Mazda 626 bremzhu pedalis vibre

NAIK Reģ.: 20.01.2006

Tatad auto-Mazda 626 1992 2.0 benzins

Problema-pie bremzeshanas vibre bremzhu pedalis (sit). Uz neliela atruma gandriz nevar just, uz 50km/st var just, uz 100km/st konkreti vibree. Biju Rujienas iela, man tur visu apskatija, parbaudija uz stenda bremzes un teica ka labas, bremzhu diski nav shkjibi. Tur mani aizsutija uz Autofavoritu diagnostiku taisit. Autofavorita vel neesmu bijis, bet ja jus neko man sakarigu neieteiksiet naksies braukt uz turieni...

Paldies par sakarigiem komentiem!

 
1 2
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Parasti nelaime ir bremzju diskos ja sit (a mosh tev ABS ?!?), bet ja kads ska ka nav shjiibi - tad atliek kjert "mazos zaljos riebeejus" kas sit pa tavu pedaali un kad nokjersi kaartiigi sadot pa muuli.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

NAIK rakstīja: Tatad auto-Mazda 626 1992 2.0 benzins

Problema-pie bremzeshanas vibre bremzhu pedalis (sit). Uz neliela atruma gandriz nevar just, uz 50km/st var just, uz 100km/st konkreti vibree. Biju Rujienas iela, man tur visu apskatija, parbaudija uz stenda bremzes un teica ka labas, bremzhu diski nav shkjibi. Tur mani aizsutija uz Autofavoritu diagnostiku taisit. Autofavorita vel neesmu bijis, bet ja jus neko man sakarigu neieteiksiet naksies braukt uz turieni...

Paldies par sakarigiem komentiem!

Ja ir ABS,tad visdrīzāk,ka tas aizgājis pensijā.Nu vismaz daļēji.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

1. Bremzhu diski.

2. Suudiigas riepas.

3. Liiks pats ritenja diskis.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kuram ratam - cheko pac

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A kaa tev noteica ka br. diski ok?

Nonjeema nost un paarbaudija virpaa?

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Diskus visus chetrus nochekoja kartigi servisa un teica ka labas, riepas ari gandriz jaunas. Ta ka nevaru pat iedomaties kas vareetu but pa vainu

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Ne, diskus nenjema nost....

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

O!Var but nobalanset riepas?

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Ne, balanseshana nepalidzes, tad jau pie liela atruma sture ari vibretu. Braucot uz 100-110 viss oki doki ar stuuri. Un pie bremzeeshanas sture ari neraustas un nevibree...

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

ABS man nakad vispar nav stradajusi. Braucu jau tresho gadu ar sho mazdulju...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ar vibrē reizēm, ja lēnām bremzē

kā met pa nažiem, tad nekādu vibrāciju

man poh

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: stūres "pirksti", šarnīri izdiluši...

paarleicinaats ka tad sitiis pa pedaali ???

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Ja sturi nerausta tad 90 % liki aimugurejie bremzu diski. Janem nost un javirpo/jaliek jauni

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja: Ja sturi nerausta tad 90 % liki aimugurejie bremzu diski. Janem nost un javirpo/jaliek jauni

ja stūri nerausta un aizmugurē trumuļbremzes ?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

NAIK rakstīja: Ne, balanseshana nepalidzes, tad jau pie liela atruma sture ari vibretu. Braucot uz 100-110 viss oki doki ar stuuri. Un pie bremzeeshanas sture ari neraustas un nevibree...

100-110? Tas vēl neko nenozīmē. Manam arī līdz ~150 nerausta. Pēdējā laikā pamanīju. Bet nu, ziema nāk ar jaunām riepām, pāris nedēļas gan jau izcietīšu - a tagadējās varēsi par pāris aliem savākt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja: Ja sturi nerausta tad 90 % liki aimugurejie bremzu diski. Janem nost un javirpo/jaliek jauni

Es laiciņu atpakaļ biju tikpat gudrs - rezultātā tiku pie jauniem diskiem aizmugurē. Laikam lieki piebilst, ka jēga no tās maiņas nekāda

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: stūres "pirksti", šarnīri izdiluši...

Vislabāk to jūt uz šosejas pie ~110-120 lēzenā līkumiņā. Stūre sāk "nervozēt"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad ja nava diski tad aizmugureejie gultnji. He he.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vēl viens iemesls - ir uzsists disks - padarīts kantains.

Es ar par tādu ideju smējos, kamēr nepārvalcēju un visa trīcēšana pazuda...

Pārbaudi pie reizes cik apaļi ir diski!

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Man tomer kaut kadas aizdomas ka problema ir kreisajam ritenim.Tas ritenis griezhas kaut ka mistiski drusku lenaak (uz pacelaja). Un skanja no ta pie maza atruma nak mazinja, it ka kjeras vinsh aiz kaut ka... Laikam visticamak suports noklajas...

NAIK Reģ.: 20.01.2006
0 0 Atbildēt

Paldies! To ari dariishu.

Jaabrauc uz servi jo pats neesmu guru autinja remonta lietaas.

Paldies par visiem komentiem!

andeitis3 Reģ.: 22.11.2006
0 0 Atbildēt

noteikti švaki bremžu kluči vai loki..

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Mazdaini, šitam modelim aizmugurē ir diski.

Vari pārbaudīt, vai bremžu kluči nav pārāk nodiluši, vai suports nesprūst, vai disks nav apdrupis (izklausās smieklīgi, bet piedzīvots)

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Autors jau vareeja padalīties, kad tad par vainu galu galā bija aparātam. Savādāk sanāk, ka visi kliedz pēc palīdzības, kad problēma rodas, bet slinkums pēc tam pastāstīt par īsto problēmas iemeslu, lai citiem būtu infa nākošreiz.

Dalies ar pieredzi, tā sakot!

avants Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

3,14s - teicams simbols, hihi - nebiju agrāk tādu redzējis!Bet ja nopietni - no apraksta varu secināt, ka tie ir bremžu diski komplektā ar klučiem - vienkārši nevienmērīgi kāds no tiem ir modiluši un šī iemesla dēļ bremžu sistēmas spiediens nevienmērīgi sadalās pa bremžu kluča virsmu un bremžu disks periodiski izslīd. Jebkura cita kaite atstātu būtisku iespaidu uz stūres ratu un izraisītu auto vibrāciju pieaugot braukšanas ātrumam.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti