BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..34
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Tahniskajā ziņā man liekas normāls auto! nepatīk atieksme pret marku kā tādu!

Attieksme rodas tāpēc ka šo autiņu izvēlas ne tikai normāli braucēji bet lielākā daļa atsaldēto ,tie arī to stereotipu rada.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

Nu un tavuprāt tā ir statistika? Pavēro 93. - 98.gada BMW, Audi, MB. Ja pie ruļļiem sēž 18.- 23.gadīgs, tad 50% būs nobrauktas riepas. Ja tam BMW ir labas riepas, nebūs nekādas grāvja slimības. Nevajag tāpēc marku noniecināt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Piektdien Aiviekstes upē iebrauca automašīna, kā rezultātā noslīka automašīnas vadītājs un pasažieris.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākā inspektore Linda Neimane informēja, ka ap plkst.13.15 autoceļa Madona-Varakļāni 20.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs ar automašīnu «BMW 525» nobrauca no ceļa un iebrauca Aiviekstes upē. Automašīna upē nogrima.

Kad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki izvilka automašīnu, salonā atrasti divi noslīkuši vīrieši. Policijas darbinieki noskaidroja, ka bojāgājušie ir 1983. un 1984.gadā dzimuši vīrieši

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien uz apvedceļa, pie pagrieziena uz muceniekiem, BMW bija ielicis ceļāmkrānam pēcpusē.. pastāv iespēja, ka ceļamkrāns braucis no Muceniekiem un nogriezis BMW ceļu.. ļoti maza bet tomēr iespēja... varbūt kāds redzēja avārijas brīdi??

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šodien saskaitīju četrus

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šodien saskaitīju četrus

autobusaa braucot?

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

man pašai bija BMW728....

BMW ir auto ar kuru ir jāprot braukt, ar pakaļējo piedziņu vispār manā skatījumā ziemā ir jābūt īstam spečukam...

bet diemžēl tādu mums ir maz...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

ghgh

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edžulis IR tāds spečuks....

pac redzēju kā jamais pa asfaltu dancināja emku ar izslēgtu pretslīdēšanu

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: jā, beļģ......pilnīgs čau, dabas mēroga katastrofa, uzsniga 2 cm sniega un jābrauc uz 25 km/h - ārprāts kaut kāds, ko gatavo autoskolās

ir jau arī jābrauc uz 25 km/h, vismaz vakar, un tieši dēļ gājējiem

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

man BMW patīk un vienu brīdi biju īstens BMW fans (kamēr pārslimoju šo vīrusu)...

bet lai man piedod bmw fani un lietotāji, īstens BMW sākās tikai ar 5 sēriju, visi kas ir zemāk, nav nopietni uzskatāmi par BMW ...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa rakstīja: man BMW patīk un vienu brīdi biju īstens BMW fans (kamēr pārslimoju šo vīrusu)...

bet lai man piedod bmw fani un lietotāji, īstens BMW sākās tikai ar 5 sēriju, visi kas ir zemāk, nav nopietni uzskatāmi par BMW ...

kā reiz normālas mašīnas ir tikai mazu izmēru auto - ar lielu govi nav iespējams just vadīšanas prieku, tik vien kā līgoties mīkstajā atsperojumā Ja gribas klusumu un mīkstumu - priekš Tevis vislabāk derēs Rietumeiropas vilcieni Bet nu katram savs. No BMW katrā ziņā man vistīkamākais būtu 130 modelis, pie visiem maniem 1,88

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja: īstens BMW sākās tikai ar 5 sēriju, visi kas ir zemāk, nav nopietni uzskatāmi par BMW ...

ļoti ļoti subjektīvs vērtējums..... arī 1.sērija ar attiecīgu motoru/paketi ir baudāma

es jau arī saku, ka tas ir mans subjektīvs vērtējums

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Galvenais rakstīja:

ir jau arī jābrauc uz 25 km/h, vismaz vakar, un tieši dēļ gājējiem

, bet nu mani parjem dusmas, kad redzu visu tos

vecīt, ja Tevi pārņem dusmas dēļ šitādiem dzīves sīkumiem, pēdējais laiks mainīt savus uzskatus par pasauli.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Pats tu Ideots.. Džipa masu virs 2 tonnām neviens nav atcēlis. Visas šitās pretslīdes huiņas neko tev nepalīdzēs nobremzēt ja saķeres ar ceļu nav. Un uz šitādiem ceļiem brīžiem viņas nav pat ar visām labajām riepām. Tāpēc ar brauc tālai var apstāties. Bet tos ideotus kas uz tukša ceļa uz 20km/h velās toš ir jāsist, lai nelien uz ceļa ja nevar pabraukt.

Ideots rakstīja:

uzmanīties vajag, bet nu mani parjem dusmas, kad redzu visu tos pseidodžipistus un blondās mazmeles ar Range roveriem, kas lēnām bubina pa sniedziņu uz 25 km/h...ja vēl to darītu pa malējo labo joslu, bet tak nē......

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja: man BMW patīk un vienu brīdi biju īstens BMW fans (kamēr pārslimoju šo vīrusu)...

bet lai man piedod bmw fani un lietotāji, īstens BMW sākās tikai ar 5 sēriju, visi kas ir zemāk, nav nopietni uzskatāmi par BMW ...

kā reiz normālas mašīnas ir tikai mazu izmēru auto - ar lielu govi nav iespējams just vadīšanas prieku, tik vien kā līgoties mīkstajā atsperojumā Ja gribas klusumu un mīkstumu - priekš Tevis vislabāk derēs Rietumeiropas vilcieni Bet nu katram savs. No BMW katrā ziņā man vistīkamākais būtu 130 modelis, pie visiem maniem 1,88

ja es kādreiz vēl pirkšu Bmw tad tikai 7 sērijas, liels, stabils, drošs... un braukšanas prieks vislielākais, izbrauc tā lēnām pa centru, visi puiši mani ...

man vienu brīdi bij 3 vecais, ātri pacentos no viņa atbrīvoties, jo tad tikpat labi var braukt arī ar golfu, manā skatījumā līdzvērtīgi...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

cik tad psrs laikos vispar to mašinu bij.Diez vai 5ta daļa kas ir tagad

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Galvenais rakstīja: kā reiz normālas mašīnas ir tikai mazu izmēru auto - ar lielu govi nav iespējams just vadīšanas prieku, tik

šim nepiekritīšu, kaut vai drošības apsvērumu dēļ..

un vadāmība ir izcila arī lielākiem auto, pamēģini reiz, ja sanāk, kādu M5 vai AMG vai Brabus vai S6, S8

domāju, ka tev uzskati tad mainīsies

tādu Brabusu vai S8 100 gadu nepirkšu, labāk sev māju uzcelšu pa to naudu Abet pa 20 + štukām, pieņemsim, gan varētu kādu ST fôkusu vai R32 golfu paņemt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa rakstīja: man BMW patīk un vienu brīdi biju īstens BMW fans (kamēr pārslimoju šo vīrusu)...

bet lai man piedod bmw fani un lietotāji, īstens BMW sākās tikai ar 5 sēriju, visi kas ir zemāk, nav nopietni uzskatāmi par BMW ...

Tu gan esi duma... reāli duma

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Pabrauc ar S8 un tavas domas mainīsies.

Kas tur var mainīties.

Man ir gan S8 klases auto, gan 5. sērija, gan 3. sērija. Ja precīzāk tad M5 un M3. Personīgi kaifa vairāk no tā 20 gadīgā M3 nekā no tā 6 gadīgā Daimlera ar 4.2 supercharged un koka galdiņiem, bet katram savs...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

edzuli kur var apskatities bildes tavam autoparkam???

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēc ļoti ilga pārtraukuma braucu atkal ar pakaļpiedziņas auto

Runājot par vakardienas ceļa apstākļiem - pakaļpiedziņa, kas aprīkota ar visām elektroniskajām drošības sistēmām, uz bieza sniega, nemaz neļauj braukt ātrāk, pie katras riteņu izspolēšanas vai izslīdēšanas, tas auto samazina apgriezienus un vēl sāk bremzēt. Pedālis grīdā , bet viņš ātrāk neiet !!!!!!!!!!!!!!!

Tā kā nelamājiet cilvēkus, kas ar jauniem auto brauc lēnām sliktos laika apstākļos.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: edzuli kur var apskatities bildes tavam autoparkam???

Viņa galerijā. Tikai edzulim tas parks pastāvīgi mainās, spēj tik dildes apskatīt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

batka rakstīja: edzuli kur var apskatities bildes tavam autoparkam???

Viņa galerijā. Tikai edzulim tas parks pastāvīgi mainās, spēj tik dildes apskatīt

šitais kādu laiku nemainīsies vismaz M3 jau nu toč paliks ilgi!

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa rakstīja: man vienu brīdi bij 3 vecais, ātri pacentos no viņa atbrīvoties, jo tad tikpat labi var braukt arī ar golfu, manā skatījumā līdzvērtīgi...

tikai nevajag golfs, vai zin!!! iespejams ja bija e30 kada 83.g. ar nokautu VISU KAS VIEN VAR BUT TADA AUTINAA un 1,6 nemotoru, tad maybe var piekrist...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti