BMW

Pārdodu E39 530D 99 Universāls

filips Reģ.: 16.08.2001

Labā stāvoklī, steptronic, melna āda, pilna elektropakete, 3 signalizācijas, CD changers, nobraukums 186020km, skate līdz 1.2008.

Cena 9600 EUR

tel. 29241421

edgars@denovo.lv

 
1 2 3 4 5 6 7 ..17
filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Es jau arī pārāk nesatraucos un par pamata kontingentu portālam arī zinu, bet nu biki jau izbesī tie razbainieki Pie kam, auto pārdošana nav mana ikdiena un šo te labprāt nepārdotu, bet tāda ir dzīve.

P.s.- darba auto man pašlaik ir Getz

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

Nebutu universalis, stipri padomatu, vismaz apskatitu.

Jo cena tiesaam ir ok.

Un ne jau no nobraukuma atkarigs masinas stavoklis, nojat var visu un diezgan atri.

Veiksmigu tirgosanu.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Dreipis rakstīja: Nebutu universalis, stipri padomatu, vismaz apskatitu.

Jo cena tiesaam ir ok.

Un ne jau no nobraukuma atkarigs masinas stavoklis, nojat var visu un diezgan atri.

Veiksmigu tirgosanu.

Uiversālis ir ideāls, ja ir mazs bērns, bērnu rati un suns!

Bet dinamikā un citāsīpašībās uz ceļa viņš neko no sedana neatšķiras.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

man ar būtu interese ja būtu sedans.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Man patiktu un ņemtu tieši uni, bet iegādājies esu citu auto, kuru savedu arī kārtībā. Tā, ka bikiņ pozdno.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Vismaz kādam patīk

Gan jau atradīsies arī kas grib tādu iegādāties. Auto var apskatīt Rīgas centrā, netālu no Autoringa, iepriekš piezvanot pa tel 29241421.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

filips rakstīja:

Dreipis rakstīja: Nebutu universalis, stipri padomatu, vismaz apskatitu.

Jo cena tiesaam ir ok.

Un ne jau no nobraukuma atkarigs masinas stavoklis, nojat var visu un diezgan atri.

Veiksmigu tirgosanu.

Uiversālis ir ideāls, ja ir mazs bērns, bērnu rati un suns!

Bet dinamikā un citāsīpašībās uz ceļa viņš neko no sedana neatšķiras.

eh žēl, bet man ir divi bērni, kaķis, bet ratu un suņa nav, tad diemžēl man nederēs...

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

filips rakstīja:

Dreipis rakstīja: Nebutu universalis, stipri padomatu, vismaz apskatitu.

Jo cena tiesaam ir ok.

Un ne jau no nobraukuma atkarigs masinas stavoklis, nojat var visu un diezgan atri.

Veiksmigu tirgosanu.

Uiversālis ir ideāls, ja ir mazs bērns, bērnu rati un suns!

Bet dinamikā un citāsīpašībās uz ceļa viņš neko no sedana neatšķiras.

Universalis tiesam varetu but labaks ssados variantos, bet nepatik man universalji kaa suga. Vienkarsi nepatik, vai tas ir pasats, vai impreza vai jeb kas cits, kam ir garaa pakalja - vnk nepiesaista.

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Unversals ir tikai un vienigi pluss, lieka vieta auto salona nekad nav traucejusi, parasti traucee ja kaut ko nevar ielikt

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja: Unversals ir tikai un vienigi pluss, lieka vieta auto salona nekad nav traucejusi, parasti traucee ja kaut ko nevar ielikt

Pilnīgi nepatiess uzskats. Ir cilvēki,kuriem vienkārši nevajag to vagonu. Viņiem vajag sedanu. Un tie Vācijā mēdz maksāt dārgāk. Tā lūk.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Kā redzat, tad pārdots tiek universālis, nevis sedans un pārdots viņš tiek Latvijā.

Ja ir interese, laipni lūgti!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

filips rakstīja:

P.s.- darba auto man pašlaik ir Getz

Laikam jau drausmīgs sūds tas bīmers, ja pat darba getzs šķiet saldāks...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

filips rakstīja:

P.s.- darba auto man pašlaik ir Getz

Laikam jau drausmīgs sūds tas bīmers, ja pat darba getzs šķiet saldāks...

a, kas var būt labāks par darba auto poh ar ko brauc,ja tev visu apmaksā,vienīgais tās reklāmas.. Parēķini cik naudas ietaupi,un galvassāpes

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Master_D rakstīja:

filips rakstīja:

P.s.- darba auto man pašlaik ir Getz

Laikam jau drausmīgs sūds tas bīmers, ja pat darba getzs šķiet saldāks...

a, kas var būt labāks par darba auto poh ar ko brauc,ja tev visu apmaksā,vienīgais tās reklāmas.. Parēķini cik naudas ietaupi,un galvassāpes

Tūlīt būs jauns, lielāks un bez reklāmām

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Piedāvājums joprojām spēkā!

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

filips rakstīja: Piedāvājums joprojām spēkā!

Cena runājama

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Es jau saprotu ka šeit ielūkojas vin tikai E30 īpašnieki, bet nu varbūt ka tomēr kādam vajag labu auto?

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

ei filips tavs izmisums maaksliigi uzturot topicu pirmajaa lapaa liek domat, ka auto ir vai nu nojats, vai kaku krasaaa, vai cena ne taada, vai veel kas. nu un kas, ka ne auto tirgotaja profesija? ieliec visos auto sludinajumu portalos (ieraksti googlii vardu sludinajums, un tev izmetis 20 lapas, kuras var but kads cheko)

un galvenokart ieliec ss.lv. un neskaidro, ka auto labs. visi auto ir labi. VISI. un ja redzi, ka netirgojas, tad topica uztureesana nepalidzes, bet gan kadu paris 100 eeriku nolaishana.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

palūrēju turpat ss.lv (nemetīšu linkus), tāda gada ir cena sākot no 7100 ēriki,universāļiem. Ieliec vismaz kādu bildi sīkāku aprakstu,ar ko tavs auto ir labs.

Saprotu ka negribi šķirties no auto, un vāji spēlē mārketingā,tikai lai apmierinātu savu sirdsapziņu,ka vismaz centies.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

O, skatos E30 īpašnieki sarosījušies! Man patiess prieks redzēt Jūs šai topikā.

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: palūrēju turpat ss.lv (nemetīšu linkus), tāda gada ir cena sākot no 7100 ēriki,universāļiem. Ieliec vismaz kādu bildi sīkāku aprakstu,ar ko tavs auto ir labs.

Saprotu ka negribi šķirties no auto, un vāji spēlē mārketingā,tikai lai apmierinātu savu sirdsapziņu,ka vismaz centies.

...toties rubīju makroekonomikā!

Tātad>tiek pārdots sūdīgs E39 Universālis ar kruķītu spidometru, lisām riepām, rūsējis, pārkrāsots, nojātu motoru, riebīgi melnu kaku krāsas priekšādiņas salonu, kasešu čendžeri 6 babinām, moskviča migliniekiem un viltotu tehskates talonu līdz 2008. gada.

Ja kādam interesē šads sūds, tad lūdzu PM, edgars@denovo.lv , vai pa tel 29241421

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Pārdodas BMW 530D touring Universālis 1999 gada.

info te: www.reklama.lv/...

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Tev cik?

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

nu re, jau precīzāk!

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Pārdodas labs tourings. Info skat augstāk.

1 2 3 4 5 6 7 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti