stulba valdiba

batka Reģ.: 17.01.2007
 
1 2 3 4 5 6 ..8
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pilnīgs sviests, kur loģika, lai priecājas par lieliem motoriem, tie jau tā akcīzes nodoklī nopiķo!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Pilnīgs sviests, kur loģika, lai priecājas par lieliem motoriem, tie jau tā akcīzes nodoklī nopiķo!!!

Tas jau deelj izmeshu kvotaam kas EU + veel vieteejo veelme peec varkas. Nu nekas buus popolaari dazjaadi turbo motori.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cik saprotu, tad ikgadējais ceļu nodoklis arī paaugstinās?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

valdība nav stulba, stulbi ir lv cilvēki, kam galvenais ir liels divtonnīgs desmitgadīgs šrots.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pilnīgi pareizi - kāpēc lauķim par Hyundai Getzu 1,1 litrāžu bija jāmaksā tāds pats nodolis kā turīgākam Crysler 3.5 l. ?? Ja reiz vari atļauties liet spaiņiem bendžu, tad vari atļauties maksāt lielo nodokli!

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu bet bendžu pērkot tak jau tiek samaksāts nodoklis, pie tam proporcionāls auto rijībai un attiecīgi kubikiem.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

pise.c lopi b.l.e faktiski tā ir reāla diskriminācija:

Piemērs ja es esmu gara auguma cilvēks man vajag lielu mašīnu lai es ērti varētu sēdēt pie stūres un normāli braukt. bet lielai mašīnai ar 2.0 motoru parasti nepietiek jaudas vai tāds motors pat vispār nav paredzēts. Un man tagad tāpēc papildus jāmaksā.

2. kārt savā ziņā jaudīga mašīna ir drošāka (ja draudzējas ar galvu)

Vieglāka apdzīšana uzsākšana braukt no krustojumiem, uzbraukšna uz galvenajiem ceļiem iekļaušnās plūsmā utml.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

njāaa...sāksies atkal kā 90 tajos

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Pilnīgi pareizi - kāpēc lauķim par Hyundai Getzu 1,1 litrāžu bija jāmaksā tāds pats nodolis kā turīgākam Crysler 3.5 l. ?? Ja reiz vari atļauties liet spaiņiem bendžu, tad vari atļauties maksāt lielo nodokli!

paga cik maksā getz un cik Chrysler nu kaut vai VISION ar 3.5 a ko?

Un kurs turīgāks? Un kurs vairāk akcīzi un ceļa nodokli samaksā? Un ja nu es tajā getz konserv bundžā nemaz navaru normāli pie stūres iekārtotes?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: pise.c lopi b.l.e faktiski tā ir reāla diskriminācija:

Piemērs ja es esmu gara auguma cilvēks man vajag lielu mašīnu lai es ērti varētu sēdēt pie stūres un normāli braukt. bet lielai mašīnai ar 2.0 motoru parasti nepietiek jaudas vai tāds motors pat vispār nav paredzēts. Un man tagad tāpēc papildus jāmaksā.

2. kārt savā ziņā jaudīga mašīna ir drošāka (ja draudzējas ar galvu)

Vieglāka apdzīšana uzsākšana braukt no krustojumiem, uzbraukšna uz galvenajiem ceļiem iekļaušnās plūsmā utml.

nevajadzēja notirgot balto opeli uz metānu kurš gāja!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: pise.c lopi b.l.e faktiski tā ir reāla diskriminācija:

Piemērs ja es esmu gara auguma cilvēks man vajag lielu mašīnu lai es ērti varētu sēdēt pie stūres un normāli braukt. bet lielai mašīnai ar 2.0 motoru parasti nepietiek jaudas vai tāds motors pat vispār nav paredzēts. Un man tagad tāpēc papildus jāmaksā.

2. kārt savā ziņā jaudīga mašīna ir drošāka (ja draudzējas ar galvu)

Vieglāka apdzīšana uzsākšana braukt no krustojumiem, uzbraukšna uz galvenajiem ceļiem iekļaušnās plūsmā utml.

nevajadzēja notirgot balto opeli uz metānu kurš gāja!

bl.e liec tu manam opelim svētu mieru

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu nekaqs tiks panaakts tas ka brauks vienkaarshi ar veel vecaaakiem auto.

Mani bishku kaitina ka var par shaadaam muljkjiibaam runaat pie taa kaada pie mums ir videejaa alga. Varbuut kolektiivi var padomaat par to kaa tikt no muusu ekonomikas bedres aaraa, un tad domaat kaa pildiit valsts "ruksiiti".

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

azors rakstīja: Pilnīgi pareizi - kāpēc lauķim par Hyundai Getzu 1,1 litrāžu bija jāmaksā tāds pats nodolis kā turīgākam Crysler 3.5 l. ?? Ja reiz vari atļauties liet spaiņiem bendžu, tad vari atļauties maksāt lielo nodokli!

paga cik maksā getz un cik Chrysler nu kaut vai VISION ar 3.5 a ko?

Un kurs turīgāks? Un kurs vairāk akcīzi un ceļa nodokli samaksā? Un ja nu es tajā getz konserv bundžā nemaz navaru normāli pie stūres iekārtotes?

Nesarežģī elementāras lietas - izņem Getzam priekšējo sēdekli un sēdi uz aizmugurējā, vai arī apgriez kājām nagus!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ar 1.1 Getz laukos nav ko darit i vajadzigas mazliet jaudigaki auto ar kuriem kautvai paris kartupelu maisus aizvest uz tirgu.

stulbs lemums!

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

A uz jauniem auto tas ar attieksies, vai tas tieši uztaisiits diileru lobeeshanai???

P.S. atkal puse ar leišu numuriem braukaas?

P.P.S vai ar sarkanajiem NR

P.P.P.S. Un taukmuulis pasuutiis S8 ar 1.0 motoru

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Braucu ar zemapgriezienu 3.0 turbodizeli un sodien iemeginaju jaunu 1.8 jonojosu benzinnieku. Degvielas paterins manam motoram ir mazaks. Bet valdiba nosaka visu pec viena no 21. pirksta izzista kriterija. Jautajums - kada h... pec man jabrauc ar gaudojosu formulas motoru, kura resurss (un lidz ar to ieguldito materialu izmantojamiba) ir bezjedzigi iss, ta vieta lai bauditu daudz klusaku un vienmerigaku zemapgriezienu V6? Vienigais, kas ar sadiem likumiem tiek panakts, patiesiba ir autorazotaju apgrozijuma celsana un razosanas jaudu palielinasana, lai spetu atjaunot strauji nojato autoparku (piemeram Mazdai RX-8 ir supermazas kubaturas [tadel, ka rotor-] motoru, ta nomaina ir paredzeta pec 100K km). Vai tiesam tas rupnicas ir tik ekologiskas?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: valdība nav stulba, stulbi ir lv cilvēki, kam galvenais ir liels divtonnīgs desmitgadīgs šrots.

Nu jā. Katrai ģimenei pa vienam minivenšrotam ar 1.8 motoru un pamēģini nu ar tādu pabraukt

Principa pēc turpināšu braukt ar 5 litrīgu auto

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

anonimikis rakstīja: valdība nav stulba, stulbi ir lv cilvēki, kam galvenais ir liels divtonnīgs desmitgadīgs šrots.

Nu jā. Katrai ģimenei pa vienam minivenšrotam ar 1.8 motoru un pamēģini nu ar tādu pabraukt

Principa pēc turpināšu braukt ar 5 litrīgu auto

manis peec vari kaut vai ar katlumaaju motora vietaa paarvietoties, vai jaat uz rozaa zilonja...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

incanti kaapeec piem. vaacijaa visa deaashana ar nodokljiem notiek peec princiba jauda/vadiitaaja staazjs . peichom te motoora cm2 , kaarteejais ibliotisms briezzt . pankuuka . vatanu nepieteik ar JL iz3,14shanu un '3m u daku' slaucamgovi , ka veel 'cikvis vulgaaris' ir jaakaash .

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā - motora tilpums nebūt neraksturo ne mašinas ekoloģiskumu ne jaudu.... Mūsu "gudrās" galvas kārtējo reizi izceļas.....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā! Nu es ar saviem 1,88 vispār nevaru ielīst Getsā! Ko man darīt ja tāds padevies un lai pārvietotos (tiktu uz darbu) ir jāpērk liels auto - kuriem pat nav paredzēts dzinējs zem 2 L!!!

Viss skaidrs - Koreja un Rumānija ir iebarojusi valdību, lai var savus mikro pārdot...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

visi dikti gribeja stabilu oran'zu valdibu nu tad ar uzturiet savu valdibu,nu par to ce'la nodokli es sapratu ka min bus 80 ls

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Tā ir kad lauksaimnieki un vēsturnieki likumus raksta

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

vai kads maz atceras cik piķa iebāza skurstenī oranzie priekšvēlēšanu kampaņas laikā??? un vai kāds vēl joprojām ir tik naivs, ka domā, ka tikai lai pasēdētu tajos krēslos ir vērts tos ļimonus izgāzt?

kautkā jau tas piķītis ir apakaļ jādabū...

pagaidām gan vairumā ir populistiskas deklarācijas un saukļi, ķipa "katram pensionāram pa kotletei" un "mēs nomērdēsim inflāciju badā"

tajā pašā laikā ja paskatās, tad vislielāko inflāciju pastarpināti rada tieši energoresursu cenas.... ka jūs domājiet cep maizīti? vai kā to pašu pieniņu dabū līdz manai brokastu glāzei?

ja jau neiropas savienība pieprasa akcīzi degvielai 1 eur/kg, tad davaj paaugstinam uzreiz navis izvelkam to kā zobu sāpes 10 gadu garumā.... ja smēķiem vajag maksāt 5ls paciņā, tad davaj no rītdienas arī ceļam praisu...

izmocīsimies vienu gadiņu, bet viss būs savās vietās un inflācijas bubulis cūkuģimi nenobiedēs....

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

neceļ brēku vīri, deputātiem un partijām ir jāatpelna vēlēšanu kampaņā ieguldītā naudiņa. Vot es ar savu 2.00 augumu pa provinci braucu ar audi 100, ka kak raz motors līdz 2.0l Un pateicoties iepriekšējām, šai un vēl nākošajām valdībām laikam vēl ilgi ar tādu braukšu Un gaidāmais jaunievedums mani absolūti neuztrauc. Bet tur nu esmu vainīgs vienīgi es pats. Pareizie vīri prot nopelnīt (pateicoties tādiem lošiem kā es) un arī tepat Latvijā spēj nopirkt kārtīgu vāģi ar kārtīgu bīdeli, lai samēroties nav jākaunas

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti