Audi A4 filtrs

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Kur tam rupucim ir filtrs? 1997. gada zvērs. Reizēm logi tik smuki aizsvīst, ka tur varētu veselu tasīti ar mitrumu saslaucīt. Domāju jau likt lielu sāls maisu, bet varbūt ar filtru sanāks ērtāk..

 
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pečka netek?

Tosols nezūd?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Pacel motora pārsegu. Pieej mašīnas labajā pusē tur,kur beidzas dzinēja telpa un sākas stikls. Tur ir tāda plastmasas reste,divdaļīga. Noņem labo pusi,apakšā ir salona filtrs.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Vai tik šitiem nebija zem kapota?!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Vai tik šitiem nebija zem kapota?!

Jā,zem kapota, bet pie paša priekšējā stikla labajā malā.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz, kad es nopirku to filtru, man kastiitee liidzi bija pamaaciiba ar ziimeejumiem, kur tas filtrs atrodas un kaa vinu pareizi nomainiit.

Taa kaa nopeerc filtru un visas atbildes bus rokaa...

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Nemocies! Aizbrauc uz Audi centru Eizenšteina ielā un rezerves daļu tirdzniecības vietā paprasi, lai kompjūterā parāda, kur un kāds tas filtrs ir tieši Tavam modelim. Un būs droši. Nomaiņu gan neveic tur, jo ir baigi dārgi priekš tāda darba - ap 10 LVL. Var izdarīt pats.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Beks- tev ,laikam, acīm plēve priekšā. Es tādu filtru mainīju un nekas tur nav jāmocās. Ar nosacījumu,ka roku vietā nav pi**is un galvas vietā di**a.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tas jau nau CMAX Porc ka nevareetu nomainiit pac, peediigaa Abild shausmu staasts par filtra mainju tam , visaadi citaadi , dikti baudaamajam autoo

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirms nopirku filtru ar visu pamaaciibu, tikmeer nezinaaju, kur vins artodas un pat nevareeju iedomaaties

Rezultaataa pamaaciibas izlasiisana un filtra nomaina aizneema kaadas 5 minuutes. Ja izlasot pamaaciibu nepieleks, kas jaadara, tad vajadzeetu atnemt tiesiibas, jo ar tik zemu intelektu satiksmee nedriikst piedaliities

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti