rigbors shodien 9%

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

forshi, ne?

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

Nu tad jau būs visi 12% Un nofiksēs Tev to likmi uz gadiem 3

Interesanti cik %+euribor dod tagad?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

A man 18'000 hipotekārais un 13`000 līzings.

Tik paldies dievam ka pirmajam ir libors, bet otrajam eiro - pagaidām kopā zem 5% turās.

Man domāt, nav ko stresot - gan jau tauta norausies un bizos visu pārlikt uz eirām, tad arī sagriezīsies viss otrādāk

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

Nu tad jau būs visi 12% Un nofiksēs Tev to likmi uz gadiem 3

Interesanti cik %+euribor dod tagad?

hansa 1,8 + eur...

bet atkariigs no klienta - piermais piedavajums bija 2,8

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bankas nemaz tā negrib pārlikt visus uz eirām. sāk runāt par riskiem un tā un šitā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bet interesanti, kādu % dod jēnām, jo viņu bors jau galīgā limonāde www.bba.org.uk/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

Nu tad jau būs visi 12% Un nofiksēs Tev to likmi uz gadiem 3

Interesanti cik %+euribor dod tagad?

Pēc deguna un ienākumiem skatās. Man HB bija 1.3, pēc gada samazināja uz 1.1. Bet man hipotekārā kredīta summa attiecībā pret nodrošinājumu ir tūds. Kam uz robežas balansē, varētu būt vairāk.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

Nu tad jau būs visi 12% Un nofiksēs Tev to likmi uz gadiem 3

Interesanti cik %+euribor dod tagad?

hansa 1,8 + eur...

bet atkariigs no klienta - piermais piedavajums bija 2,8

shis ir auto lizingam

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Napalms rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man vienkaarshi interesanti zinaat, ar ko tas viss beigsies btw, man latu likme mainaas maija beigaas ... tikai 8,5k lvl

Nu tad jau būs visi 12% Un nofiksēs Tev to likmi uz gadiem 3

Interesanti cik %+euribor dod tagad?

hansa 1,8 + eur...

bet atkariigs no klienta - piermais piedavajums bija 2,8

shis ir auto lizingam

Es par hipotekāro domāju

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Pēc deguna un ienākumiem skatās. Man HB bija 1.3, pēc gada samazināja uz 1.1. Bet man hipotekārā kredīta summa attiecībā pret nodrošinājumu ir tūds. Kam uz robežas balansē, varētu būt vairāk.

Es par to šķirbu domāju, latos tagad itogo kaut kādi 11% sanāk, a auro kādi 6. Tāda šķirba taj nevar būt.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shkjirba ir taada kaada nu ir un tas viss deelj rigibora un euribora

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ir liela starpiiba Latos un Eur - apmeeram taa kaa Tu saki...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tak jopcik, es tak pac redzu, ka ir šķirba Un tā'pēc es saku, ka manuprāt tāda šķirba nevar ilgi būt - jāpaceļas eiro likmēm. Uz kādiem 4,5+euribor!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

eiro likme necelsies jo taa nav atkariiga no vieteejo aborigeenu aktivitaateem un bankas pievienoto likmi diez vai gribees palielinaat

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: eiro likme necelsies jo taa nav atkariiga no vieteejo aborigeenu aktivitaateem un bankas pievienoto likmi diez vai gribees palielinaat

Bet tad sanāk, ka ir ņemt ir baigā haļava, visi pārmetīsies uz eiro un dzīvos laimīgi un maksās nieka 5% par kredītu? Tā tač nevar būt...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Kamikadze rakstīja: eiro likme necelsies jo taa nav atkariiga no vieteejo aborigeenu aktivitaateem un bankas pievienoto likmi diez vai gribees palielinaat

Bet tad sanāk, ka ir ņemt ir baigā haļava, visi pārmetīsies uz eiro un dzīvos laimīgi un maksās nieka 5% par kredītu? Tā tač nevar būt...

bet protams, ka taa ir senaak taa RIGIBOR un EURIBOR starpiiba nebij tik liela kaa tagad - vareej mieriigi njemt arii latos, ja baidiijaas no kursu mainjaam tagad vieniigaas briesmas, kas draud cilveekiem, kuri njeemushi krediitu ir EUR un algu sanjem LVL ir kursa mainja, ka 1eur vairs peekshnji nav 0,7028lvl bet gan 1eur=1lvl, piemeeram

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kāds bankā nestrādā? Man dikti interesētu, kādu % + boru man iedotu jēnās

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kāds bankā nestrādā? Man dikti interesētu, kādu % + boru man iedotu jēnās

uzzvani nordea?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Uggga rakstīja: Kāds bankā nestrādā? Man dikti interesētu, kādu % + boru man iedotu jēnās

uzzvani nordea?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es peec ~1 meenesha vilksies uz nordea runaaties par %, tad arii uzprasiishu, ja interesee

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Cik zinu bankas pievienotā procentu lime nav atkarīga no valūtas. Visām valūtām vienāda. Tas Hiptekārajam kredītam.

Ar japānu jēnu - liels risks ieberzties uz kursa svārstības.

Vienīgi ja kredita valūta atškitras no ienākumu valūtas - tad banakas prasa vērtīgāku ķīlu un mazāku % no ienākumiem var tērēt ikmēneša maksājumam.

Skatos uz fanatastisko rigi/peri boru un domāju ko darīt - mainīt kredīta valūtu bail. Var sanākt nenormāls ieberziens uz lata devolvāciju. Nu negribās ticēt ka ar šādiem inflācijas rādītājiem izdosies Ls kursu noturēt.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kāds bankā nestrādā? Man dikti interesētu, kādu % + boru man iedotu jēnās

santīmp*i*s*ē*j*s- teorētiķis

pierēķini droši pie tā 1-2% krīta kādus 5%, ko atstāsi bankai par konvertāciju ikmēneša maksājumos. un tādu pat apmēram ciparu, kad jenu kredītu sākotnēji mēģināsi konvertēt saprotamākā naudā. tā kā biznesa plāns varētu strādāt, ja Tev šķībači jenās algu maksā.

tā kā- cik garš, tik plac/

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja konvertee uz eerikiem, tad 1,5% tikai konverteejot katru reizi zuud chf - 3% apmeeram

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: C

Ar japānu jēnu - liels risks ieberzties uz kursa svārstības.

Risks jau ir, bet pēdējo 2 gadu laikā kursam ir tendence kristies www.bank.lv/... [26]=18

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: C

Ar japānu jēnu - liels risks ieberzties uz kursa svārstības.

Risks jau ir, bet pēdējo 2 gadu laikā kursam ir tendence kristies www.bank.lv/... [26]=18

ups, tās beigas jāpiekopē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Uggga rakstīja: Kāds bankā nestrādā? Man dikti interesētu, kādu % + boru man iedotu jēnās

santīmp*i*s*ē*j*s- teorētiķis

pierēķini droši pie tā 1-2% krīta kādus 5%, ko atstāsi bankai par konvertāciju ikmēneša maksājumos. un tādu pat apmēram ciparu, kad jenu kredītu sākotnēji mēģināsi konvertēt saprotamākā naudā. tā kā biznesa plāns varētu strādāt, ja Tev šķībači jenās algu maksā.

tā kā- cik garš, tik plac/

Pareizi jau teici - teorētiķis

Netaisos uz jēnām pāriet un, laikam, vismaz HB nemaz nedotu jēnās

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti