Jelgava

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

 
1 2 3 4 5
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

tucins rakstīja: Bet lielaakie bramzes parasti ir starp ozolniekiem un jelgavu. 80% no brauceejiem tur nemaz netuvinaas 90 km/h.

Nu tanī īsajā posmā pāris kilometru posmā nemaz nav vērts attīstīt 90 km/h. Labāk iepi$$t piektajā pārnesumā un mierīgi braukt ekonomiskā režīmā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

VWfans rakstīja: Es kā jelgavnieks varu teikt, ka Jelgavā braukšana ir daudz baudāmāka nekā Rīgā - nosvērta un mierīga. Mēs Jelgavā nedaudz atvelkam vienīgi jaunajā, labajā Rīgas ielas posmā no centra līdz RAFam.

Atvelkam - tas ir cik ātri? 55kmh? 60?

63-65 km/h.

Pa šoseju 90, pa pilsētu 65. Kārtējo reizi apstiprinās mans novērojums, ka tie p*zdā mīzēji, kas pa šoseju velkās uz 80-90, pilsētās tikai nedaudz nomet ātrumu.

Es jau neteicu, ka es atvelku. Es tur braucu ar apmēram 50-55 km/h, bet tas tiešām ir labi sakārtots posms Jelgavas satiksmes organismā. Citās ielās es atkarībā no apstākļiem braucu ar 35-50 km/h.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vispār ir tā, ka Jelgavā nemaz nav vērts steigties, jo tāpat ne ilgāk kā 15 minūtēs var nokļūt no viena pilsētas gala līdz otram - pilsēta tomēr nav pārāk liela.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

tucins rakstīja: Bet lielaakie bramzes parasti ir starp ozolniekiem un jelgavu. 80% no brauceejiem tur nemaz netuvinaas 90 km/h.

Nu tanī īsajā posmā pāris kilometru posmā nemaz nav vērts attīstīt 90 km/h. Labāk iepi$$t piektajā pārnesumā un mierīgi braukt ekonomiskā režīmā.

Protams. Tik negriez nagus pirms tam, varēsi kārtīgi izrevidēt degunu.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es kā jelgavnieks ....

man jau tādas aizdomas bija..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

VWfans rakstīja: Es kā jelgavnieks ....

man jau tādas aizdomas bija..

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mēs Jelgavā nedaudz atvelkam vienīgi jaunajā, labajā Rīgas ielas posmā no centra līdz RAFam.

Cik tas ir-atvelkam?? 56 ?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja:

tucins rakstīja: Bet lielaakie bramzes parasti ir starp ozolniekiem un jelgavu. 80% no brauceejiem tur nemaz netuvinaas 90 km/h.

Nu tanī īsajā posmā pāris kilometru posmā nemaz nav vērts attīstīt 90 km/h. Labāk iepi$$t piektajā pārnesumā un mierīgi braukt ekonomiskā režīmā.

Protams. Tik negriez nagus pirms tam, varēsi kārtīgi izrevidēt degunu.

bet piekriitu par Jelgavas debiilajiem ceļiem - tur kur brauc iekshaa no dobeles puses - tur ir vispaabaa psc !!!

autovadiitaaji - bremzes kaa bremzes ... paaķu lielpilsēta, tapē viņu koncentraacija tur ir baisa !

bet vispābā autovadiitaaji tur brauc kaa jau perifērijā

faaak da Jelgava city ...

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

jelgavnieki pilsētā nekur nesteidzas- prātīgi uz 50-60km/h .Bet ikdienas maršruta veicēji jelgava-rīga-jelgava piekopj divus braukšanas stilus: -vieni brauc visu ceļu uz 90km/h un bremzē satiksmi,iebraucot otrajā joslā, apdzenot tos jelgavniekus, kuri brauc uz 85km/h. - otri normāli mizo 120km/h un ātrāk(šitie arī pilsētā brauc rīdzenieku stilā).

Un vēl jelgavā fascinē Lielās ielas luksofori- tu brauc no rīgas cauri jelgavai pa galveno ielu, tad gribi nogriezties pa kreisi-loģiski,jāpalaiž ir tie,kas brauc tev pretī-tu iebrauc krustā un gaidi-bet tie stāv,jo viņiem deg sarkans! Kā to var zināt?!

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: jelgavnieki pilsētā nekur nesteidzas- prātīgi uz 50-60km/h .Bet ikdienas maršruta veicēji jelgava-rīga-jelgava piekopj divus braukšanas stilus: -vieni brauc visu ceļu uz 90km/h un bremzē satiksmi,iebraucot otrajā joslā, apdzenot tos jelgavniekus, kuri brauc uz 85km/h. - otri normāli mizo 120km/h un ātrāk(šitie arī pilsētā brauc rīdzenieku stilā).

Un vēl jelgavā fascinē Lielās ielas luksofori- tu brauc no rīgas cauri jelgavai pa galveno ielu, tad gribi nogriezties pa kreisi-loģiski,jāpalaiž ir tie,kas brauc tev pretī-tu iebrauc krustā un gaidi-bet tie stāv,jo viņiem deg sarkans! Kā to var zināt?!

Ja Tu nevienam netraucē ar sava manevra veikšanu un tev ir atļaujošais signāls, tad dari To..

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Ja esmu uz ulmaņa gatves pa ieskriešanās joslu uzdzinis 80 km/h, bet mani nelaiž uz joslas, spiež bortā - tā ir normāla rīgas satiksme un slavētās rīgas CP panākums

Vēl vajag piemērus?

Ko var dirst par Jelgavu....nervozie atradušies kuram priekšā braucējs redz traucē.

paši jūs rīdzinieki sa*******ši esat satiksmi savā pilsētā, paši jūs tur taisat stresu, agresīvus manevrus, braucienus pa ietvēm, 100 avārijas dienā u.t.t.

Viens rīdzinieks izrādās aizbraucis līdz jelgavai un ir tagad šokā, ka cauri pilsētai var izbraukt arī bez stresa un korķiem.

ārstēties vajag, nevis topiku taisīt.

ja uz ieskriešanās joslas kāds ir uzdzinis normalau aatrumu, tad es vinju laishu iekš joslas - bet es nelaižu tos, kas pie ieskreejien joslas saakuma staav un gaida kad ar saviem 0 km/h varees IEKĻAUTIES ( ) 80 km/h pluusmaa !

Jurxs Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

Sastrēgumi Jelgavā rodas virzienā uz centru pie Driksas tilta un RAF dzīvojamā masīva luksofora darba dienās laikposmā no 17iem līdz 18iem. Kad pieļauju bars dobelnieku un otrpusjelgavas atgriežas no Rīgas. Ērtāk būtu braukt pa apvedceļu apkārt Jelgavai, bet jamie izvēlas stāvēt sastrēgumā un gaidīt pie luksoforiem.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

VWfans rakstīja: Es kā jelgavnieks varu teikt, ka Jelgavā braukšana ir daudz baudāmāka nekā Rīgā - nosvērta un mierīga. Mēs Jelgavā nedaudz atvelkam vienīgi jaunajā, labajā Rīgas ielas posmā no centra līdz RAFam.

Atvelkam - tas ir cik ātri? 55kmh? 60?

63-65 km/h.

Pa šoseju 90, pa pilsētu 65. Kārtējo reizi apstiprinās mans novērojums, ka tie p*zdā mīzēji, kas pa šoseju velkās uz 80-90, pilsētās tikai nedaudz nomet ātrumu.

un kas Tev tur nepatīk?! Normāli, ekonomiski brauc ar konstantu ātrumu. Nakuj lidot ar 140, ja apdzīvotā vietā no met uz 50?? Šitie točna ir pāķi. Ja brauc, tad brauc ar savu vienu ātrumu.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Ja esmu uz ulmaņa gatves pa ieskriešanās joslu uzdzinis 80 km/h, bet mani nelaiž uz joslas, spiež bortā - tā ir normāla rīgas satiksme un slavētās rīgas CP panākums

Vēl vajag piemērus?

Ko var dirst par Jelgavu....nervozie atradušies kuram priekšā braucējs redz traucē.

paši jūs rīdzinieki sa*******ši esat satiksmi savā pilsētā, paši jūs tur taisat stresu, agresīvus manevrus, braucienus pa ietvēm, 100 avārijas dienā u.t.t.

Viens rīdzinieks izrādās aizbraucis līdz jelgavai un ir tagad šokā, ka cauri pilsētai var izbraukt arī bez stresa un korķiem.

ārstēties vajag, nevis topiku taisīt.

respect, Yonas, es sāku Tevi cienīt

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Ja esmu uz ulmaņa gatves pa ieskriešanās joslu uzdzinis 80 km/h, bet mani nelaiž uz joslas, spiež bortā - tā ir normāla rīgas satiksme un slavētās rīgas CP panākums

Vēl vajag piemērus?

Ko var dirst par Jelgavu....nervozie atradušies kuram priekšā braucējs redz traucē.

paši jūs rīdzinieki sa*******ši esat satiksmi savā pilsētā, paši jūs tur taisat stresu, agresīvus manevrus, braucienus pa ietvēm, 100 avārijas dienā u.t.t.

Viens rīdzinieks izrādās aizbraucis līdz jelgavai un ir tagad šokā, ka cauri pilsētai var izbraukt arī bez stresa un korķiem.

ārstēties vajag, nevis topiku taisīt.

Visu cieņu Yonam

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

KOHINURS rakstīja:

Yonas rakstīja:

KOHINURS rakstīja: Tur ir arī otra reģionālās braukšanas īpatnība. Pie tam gluži atšķirīga jau shmurger minētajai. Pie tā, ka ir procentuāli daudz "domātāju", tipa "kas tad nu sekos dzeltenajam" ir uzkrītoši daudz to, kam pilsētā nepastāv 50 +10, bet vismaz +20. Rīgas CP vajadzētu aizbraukt paraugdemonstrējumos.

Ko tu dirs....

es pāķis rīgā braucu ar +20, mani apdzen kā stāvošu.

Nelamājies.

Un arī Jelgavā netrūkst + velns zin cik. Es teicu par p r o c e n t u ā l o ī p a t s v a r u.

Kāpēc gan nelamāties

Kāpēc man nelamāties, ja tu esi idiņš vai vismaz izliecies par idiņu, rakstot par rīgas satiksmi?

Pats vispār kādreiz esi pie stūres sēdējis rīgā laikam jau nē.

Nu gan žultains tips... .

Piedod, bet man vienalga nekļuva skaidrs, kāpēc diskutējot ar specifiskiem izteicieniem jāvēršas pret personu, it īpaši, ja mēs neesam pazīstami un kaut vai arī es būtu idiņš-dirsejs... . Jeb uzskati, ka tas piederas pie tīkla nosacītās anonimitātes stila? Saprastu, ja tas būtu vērsts pret parādību, notikumu, bet pret personu - dīvaina pašapliecināšanās.

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

KOHINURS rakstīja: Jeb uzskati, ka tas piederas pie tīkla nosacītās anonimitātes stila?

Nu tu gan laid....lai nu kurš, bet es te esmu anonīms

Es tev to pašu varu arī acīs pateikt. Atbrauc uz kādu NSNF pasākumu, parunāsimies par dzīvi.

un par satiksmi rīgā.

Atbraucm uz subaru pasākumiem - arī parunāsim.

Kas, Jūs aptrakuši. Nav taču runa par satiksmi Rīgā. Runa par to, ka vajadzētu nedaudz izvēlīgāk izteicienos, kas adresēti personai -kaut vai svešai un nezināmai. Cilvēks nav suns... un labs saimnieks arī savu suni uzreiz neapliek.

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Dabīgi, ka viss OK.

šodien tāds "pareizs" noskaņojums, tāpēc ar šitādi teksti.

Neiet darbi un ne sievas vai bērnu ko pamācīt nav blakus.

Labāk tiešām jāmet miers un jābrauc kaut kur paslidināties.

Visiem lai labi ripo, arī Yonas

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

da ko var cepties, Jelgavaa viss ir chiki, kas grib brauc aatraak nekaa citi, kas grib leenaak, bet taa ir visur, protams ir ari daudzi kas velkaas bet kur taadu nava????? es diendienaa braucu jelgava-riga-jelgava un nekadu problemu, nepatik apdzen, negribi, neapdzen, kada shkirba! topika autors domajams pats lielakoties ir seene kas velkaas vai ar atsaldeec chaliic kas spiez griidaa no luksofora lidz luksoforam un tad dod pa bremzeem!

bet tas ka jelgavaa celji ir pilniigaa pakaljaa, tas tiesa, celji ir vienkarshi arpus visas kritikas, vienigais labi ka sarikteeja tos luksoforus uz lielas ielas, ja trapi uz zalja vilnja tad praktiski cauri visai jelgavai var izbraukt nepastajoties!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

janicc rakstīja: kā jelgavnieks varu informēt par dažām būtiskām jelgavas satiksmes organizācijas īpatnībām. Jelgavas luksofori - šobrīd notiek eksperiments, kur viena firma jelgavā trenējas luksaforu režīmu regulēšanā. Tie režīmi tiek manīti ik pēc pāris dienām. Sekas - paši saprotat. Ir redzētas pat gaismas mūzikas un visiem zaļš vai sarkans reizē. Otra īpatnība - ceļa zīmju izvietojums tiek regulāri mainīts - vienvirziena iela kādā gabalā kļūst par divvirzienu, pēc pāris nedēļām atkal noņem to brīnumu. Un arī slēgtās ielas, kurās notiek remonts, brīziem drīkst braukt, brīžiem nē. Tad ir zīme 70, tad pēkšņi uzliek 30. Ir Jelgavā dažas vietas, kur noteikumus nepārkāpjot, iebraukt drīkst, bet izbraukt vairs nē. Arī galveno ceļu virziens šur un tur bez īpašas vajadzības tiek pamainīts. Par bedru skaitu un viņu izvietojumu nerunāsim, pie tam šī situācija ļoti strauji mainās. Katrā gadījumā iesaku bez vajadzības pa šito pilsētu nebraukt, bet braukt apkārt. Un tie jaunie ceļi, kas tika pa modernam remontēti, ir ar stipri neloģisku joslu izvietojumu brīžiem salikti. Ja strīpas ir zem sniega, tad pa Rīgas ielu braucot taisni sanāk agresīva braukšana - joslas ta sazīmētas te pa labi, te pa kreisi.

davaj bez pasakam... aizej uz Pilsētsaimniecību tur tev paskaidros par tiem luksoforiem..... viņi tika kaut kad saregulēti - un tālāk darbojas pēc noteikta principā.... tā ka viņi nav sinhronizēti - tad jau sanāk kā braucot Rīgas virzienā tev jāstāv uz katra luksoforā- bet ja bruc stundu vēlāk - tad tie luksoforu režīmi veiksmīgi sakrīt un var 2-3 luksofus izbraukt vienā piegājienā....

Par bedrem - ja esi kaut reizi redzējis KĀDĀ veidā tas remonte.... tad jau Rīgas bedrīšu remontu tehnoloģija ir KOSMOSS salidzinājuma ar Jelgavas....

Un vispār ir viens bet.... Jelgavas satiksmes organizācija ir domāta JELGAVNIEKIEM.... nahaljavu caur pilsētu pirmno reizi neizbrauksi....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Un vispār rodas iespaids - ka Jelgava satiksme ir organizēta lai brauk pa labi un pa kreisi... bet nevis taisni.....

Principā pēc novērojumiem tikai kādi 20% parasti ir "tranzītnioeki" kuriem vajag izbraukt cauri pilsētai... pārējie vietējie kuriem vajag kaut kur nogriesties....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu Jelgava neatpaliek no Rīgas arī sastrēgumu ziņā... biju šokā kad pirmo reizi braucot no Rīgas ap 7:45 ieraudzīju korķi no statoilacebtra virzienā..... taču ja brauc bišķīt vēlāk - lai centrā būtu ap 8:30.. korķa nav.... tāda sajūta ka visi vietējie pulcējas ap 7:40 lia uz pus stundu izveidot pilsētā sastrēgumu

Luksoforu organizācija ir vienkarši fantastika.... no dzelzceļa pārbrauktuves braucot caur Ozolniekiem uz centru = tas pats ka braukt pa apvedceļu ( +10 km) un tik un tā ātrāk par 15 minūtem neizbrauksi....

Kaut gan vienu reizi pazaudēju 20 minūtes kamēr izbraucu luksoforu pie Nestes.... jo pie vienā zaļa signāla spēj izbraukt vidēji 6 automašīnas.... bet rinda savācas jau no Jelgavas robežas.... l

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nu gan sasmidinaaji, Jelgavaa sastreegumi var jau but reizi pusgadaa

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja: nu gan sasmidinaaji, Jelgavaa sastreegumi var jau but reizi pusgadaa

priekš ģerevņas - sastrēgums.... ne jau Rīgas mērogos....

Pēc tā cik daudz no rītā automašīnu brauc uz Rīgu - biju pārsteigts ka palika vel paliels skaits... kuri draudzīgi (kopīgi) bremzē un nekur nekustās.... no rīta pazaudēt 15 minūtes lai nobrauktu no statoila līdz Domei.... domāju ka priekš Jelgavas tas nav pieņemams...

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nevis prieksh derevnjas ir sastregums, bet gan prieksh seenjotaajiem! Katru dienu braucu pa tevis piemineto marshrutu un sastregumi tur nav, ja nu vienigi kaadu ljooooti retu reizi, ja nu kada avarija vai kas cits, taa kaa pec pirma iespaida nav ko spriest

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti