Latv. praktiskais kreditētais!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Vakar ziņās teica, ka auto kredīti Latvijā kopā esot laikam 320 miljoni, tas ir 50 000 tūkstoši pa 6 K katrs. Savukārt vakardienas Domburšovā par nekustamajiem tika pieminēts, ka nekustamo īpašumu kreditēšana esot dižākā Latvijas ražošanas nozare un patēriņa - apēšanas kredīti esot par kārtu lielāki, nekā ražošanas līdzekļiem un modernizācijai ņemtie. Savukārt iegādāto dzīvokļu cena ir uzpūsta un daudzi no tiem nekad par tādu cenu netiks pārdoti, ja nu pēkšņi kas notiek. Daudzi no kredītņēmājiem esot ar problēmām samaksāt tos jau pēc vienas algas nesaņemšanas. Un ja nu šitas burbulis plīst!!!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..69
amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

nu teiksim pec 4 gadi, kreditus njems 20% mazak ka shogad....ka tad attistisies process?

pats saprati ko te iepirdi

Poh.uj uz tiem kredītiem, process jau neattīstās proporcionāli paņemtajiem kredītiem

Tev piparkūku mīkla paurī

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: man tik patik valstvirus runas, ka rumanji negribes te stradat......

ka tad ko tad pec tam, lopu vagonos transportes atpakalj, kad saskries?

da baltkrievi, ukrainji pa 200Ls menesi butu gatavi te dienu un nakti stradat, zinu, ko runaju, jo ir biezhi sanak but ari Kijeva, un runat ar turienes cilvecinjiem

pirmos x mēnešus viņi strādās tev pa 200, pēc tam sagribēs dzīvokli, un M5, un prasīs tikpat cik vietējie

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: man tik patik valstvirus runas, ka rumanji negribes te stradat......

ka tad ko tad pec tam, lopu vagonos transportes atpakalj, kad saskries?

da baltkrievi, ukrainji pa 200Ls menesi butu gatavi te dienu un nakti stradat, zinu, ko runaju, jo ir biezhi sanak but ari Kijeva, un runat ar turienes cilvecinjiem

es biju nupat iebraucis "objektā"

vienai mājai atveda gruzaviks betonu un 2 pēc izskata ritīgie bomži ar vienu spaini to zemē izgāzto javu smēla, nesa un lēja iekšā pamati veidņos

pats esmu dažādiem darbiem ņemis bomžus no patversmes (man tur bērnības draugs strādāja), tad jāsaka, ka pa 10ls dienā nevar sakarīgu darbaspēku nemaz dabūt sevišķi uz celtniecību - viņi maitas kautkur ir dzirdējuši, ka celtniekam ir jāsaņem 1000ls uz rokas.....

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: man tik patik valstvirus runas, ka rumanji negribes te stradat......

ka tad ko tad pec tam, lopu vagonos transportes atpakalj, kad saskries?

da baltkrievi, ukrainji pa 200Ls menesi butu gatavi te dienu un nakti stradat, zinu, ko runaju, jo ir biezhi sanak but ari Kijeva, un runat ar turienes cilvecinjiem

Saki Kijevā esi bijis ar tautu runājis

da b.ļa uz strojku aizbrauc, tepat pierīgā un pabazarē

Es esmu dabūjis palīgstrādniekus no dziļākajiem laukiem pa 10LVL dienā + cigarešu paka un tas skaitās haļava

'īstie' celtnieki bez 20LVL/dienā nelien no konteinera nemaz ārā ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ka celtniekam ir jāsaņem 1000ls uz rokas.....

ir paris piemeri, protams tie ir ljoti labi celtnieki, kas sanjem 2 x vairak ka tu piemineji......

runa ir par CELTNOEKIEM, nevis bomžiem, kas divatā ar vienu spaini nes betonu no kaudes uz pamatu veidņiem

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nebuutu jau slikti, ja vinji par tiem 800 lvl arii adekvaati straadaatu.....Bet nav noveerots

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Pirmas!

Nosauc kaut vienu vērtētāju kantori, ar ko var sarunāt vēlamo dzīvokļa vērtību vērtējuma iesniegšanai bankā.

mūsdienās tās ir pasakas. Tā darīja pirms gadiem 3.

Samaksā, nosaukšu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nebuutu jau slikti, ja vinji par tiem 800 lvl arii adekvaati straadaatu.....Bet nav noveerots

a tu negribi padatsa v straiķeļi?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ka celtniekam ir jāsaņem 1000ls uz rokas.....

ir paris piemeri, protams tie ir ljoti labi celtnieki, kas sanjem 2 x vairak ka tu piemineji......

Kurta kurta

Te viens teels ar aizvilkaas , liek vienaa firmaa laminaatu....20 rubuļ dienaa....itavo regulaarajaa darba nedeeljaa 400 lvl...Kaut gan tas veel bija normaals...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Zoo rakstīja: Nebuutu jau slikti, ja vinji par tiem 800 lvl arii adekvaati straadaatu.....Bet nav noveerots

a tu negribi padatsa v straiķeļi?

Nauhj

Sencu aajaa taapat varu izpausties, a pa vasaraam esmu straadaajis skolas laikaa..

PN, neinteresee...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Zoo rakstīja: Kurta kurta

Te viens teels ar aizvilkaas , liek vienaa firmaa laminaatu....20 rubuļ dienaa....itavo regulaarajaa darba nedeeljaa 400 lvl...Kaut gan tas veel bija normaals...

man pazistamais piemers ir pelna tik, cik teicu, i sev maju uzravis ar savas firmas atbalstu, i utt...............

Bet vins tak ar skjipeli nestraadaa

Buuvuzraugs vai menedzeetaajs...peleekaa firmaa...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pirms gadiem 4iem man pazīstami cilvēki iepirka dzīvokli jaunā projektā, brīdī, kad tas stāvs nemaz nebija uzcelts....

tagad lai nopirktu dzīvokli kādā jaunā projektā NE NO PĀRPIRCĒJA ir piķis jāiemaksā brīdī, kad vēl neviens izmēģinājuma pālis nav zemē dabūts iekšā....

Man radinieks ir līdzīpašnieks celtniecības firmā ne visai lielā Latvijas pilsētā. Šie sadomāja, ka vajadzētu uzcelt daudzdzīvokļu māju uz pārdošanu. Vēl pat nebija zemes gabalu līdz galam nopirkuši, kad cilvēki PAŠI jau skrēja pie šiem ar naudu, lai tikai dabūtu dzīvokli vēl pat neuzzīmētajā mājā.

Ceļ gan laikam pēc labākās sirdsapziņas, jo pats arī tur gatavojās dzīvot.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Matemātiķis, mle - tagad nedēļā ir 20 dienas?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Matemātiķis, mle - tagad nedēļā ir 20 dienas?

Nu ko pieipsies

Pats saproti, ka pa meenesreizeem gaaja runa, citeetaajs maarrutka

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Te vienam flīzētājam ļoti negribējās strādāt, darba jau tā daudz, pats ar māju rauj augšā, bet viens kunde nelikās un nelikās mierā. Gribot, lai tieši viņš noflīzē vannas istabu. Tad šis ar nosauca cenu - 25 Ls/m2 (tip lai šis atsienās) un kunde piekrita.

opaa... man pagaajushaa vasaraa pa 7Ls fliizeeja, taas pashreizeejaas cenas nav adekvaatas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja: pirms gadiem 4iem man pazīstami cilvēki iepirka dzīvokli jaunā projektā, brīdī, kad tas stāvs nemaz nebija uzcelts....

tagad lai nopirktu dzīvokli kādā jaunā projektā NE NO PĀRPIRCĒJA ir piķis jāiemaksā brīdī, kad vēl neviens izmēģinājuma pālis nav zemē dabūts iekšā....

Man radinieks ir līdzīpašnieks celtniecības firmā ne visai lielā Latvijas pilsētā. Šie sadomāja, ka vajadzētu uzcelt daudzdzīvokļu māju uz pārdošanu. Vēl pat nebija zemes gabalu līdz galam nopirkuši, kad cilvēki PAŠI jau skrēja pie šiem ar naudu, lai tikai dabūtu dzīvokli vēl pat neuzzīmētajā mājā.

Ceļ gan laikam pēc labākās sirdsapziņas, jo pats arī tur gatavojās dzīvot.

a es tev par ko?????

tā saucamais "attīstītājs" tak nearko neriskē

piemēram zemes plaķīti - ap 20 ha meža pirms gadiem 5 nopirka pa nedaudz vairāk kā 3 štukām lašu (reāli biki vairāk, bet tas bija par pašu mežu - par zemi parādās šitās 3 štukas)

mežu nocirta un kokus pārdeva - jau zemes pleķis sanāca ar peļņu,

tad izdabūja pašvaldībā cauri plānus sadalīt šito pasākumu gabaliņos (min 1200 metri, max ~3000) privātmāju celtniecībai... tajā laikā prmos sadalītos zemes plaķīšus tur esot varējis dabūt par 2ls metrā.... attīstītājs norrganizēja ceļus, elektrību utt.

pēdējie no apmēram 100 gabaliem no "attīstītāja" bija nopērkami pirms kāda mēneša par apmēram 22ls metrā

tagad ir palikuši tikai daži pārpircēju gabali (es personīgi zinu vēl 3 pārpircēju gabalus) - un cena šiem gabaliem mēnesī pieaug apmēram par 1ls metrā.... kur tā apstāsies???? nezinu!!!!

bet nekāda cenu krišanās šajā segmentā nespīd vēl ilgi....

značit reāli "attīstītājs" tikai ieguldot savu intelektuālo potenciālu un bišķi darba reāli nopelnīja vismaz ļimonu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

S_2 rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Te vienam flīzētājam ļoti negribējās strādāt, darba jau tā daudz, pats ar māju rauj augšā, bet viens kunde nelikās un nelikās mierā. Gribot, lai tieši viņš noflīzē vannas istabu. Tad šis ar nosauca cenu - 25 Ls/m2 (tip lai šis atsienās) un kunde piekrita.

opaa... man pagaajushaa vasaraa pa 7Ls fliizeeja, taas pashreizeejaas cenas nav adekvaatas

Da džeks vienkārši gribēja atkratīties no klienta un prikola pēc nosauca tādu cenu. Nebija domājis, ka klients piekritīs. Nācās šim flīzēt pa naktīm.

reāli SAKARĪGU flīzētāju pa 10ls nemaz nevar dabūt.... ja nu vienīgi uz gariem taisnajiem gabaliem.... bet 1x2 izmēra vannasistabām ar 17 stūriem.... AIZMIRSTI!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja: pirms gadiem 4iem man pazīstami cilvēki iepirka dzīvokli jaunā projektā, brīdī, kad tas stāvs nemaz nebija uzcelts....

tagad lai nopirktu dzīvokli kādā jaunā projektā NE NO PĀRPIRCĒJA ir piķis jāiemaksā brīdī, kad vēl neviens izmēģinājuma pālis nav zemē dabūts iekšā....

Man radinieks ir līdzīpašnieks celtniecības firmā ne visai lielā Latvijas pilsētā. Šie sadomāja, ka vajadzētu uzcelt daudzdzīvokļu māju uz pārdošanu. Vēl pat nebija zemes gabalu līdz galam nopirkuši, kad cilvēki PAŠI jau skrēja pie šiem ar naudu, lai tikai dabūtu dzīvokli vēl pat neuzzīmētajā mājā.

Ceļ gan laikam pēc labākās sirdsapziņas, jo pats arī tur gatavojās dzīvot.

a es tev par ko?????

tā saucamais "attīstītājs" tak nearko neriskē

Es no tava teksta sapratu, ka attīstītāji tie sliktie un liek pircējam maksāt par iedomātajiem m2.

Pircēji jau arī auni, bet, lai dabūtu kaut ko lētāk, reizēm ir jāriskē.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: vislabāk var uzvārīties ar pirkšanas tiesībām. Reāls piemērs, vecene nopirka dzīvokļa pirkšanas tiesības par 2 kLs un pēcāk notirgoja par 18 kLs.

Tikai vairs tik lēti pirkšanas tiesības nevar dabūt. Bet shēma daudziem starpniekiem darbojās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Es no tava teksta sapratu, ka attīstītāji tie sliktie un liek pircējam maksāt par iedomātajiem m2

savā tekstā es uzsvēru to, ka pircēji ar naudiņu ķepā spieto ap katru kantori, kas sola kautko uzcelt....

takšto "attīstītāji" tikai salasa piķi un ja atliek bišķi no naudas iekasēšanas brīva laika, tad kautko arī uzslien

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Paklausoties vakardienas Domburšovu varētu secināt, ka jāļauj vaļa visiem māju cēlājiem, jo kamēr pieprasījums būs lielāks kā piedāvājums, tikmēr cenas celsies, celtnieki dzīs muļķi un spekulanti vārīsies. :[

nu kaut kaa taa , jaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: vislabāk var uzvārīties ar pirkšanas tiesībām. Reāls piemērs, vecene nopirka dzīvokļa pirkšanas tiesības par 2 kLs un pēcāk notirgoja par 18 kLs.

eu, kas ir PIRKŠANAS TIESĪBAS????

tas ir, ka tu moš varēsi nopirkt pēc 10 gadiem dzīvokli??? a moš nē????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: vislabāk var uzvārīties ar pirkšanas tiesībām. Reāls piemērs, vecene nopirka dzīvokļa pirkšanas tiesības par 2 kLs un pēcāk notirgoja par 18 kLs.

eu, kas ir PIRKŠANAS TIESĪBAS????

tas ir, ka tu moš varēsi nopirkt pēc 10 gadiem dzīvokli??? a moš nē????

Nē, tās ir tiesības nopirkt konkrēto dzīvokli, kad tas būs gatavs.

a pirkuma cena kurā brīdī tiek noteikta??? un vai tiek noteikts laiks, kad dzīvoklis būs gatavs???

un ar ko šitas aprakstītais variants pēc būtības atšķiras no rokasnaudas līguma?

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Intereses pēc tiko ielīdu iekš ss.lv, paskatījos dzīvokļus, nu...~85% no sludinājumiem ir tādi, kur ar to pašu numuru vai e-pastu ir ievietoti vēl vismaz 50 sludinājumi. Interesanti - pārpircēji mēģina viņus nokratīt, vai arī tie ir fake sludekļi?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..69
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti