ASV/TA/lukturi

deguns Reģ.: 28.01.2007

Ir doma iegādāties Dodge caravan vai T&C ap 2002-2003 gada ražojuma. Bet netieku skaidrībā ar tiem lukturiem. Pārsvarā visiem šeit pārdotajiem stāv orģinālie asv lukturi. Paziņa man saka, ka šiem autiņiem ar šādiem lukturiem neiziešu apskati (kaut gan šeit pārdotajiem ir apskate izieta!), jo jābūt "E" burtiņam uz visiem lukturiem. Bet no cita cilvēka dzirdēju, ka pietiek ar to, ka pārtaisa tikai lampas un viss! Kā tur ir? Var būt ir kāds kompetents šajā lietā?

 
1 2 3
emo Reģ.: 05.07.2006
0 0 Atbildēt

Kas tur tik nesaprotams??? Neredzi ka viena lampa mirgo? Vai ari redzi un domaa ka njekontačit/kontačit?

Guzis rakstīja: Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

emo rakstīja: Kas tur tik nesaprotams??? Neredzi ka viena lampa mirgo? Vai ari redzi un domaa ka njekontačit/kontačit?

Guzis rakstīja: Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

durax pat dzelteni mirgojošu neredz....

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ja angļu kreisvirziena lukturu rādītais zīmējums atšķiras no mūsu labvirziena un apžilbina pretimbraucējus, es saprotu, tad ar ko atšķiras divu pa labo pusi braucošu zemju lukturi, es nesaprotu patiešām. Saprotu, ka standarti atšķiras, bet kāpēc nevar pieļaut arī kā otro ASV standartu izmantošanu mūsu satiksmē, es nesaprotu. Neticu, ka ASV lukturi žilbina vairāk!

P.s. nu jā, EU cillvēki apsmej amīšus par tupumu, bet paši nejēdz atšķirt dzeltenus un sarkanus mirgojošus pagriezienus no nemirgojošiem/vislaik degošiem. Super! Man līdz šim neviens USAcars, neatkarīgi no vecuma, nav traucējis saprast, kur un kad tas veiks manevru, ja vien tas rāda jebkādas krāsas mirgojošu signāllampu.

KIPOS Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

A man piemāram besī ārā visi šitie dzeltenie eiropas pagriezieni, tāpec arī braucu ar US caru!

A kā tu nabags ieejot toletē atšķir kad podam vāks ir pacelts vai kad nav pacelts?

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

KIPOS rakstīja:

Guzis rakstīja: Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

A man piemāram besī ārā visi šitie dzeltenie eiropas pagriezieni, tāpec arī braucu ar US caru!

A kā tu nabags ieejot toletē atšķir kad podam vāks ir pacelts vai kad nav pacelts?

daži pat to neatšķir

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: visiem auto, kuri jaunāki par 2000g un kuriem ir eiropas analogi, jābūt aprīkotiem ar lukturiem uz kuriem ir E marķējums - tāda nu pagaidām ir tā kārtība - varbūt mainīsies, bet.....

maiņas un citi puskrāpnieciski varianti it ā ir īslaicīgs glābiņš no situācijas, bet....

sīkāk te:

www.uscars.lv/...

vai vari iedot, lūdzu, atsauci uz dokumentu, no kurienes šāda info ņemta? piemēram, no www.carsound.lv/... izriet, ka lampas jāpārbūvē visiem (gan pirms, gan pēc 2000. gada).

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Par ko cepaties. Ja reiz ir tādi valsts noteikumi, tad arī viņi ir jāpilda, nevis jāmēģina apiet. ar ko tad tie dzelteno gabarītu un sarkano pagriezienu braucēji atšķiras no citiem CSN pārkāpējiem

Pilnībā pievienojos. Cepties vajadzēja pirms tam pie Saeimas.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

V8 rakstīja: visiem auto, kuri jaunāki par 2000g un kuriem ir eiropas analogi, jābūt aprīkotiem ar lukturiem uz kuriem ir E marķējums - tāda nu pagaidām ir tā kārtība - varbūt mainīsies, bet.....

maiņas un citi puskrāpnieciski varianti it ā ir īslaicīgs glābiņš no situācijas, bet....

sīkāk te:

www.uscars.lv/...

1.ja ievests Latvijā līdz 01.07.2004, tad nekas nav jādara - kāds bija, ar tādu brauc.

2. ja ievests pēc šī datuma, tad jāpielāgo attiecīgās krāsas.

3.ja ievestais auto ir ražots līdz 31.12.1979, tad tam arī nekas nav jādara(izmaiņas TA noteikumos no 02.2007)

vai vari iedot, lūdzu, atsauci uz dokumentu, no kurienes šāda info ņemta? piemēram, no www.carsound.lv/... izriet, ka lampas jāpārbūvē visiem (gan pirms, gan pēc 2000. gada).

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ka tur CSDD vareja uzzinat auto vestur? shtatos apskatiju caur carfax. hvz kad mans ievests Latvija

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: ka tur CSDD vareja uzzinat auto vestur? shtatos apskatiju caur carfax. hvz kad mans ievests Latvija

www.csdd.lv/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Ja angļu kreisvirziena lukturu rādītais zīmējums atšķiras no mūsu labvirziena un apžilbina pretimbraucējus, es saprotu, tad ar ko atšķiras divu pa labo pusi braucošu zemju lukturi, es nesaprotu patiešām. Saprotu, ka standarti atšķiras, bet kāpēc nevar pieļaut arī kā otro ASV standartu izmantošanu mūsu satiksmē, es nesaprotu. Neticu, ka ASV lukturi žilbina vairāk!

=====================

Atshkjiriiba ir sameeraa vienkaarsha - E-lukturi tuvaas gaismas rezhiimaa noloca staru uz leju un veersh pa labi (kontinentaa, UK otraadi), US-lukturi staru tuvaas gaismas rezhiimaa tikai veersh uz leju, staru kuulis simetrisks. Incanti, ko dara visaadu smago, tjipa GAZ, ZIL utt. iipashnieki, kuriem ir apaljie lukturi - tak vecais PSRS standarts pieljaava US tipa lukturu lietoshanu ...vai tieshaam buus salikushi Bosch , Hella utt.? Jaanoiet gar malkas placi, jaapaskataas

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

ja USA lukturi apžilbinātu, tad jau visi jeņķi būtu akli un pie viņiem neviens pa nakti nebrauktu. vienkārši tā debīlā eiropas savienība izdomāja kārtējos debīlos noteikumus.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
1 0 Atbildēt

par priekšējiem lukturiem runājot ,tas ir vienīgais kas man kā šādas mašīnas vadītājam nepatīk USA mašīnām - tās ir ļoti vājas un to man apstiprinājuši arī amērikā dzivojošie autovadītāji , viņi bija sajūsmaa par īstām japāņu mašīnu gaismām !!!

bet tā jau ir vadītāja problēma - kādus papildus lukturus pielikt !!!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

deguns rakstīja: ja USA lukturi apžilbinātu, tad jau visi jeņķi būtu akli un pie viņiem neviens pa nakti nebrauktu. vienkārši tā debīlā eiropas savienība izdomāja kārtējos debīlos noteikumus.

atliek cerēt, ka tā drīz izjuks kā PSRS....

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Hei, es tā arī nesapratu vairākas konkrētas lietas:

1. vai, ja amerikāņu automašīnai ir vienā sarkanā blokā aizmugurējie lukturi (par piemēru ņemam Buick Riviera) un pagriezieni, tad kā ir iespējams pārbūvēt tos lukturus atbilstoši ES/LV prasībām? Ķā es to sarkano varu pārkrāsot oranžu, vai atdalīt 2 lampiņas? sarkanas?

2. kur var smelties informāciju par prasībām, 'pieredzi, informāciju par konkrētiem modeļiem, pārbūves firmām?

3. varbūt kādam ir pieredze ar konkrēto auto Buick Riviera ne tikai no lampu viedokļa, vēlos šādu iegādāties.

paldies!

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Hei, es tā arī nesapratu vairākas konkrētas lietas:

1. vai, ja amerikāņu automašīnai ir vienā sarkanā blokā aizmugurējie lukturi (par piemēru ņemam Buick Riviera) un pagriezieni, tad kā ir iespējams pārbūvēt tos lukturus atbilstoši ES/LV prasībām? Ķā es to sarkano varu pārkrāsot oranžu, vai atdalīt 2 lampiņas? sarkanas?

2. kur var smelties informāciju par prasībām, \'pieredzi, informāciju par konkrētiem modeļiem, pārbūves firmām?

3. varbūt kādam ir pieredze ar konkrēto auto Buick Riviera ne tikai no lampu viedokļa, vēlos šādu iegādāties.

paldies!

tiiri teoreetiski tiek iefreezeetas gropes/caurumi ///// kas tiek aizpildiiti ar izkauseetu caurspiidiigu plastmasu... tas ja stopi i atseviskji...

atpakaljgaitas lukturi tiek atveeleeti pagriezieniem ar dzeltenaam spuldzeem... bet atpakaljgaitas lukturi tiek piesunjoti atseviskji... (atkariibaa no sunjotaaja : izskataas normaali-izskataas kaa vnk lukturs pielikts)

prieksheejie: ja ir identiski eiropas variantam(kaa piem nissan 350z) tiek aizstiepti pie graviera un iegraveets identisks uzraxts ar E burtinju vajadziigaa vietaa...

variants 3: TA tiek ieta ar KNAB miiljaam metodeem...

www.uscars.lv/... vareetu paliidzeet preciizaak un ar vairaak idejaam

P.S. taa i neesmu sapratis kaadeelj US autosiem xenoniem levelja automaatiskaa reguleeshana nav nepiecieshama.. bet te obligaata( akau piemeers 350Z)

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: Buick Riviera

jauks autoss ar iru luureejis uz taada pusi...

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Ja angļu kreisvirziena lukturu rādītais zīmējums atšķiras no mūsu labvirziena un apžilbina pretimbraucējus, es saprotu, tad ar ko atšķiras divu pa labo pusi braucošu zemju lukturi, es nesaprotu patiešām. Saprotu, ka standarti atšķiras, bet kāpēc nevar pieļaut arī kā otro ASV standartu izmantošanu mūsu satiksmē, es nesaprotu. Neticu, ka ASV lukturi žilbina vairāk!

amiishiem bij atshkjiriiba stara ziimeejumaa...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
1 0 Atbildēt

V8 rakstīja:

deguns rakstīja: ja USA lukturi apžilbinātu, tad jau visi jeņķi būtu akli un pie viņiem neviens pa nakti nebrauktu. vienkārši tā debīlā eiropas savienība izdomāja kārtējos debīlos noteikumus.

atliek cerēt, ka tā drīz izjuks kā PSRS....

Abet kuļi tu vēl dari te???

Tak šņorē uzreiz kediņas uz savu drīmlandi!

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

ja kāds no UScara var palīdzēt ar konkrētāku linku, būtu priecīgs, citādi pats vevaru atrast. nu bet vispār neticās par to pārfrēzēšanu un plastmasas liešanu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: <

nu idiots arī dzeltenos aizmugurē neredz (pastāv oficiāls pētījums, ka sarkanos pagriezienus, tāpat kā stopus pamana vairāk nekā dzeltenos, bet priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

ja vēl par dzeltenajiem gabarītiem priekšā varētu piekrist, tad par to sarkano mirgojošo eglīti pakaļā - neko nevar saprast...

moš daltoniķiem ir labāk, bet pārējie tomēr atšķir oranžu no sarkana

ritmiska bremžu spaidīšana ir tas pats kas avarijkas... stulbi kaukā... esmu par dzelteniem pagriezienu rādītājiem pakaļā...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

P.S. taa i neesmu sapratis kaadeelj US autosiem xenoniem levelja automaatiskaa reguleeshana nav nepiecieshama.. bet te obligaata( akau piemeers 350Z)

vai tad US xenon versijaam nav automaatiska leveleeshana?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: ja kāds no UScara var palīdzēt ar konkrētāku linku, būtu priecīgs, citādi pats vevaru atrast. nu bet vispār neticās par to pārfrēzēšanu un plastmasas liešanu

Man taadi staav aizmuguree, vispaar nevar pateikt, ka tur baltais stikls likts iekshaa! Lomonosova ielaa 1 taisiija!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

ooPIS rakstīja:

P.S. taa i neesmu sapratis kaadeelj US autosiem xenoniem levelja automaatiskaa reguleeshana nav nepiecieshama.. bet te obligaata( akau piemeers 350Z)

vai tad US xenon versijaam nav automaatiska leveleeshana?

frukts atstiepa 350to un tad saprata ka nepirks visus tos prichendaaljus... vnk uz TA ielika parastaas spudzes pirms tam uz shmirgjelja pielabojot

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

par tiem luturiem-tas ir pilnigs blefs var iziet tehnisko ari ar sarkanajiem lukturiem

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti