja drīkst zināt, ko Tu tādu bildē? Vai ir kāda i- albums kur varētu paskatīties fotodarbus?

reizēm mēģinu taisīt "mākslu" (rx-7.inside.lv/... ...

es , vai zini arii taisu "maakslu"

fotki.lv/...

drīz daļai tavas māklas būs beigas - uz Jūras ielas ķieģiļus saliks atpakaļ ka bija, bet apgaismojuma vajadzēs būt strogo vienā līnijā...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es tagad lietoju Hasselblad H3D

ir ok !

www.hasselblad.com/...

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bet es skatos lietotu. Pat domāju - varbūt paņemt 28-135 ar IS - it kā arī laba truba priekš iesācēja, turklāt lietotu var dabūt pat par kādu Ls 100 lētāk nekā 17-85.

Vienīgi - nav tas platleņķis sākuma galā.

Ja tas tev buus vieniigais objektiivs no saakuma gala, tad taas vairtaak buus mokas nekaa bildeesana.

Pie tam 135mm nav nemaz tik gars gals. Jaaskataas kaut ko liidz 200 vai 300mm, tad ir vajdziiba domat par IS, bet savaadaak sanaaks tikai paarmaksaat.

Ikdienai labaak nemt platlenki. Pagaidaam labaakais esot SIGMA 17-70 macro, peec tam var domaat par kaadu 70-200 IS USM vai lielaaku.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti