BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Surr rakstīja: Erm, diemžēl vairumā gadījumu problēma ir nevis vadītāji kuri uzstājīgi cenšās ielīst joslā pēdējā brīdī, bet jau iepriekš tie kūpošo MB 190 īpašnieki, kuri iekrampējas stūrē, uzmet lūpu un redz principā vajadzīgajā joslā iekšā nelaiž intensīvas stiksmes laikā un viss - attiecīgi nākas vajadzīgajā joslā stūķēties pēdējā brīdī un agresīvi - lai nekavētu visu savu joslu. Palaižamais vienmēr ir daudz švakāka situācijā nekā potenciālais palaidējs - lieliski ir, ja "palaidējs" to apzinās. Nu nav tak tas tik grūti - diemžēl vairumā gadījumu - visnecivilizētākie ir vecāka gadagājuma pasātu, sieru, fermermeršu un citu prestižu automobīļu vadītāji - sak, re ku man tak ir priekšroka un viss - šito mūdzi nekur es nelaidīšu, ko viņš iedomājas. Mūsdienīgāku auto īpašnieki pārsvarā tomēr brauc civilizētāk - bez naida un vēlmes ieriebt pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Šitie priekšā līdēji visvairāk besī uz tiltiem, it sevišķi kad brauc nost pārdaugavas pusē pie maximas! A vot pasaki kapēc lielākā daļa stāv normāli rindā bet dažiem klozepāmiem vajag pielīst pašā priekšā????

Un ar MB nebraucu tieši tādēļ ka viņš kūp, un maitā gaisu citiem! Tādēļ satiksmē piedalīšos tikai tad kad viņš nekūpēs!

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Jā kas nu kuram prestižs..

Par prestižiem auto tiek uzskatīti Bentley, Rolls Royce, Maybach..

Kuru VISI modeļi ir prstiži.. Bet MB un BMW tikai paši topa modeļi ir daudzmaz prestiža kategorijā..

Kirurgs rakstīja:

Neesmu nekads agresivais, bet atvilkt patik

Mana skatijuma pec prestiza 1. MB 2. BMW 3. Jaguar utt.

P.S. Anyway, cik kruc autinjs, jau krana garumu nenosaka... Ikarusa braucejiem tad vispar, ipasi, garmosnikiem, po pleco i bolse

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Šogad gada pirmajā pusē tika pārdoti mazāk jauni 7. sērijas BMW nekā Bentley Continental Flying spur. Attiecīgi 6 un 7. Bija tāds laiks.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: topiks bija par BMW gravjos, bet tauta te iespringst par prestizhumu

a man GOLPS ir prestizhs...nu??? un ??? ko tagad darisim?

Uzliec vel NR GOLPS un Tevi visi apskaudīs!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja bembi grāvī neiestūrē pats īpašnieks tad to izdara servisa darbinieki

auto.delfi.lv/...

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ja bembi grāvī neiestūrē pats īpašnieks tad to izdara servisa darbinieki

auto.delfi.lv/...

Diemžēl tas ir fakts. Un kā likums to dara ne tikai kaktu servisi. Labākajā gadījumā skaida ar jaudīgāku auto tiek noņemta turpat uz vietas servisa teritorijā, ļaunākā gadījumā ar to dodas ielās.

Pazīstami ļauži savā laikā nodarbojās 'ar plastmasām'. Pareizāk, tās izgatavoja un uzstādīja pēc pasūtījuma. Tad nācās gan dzirdēt stāstus kā servisnieki Porsche un 3000GT ar turbokit testējuši...

Kopš tā laika sapratu to, ka nekad un ne pie kādiem apstākļiem nebraukšu uz nepazīstamu servisu.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja:

Surr rakstīja: Erm, diemžēl vairumā gadījumu problēma ir nevis vadītāji kuri uzstājīgi cenšās ielīst joslā pēdējā brīdī, bet jau iepriekš tie kūpošo MB 190 īpašnieki, kuri iekrampējas stūrē, uzmet lūpu un redz principā vajadzīgajā joslā iekšā nelaiž intensīvas stiksmes laikā un viss - attiecīgi nākas vajadzīgajā joslā stūķēties pēdējā brīdī un agresīvi - lai nekavētu visu savu joslu. Palaižamais vienmēr ir daudz švakāka situācijā nekā potenciālais palaidējs - lieliski ir, ja "palaidējs" to apzinās. Nu nav tak tas tik grūti - diemžēl vairumā gadījumu - visnecivilizētākie ir vecāka gadagājuma pasātu, sieru, fermermeršu un citu prestižu automobīļu vadītāji - sak, re ku man tak ir priekšroka un viss - šito mūdzi nekur es nelaidīšu, ko viņš iedomājas. Mūsdienīgāku auto īpašnieki pārsvarā tomēr brauc civilizētāk - bez naida un vēlmes ieriebt pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Šitie priekšā līdēji visvairāk besī uz tiltiem, it sevišķi kad brauc nost pārdaugavas pusē pie maximas! A vot pasaki kapēc lielākā daļa stāv normāli rindā bet dažiem klozepāmiem vajag pielīst pašā priekšā????

Un ar MB nebraucu tieši tādēļ ka viņš kūp, un maitā gaisu citiem! Tādēļ satiksmē piedalīšos tikai tad kad viņš nekūpēs!

Es ar braucu visiem garām, jajāsteidzas un zini, BMW vadītāji vienmēr palaiž, viens, laikam, vienu reizi nepalaida, bet tas pats bija E30..

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

edzulis rakstīja: Ja bembi grāvī neiestūrē pats īpašnieks tad to izdara servisa darbinieki

auto.delfi.lv/...

Diemžēl tas ir fakts. Un kā likums to dara ne tikai kaktu servisi. Labākajā gadījumā skaida ar jaudīgāku auto tiek noņemta turpat uz vietas servisa teritorijā, ļaunākā gadījumā ar to dodas ielās.

Pazīstami ļauži savā laikā nodarbojās 'ar plastmasām'. Pareizāk, tās izgatavoja un uzstādīja pēc pasūtījuma. Tad nācās gan dzirdēt stāstus kā servisnieki Porsche un 3000GT ar turbokit testējuši...

Kopš tā laika sapratu to, ka nekad un ne pie kādiem apstākļiem nebraukšu uz nepazīstamu servisu.

tas tā kā būtu pašsaprotami... nebraukt kur popalo.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Ka es nevaru iztureet, kad cilveki brauc taisni pa savu joslu!!!!!

psc...es katru reizi liecos ara pa logu un lamajos ta, ka siekalas pietashki visu ielu!!!!!!

maitas, degjenerati un bandiiti!!!!!

VISI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kur lai vel izliek savu saapi ???????????

Visus tiesa iesudzeshu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ja bembi grāvī neiestūrē pats īpašnieks tad to izdara servisa darbinieki

auto.delfi.lv/...

šitas ir labs

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Getz rulljoooo Nobraucu dazjus simtus km, sore, jaabuut pashnaavniekam, lai ar taadu ikdienaa braukaatu P.S. iespeejams, ka vienk. nepaveicaas ar konkreeto modeli

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Surr rakstīja: Erm, diemžēl vairumā gadījumu problēma ir nevis vadītāji kuri uzstājīgi cenšās ielīst joslā pēdējā brīdī, bet jau iepriekš tie kūpošo MB 190 īpašnieki, kuri iekrampējas stūrē, uzmet lūpu un redz principā vajadzīgajā joslā iekšā nelaiž intensīvas stiksmes laikā un viss - attiecīgi nākas vajadzīgajā joslā stūķēties pēdējā brīdī un agresīvi - lai nekavētu visu savu joslu. Palaižamais vienmēr ir daudz švakāka situācijā nekā potenciālais palaidējs - lieliski ir, ja "palaidējs" to apzinās. Nu nav tak tas tik grūti - diemžēl vairumā gadījumu - visnecivilizētākie ir vecāka gadagājuma pasātu, sieru, fermermeršu un citu prestižu automobīļu vadītāji - sak, re ku man tak ir priekšroka un viss - šito mūdzi nekur es nelaidīšu, ko viņš iedomājas. Mūsdienīgāku auto īpašnieki pārsvarā tomēr brauc civilizētāk - bez naida un vēlmes ieriebt pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Muusdieniigaaku auto iipashnieki vairaak censhas kautkur ieliist

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Jau iepriekš atvainojos ja piesperšu eļļu ugunij, bet mans viedoklis par BMW nebūt nav tāds kā varētu padomāt...

Vienkārši šī topika nosaukums ļoti labi atbilst šitam te notikumam - auto.delfi.lv/...

P.S. - Idioti ir jāatšauj kemēr vēl maziņi. :\\

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Jau iepriekš atvainojos ja piesperšu eļļu ugunij, bet mans viedoklis par BMW nebūt nav tāds kā varētu padomāt...

Vienkārši šī topika nosaukums ļoti labi atbilst šitam te notikumam - auto.delfi.lv/...

P.S. - Idioti ir jāatšauj kemēr vēl maziņi. :

Šitā eļļa jau bija iepriekšējā lappusē..

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Jau iepriekš atvainojos ja piesperšu eļļu ugunij, bet mans viedoklis par BMW nebūt nav tāds kā varētu padomāt...

Vienkārši šī topika nosaukums ļoti labi atbilst šitam te notikumam - auto.delfi.lv/...

P.S. - Idioti ir jāatšauj kemēr vēl maziņi. :

tas bija mans bmw

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Storms rakstīja: Jau iepriekš atvainojos ja piesperšu eļļu ugunij, bet mans viedoklis par BMW nebūt nav tāds kā varētu padomāt...

Vienkārši šī topika nosaukums ļoti labi atbilst šitam te notikumam - auto.delfi.lv/...

P.S. - Idioti ir jāatšauj kemēr vēl maziņi. :

Šitā eļļa jau bija iepriekšējā lappusē..

Ē... man šodien ruokas salīkušas. :/

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

Storms rakstīja: Jau iepriekš atvainojos ja piesperšu eļļu ugunij, bet mans viedoklis par BMW nebūt nav tāds kā varētu padomāt...

Vienkārši šī topika nosaukums ļoti labi atbilst šitam te notikumam - auto.delfi.lv/...

P.S. - Idioti ir jāatšauj kemēr vēl maziņi. :

tas bija mans bmw

Čo?! V nature??? 8| Bāc... Un cik ilgi tagad tas jampampiņš vergos lai samaksātu savu izklaidi?

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

gan jau ka katru mēnesi 1/2 savas aldziņas atliks un tā kādu gadu-divus

Tu domā ka viņi tai kaktu servisā tik daudz pelna?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

tagad topā taranēt mājas

www.bmwpower.lv/...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: tagad topā taranēt mājas

www.bmwpower.lv/...

izskataas ka paliela izmeera augstpapeedene pie auto meetaajas..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

modena rakstīja: auto.delfi.lv/...

interesanti, džeks dabūs atsēdēt, jeb atpirksies?

sutkas jeb ko atsēdēt?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

neko nedabuus, samaksas par begshanu un miers, bija tak skaidraa

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

ES jau dimaaju kaada blondiine, Bet nē kārtējaus ATSALDENIS ar BMW!

Nu nepirkssu nekad BMW!

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Ko kaarteewjais? tjip citi avaarijas netaisa...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti