Specnumuri par sviestmaizi ?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
 
1 2 3 4 5 6
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

P.S. uzskatu shadu numuru esamibu dzive par absurdu, kura vel Eiropas valsti apkart brauka auto ar numieriem, JOHN, MY DEER, MYSELF utt... ???

Daanijaa shitaadi ir redzeeti, USA arii ir, nav taa, ka nekur... gan jau ka veel kkur var.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Danija? nopietni?

nu bet tad tie tiesham ir Mega excluzivi un iznjemuma numuri

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man nerūp speciālie numuri.

Man po cik viņi maksā.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu gandarīts, ka tagad no biezajiem noplēsīs vairāk. Lai tik maksā, ja ir tādi ,,patērētāji-izvirtuļi,, !

fanelis domā, ka mums nav jūtu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

eh....

gribēju uzlikt SVIESTC....uz Saab 900...

bet ko nu vairs...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: eh....

gribēju uzlikt SVIESTC....uz Saab 900...

bet ko nu vairs...

...liec MARGARINS

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu gandarīts, ka tagad no biezajiem noplēsīs vairāk. Lai tik maksā, ja ir tādi ,,patērētāji-izvirtuļi,, !

blin, ka shitam dzhekam skauzh...

a tu neesi apsveeris iespeeju iet LU lasiit lekcijas "Santiimjaashaanas prakse"?

Man neskauž, taču būšu gandarīts, ja visādus narkodīlerus un sutenerus drusku piežmiegtu vismaz šajā ziņā, prasot no viņiem bargāku naudu par vienkāršajam cilvēkam absolūti nevajadzīgu lietu - ekskluzīvajiem pasūtījuma numuriem. Un kā blakusefekts būtu iespēja kādai Gulbenes CSDD nodaļas darbiniecei, kārtīgai trīs bērnu mammai, palielināt algu par 15%.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfans brauc ar vien lielākās auzās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: VWfans brauc ar vien lielākās auzās.

Vai tad Tu domā, ka narkobizness mūsu valstī nepastāv? Un vai tad Tu noliegsi to, ka tie, kas ar tumšiem darījumiem tikuši pie lielas naudas, ir vairāk tendēti ar plašiem žestiem izsviest naudu nevajadzīgi dārgās un ekskluzīvās lietās, piemēram, nopērkot Audi-Q7 un uzkarinot tam numuru ar vairākiem septiņniekiem tajā? Es domāju, ka cilvēks, kam liela nauda nākusi ar smagu darbu, ar to tā nesvaidīsies, bet nopirks, piemēram, BMW-525d un klusiņām, neuzkrītoši aizbrauks ceļojumā atpūsties.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja: VWfans brauc ar vien lielākās auzās.

Vai tad Tu domā, ka narkobizness mūsu valstī nepastāv? Un vai tad Tu noliegsi to, ka tie, kas ar tumšiem darījumiem tikuši pie lielas naudas, ir vairāk tendēti ar plašiem žestiem izsviest naudu nevajadzīgi dārgās un ekskluzīvās lietās, piemēram, nopērkot Audi-Q7 un uzkarinot tam numuru ar vairākiem septiņniekiem tajā? Es domāju, ka cilvēks, kam liela nauda nākusi ar smagu darbu, ar to tā nesvaidīsies, bet nopirks, piemēram, BMW-525d un klusiņām, neuzkrītoši aizbrauks ceļojumā atpūsties.

ko tu tagad murgo,jēgu esi pārdzēris???

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

ne vienmeer laba un liela nauda naak negodiigaa celaa. Arii legaali var nopelniit tika daudz lai liidz sim 500LVL un tagad 2500LVL buutu pie kaajas. Ja gribees izcelties tad ari nopirks tos krutos NR. Bet paskatamies cik Riigaa jauno S klases mersu un veel visaadu biezu autinu ne jau visi tos ir nopelnijusi negodiigaa celaa. Un tam kas to S klaas mersi nopeerk pa 150K EUR tie 2.5K LVL taada siicene vien buus.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Sodien no viena pazinas dzirdeju taadu jautaajumu:

Cik maksaa 1 istabas dziivoklis centraa peec remonta kad pateicu ka kaadi 75K EUR vismaz tas taads paarsteigts izklausiijaas tik daudz?? Nu jaa taadas cenas.

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Taa ka ir cilveeki kam nauda ir un pat nesajeedz ko ar to dariit. Vismaz 2.5 K LVL varees izgruuzt par krutu numuru. Kaut gan kabata iipasi vieglaaka nekluus.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja: VWfans brauc ar vien lielākās auzās.

Vai tad Tu domā, ka narkobizness mūsu valstī nepastāv? Un vai tad Tu noliegsi to, ka tie, kas ar tumšiem darījumiem tikuši pie lielas naudas, ir vairāk tendēti ar plašiem žestiem izsviest naudu nevajadzīgi dārgās un ekskluzīvās lietās, piemēram, nopērkot Audi-Q7 un uzkarinot tam numuru ar vairākiem septiņniekiem tajā? Es domāju, ka cilvēks, kam liela nauda nākusi ar smagu darbu, ar to tā nesvaidīsies, bet nopirks, piemēram, BMW-525d un klusiņām, neuzkrītoši aizbrauks ceļojumā atpūsties.

Kapēc uzreiz narkotikas? Kas vainas pa jāņiem zālīti uzvilkt?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: ne vienmeer laba un liela nauda naak negodiigaa celaa. Arii legaali var nopelniit tika daudz lai liidz sim 500LVL un tagad 2500LVL buutu pie kaajas. Ja gribees izcelties tad ari nopirks tos krutos NR. Bet paskatamies cik Riigaa jauno S klases mersu un veel visaadu biezu autinu ne jau visi tos ir nopelnijusi negodiigaa celaa. Un tam kas to S klaas mersi nopeerk pa 150K EUR tie 2.5K LVL taada siicene vien buus.

Es jau nesaku, ka visa lielā nauda nāk negodīgā ceļā. Ir jau arī dažādi cilvēki, kas ar sūru darbu tikuši pie turības. Tomēr vienlaikus nevar noliegt, ka daudzi īpaši biezo auto lietotāji ir tumši ļautiņi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Sodien no viena pazinas dzirdeju taadu jautaajumu:

Cik maksaa 1 istabas dziivoklis centraa peec remonta kad pateicu ka kaadi 75K EUR vismaz tas taads paarsteigts izklausiijaas tik daudz?? Nu jaa taadas cenas.

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Taa ka ir cilveeki kam nauda ir un pat nesajeedz ko ar to dariit. Vismaz 2.5 K LVL varees izgruuzt par krutu numuru. Kaut gan kabata iipasi vieglaaka nekluus.

Ja man būtu tādi stipri brīvi divarpus tūkstoši, tad es noteikti nepirktu nekādu specnumuru. Man šķiet, ka, jo neuzkrītošāks numurs, jo labāk. Žēl, ka nelieši man oktobrī Merivai nozaga vienu numurzīmi no iepriekšējā komplekta - FT7201. Biju spiests izņemt jaunas numurzīmes, kas radīja manā ģimenes budžetā 25 latu robu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ne vienmeer laba un liela nauda naak negodiigaa celaa. Arii legaali var nopelniit tika daudz lai liidz sim 500LVL un tagad 2500LVL buutu pie kaajas. Ja gribees izcelties tad ari nopirks tos krutos NR. Bet paskatamies cik Riigaa jauno S klases mersu un veel visaadu biezu autinu ne jau visi tos ir nopelnijusi negodiigaa celaa. Un tam kas to S klaas mersi nopeerk pa 150K EUR tie 2.5K LVL taada siicene vien buus.

Es jau nesaku, ka visa lielā nauda nāk negodīgā ceļā. Ir jau arī dažādi cilvēki, kas ar sūru darbu tikuši pie turības. Tomēr vienlaikus nevar noliegt, ka daudzi īpaši biezo auto lietotāji ir tumši ļautiņi.

Točna zinu vienu - tu nekad netiksi pie lielas naudas. Vismaz ar savu darbu, jo no tevis pārsvarā skan nepieskaitāma cilvēka teksti.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: Sodien no viena pazinas dzirdeju taadu jautaajumu:

Cik maksaa 1 istabas dziivoklis centraa peec remonta kad pateicu ka kaadi 75K EUR vismaz tas taads paarsteigts izklausiijaas tik daudz?? Nu jaa taadas cenas.

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Taa ka ir cilveeki kam nauda ir un pat nesajeedz ko ar to dariit. Vismaz 2.5 K LVL varees izgruuzt par krutu numuru. Kaut gan kabata iipasi vieglaaka nekluus.

Ja man būtu tādi stipri brīvi divarpus tūkstoši, tad es noteikti nepirktu nekādu specnumuru. Man šķiet, ka, jo neuzkrītošāks numurs, jo labāk. Žēl, ka nelieši man oktobrī Merivai nozaga vienu numurzīmi no iepriekšējā komplekta - FT7201. Biju spiests izņemt jaunas numurzīmes, kas radīja manā ģimenes budžetā 25 latu robu...

Vot sanntīmjājējs!!!

Uztaisi vel topiku kā pareizi jājāj kapeika!

Ģimenes budžetā tādu robu iecirta es domāju ka jāņem ziepes un striķis! un atlej kādu gramu saļaras ko iepļaut kaklā pirms lec no ķeblīša nosT!

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Vareni. Pirksteļus izslēji?? Un-nevis pieder,bet ir norezervēti. Ja tev tie piederētu ( un nevis bankai ) tad tu te pirksteļus neplātītu.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Vareni. Pirksteļus izslēji?? Un-nevis pieder,bet ir norezervēti. Ja tev tie piederētu ( un nevis bankai ) tad tu te pirksteļus neplātītu.

laikam puisis tekstā bij domājis pateikt, ka viņa paziņam tie 20dz pieder..

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: Sodien no viena pazinas dzirdeju taadu jautaajumu:

Cik maksaa 1 istabas dziivoklis centraa peec remonta kad pateicu ka kaadi 75K EUR vismaz tas taads paarsteigts izklausiijaas tik daudz?? Nu jaa taadas cenas.

Jaa man te pieder kaadi 20 dziivokliisi nu ja paardosu un ko ar to naudu iesaaksu?

Taa ka ir cilveeki kam nauda ir un pat nesajeedz ko ar to dariit. Vismaz 2.5 K LVL varees izgruuzt par krutu numuru. Kaut gan kabata iipasi vieglaaka nekluus.

Ja man būtu tādi stipri brīvi divarpus tūkstoši, tad es noteikti nepirktu nekādu specnumuru. Man šķiet, ka, jo neuzkrītošāks numurs, jo labāk. Žēl, ka nelieši man oktobrī Merivai nozaga vienu numurzīmi no iepriekšējā komplekta - FT7201. Biju spiests izņemt jaunas numurzīmes, kas radīja manā ģimenes budžetā 25 latu robu...

zini, tu man atgādini šitādu.. static.flickr.com/...

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Man neskauž, taču būšu gandarīts, ja visādus narkodīlerus un sutenerus drusku piežmiegtu vismaz šajā ziņā, prasot no viņiem bargāku naudu par vienkāršajam cilvēkam absolūti nevajadzīgu lietu - ekskluzīvajiem pasūtījuma numuriem. Un kā blakusefekts būtu iespēja kādai Gulbenes CSDD nodaļas darbiniecei, kārtīgai trīs bērnu mammai, palielināt algu par 15%.

Savukārt es būšu gandarīts, ja šajā portālā parādīsies topiks ar tekstu: manai merivai pi'zd'ec - sasista lupatās pēc 7 kūleņiem un 3 salto. Spidometra rādījums 23666km.

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Aprobežoti jūs esiet. Šo visu vajag izdzēst!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja: Aprobežoti jūs esiet. Šo visu vajag izdzēst!

sāc pamazām dzēst..

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

bullšits...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kā blakusefekts būtu iespēja kādai Gulbenes CSDD nodaļas darbiniecei, kārtīgai trīs bērnu mammai, palielināt algu par 15%.

un piedevām arī tik naivs...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti