Pilnīgs offtopics...

sintris Reģ.: 09.10.2003

Pēc dažām būvniecības aktivitātēm lieks kļuvis elektrības kabelis

37 metru garš 4x16 kvadrātmm.

Nav sperts nav izrakts no zemes,vnk tika iepirkts ar "rezervi"

Atdošu zem veikala cenas.

 
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

kapars

gribi marku zināt-gaidi rītdienu.Paskatīšos garažā un uzrakstīšu. tautas valodā-melns,rokams zemē.

ja ko vēl-29456759

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

140 Ls par to 37 metru gabalu.t.i. 16nieks par 4x10 cenu-3,70Ls/m

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Tāda normāla rezerve.... HES'u cēli vai???

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Mjā, nu vispābā man arī ar to matemātiku tā ir kā ir: skursteņa ķieģeļi palika pāri. Rēķināts bija pēc viena, mūrēts pēc cita rasējuma, pie tam javas daļu kautkā aizmirsās ierēķināt, kas sastāda akurāt 1/3 daļu. Ar vienvārdsakot ir 4 padoni skursteņa ķieģeļu. Sarkanie. Šķiet baltkrievu ražojums. Atdošu par cenu, par kādu tos pirku pagājušovasar, resp. 0.22 ls/gab., jo nevajadzīgi aizņem vietu. Cik šamējie maksā tagad, nezinu, bet noteikti, ka 20-30% dārgāk. Vienīgi, ka tie nav tik smuki, kā Lodes ražotie. Nav super gludi, tā, ka ja grib mūrēt, piemēram, PSRS stila kamīnu, šamējie nederēs. Abet skurstenim ir ļoti OK.

Tātad ir 4 padoni (iepakojumā), padonā 300 gab., kopā 1200 gab. Atrodas Baldonē. Ja nu būtu jāved kautkur krietni tālu, varam vienoties par solidāru transporta maksas segšanu. Tik nevajag teik, ka jāved uz Urugvaju...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Mjā, nu vispābā man arī ar to matemātiku tā ir kā ir: skursteņa ķieģeļi palika pāri. Rēķināts bija pēc viena, mūrēts pēc cita rasējuma, pie tam javas daļu kautkā aizmirsās ierēķināt, kas sastāda akurāt 1/3 daļu. Ar vienvārdsakot ir 4 padoni skursteņa ķieģeļu. Sarkanie. Šķiet baltkrievu ražojums. Atdošu par cenu, par kādu tos pirku pagājušovasar, resp. 0.22 ls/gab., jo nevajadzīgi aizņem vietu. Cik šamējie maksā tagad, nezinu, bet noteikti, ka 20-30% dārgāk. Vienīgi, ka tie nav tik smuki, kā Lodes ražotie. Nav super gludi, tā, ka ja grib mūrēt, piemēram, PSRS stila kamīnu, šamējie nederēs. Abet skurstenim ir ļoti OK.

Tātad ir 4 padoni (iepakojumā), padonā 300 gab., kopā 1200 gab. Atrodas Baldonē. Ja nu būtu jāved kautkur krietni tālu, varam vienoties par solidāru transporta maksas segšanu. Tik nevajag teik, ka jāved uz Urugvaju...

Un ko tad pats cēli? Baldones siltumtīklu katlumāju?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Teicu jau- rēķināts pēc viena, mūrēts pēc cita rasējuma. Esošais skurstenis ir mazāks, nekā tas, kas bija paredzēts projektā. Plus vēl šuve (mūrjava), kas aizņem ap kubikmetru. Attiecīgi tā nebija ierēķināta (vienkārši par to nedomājot). Rezultāts ir tāds, kāds tas ir.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja: Pataupi sev to kabeli.

Tad kad kaimiņš rokot kanalizāciju, tavējo pārdurs, būs ar ko sastiķēt.

O-jēe, ja zinātu ko nobaro ieguldītais kabelis tad no pārduršanas dikti un ļoti uzmanītos. Tas pirmkārt.

otrkārt-kabeļus savieno ar tā sauktajām muftēm.

treškārt-tikpat sekmīgi garažā uz nagliņas varu uzspraust 7 divdesmitlatniekus. Piķis "ieguldīts" , bet profita nekāda.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Es varētu šitājā "Latgalīte-Online" ievietot 2 50l propāna balonus, sarkanos, ar reduktoriem. Viens tukšs, otrs pilns. Pircējs drīkstēs minēt kuru ņemt, jo abi maksā vienādi - Ls 10, vai 15 pa abiem )

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu tad es arī iemetīšu vienu. Pārdodu mucu 5t dīzeļdegvielas uzglabāšanai.Vajadzētu kādus 35 Ls!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

azors rakstīja: Nu tad es arī iemetīšu vienu. Pārdodu mucu 5t dīzeļdegvielas uzglabāšanai.Vajadzētu kādus 35 Ls!

Sīkāku aprakstu var? Kas par materiālu,kad tur pēdējo reizi soļķis pabija, kā izdabūt laukā? Krāns,sūknis paredzēts?

Dzelzs muca ar piķi nopiķota. Augšā ir vāks, bet pie apakšas ir krāns. Saļara vēl ir iekšā nu kādi 50 l, bet nav lietojama. Čoms gribēja ar rezaku sazāģēt, bet baidījās par to ka iekšā soļkis. Tad nedaudz izlēja un mēģināja to aizdedzināt. Piecas avīzes sakurināja, bet soļkis tā arī neaizdegās! Starpcitu iemetīšu bildi savā galerijā!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja:

azors rakstīja: Nu tad es arī iemetīšu vienu. Pārdodu mucu 5t dīzeļdegvielas uzglabāšanai.Vajadzētu kādus 35 Ls!

Sīkāku aprakstu var? Kas par materiālu,kad tur pēdējo reizi soļķis pabija, kā izdabūt laukā? Krāns,sūknis paredzēts?

Dzelzs muca ar piķi nopiķota. Augšā ir vāks, bet pie apakšas ir krāns. Saļara vēl ir iekšā nu kādi 50 l, bet nav lietojama. Čoms gribēja ar rezaku sazāģēt, bet baidījās par to ka iekšā soļkis. Tad nedaudz izlēja un mēģināja to aizdedzināt. Piecas avīzes sakurināja, bet soļkis tā arī neaizdegās! Starpcitu iemetīšu bildi savā galerijā!

Šitā muca ir no Līvānu mājas. Bija ierakta zemē pie mājas kad vēl kurināja ar soļķi!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

azors rakstīja:

azors rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja:

azors rakstīja: Nu tad es arī iemetīšu vienu. Pārdodu mucu 5t dīzeļdegvielas uzglabāšanai.Vajadzētu kādus 35 Ls!

Sīkāku aprakstu var? Kas par materiālu,kad tur pēdējo reizi soļķis pabija, kā izdabūt laukā? Krāns,sūknis paredzēts?

Dzelzs muca ar piķi nopiķota. Augšā ir vāks, bet pie apakšas ir krāns. Saļara vēl ir iekšā nu kādi 50 l, bet nav lietojama. Čoms gribēja ar rezaku sazāģēt, bet baidījās par to ka iekšā soļkis. Tad nedaudz izlēja un mēģināja to aizdedzināt. Piecas avīzes sakurināja, bet soļkis tā arī neaizdegās! Starpcitu iemetīšu bildi savā galerijā!

Šitā muca ir no Līvānu mājas. Bija ierakta zemē pie mājas kad vēl kurināja ar soļķi!

tad ir kopā ar solventu (tb krāsotā)... pēc tam VIDam neatsmērēsies, kur ņēmi, kas deva...

Nav nekāds solvens. Soļķis ir no krievu laikiem. Pašam armijnieki ar urālu brauca un par pāris polšiem gāza pilnu mucu!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: CCCP haļava beidzās 90to sākumā... tagad stāsti, ka māja pacmit gadus nau kurināta, vai gājusi uz kreiso soļķi... Sezonā vajag ~3tonnas...

principā man pokuj...

Da nē - muca ir jau sen izrauta no zemes, jo vēl krievu laikos slēdza klāt gāzi un mucu izrāvu ārā. Bet tas toč ka CCCP bija riktīgā haļava ar saļaru!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: ja sen izrauta no zemes, tad sapujusi...

Pats tu esi sapujis!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Nē, tādu man nevajag. Pārdod NASA, pieliks šatlam, varēs tāļāk aizšauties.

Kādiem mērķiem tev vispār ir vajadzīga?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Nē, tādu man nevajag. Pārdod NASA, pieliks šatlam, varēs tāļāk aizšauties.

Kādiem mērķiem tev vispār ir vajadzīga?

Da vinam,kur netiiro velju samest...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

azors rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Nē, tādu man nevajag. Pārdod NASA, pieliks šatlam, varēs tāļāk aizšauties.

Kādiem mērķiem tev vispār ir vajadzīga?

Da vinam,kur netiiro velju samest...

Un pēc tam ripināt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti