Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..25
curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Es lietoju FZ30, neko sliktu nevaru teikt, tik jāpiešaujas. /www.dpreview.com/reviews/panasonicfz30/

Lazzy Reģ.: 14.09.2003
0 0 Atbildēt

Konica Minolta Z20.

4 x AA akumulatori pietiek 300 1600 x 1200 kadriem ar zibspuldzi, bez zibspuldzes 600-650 kadriem - to biš pilnai 512Mb SD kartei.

Sīkāks apraksts: www.imaging-resource.com/...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

KM Z20 bija baigais spridzeklis par savu cenu

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Kad man nospēra Canon 710...jo tas bij paliels un kabatā staipīt nepatika,palicis bija mašīnā...nu un tā ar aizgāja, nopiru Britānijā 'noname' ar 6pikseļiem un plānu,maziņu.Komplektā maciņš pie siksnas piekabināmais. Ērti un labi. Līdzi nēsāšanai ir pat ļoti ok.

Bilžu kvalitāte jau nu jūtami atpaliek no Canon,bet mirkļu ķeršanai un darbam ir labs. Un cena bija laba,kaut kādi 38-42 lati.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu vispār ir zināma fiška pirkt mazu un plānu, jo labākās bildes parasti nesanāk ne tapēc, ka aparāts sūdīgs, bet tapēc, ka tā vispār nav līdzi.

Ja tagad pirktu tad pirktu divus. Plāno olimpus, kuru var līdz 3metriem ūdenī gremdēt. Un kādu spoguleni maaaaaakslai

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 sleepnis

plz esi tik laipns un pasaki kas tas par modeli olimpus asm .....

thnx

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

kadu laiciņu atpakaļ nopirku Olimpus-FE180,pirms tam lietoju pirms 3 gadiem Vacijā pirktu Aiptek ar 3p,bez navarotiem,pirmaja gadā izpeldejas allū,pazuda video režims,nu bet kalpoja labi.

olimpus;nu vel tolkam nesu piešavies,ta jau labs liels displejs,zooms labs,ietilpiba kartei,,bet ja ta godigi pec bilžu kvalitates nevar pat salidzinat ar ZENITU,par FED pat nerunasim

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaut vai šitas ....www.dpreview.com/...

Patīk, ka waterproof 5m un shockproof 1,5m. \'Daudz dažādu iestatījumu iespējas. Image stabilaizer.

Slikti tā pirmajā momentā liekas, ka švaks video 15fps būtu labi 25. Un, ka nav selftimer.

Var būt , ka var pameklēt kādu labāku analogu. Bet ideja, kā tāda -visur līdzi ņemams aparāts, kurš neapgrūtina un neprasa speciālus apstākļus. Var mierīgi ņemt līdzi piemēram laivu braucienā

Konstatēju, ka f-ats labi noder ikdienā tīri utilitāriem mērķiem. Kaut kādus pie sienām karinātus sarakstus un informāciju ātri piefiksēt. Daudzi ir redzējuši uz ielām auto ar kādas firmas reklāmu, bet uz sitiena nav kur pierakstīt. Esmu biblenē vajadzīgo informāciju vācis. Esmu autiņam kādu vajadzīgu detaļu meklējot nobildējis esošo un uz vietas salīdzinājis ir tas vai nav. Milānā lielveikalā pilsētas karti pārfotogrāfēju, jo nah. pirkt vienai reizei pa 10Eur utt.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

tas pentaksis labāks izskatās. Tik jāskatās pa kādu cenu.

Vienam no šiitem bija baigā fīča fotogrāfešanai tumsā. Tiek taisītas 2 bildes viena asa graudaina ar max 1600 jutību. Otra izsmērēta , bet bez grauda. Tad ar speciālu algoritmu tiek ņemtas kontūras no asās bildes un aizpildītas ar negraudainās saturu.

Ko tik tie kapitālisti neizdomā

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

pat ēzelim ir skaidrs, ka F30 ir galvas tiesu pārāks par JEBKURU

citu kompaktkameru dotajā momentā, un izskatās, ka tā tas būs vēl kādu pusgadu jau nu droši.

ja ar to nepietiek, tad ir entry-level spogulenes.

bet ja gribās vienkārši pad*rsties, tad var ņemt da jebko, kaut vai Mustek.

visu izšķir attēla kvalitāte un nevis mārketinga lieliskie mega pikseļi, zoomi utt.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: pat ēzelim ir skaidrs, ka F30 ir galvas tiesu pārāks par JEBKURU

citu kompaktkameru dotajā momentā,

Te nu gribētu iebilst. Domāju , ka šis www.dpreview.com/...

bilžu kvalitātes ziņā ieliktu pat visām sākuma līmeņa spogulenēm ar KIT objektīviem.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja:

Mashiic rakstīja: pat ēzelim ir skaidrs, ka F30 ir galvas tiesu pārāks par JEBKURU

citu kompaktkameru dotajā momentā,

Te nu gribētu iebilst. Domāju , ka šis www.dpreview.com/...

bilžu kvalitātes ziņā ieliktu pat visām sākuma līmeņa spogulenēm ar KIT objektīviem.

par to es nešaubos, jo matricas izmērs šim Sony ir gandrīz tāds pats kā piem. Canon 400D.

Bet izmēru ziņā tas atgādina spoguleni. Kabatā neiebāzīsi

katrā ziņā alternatīva spogulenei, ja negribas mainīt objektīvus + on-line lcd ekrāns, kas atkal nav spogulenēm.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas būtu šis?--PowerShot G7 ir aprīkots ar ārējās zibspuldzes pievienošanas iespējas atbalstu Canon Speedlite zibspuldzei un ir saderīgs ar papildu konvertera objektīvu diapazonu.

(1285B002)

papildu konvertera objektīvu ?????

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

ja kaadam interese, ir iespeejams iegaadaaties

Canon IXUS 750/PS SD550, lietots, labaa staavoklii, shampaniesha kraasaa. 7.1mpix bla bla, speceni sk. taalaak.

Standarta komplekts +

2x SD kartes 1Gb + 2Gb [Hi/Ultra Speed],

melna auduma foto sominja.

Siikaaka specene: www.canon.lv/...

cena: 180Ls

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Kas būtu šis?--PowerShot G7 ir aprīkots ar ārējās zibspuldzes pievienošanas iespējas atbalstu Canon Speedlite zibspuldzei un ir saderīgs ar papildu konvertera objektīvu diapazonu.

(1285B002)

papildu konvertera objektīvu ?????

www.euroshop.lv/...

kaut vai shaads, tirlinj....

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

SMEHA SYMBOL

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

raimi, karies, vecīt !!! tā kā gribās mīzt, kā nē !?

nemūžam nenopirksi normālu fotčiku, ja vispār līdz pirkšanas procedūrai jebkad nonāksi !!!

ja nu tas acīmredzamais neticamais notiek, neaizmirsti informēt tautu !!! tautai savi varoņi ir jāzin.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Es lietoju Canon EOS 350D pagaidaam ar KIT objektīvu

Bet driizumaa domaaju ka mainiishu uz ko stipraaku...

Ja vēl ir interese par normālu objektīvu, varu nopārdot savu Canon EF-S 17-85 USM IS objektīvu. Skatos uz atsevišķu platleņķi un atsevišķu tele no L sērijas, tādēļ šo visādā ziņā jauko universālo objektīvu pārdodu nost... par IEPRIECINOŠU CENU

Lietots 1/2 gadu. Neko sliktu nevaru teikt - tikai perfektas bildes.

----------------------------

Esmu pārgājis no EOS 20D uz EOS 30D jau 1/2 gadu. Ir ērtāks par iepriekšējo modeli - lielāks LCD un ātrāk strādā (5 kadri sekundē), bet citādā ziņā tieši tas pats. Tagad ir 8 GB 150x CF karte (sagāja 2254 kadri augstākajā kvalitātē, taču ne RAW), jau minētais objektīvs (iepriekšējo tādu pašu pārdevu kopā ar iepriekšējo aparātu), UV un CIR Polarizer filtri, saulessargs. Baterija ar 2 uzlādēm izturēja visus 2254 kadrus (vismaz pusi ar zibeni) + visu šo kadru noskatīšanos uz LCD... Tātad ar vienu baterijas uzlādi pietiek priekš 1000+ kadriem.

Ir man arī pircējs 30D uzradies, tādēļ drīzumā migrēšu uz EOS 5D. Domāju, ka ir to vērts (pilnizmēra matrica u.t.t.)...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nupat Ziemassvētku pasākumu laikā vīlos kompaktajās video kamerās Aizņēmos no tēta tam šovasar uzdāvināto superkruto Panasonic digitālo video kameru ar 3xCCD un citām superfīčām, taču, tiklīdz telpā valda sveču gaisma, iestājas POLNIJ PSC Izšķirtspēja un krāsas paliek pilnībā nebaudāmas, autofokuss sāk nemērā gļukot (lasi: nestrādā nemaz)... Arī objektīveļa skata leņķis mazai bērnudārza zālītei ir nepiemēroti šaurs, nemaz nerunājot par to, ka "attēla stabilizācija" attēlu drīzāk padara par saraustītu drebekli... Pēc pirmajām 10 minūtēm plauksta, kurā turēju mazo štrunta kamerīti, notirpa, atmira un palika stīva un nejutīga. Lai aizsniegtu zoom slēdzi un trāpītu pauzes pogai filmēšanas gaitā, jāveic iluzionista cienīgi pirkstu ielocīšanas plaukstā nedabīgā leņķī vingrinājumi. Nu nē!!! Šitādu sev nekad nepirktu...

Ja kādreiz dzīvē (varbūt nākamājā vasarā) nobriedīšu video kameras iegādei, tgad tā būs normāla uz pleca liekama Canon XL H1 ar maināmiem objektīvieem - platleņķi un komplektā līdzi doto 20x Zoom. Punkts.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

RX-7: vienkārši neesi pamēģinājis normālu kameru.

kad es pirku pašreizējo Sony HC-90, biju jau mācījies no savām kļūdām un izvēlējos to kurai ir labākā jūtība nekā lētajām.

Sony gadījumā ir jāņem min. apgaismojums ne vairāk, kā 5 lux !!!

Panasonic vai Canon gadījumā derēs tikai uz pleca liekamās.

es vispār brīnos kam tādas kameras ir vajadzīgas ar kurām pat vakarā telpās jau zūd krāsas ?!

patreiz vēl var dabūt Sony HC-3 (vairs neražo), kas ir kompaktākā HDV kamera ar min. 5 lux.

testi ir redzami šeit: www.camcorderinfo.com

btw, EOS 5D vajadzēs ļoti labus stiklus, kas maksās arī labi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

sen jau esmu nopircis, bet gribas labāku, tā kā n/ .../būs labi.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

es lietoju Panasonic DMC - FZ30.

tikai tos labākos vārdus varu veltīt šim modelim...

esmu safočējis jau kādus 10 000 bilžu noteikti kopš pavasara!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Raimond, vai tu lodēt iemācījies?

sen jau. lieku kopā kādu no šiem invertoriem, negribi pamēģināt?

www.iauto.lv/...

skat tos mastercity, u.c. saitus

Fotoaparāti jau visu laiku paliek labāki un lētāki, tas pats F30 maksāja Ls 250, tagad jau Ls185, bet tad parādās tas Olympus ar 10mpix un ej nu izlem, kuru nākamo

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Roi rakstīja: Es lietoju Canon EOS 350D pagaidaam ar KIT objektīvu

Bet driizumaa domaaju ka mainiishu uz ko stipraaku...

Ja vēl ir interese par normālu objektīvu, varu nopārdot savu Canon EF-S 17-85 USM IS objektīvu.

klau, pa cik $$$ paardod objektiivu????

ja kas, suuti mailu peksiic@inbox.lv

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

Yonas rakstīja: Raimond, vai tu lodēt iemācījies?

sen jau. lieku kopā kādu no šiem invertoriem, negribi pamēģināt?

www.iauto.lv/...

skat tos mastercity, u.c. saitus

Fotoaparāti jau visu laiku paliek labāki un lētāki, tas pats F30 maksāja Ls 250, tagad jau Ls185, bet tad parādās tas Olympus ar 10mpix un ej nu izlem, kuru nākamo

vot tev, plakātu drukātāj, kā reiz vajag tos 1o mpx...

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti