Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1 2 3 4 5 6 ..69
Napalms Reģ.: 26.01.2004
2 1 Atbildēt

Skaic, ka plīsīs. Nav jau cilvēku, kas var tās cenas maksāt.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
2 1 Atbildēt

Afigeķ, tas vien, ka par NI tēmu sākam diskusiju auto portālā liecina, cik ļoti šī tēma tiek pārspriesta un apspriesta. Par cenu krišanu runā jau 3 gadus, bet kā ceļas, tā ceļas - vienīgais, kas mani dara uzmanīgu šobrīd - tas ka dažas bankas (Parex, SEB) ir pārdevušas savus īpašumus - tātad cenas ir tuvu max.

Jāsaka kā ir - labi, ka paņemu 3-ist dzīvokli pirms 3,5 gadiem, jo šobrīd tādu atļauties vairs nevarētu. Šobrīd ir tā, ka tuvākā gada laikā būtu jāpāriet uz lielāku platību, bet 4-inieku cenas ir tādas, ka esam izlēmuši labāk būvēt māju Pierīgā- sanāls lētāk un bērniem svaigāks gaiss.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
2 1 Atbildēt

Imo nekas nekritiisies....

T.i. kritiisies pelnja dazam labam, bet cenas turpinaas kaapt....Kameer nebuus ieviests eiro un mazinaajusies inflaacija, kaa arii sasniegusi ES valstu algas un cenas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 1 Atbildēt

vilkss rakstīja: ... tas ka dažas bankas (Parex, SEB) ir pārdevušas savus īpašumus....

SEBs gan vēl īsti nav pārdevis

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
3 1 Atbildēt

Napalms rakstīja: Skaic, ka plīsīs. Nav jau cilvēku, kas var tās cenas maksāt.

Maksājam jau..

Laiks Reģ.: 12.04.2002
2 1 Atbildēt

Pliisiis uz vecajaam bloku maajaam, taa juutami pliiisiis, atliks kaadam vecajam graustam saakt brukt (liidz tam nav ilgi jagaida, patiesiibaa, -ptu, -ptu, -ptu), ka saaksies masveida panika, kas preteeji - savukaart, cels cenas jaunajiem projektiem, reaaliem apbuuves gabaliem ar komunikaacijaam. Kaut kaa taa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 1 Atbildēt

vilkss rakstīja: Afigeķ, tas vien, ka par NI tēmu sākam diskusiju auto portālā liecina, cik ļoti šī tēma tiek pārspriesta un apspriesta. Par cenu krišanu runā jau 3 gadus, bet kā ceļas, tā ceļas - vienīgais, kas mani dara uzmanīgu šobrīd - tas ka dažas bankas (Parex, SEB) ir pārdevušas savus īpašumus - tātad cenas ir tuvu max.

Jāsaka kā ir - labi, ka paņemu 3-ist dzīvokli pirms 3,5 gadiem, jo šobrīd tādu atļauties vairs nevarētu. Šobrīd ir tā, ka tuvākā gada laikā būtu jāpāriet uz lielāku platību, bet 4-inieku cenas ir tādas, ka esam izlēmuši labāk būvēt māju Pierīgā- sanāls lētāk un bērniem svaigāks gaiss.

tas, ka par nekustamiem runā visi un visur parasti kā reiz liecina par gaidāmām izmaiņām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 1 Atbildēt

par veco graustu brukšanu es gan nebūtu tik pārliecināts.

pabraukā pa latvijas laukiem un paskaties kādos stāvokļos tur dažviet 3-5 stāvenes vēl nav sabrukušas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
2 1 Atbildēt

Manaa skatiijumaa nav iisti garantijas, ka jaunie projekti staavees taisnaak par jau savu laiku nokalpojusaam panelmaajaam....

Kaut vai taa iemesla deelj, ka attiistiitaajs, un arii celtnieki buuvee ar tendenci-aatraak, leetaak uzcelt, un daargaak notirgot...

Ja paskataas, kas tur ulbrokaas pljavaas ir uzsliets, tad shausmas paarnjem...Taas kartona maajeles staavee tik ilgi,kameer hipnoteekas izmaksaas....Un uz vecuma galu paliksi uz zemes plekja, par kuru esi maksaajis kaa par zelta atradneem, un buuvgruzhu kaudzi tajaa

Laiks Reģ.: 12.04.2002
2 1 Atbildēt

Pastaigaa pa Riigas dziivokljiem un ieveertee cik daudz gudriishi ir izgaazushi visu, ko var un ko nevar. AarRiigaa taa maajaas staav un staavees, jo iisti neviens vienjaam paari nedera. Cereeesim kopaa, ka shamaas staavees kopaa

Napalms Reģ.: 26.01.2004
2 2 Atbildēt

Zoo rakstīja: Manaa skatiijumaa nav iisti garantijas, ka jaunie projekti staavees taisnaak par jau savu laiku nokalpojusaam panelmaajaam....

Tas toč...taisni psec kā viena otra jaunā privātmāja ir uzbliezta...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
2 1 Atbildēt

Veselais saprāts saka, ka nav pamata cenu kritumam. Kamēr būs cilēki, kas domās, ka hruščovkas ir būvniecības alfa un omega tapēc, ka celtas no ķieģeliem, kamēr būs cilvēki, kas domās, ka pasaulē nav nekā labāka par 119 sērijas mājām, kamēr bankas dos labu skredītnosacījumus dzīvokļu iegādei 30-50 gadus vecās mājās, tikmēr cenas ies uz augšu.

Reto Reģ.: 09.12.2001
2 1 Atbildēt

Pats no sevis nekas neplīst, arī cenu burbuļi.

Šovs sāktos, ja pēkšņi būtu, kā normālās valstīs, visiem līzingu ņēmējiem/maksātājiem jāpierāda tērējamo summu legalitāte. A to kādi 70% "līzingotāju" mēnesī oficiāli saņem mazāk, nekā nomaksā rēķinos

Šobrīd par katastrofas tuvošanos nekas neliecina

Zoo Reģ.: 28.03.2006
2 1 Atbildēt

Sinn rakstīja: Veselais saprāts saka, ka nav pamata cenu kritumam. Kamēr būs cilēki, kas domās, ka hruščovkas ir būvniecības alfa un omega tapēc, ka celtas no ķieģeliem, kamēr būs cilvēki, kas domās, ka pasaulē nav nekā labāka par 119 sērijas mājām, kamēr bankas dos labu skredītnosacījumus dzīvokļu iegādei 30-50 gadus vecās mājās, tikmēr cenas ies uz augšu.

Hruscoffkas no kjiegeliem ir sevi pieradiijusas jau 50 gadus.....

Kaut kaa negribas ieberzties un maksaat par buuvgruzu cupu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
2 1 Atbildēt

paskatiet ziņas no Krievijas, kā bloku mājas sadalās.. piemēram, dzīvo 5 stāvā, no rīta atver durvis, a kāpņutelpas nav..

bugs Reģ.: 13.08.2003
2 1 Atbildēt

Domaju, ka cenas kritisies tikai tad, kad bus +/- apmierinats pieprasijums pec jaunam dzivojamam paltibam. Lidz tam ari cilveki, kam nav citur kur liktiem maksas tas nenormalas cenas. Buvniecibas izmaksu kapumam pamatam nevajadzetu but, jo jau sobrid m2 maksa vairak ka R-eiropa. Uz kada pamata vel tam butu augt. Problema, ka pie mums darba razigums tuvojas 0. Pats katru dienu eju garam stroikam un nonstopa ir dzeki kas pipe un kasa vienu vietu. Visi ir sasapnojusies, ka baigie speci. Prasa tukstosus a stradat nejedz un negrib.

Logiski domajot nav nekada pamatojuma LV cenam but augstakam ka piemeram vacija vai UK. Nemot vel vera to, ka jaunajiem projektiem garantija 3 gadi, kad taja pat laika masinai vai manam televizoram ir 5 gadu garantija. Kaut kas jutami nelimejas kopaa

Seene Reģ.: 18.12.2002
2 1 Atbildēt

Sinn, vai tavs veselais saprats ari ir informets, ka lielakaja dala jaunbuvetajas majas 50-70% dzivojamas platibas sobrid ir parpirceju rokas un netiek reali izmantotas? Un burbuli plist tiesi pasi no sevis - tad, kad sasniedz kritisko izmeru. Musu cenu burbulis ir LOTI liels un tam ir japlist. Kad tas notiks, gruti pateikt, bet fakts, ka lielas bankas pardod savus nekustamos ipasumus, par kaut ko liecina.

FAR Reģ.: 21.05.2004
2 1 Atbildēt

Kopējās tendences LV NĪ tirgū - uzsliet ātrāk un lētāk (totālu sūdu) un notirgot kā paradīzi zemes virsū par par zelta cenu. Ņirgt gribās, skatoties, kā tiek reklamēti jaunie projekti un par tiem, kas, drudžaini grābdami hipotekāros kredītus, skrien tur dzīvot.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
2 1 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Hruscoffkas no kjiegeliem ir sevi pieradiijusas jau 50 gadus.....

Kaut kaa negribas ieberzties un maksaat par buuvgruzu cupu...

Protams - kas ir stāvējis 50 gadus, stāvēs vēl tikpat, kas ir stāvējis 3 gadus, stāvēs tikpat. tb 3 gadus

Man jau pofigs, bet pirms ņemt kredītu uz 20 gadiem par dzīvokli mājā, kurā kapitālā remonta nav bijis nekad, kur visi stāvvadi ir 50 gadus veci, es ilgi un dikti domātu. Nav runa par to, ka māja var sabrukt [lai gan arī to nevar izslēgt], es vairāk aizdomātos par to, ka viss mans smukais remonts paliek kaķam zem astes tikai tapēc, ka septīto reizi plīst piecdesmitgadīgās ūdensvada caurules.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
2 1 Atbildēt

Tad jau paarpirceejiem butu jaauztraucas par burbuliem

Sinn Reģ.: 07.05.2003
2 1 Atbildēt

Seene rakstīja: Sinn, vai tavs veselais saprats ari ir informets, ka lielakaja dala jaunbuvetajas majas 50-70% dzivojamas platibas sobrid ir parpirceju rokas un netiek reali izmantotas?

Tad jau nav ne mazākā pamata uztraukumam, jo cietejs būs tas, kura līdzekļi plīsuma gadījumā būs iesaldēti

Bez tam lielākā darījumu daļa ir ar vecā fonda dzivokļiem. Cik tad ir to jauno māju? 0.1% no visām daudzīvokļu mājām būs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
2 1 Atbildēt

Savi lidzekli jau reti kuram ir iesaldeti. Pamata jau ta ir banku nauda. Un bankai savukart tas, ka tava ipasuma reala vertiba vairs nesegs atlikuso kredita summu nozimes tikai vienu - jebkurs maksajumu kavejums nozimes atvadisanos no sava ipasuma un izsoli. Par "kreditu brivdienam" u.c. sieru pelu slazdos vares aizmirst. Veiksmigie parpirceji protams tiks gala ar so problemu, bet kedes reakcija saksies tiem, kas ir nopirkusi liekus dzivoklus/majas tadel, ka ir paskatijusies, ka citi ta "uzvaras", un (kas laikam ir vissapigak) tiem, kas ir ar lielam pulem iegadajusies gimenes ipasumu.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
2 1 Atbildēt

Sinn rakstīja: Veselais saprāts saka, ka nav pamata cenu kritumam. Kamēr būs cilēki, kas domās, ka hruščovkas ir būvniecības alfa un omega tapēc, ka celtas no ķieģeliem,

un pasaki veel, ka hruscovkas nestaavees veel 100 gadus. Staavees un kaa veel. No padomju projektiem hruscovkas tocna var nemt bez domaasanas

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
2 1 Atbildēt

beet nu katraa zinaa gudraak ir njemt uz kriita da jebkaadu padomjlaika projektu, nekaa dajabkaadu jaunu auto...

Seene Reģ.: 18.12.2002
2 1 Atbildēt

Galvenais - nejauc p... ar p.... Jaunus auto nem operativaja lizinga firmas, kam tas ir LOTI izdevigi nodoklu sistemas del.

1 2 3 4 5 6 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti