Kur a/m apakšu nomazgāt!??

pedaalis Reģ.: 27.04.2004

Vajag džipam nomazgāt apakšu! Bet tā ka ar kerheri pats mazgātājs palien apakšā (vai arī auto paceļ uz augšu) Kur to var izdarīt?

!!!----------------------------------------!!!

!!! ! Statoilveidīgās moikas neder! !!!

!!!----------------------------------------!!!

Vajag tik vaļā no visām drazām kas pa brīvdienām braucot pa pļavām savācies!

 
1 2
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Esi kāds Slumpīša radagabals?

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Kopš nopirku kerheri, es par tādiem jautājumiem neuztraucos. Nopirku mazo ( ~60Ls), nav ne vainas!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tak jebkura automazgātuve, kur mazgā "ar rokām", tev tādu ekstru par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību sniegs bez īpašas vilcināšanās.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Tak jebkura automazgātuve, kur mazgā "ar rokām", tev tādu ekstru par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību sniegs bez īpašas vilcināšanās.

pieliecoties un paskatoties zem auto n-tajās vietās zāles kumšķi rēgojas no viesām iespējamām vietām. Man jau izskatās ka vienkārši bāžot kerheri apakšā līdz galam nebūs līdzēt - jo tur ir jāredz kam to ūdeni virsū laiž. Bet nu varbūt es kļūdos!

auto patiešām ir dzīts pa pļavām. biku par traku pat jo ķengursitamais ir tā kā stipri uz haubes pusi pagājis!

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Vēl var pamēgināt kādā smago auto moikā.

Kur tādas ir?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Es zinu, ka ir Viskaļu ielā (laikam 22 numurs), pats esmu tur strādājis. Laikam ir arī Katlakalna ielā 1.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pa šmigu caur Juglas mežiem brauci Rīgā iekšā?

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pa šmigu caur Juglas mežiem brauci Rīgā iekšā?

Es no laukiem...

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

braukšu uz Enri un tad jau skatisies ka bus. ja nepatiks tad bus tajā viskaļu iela jāmeklē.

Ja vēl idejas - lūdzu!!!!!!!

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kur pie Gaiļezera slimnīcas bija laba mojka, kur mazgāja mašīnu no apakšas paceļot uz pacēlāja. Jābrauc kā uz uzņemšanas nodaļu, kur ir T veida krustojums tev jābrauc pa labi kaut kādā teritorijā, tur vēl kaut kāda pirts blakus ir.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Moikā Matīsa ielā 100 piedāvā pakalpojumu auto apakšas mazgāšana. Kā viņi to dara, nezinu...

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

vo kolumbs un janitis9 runāja tieši par to kas vajadzīgs.

pagaidām kaut cik tīrāku apakšu dabūju iebraucot parastā moikā kur džeki ar kerheri minūts 15 apakšā ložņāja. katrā gadījumā zāles kušķi ir kaut cik aizskaloti prom un vismaz citi džeki var pētīt ko ļaunu pļaviņa vēl ir tam auto nodarījusi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz Peernavas /Chaka man liekas redzeeju masiinu uz paceelaaja un dzeku ar augstspiediena slauku manipuleejam....

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Peļkes azsalušas7

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums par auto mazgāšanas vietām.

Vai ir kāds kantoris, kurš piedāvā kautko līdzīgu abonementam uz mazgāšanu?

Teiksim, abonements uz trīs mazgāšanas reizēm nedēļā jebkurā dienā pulksten 18.00. Kad var piebraukt konkrētajā laikā un nomazgāt nestāvot rindā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Jautājums par auto mazgāšanas vietām.

Vai ir kāds kantoris, kurš piedāvā kautko līdzīgu abonementam uz mazgāšanu?

Teiksim, abonements uz trīs mazgāšanas reizēm nedēļā jebkurā dienā pulksten 18.00. Kad var piebraukt konkrētajā laikā un nomazgāt nestāvot rindā.

Gandrīz visas moikas (vismaz daudz maz civilizetās) piedāvā pierakstu uz konkrētu laiku.

Ja gribi arī maksāt 1x mēnesī, tad zinu, ka Autopirts (pie Olimpijas Ķīpsalā) tādu prieku jurers piedāvā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 2 Atbildēt

kurš lohs 3x nedēļā mazgā auto?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Jautājums par auto mazgāšanas vietām.

Vai ir kāds kantoris, kurš piedāvā kautko līdzīgu abonementam uz mazgāšanu?

Teiksim, abonements uz trīs mazgāšanas reizēm nedēļā jebkurā dienā pulksten 18.00. Kad var piebraukt konkrētajā laikā un nomazgāt nestāvot rindā.

Es zinu ka AUTOPORT uz G.Astras ielas pretiim GOPLANET - tipa pieraksties ieprieksj, bet biku daargaak tev jaamaksaa un dzjekiem baigi uz nagiem jaaskataas, jo meedz jamie haltuureet

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Rumbulas Lukoilā, ir pacēlājs

CRDI Reģ.: 10.01.2008
1 0 Atbildēt

Rumbulas Lukoilā, ir pacēlājs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

karcher tipa mazgaajamie no 60-120,-ls personiigaam vajadziibaam-iipashi taadiem kaa tev un no laukiem.

bosch njemts ar atlaideem pa 50,-ls. nav paredzeets ja uudeni njem no mucas. bet shii probza ir apieta. 60 l muca ar uudens piegaadi no apaksjas-pilniigi pietiek.

40l auto mazgaashanai ir daudz vairaak nekaa reaali vajag. ar 60l dublju pikai jaapietiek.

P.S. ir karcheri kas paredzeeti lai tie straadaatu no "spainja".

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kurš lohs 3x nedēļā mazgā auto?

Kādam biezajam šoperis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Karčeri par kerheri saukt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Karčeri par kerheri saukt

un?

sauc tevi par mīļumu tik un tā pimpis...

uz redzi...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Karčeri par kerheri saukt

, ,

..un "peugeotu" nez kāpēc par "pežo" sauc...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti