Kia

KIA Carens (jaunais, 7 viet.)

xm Reģ.: 13.02.2003

Lūdzu izsakiet savu viedokli. Interesanta liekas 5 gadu garantija bez noskrējiena ierobežojuma.

Meklēju 7 vietīgu auto, dīzeli, braucu pa visādiem ceļiem...

Varbūt ir cita varianta ieteikumi

Paldies

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nau obj.viedoklja , subj.-KIA ir pee

Bet Tu peerc tik nost un dalies viedoklii

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Ļoti rūpīgi izlasi garantijas līgumu. Ja neko nesaproti, izlasi vēlreiz.

Ja Tev ir garantijas līgums, iedod to izlasīt arī man - ja nesapratīšu...

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

xm rakstīja: Ļoti rūpīgi izlasi garantijas līgumu. Ja neko nesaproti, izlasi vēlreiz.

Ja Tev ir garantijas līgums, iedod to izlasīt arī man - ja nesapratīšu...

Tev varbūt nebūs noskrējiena ierobežojums, bet būs gada noskrējiena limits, kuru pārsniedzot garantija aizies pa pip.lēm. Līdzīgi kā h.jdajiem

ja tas tā ir, tad melo gan viņi vareni www.grosauto.lv/...

bet ne jau garantija ir galvenais - atrast piemērotu auto nav viegli

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

xm rakstīja: Lūdzu izsakiet savu viedokli. Interesanta liekas 5 gadu garantija bez noskrējiena ierobežojuma.

Meklēju 7 vietīgu auto, dīzeli, braucu pa visādiem ceļiem...

Varbūt ir cita varianta ieteikumi

Paldies

Nav vērts. Šajā portālā var saņemt tikai padomus par Vācijā ražotajiem auto. Neko vairāk par ieteikumu ilabāk egādāties mazlietotu VW Sharan vai Ford Galaxy šeit nesāņemsi.

Pats pačolēju, cik maksā jaunais KIA Carnival un secināju, ka tas ir pat dārgāks par jauno Citroen C4 Picasso. Es nemaz nerunāju par Opel Zafira, kuru par 20 000 EUR var dabūt jau normālā komplektācijā, ja māk sarunāt arī kādu atlaidīti!

Paziņa jau divus gadus brauc ar LV jaunu iegādātu Huyndai Trajet, kas ir aptuveni vienādas klases un cenas ar KIA Carnival, un ir dikti apmierināts ar šo auto.

Vislabāk ir iesētsies un izbraukt testa braucienus un pēc tam daudzmaz jau būs skadrs, vai vēlies šādu auto vai nē.

Objektīvu viedokli par KIA automašīnām vispār būs Latvijā dabūt pagrūti, jo šīs markas auto nav populāro auto vidū.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 1 Atbildēt

da pa 25keur , nutiktieshaam labulabo 1gadiigu Voyageru var iepirkt un lielaaks suuc par KIA vish toch nevareetu buut , vismaz kauns nau cilveekiem nosaukt ar kaadu auto tu brauc.

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Ar garantiju ir viss kārtībā, nav tur nekas slēpts jāmeklē.

Bet ja par auto izvēli tad, ir gadījies tikai braukt ar veco carens, vispār šī un vēl citu iemeslu dēļ ieteiktu jauno Hyundai minivenu, to kas Trajet vietā un tas ir pārāks par praktiski visiem konkurentu ražotajiem auto.

Marchiks_ rakstīja: Savādāk visi taksoparki būtu jau iepirkuši tos KIA un grieztu uz urrā.

Tu vispār saproti kas ir "taksoparks"?

Ja auto tiek izmantots tādā veidā tad līgums un viss pārējais ir pilnīgi citādāks.

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

xm rakstīja: Lūdzu izsakiet savu viedokli. Interesanta liekas 5 gadu garantija bez noskrējiena ierobežojuma.

Meklēju 7 vietīgu auto, dīzeli, braucu pa visādiem ceļiem...

Varbūt ir cita varianta ieteikumi

Paldies

Nav vērts. Šajā portālā var saņemt tikai padomus par Vācijā ražotajiem auto. Neko vairāk par ieteikumu ilabāk egādāties mazlietotu VW Sharan vai Ford Galaxy šeit nesāņemsi.

Pats pačolēju, cik maksā jaunais KIA Carnival un secināju, ka tas ir pat dārgāks par jauno Citroen C4 Picasso. Es nemaz nerunāju par Opel Zafira, kuru par 20 000 EUR var dabūt jau normālā komplektācijā, ja māk sarunāt arī kādu atlaidīti!

Paziņa jau divus gadus brauc ar LV jaunu iegādātu Huyndai

Ha, ir runa par Carens nevis Carnival un tas nav viens un tas pats

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja:

nomiks rakstīja:

xm rakstīja: Lūdzu izsakiet savu viedokli. Interesanta liekas 5 gadu garantija bez noskrējiena ierobežojuma.

Meklēju 7 vietīgu auto, dīzeli, braucu pa visādiem ceļiem...

Varbūt ir cita varianta ieteikumi

Paldies

Nav vērts. Šajā portālā var saņemt tikai padomus par Vācijā ražotajiem auto. Neko vairāk par ieteikumu ilabāk egādāties mazlietotu VW Sharan vai Ford Galaxy šeit nesāņemsi.

Pats pačolēju, cik maksā jaunais KIA Carnival un secināju, ka tas ir pat dārgāks par jauno Citroen C4 Picasso. Es nemaz nerunāju par Opel Zafira, kuru par 20 000 EUR var dabūt jau normālā komplektācijā, ja māk sarunāt arī kādu atlaidīti!

Paziņa jau divus gadus brauc ar LV jaunu iegādātu Huyndai

Ha, ir runa par Carens nevis Carnival un tas nav viens un tas pats

a kaada shkjirba , visvienalaga ateja waj hawaja .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

xm, atraksti man meilu uz hellsings@inbox.lv ja tev ir nopietna interese.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja:

nomiks rakstīja:

xm rakstīja: Lūdzu izsakiet savu viedokli. Interesanta liekas 5 gadu garantija bez noskrējiena ierobežojuma.

Meklēju 7 vietīgu auto, dīzeli, braucu pa visādiem ceļiem...

Varbūt ir cita varianta ieteikumi

Paldies

Nav vērts. Šajā portālā var saņemt tikai padomus par Vācijā ražotajiem auto. Neko vairāk par ieteikumu ilabāk egādāties mazlietotu VW Sharan vai Ford Galaxy šeit nesāņemsi.

Pats pačolēju, cik maksā jaunais KIA Carnival un secināju, ka tas ir pat dārgāks par jauno Citroen C4 Picasso. Es nemaz nerunāju par Opel Zafira, kuru par 20 000 EUR var dabūt jau normālā komplektācijā, ja māk sarunāt arī kādu atlaidīti!

Paziņa jau divus gadus brauc ar LV jaunu iegādātu Huyndai

Ha, ir runa par Carens nevis Carnival un tas nav viens un tas pats

oi, sorī. Nez kāpēc likaš, ka runa par Carnival, jo runa bija par 7vietīgu busu. Anyway, mans komenmts paliktu nemainīgs arī attiecībā uz Carens.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Attiecībā uz 7g. garantiju - ieteiktu saskaitīt obligāto apkopju izmaksas, jo var jau dot arī 20g. garantiju, pie nosacījuma, ka pēc 10 gadiem apkopē tiek nomainīts dzinējs, virsbve un hadene (par klienta $$$ protams, kā jau apkope ).

Un nez, vai tos 7 gadus vajag - lai cik superīgs nebūtu tas auto - 7 gadus ar vienu un to pašu... pēc 7 gadiem jutīsies stipri atpalicis no dzīves, plusā vēl atlikusi vērtība aizies tuvu 0...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: da pa 25keur , nutiktieshaam labulabo 1gadiigu Voyageru var iepirkt un lielaaks suuc par KIA vish toch nevareetu buut , vismaz kauns nau cilveekiem nosaukt ar kaadu auto tu brauc.

man gan šķiet, ka k24e var jaunu Voyager iepirkt...

www.chrysler.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: da pa 25keur , nutiktieshaam labulabo 1gadiigu Voyageru var iepirkt un lielaaks suuc par KIA vish toch nevareetu buut , vismaz kauns nau cilveekiem nosaukt ar kaadu auto tu brauc.

man gan šķiet, ka k24e var jaunu Voyager iepirkt...

www.chrysler.lv/...

bez aadas un diizeljtomaata jaa .

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: da pa 25keur , nutiktieshaam labulabo 1gadiigu Voyageru var iepirkt un lielaaks suuc par KIA vish toch nevareetu buut , vismaz kauns nau cilveekiem nosaukt ar kaadu auto tu brauc.

man gan šķiet, ka k24e var jaunu Voyager iepirkt...

www.chrysler.lv/...

bez aadas un diizeljtomaata jaa .

Priekš kam tev ādu un dīzeļmotoru? Valstī, kur ir vislētākais benzīns ES? Nedzīvo taču Beļģijā, kur dīzelis nāk 90 centu, bet benzīns 1,30 eur. Joks tāds.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Galvenais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: da pa 25keur , nutiktieshaam labulabo 1gadiigu Voyageru var iepirkt un lielaaks suuc par KIA vish toch nevareetu buut , vismaz kauns nau cilveekiem nosaukt ar kaadu auto tu brauc.

man gan šķiet, ka k24e var jaunu Voyager iepirkt...

www.chrysler.lv/...

bez aadas un diizeljtomaata jaa .

Priekš kam tev ādu un dīzeļmotoru? Valstī, kur ir vislētākais benzīns ES? Nedzīvo taču Beļģijā, kur dīzelis nāk 90 centu, bet benzīns 1,30 eur. Joks tāds.

vojādžeris bez ādas un benzīna vismaz 3.3 ir kā 316 bmw

vot tikai nevajag ja , 2,8CRD tomaac ir nesliktaaks par 3,3tomaatu , bet bez aadas vinji visi ir pee

romiss Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

To: xm

ja veel ir interese, raksti uz emailu romis@inbox.lv

pastaastiishu

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

palasi uzmanīgi garantijas līgumus....

visticamāk, ka dažām daļām būs ierobežojumi....

hadenei jau nu toč.... lai to sajātu uz mūsu ceļiem jebkurai mašinai nevajag nemaz 7 gadus

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: palasi uzmanīgi garantijas līgumus....

visticamāk, ka dažām daļām būs ierobežojumi....

hadenei jau nu toč.... lai to sajātu uz mūsu ceļiem jebkurai mašinai nevajag nemaz 7 gadus

japaanaa izgatavotajai CAMRY , akkuraat vajadzeeja 7gadus un 200+kkm , lai samainiitu visaadus shtruntus hadenee par ls 200 Autoofavoriitaa waj~1kls+ WESSaa , es izveeleejos AF , naakamais juuzeris , brauc jau 1,5gadus un nesuudzaas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti