Jelgava

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

 
1 2 3 4 5
EgoistsL Reģ.: 22.11.2006
0 0 Atbildēt

esmu Jelgavnieks un man sanāk bieži braukt pa Jelgavu... kaut gan cenšos to darīt pēc iespējas retāk. Ceļi ir sūdīgi, satiksmes organizācija ir vēl sūdīgāka, bet braucēji ir ... nu īsāk sakot -reizēm sliktāk pat nevar būt. Darba darīšanās esmu izbraukājis visu Latviju, tāpēc man ir ar ko salīdzināt.... un ja kāds saka, ka jelgavā ir mazāk avāriju tad iesaku pievērst uzmanību tam, ka rīgā satiksmē piedalās daudz vairāk automašīnu nekā jelgavā. tad sanāk pavisam cita aritmētika. biju liecinieks avārijai, kur septiņas automašīnas bija izveidojušas garmošku, uz taisna ielas posma, kur teorētiski nekam tādam nevajadzētu notikt

Sniegs Reģ.: 03.06.2002
0 0 Atbildēt

Palasoties rodas sajūta, ka te visi pa Rigu vālē ar 110. Nemana jūs nemaz- iekļaujamies satiksme ar +10?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sniegs rakstīja: Palasoties rodas sajūta, ka te visi pa Rigu vālē ar 110. Nemana jūs nemaz- iekļaujamies satiksme ar +10?

ja tu velcies uz 40, tad tos kas aiziet garām uz 110 var arī nemanīt

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Jorens rakstīja:

nu kur var buut taads losis, jaa, Jelgavaa ir daudz luksoforu, bet tas ir cits staasts, bet kas ir labi tad ka uz lielas ielas kas iet cauri visai Jelgavai tiesham luksofori beidzot ir sareguleti ljoti labi un tas jau ir kadu labu laiku un var izbraukt cauri Jelgavai gandriz nepastajoties, taa kaa nelej te sviestu, tapeshu izplatiitaaj!!!

Tapetes neizplatu un i nedomāju darīt! Uz Jelgavu braucu pie radiem, draugiem, paēst un atpūsties.

Vēl pagājušotrešdien braucu uz Jelgavu un nu neizdevās man to zaļo vilni noķert, tāpat kā līdz šim iepriekš! Atpakaļ ceļā nestrīdos - ir gadījies.

Zaļo vilni var noķert , ja brauc uz 75-80..

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

nomiks rakstīja:

Jorens rakstīja:

nu kur var buut taads losis, jaa, Jelgavaa ir daudz luksoforu, bet tas ir cits staasts, bet kas ir labi tad ka uz lielas ielas kas iet cauri visai Jelgavai tiesham luksofori beidzot ir sareguleti ljoti labi un tas jau ir kadu labu laiku un var izbraukt cauri Jelgavai gandriz nepastajoties, taa kaa nelej te sviestu, tapeshu izplatiitaaj!!!

Tapetes neizplatu un i nedomāju darīt! Uz Jelgavu braucu pie radiem, draugiem, paēst un atpūsties.

Vēl pagājušotrešdien braucu uz Jelgavu un nu neizdevās man to zaļo vilni noķert, tāpat kā līdz šim iepriekš! Atpakaļ ceļā nestrīdos - ir gadījies.

Zaļo vilni var noķert , ja brauc uz 75-80..

Nepiekrītu.

Ir gadījies ne reizi vien noķert zaļo vilni Jelgavā braucot ar aptuveni 60 km/h.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

Labam dejotājam arī olas traucē. Ka ar tevi gudriniek nav līdzīgi. Nepatīk - nebrauc uz Jelgavu vai ja esi tik kruts, apdzen vai apsteidz citus....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

shmurger rakstīja: Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

Labam dejotājam arī olas traucē. Ka ar tevi gudriniek nav līdzīgi. Nepatīk - nebrauc uz Jelgavu vai ja esi tik kruts, apdzen vai apsteidz citus....

es izteicu savu viedokli...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vēl jāņem vērā, ka jo mazāka satiksmes intensitāte, jo lielāka iespēja iekrist par ātruma pārkāpumu. Piemēram, braucot darbdienā ap 18.00 pa Jūrmalas šoseju virzienā uz jūrmalu ar atļauto + 20 km/h vai braucot par Rīgu ir maza iespēja iekrist par ātruma pārkāpumu, jo ir daudz auto, kas brauc ar šādu ātrumu un ir auto, kas brauc vēl ātrāk. Bet ja jābrauc caur apdzīvotu vietu, kur intensitāte, ceļu policistam arī ir garlaicīgi un viņš jau var autovadītāju uzaicināt parunāties arī par ātrumu +15 km/h.

varbūt Jelgavā ceļu policija efektīvi strādā un tāpēc arī ātrums tiek ievērots...Tas jāpras Jelganvniekiem - VW fanam piemēram...

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

jelgava tik tiesham tiek ieverots atrums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

varbūt Jelgavā ceļu policija efektīvi strādā un tāpēc arī ātrums tiek ievērots...Tas jāpras Jelganvniekiem - VW fanam piemēram...

Par policiju neko īpašu nevaru pateikt, jo mani aptur pavisam reti - nevaru par viņiem nekādus secinājumus izdarīt.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kolumbs rakstīja:

varbūt Jelgavā ceļu policija efektīvi strādā un tāpēc arī ātrums tiek ievērots...Tas jāpras Jelganvniekiem - VW fanam piemēram...

mani aptur pavisam reti ..

i to par pārāk zemu ātrumu..

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Par skaļu, par skaļu teikts. aj nu vienīgo no Jelgavas robežas līdz Rīgas robežai pie Scania.

Visādi citādi uz centru ātrāk par minūtēm 45 nez vai izdosies, proatms, ja brauc daudz maz ievērojot saprāta robežas un ceļu satiksmes noteikumu prasības.

Man no Olaines līdz Rīgai (mazliet cauri centram arī jābrauc)sastrēguma stundās aizņem vismaz minūtes 45-50 minūtes, bet, ja sastrēgumu nav - tad 30-33 minūtes.

Bet no Jelgavas un pusstundā??? Var jau būt. Ir dzirdētas teikas, ka pat pa 18 minūtēm atvelk, bet atliek tik iedomāties, cik pārgalvīgi - agresīvi ir jālido!!!

Kad dzīvoju Jelgavā un strādāju uz Krasta ielas, tad no mājām Jelgavas centrā līdz slavenajai ēdnīcai Krasta ielā braucu 35-40 min.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

No Akmens tilta līdz Jelgavas centram apmēram pusstunda, ja normāli brauc un nesēž pie stūres opelim merivai

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Piekrītu visiem kas čortojas par luksoforiem.

Braucot mājās, ik reiz sākot ar Nesti stāvu uz sarkanās gaisams visos luksoforos līdz pat Statikam...Pāris reiz izmēģināju - ja no luksofora aizeju pirmais un braucu 70-80 km/h robežās - varu paspēt un zaļo gaismu.

Pilnīgs sūds ir 2 maģistrālās ielas - Zemgales prospekts no bibliotekas lidz pareizticīgo bazīcas...

Un tad Dobeles šoseja no pilsētas robežas līdz Lielās ielas sākumam...

Un tad vēl Satiksmes iela. Ne pa velti, Jelgava dažiem rez.daļu vairmutirgotājiem ir 3 lielākais tirgus aiz Rigas un Rēzeknes...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zemgales prospekts ir pilnīgs sūds jau no pašas stacijas - spēj tik manevrēt starp akām.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu veči kuriem nepatika Jelgavas ielas - sasparojaties www.jelgavniekiem.lv/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Nu veči kuriem nepatika Jelgavas ielas - sasparojaties www.jelgavniekiem.lv/...

Tur bezmaz uzprasas tas anjuks par 3 spalvu slimiibu( luudzu piedot neprecizitaates):

Maate aizved Jaaniiti pie aarsta, un staasta ka Jaaniitim kraaninsh saapot. Dakters apskata un saka, nu shii briizha kraaninnju sauksim par dzimumlocekli un aartseesim triperi ( nu vai kaut ko liidziigu).

Nu tad te arii varbuuut saaksim bedriites saukt pamatiigaam bedreem un beidzot mainiisim segumu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Esmu gan dzirdeejis ka nopietnam remontam tad ir jaaiznjem 2 pasaules kara atstaatie gruveshi, kas ir vienkaarshi norakti zem visas Jelgavas. Bet tad atkal ir tachu visaadas tehnologjijas kaa veidot segumu, piem no betona.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Esmu gan dzirdeejis ka nopietnam remontam tad ir jaaiznjem 2 pasaules kara atstaatie gruveshi, kas ir vienkaarshi norakti zem visas Jelgavas. Bet tad atkal ir tachu visaadas tehnologjijas kaa veidot segumu, piem no betona.

Es gan domāju ka tās ir tikai Rāviņa atmazkas!

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, ko jūs tā stresojat, bet neredzu nekādu problēmu Jelgavas satiksmē. Kādreiz man likās, ka spiest pedāli grīdā un sekot ātrākajam braucējam ir forši, bet vairs ne.

Vispirms nepārtraukta dzīšanās uzdzen stresu. Pabraucot pa Rīgu, kur esmu biežs viesies, nepārtraukti ir jāvaktē, vai kāds negribēs ielīst negaidīti priekšā vai veikt citu jauku manevru. Toties Jelgavā var mierīgi aizbraukt, kur nepieciešams, bez spiešanās.

Un no skriešanas atradina vēl viens faktors - iepriekš minētās bedres. Nu, negribu es plēst pa bedrēm uz 60km/h! Ja ir situācija, ka man priekšā dziļa bedre un priekšā brauc pretīmbraucošais, tad es došu pa bremzēm nevis braukšu cauri bedrei! Ja to dara lielā ātrumā, var gadīties nepatīkama sadursme. Pie tam nevajadzīga.

Tā pati skriešana Jelgava-Rīga uz 110

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja:

buļ,buļ...Tā pati skriešana Jelgava-Rīga uz 110

jā, tas ir baiss ātrums.....

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Nesaprotu, ko jūs tā stresojat, bet neredzu nekādu problēmu Jelgavas satiksmē. Kādreiz man likās, ka spiest pedāli grīdā un sekot ātrākajam braucējam ir forši, bet vairs ne.

Vispirms nepārtraukta dzīšanās uzdzen stresu. Pabraucot pa Rīgu, kur esmu biežs viesies, nepārtraukti ir jāvaktē, vai kāds negribēs ielīst negaidīti priekšā vai veikt citu jauku manevru. Toties Jelgavā var mierīgi aizbraukt, kur nepieciešams, bez spiešanās.

Un no skriešanas atradina vēl viens faktors - iepriekš minētās bedres. Nu, negribu es plēst pa bedrēm uz 60km/h! Ja ir situācija, ka man priekšā dziļa bedre un priekšā brauc pretīmbraucošais, tad es došu pa bremzēm nevis braukšu cauri bedrei! Ja to dara lielā ātrumā, var gadīties nepatīkama sadursme. Pie tam nevajadzīga.

Tā pati skriešana Jelgava-Rīga uz 110

Un tu domā, ka tas ir normāli ???

Braukt normāli uz 50 pa pilsētu, tad pēkšņi dzēsties pirms bedres + noķert pakaļā parastu mašīnu, kas vnk analizējot situāciju uz ceļa nav iedomājies, ka tur taisā ceļa posmā bez šķēršļiem pēkšni metīsi pa nažiem ?

Par akciju - jēgas nebūs nekādas !

Drīzāk tiešām vajag kaut kādā raidījumā papurin;at tos atbildīgos. Tip experti, kas saka cik ilgi ir jāturās ielāpiem utt ...

Piemēram, apskatās tāmes, kur rakstīts, ka jauna seguma asfaltam ir jābūt X cm un tad reāli izmēra konkrētā posma asfalta biezumu - a tur ir X-2 cm - značit kāds ir noasfaltējis sev ielu pie privātmājas ... nu kaut kā tā

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

110km/h - tie ir, ja nekļūdos, pēc jaunajiem noteikumiem 10Ls sods. Nē nu, man jau reizēm ir interesanti redzēt ceļa malā tos skrējējus, gaidot protokoli vai dodot kukuli CP, kamēr es uz saviem 100km/h vienmēr tieku laicīgi, kur jātiek.

subaru, tāpēc arī visi velkas! Garozas iela posmā no Cukurfabrikas stacijas līdz otrajai pārbrauktuvei ir krimināla, vismaz kādu laiku bija - tagad tur aizlāpīga tās dziļās bedres, bet tā apraut savus riteņus es tur nevēlējos. Arī Aviācijas iela visā posmā ir sūds ne iela un tur arī neviens neskrien, bet gan manevrē. Un par braukšanu uz Svēti nerunāsim u.c. labiem ceļu posmiem. Un tieši tāpēc jelgavnieki nav dumi, lai lauztu savus auto tajās nolāpītajās bedrēs, kamēr jauniebraucējs iebrauc pāris dziļās bedrēs un sāk braukt tāpat kā visi pārējie.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Nesaprotu, ko jūs tā stresojat, bet neredzu nekādu problēmu Jelgavas satiksmē. Kādreiz man likās, ka spiest pedāli grīdā un sekot ātrākajam braucējam ir forši, bet vairs ne.

Vispirms nepārtraukta dzīšanās uzdzen stresu. Pabraucot pa Rīgu, kur esmu biežs viesies, nepārtraukti ir jāvaktē, vai kāds negribēs ielīst negaidīti priekšā vai veikt citu jauku manevru. Toties Jelgavā var mierīgi aizbraukt, kur nepieciešams, bez spiešanās.

Un no skriešanas atradina vēl viens faktors - iepriekš minētās bedres. Nu, negribu es plēst pa bedrēm uz 60km/h! Ja ir situācija, ka man priekšā dziļa bedre un priekšā brauc pretīmbraucošais, tad es došu pa bremzēm nevis braukšu cauri bedrei! Ja to dara lielā ātrumā, var gadīties nepatīkama sadursme. Pie tam nevajadzīga.

Tā pati skriešana Jelgava-Rīga uz 110

Ko tu te muldi? Vai tad uz 60 var Jelgavā pabraukt? Nelaužot autiņu maksimālais ir 40km/h un tad vēl ir visu laiku stūre jāgriež pa labi un kreisi! Pats dzīvoju 4 līnijā un lai tiktu līdz centram man ir jāizbrauc tik daudz bedrēm cauri, jo viņas vienkārši reāli nevar apbraukt.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: 110km/h - tie ir, ja nekļūdos, pēc jaunajiem noteikumiem 10Ls sods. Nē nu, man jau reizēm ir interesanti redzēt ceļa malā tos skrējējus, gaidot protokoli vai dodot kukuli CP, kamēr es uz saviem 100km/h vienmēr tieku laicīgi, kur jātiek.

subaru, tāpēc arī visi velkas! Garozas iela posmā no Cukurfabrikas stacijas līdz otrajai pārbrauktuvei ir krimināla, vismaz kādu laiku bija - tagad tur aizlāpīga tās dziļās bedres, bet tā apraut savus riteņus es tur nevēlējos. Arī Aviācijas iela visā posmā ir sūds ne iela un tur arī neviens neskrien, bet gan manevrē. Un par braukšanu uz Svēti nerunāsim u.c. labiem ceļu posmiem. Un tieši tāpēc jelgavnieki nav dumi, lai lauztu savus auto tajās nolāpītajās bedrēs, kamēr jauniebraucējs iebrauc pāris dziļās bedrēs un sāk braukt tāpat kā visi pārējie.

nu bet vai tas ir normaali, ka atļauto 50 vietā ir jābrauc uz 45 kaut vai ???

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti