Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1 2 3 4 5 6 7 ..69
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

- skaņas izolācija ir problēma lielākajā daļā jauno projektu

- plānojums bieži vien ir daudz tizlāks - gandrīz visiem psrs laiku dzīvokļiem bija istabas uz abām mājas pusēm, tagad tev piešķir taisnstūri vienā mājas stūrī un dari ko vari.

- iespēja atstāt auto pie mājas maksā jauna auto vērtībā

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

po_h_uj

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

baac izlasiiju ka lamaashnaas topiks...

kre ti neetais...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Interesanti jau ir,kā cilvēks samaksā 600 Ls ikmēneša hipotēku bankai, 300 par mašīnu, par mēbelēm...ēst tak ar gribas kādu lasīti šad tad...un kādu klubu apmeklēt...un aizbraukt ekskursijā uz tālām zemēm.

Un tā gadus 30....

Neskaitu svešu naudu,vienkārši es tā negribētu dzīvot. Viena daļa tā var...bet viena liela nevar,bet dzīvo.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es ari ta nevaretu dzivot taa. tad labaak pakaros.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

slumpitis rakstīja: Interesanti jau ir,kā cilvēks samaksā 600 Ls ikmēneša hipotēku bankai, 300 par mašīnu, par mēbelēm...ēst tak ar gribas kādu lasīti šad tad...un kādu klubu apmeklēt...un aizbraukt ekskursijā uz tālām zemēm.

Un tā gadus 30....

Neskaitu svešu naudu,vienkārši es tā negribētu dzīvot. Viena daļa tā var...bet viena liela nevar,bet dzīvo.

Kā tad tu gribētu?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es ari ta nevaretu dzivot taa. tad labaak pakaros.

pareizi - labāk dzīvot maskačkā, braukt ar vecu 1.6 subaru un nekustināt smadzeni

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Buss jau labi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja visi straadaasanas vietaa saaks kustinaat smadzeni kur pikji nokaast, tad saaksies anarhija.....

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: beet nu katraa zinaa gudraak ir njemt uz kriita da jebkaadu padomjlaika projektu, nekaa dajabkaadu jaunu auto...

Gudrāk ir neņemt dajebkuru jauno projektu, bet pagaidīt un kārtīgi papētīt attīstītājus, kas piedāvā projektus. Visur nav pilnīgā pakaļā, gadās aī tīri labi projekti, un jauns paliek jauns.

Un ko tu darīsi paņēmis to paneļnieci? Viņa vēl pēc 10 gadi sabruks, tie paneļi kopā turās tikai uz sametinātās armtūras rēķina, kas patreiz jau ir praktiski pārrūsējusi (ja vispār piedzēries metinātājs to 74. gadā sametināja)! Visa mājas sapuvušā alumīnija elektroinstalācija nosvils agri vai vēlu (mājas stāvvadi), jo energoslodze pieaug ar katru dienu (veļasm. trauku m. utt.), ūdensvada kanalizācijas trubas ir aizaugušas ar sūniem un drīz vairs nekas cauri netecēs, apkure tā pat! Kāda nākotne sagaida gudri nopirktajā padomju mājā?? Labākajā gadījuma var ņemt kādu ķieģelnieci, bet fakts ka komplektā nāk piemīsta smirdīga kāpņutelpa kopā ar augstākminēto.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja: es ari ta nevaretu dzivot taa. tad labaak pakaros.

pareizi - labāk dzīvot maskačkā, braukt ar vecu 1.6 subaru un nekustināt smadzeni

haha idiot. un kur tu dzivo? savaa. aappphhh. vecmaminjas dziivoklii un autinju turi uz ielas, jo nesanak stajankai un jaunam dzhinsam, jo jamaksa kredits DDDDDD

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

2 saf

jaunaa maajaa regulaario aizdambeejaas kanalizaacija...visiem 12 dziivokliem...

Netiisaam atklaajaas, ka sitot ieksaa sazemeejuma stieni, bija caurduurusi PLASTMASAS kanalizaacijas trubu...Kaa rezultaataa katrs sevi cienoss fekaalija bija aptinusies tam zemeejuma stienim apkaart

jautaajums-

a) vai tiesaam tai trubai bija jaabuut plastmasas

b)vai tie alkoholikji nevareeja to stieni dziit kaut kur citur

c)kursh nevienam neraadiija visus kanalizaacijas un elektriibas plaanus(ja taadi vispaar bija)

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

haha idiot. un kur tu dzivo? savaa. aappphhh. vecmaminjas dziivoklii un autinju turi uz ielas, jo nesanak stajankai un jaunam dzhinsam, jo jamaksa kredits DDDDDD

Tu perdel kontrolē savu bazaru! Lai tev kādreiz būtu tāds svaigs 3ist dzīvoklis kā man

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

edzuli, bet ko tu kustini?

Daudz ko. Arī to, kas tev nekustās

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

un zin kas edzuli ir pats labaakais, ka es nevienam neko neesmu paraadaa. taa ir superiga sajuta. man vienmer ir pikjis kabata. es daru ko gribu, man nav jarekjina izdevumi. es mierigi varu aizlaizt shovakar pie choma uz Ventspili iedzert alu. tapat vien. es zinu, ka tu ta nevari, jo tev ir jaskaita kapeikas. hahahaha

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

slumpitis rakstīja: Interesanti jau ir,kā cilvēks samaksā 600 Ls ikmēneša hipotēku bankai, 300 par mašīnu, par mēbelēm...ēst tak ar gribas kādu lasīti šad tad...un kādu klubu apmeklēt...un aizbraukt ekskursijā uz tālām zemēm.

Un tā gadus 30....

Neskaitu svešu naudu,vienkārši es tā negribētu dzīvot. Viena daļa tā var...bet viena liela nevar,bet dzīvo.

kredītam jābūt proporcionālam ienākumiem...ja 600 +300 + .... kādam sastāda 40 % no algas, kāpēc tā nedarīt?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

bāc, jāmēģina atrast kāda shīra bilde lai visi redz kādas uber džinsas ir viņam pašam

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

To Zoo

Bet padomju būdas ir tapēc labākas?

Mūsdienās čuguna trubas vairs vispār neizmanto! Un tevis rakstītās problēmas attiecas uz attīstītāju, kas neuzraudzija būvniecību kā nākas. Tapēc saku, nevar ņemt dajebkuru jauno projektu, jāskatās uzmanīgi, jākasās! Patreiz pierasījums ir lielāks kā piedāvājums, tapec cieš kvalitāte.

Bet manis augstāk nosauktās problēmas būs VISĀM padomju laiku mājām.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

shearer rakstīja:

haha idiot. un kur tu dzivo? savaa. aappphhh. vecmaminjas dziivoklii un autinju turi uz ielas, jo nesanak stajankai un jaunam dzhinsam, jo jamaksa kredits DDDDDD

Tu perdel kontrolē savu bazaru! Lai tev kādreiz būtu tāds svaigs 3ist dzīvoklis kā man

svaigs 3 istabu dzivoklis? haha. baiga vertiba. vispar jau varu paprasit vecakiem, lai man arii noperk. vinji nopirktu. bet neprasishu. jo man nevajag, jo tad es atkal kadam bushu kaut ko paradaa stulbi but parada ne?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: 2 saf

jautaajums-

kanalizācijas trubas patiešām pārsvarā ir no plastmasas..

skaidrs, ka visu VAJADZEJA pārbaudīt būvinspekcijai, taču diezvai tur kāds ko skatījās..

manuprāt, vienīgais, ko avr darīt ir, ļoti uzmanīgi lasīt līgumu pirms pirkšanas, lai zinātu, kurš ir par ko atbildīgs mājas apsaimniekošanā..

ja slikts līgums, - māja sabruks i nekas, ja labs (un piedevam vel jurists labs), katru gadu pa velti var remontēt dzīvokli

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Veselais saprāts saka, ka nav pamata cenu kritumam.

Veselais saprāts saka, ka ir gan

Lai paņemtu vidēji sūnainu divīti panelenē vajag 1000Ls uz rokas. Cik daudz ma'jsaimniecību LR ir šādi ienākumi?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: un zin kas edzuli ir pats labaakais, ka es nevienam neko neesmu paraadaa. taa ir superiga sajuta. man vienmer ir pikjis kabata. es daru ko gribu, man nav jarekjina izdevumi. es mierigi varu aizlaizt shovakar pie choma uz Ventspili iedzert alu. tapat vien. es zinu, ka tu ta nevari, jo tev ir jaskaita kapeikas. hahahaha

šīri tu nudien kopš skolas laikiem esi tā kā biš atpalicis no dzīvītes... Aliņš viņam ventspilī Ko vēl tu vari atļauties?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

svaigs 3 istabu dzivoklis? haha. baiga vertiba. vispar jau varu paprasit vecakiem, lai man arii noperk. vinji nopirktu. bet neprasishu. jo man nevajag, jo tad es atkal kadam bushu kaut ko paradaa stulbi but parada ne?

Stulbi ir būt neinformētam un stulbam. Apmēram kā tu

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: To Zoo

Bet padomju būdas ir tapēc labākas?

Mūsdienās čuguna trubas vairs vispār neizmanto! Un tevis rakstītās problēmas attiecas uz attīstītāju, kas neuzraudzija būvniecību kā nākas. Tapēc saku, nevar ņemt dajebkuru jauno projektu, jāskatās uzmanīgi, jākasās! Patreiz pierasījums ir lielāks kā piedāvājums, tapec cieš kvalitāte.

Bet manis augstāk nosauktās problēmas būs VISĀM padomju laiku mājām.

Nerunā nu te muļķības par savām padomju laiku mājām. Ja mājas iemītnieki ir lohi un nemāk par sevi pastāvēt, tad arī dzīvos cūku kūtī. Es šovasar nopirku dzīvokli hruščovkā, kur pēdējo piecu gadu laikā ir nomainīta visa trubizācija, jumts, bet nākotnē kosmētiski izremontēs arī kāpņutelpas, kurās urīna smaka vai nomesti činčiki vēl nav ne reizi sajusti.

Un tas viss ir pateicoties pensionētam tantukam, kura ir izvēlēta par mājas vecāko, bet, kurai aknu ir vairāk nekā dažam labam klātesošajam. Tāpēc arī mājas pārvaldnieki to vien dara, kā atrotī piedurknes.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Sinn rakstīja: Veselais saprāts saka, ka nav pamata cenu kritumam.

Veselais saprāts saka, ka ir gan

Lai paņemtu vidēji sūnainu divīti panelenē vajag 1000Ls uz rokas. Cik daudz ma'jsaimniecību LR ir šādi ienākumi?

daudziem ir.

Cenas nostabilizēsies tad, kad būs sabūvēts pietiekami un kad nostabilizēsies ekonomiskā izaugsme. Kamēr tas viss aug, augs līdzi arī nīp cenas. Tas taču ir tik pašsaprotami...

1 2 3 4 5 6 7 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti