megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..58
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāds fufelis mļa. Samaksā 3.5Ls un tiksi iemūžināts

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

wallaroundtheworld.com/... Vai tik nav kas līdzīgs?

Idejas autors Ģirts Cēlājs.....Papētot google varam konstatēt ko māca Banku augstkolā.....

Pet kopsumā totāls SVIESTS

tipone Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Tādas aizdomas, ka šim visam stipri tuvu stāv Mediaparks, ne tikai kā lapas veidotājs, bet kā viens no idejas autoriem. Ansis Līpenītis Mediaparkā vada projektus. Nebrīnos, ja šī ideja nākto no kādreizējiem Mediaparkam tuvi stāvošiem cilvēkiem - īpašniekiem. Savējie sapratīs.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nupat piereģistrējos un aizsūtīju 7Ls. ( 3,50Ls maksā mana vārda iegravēšana un 3.50Ls sertifikāts par to, ka mans vārds tur būss ).

Vot!!

Forši ka ir tik uzņemīgi cilvēki , kuri tepat Latvijā , izveidos 8 Pasaules Brīnumu!!

Paldies Jums!!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Nupat piereģistrējos un aizsūtīju 7Ls. ( 3,50Ls maksā mana vārda iegravēšana un 3.50Ls sertifikāts par to, ka mans vārds tur būss ).

Vot!!

Forši ka ir tik uzņemīgi cilvēki , kuri tepat Latvijā , izveidos 8 Pasaules Brīnumu!!

Paldies Jums!!!!

Tu ko joko???

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nupat piereģistrējos un aizsūtīju 7Ls. ( 3,50Ls maksā mana vārda iegravēšana un 3.50Ls sertifikāts par to, ka mans vārds tur būss ).

Vot!!

Forši ka ir tik uzņemīgi cilvēki , kuri tepat Latvijā , izveidos 8 Pasaules Brīnumu!!

Paldies Jums!!!!

Tu ko joko???

Kādi vēll joki

foto.inbox.lv/...

Tautieši!!

Pievienojaties!!

Radīsim šo Brīnumu kopā!!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

nafigators rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nupat piereģistrējos un aizsūtīju 7Ls. ( 3,50Ls maksā mana vārda iegravēšana un 3.50Ls sertifikāts par to, ka mans vārds tur būss ).

Vot!!

Forši ka ir tik uzņemīgi cilvēki , kuri tepat Latvijā , izveidos 8 Pasaules Brīnumu!!

Paldies Jums!!!!

Tu ko joko???

Nu tā.... Pirmais lohs jau mūsu starpā ir

Kādi vēll joki

foto.inbox.lv/...

Tautieši!!

Pievienojaties!!

Radīsim šo Brīnumu kopā!!!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Napigator, nepuksti te daudz bet ej un reģistrējies!!!

"Tas Spēks ko nejūt pilienā, top liels un varens Kopumā", vai kā tur bij Rainis teicis

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Atkal Sviestca piegādātājam ar zālēm misējās

Trumuls Reģ.: 25.09.2003
0 0 Atbildēt

Nu psec, labais metiens uz letticigu lautinu, kuri sirgst ar uzmanibas trukumu, rekina

Vienkarshi divu dajusj cik daudz ir lohi, kuri vairak vai mazak skaidra prata sito slima sunja pusnakts murgu uztver nopietni...

Ja kads tiesam kaut kur savu vardu velas izlasit un ciesh no publicitates trukuma var palasit telefonu gramatu...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Napigator, nepuksti te daudz bet ej un reģistrējies!!!

"Tas Spēks ko nejūt pilienā, top liels un varens Kopumā", vai kā tur bij Rainis teicis

Paldies, Sviestc, bet manas smadzenes nespēj aptvērt to lielo un vareno spēku

P.S. Man arī projekts briest - samaksā 5Ls un TEV gaiss kļūs tīrāks! ( IBAN aizsūtīt? )

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tuneļos pie centrālās stacijas un autoostas pa brīvu sevi var iemūžināt, tikai pie krāsas jātiek ( tas lētāk kā 7Ls p.s.)!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

un vispār, ja tā iedziļinās, redz Latvju Bāleliņiem nodzert N-tās summas pa vakariem bāros naf žēll, sodus maksāt par braukšanu šmigā, par ātruma pārsniegšanu un t.t. naf žēll,bāzt n-tos $$ savos megarullzos arī naf žēll, a noziedot pāris latus projektam, kurš izskatās drusku nu nereāls, bet intresants, redz ir žēll...

Metiens

Nu lai tak met, ja māk skaisti to izdarīt...

turklāt , gribot negribot, labdarībai atpogāt nāksies...

a ja nu tomēr izdodas aizvilkt līdz parka izveidei

Skaisti tak, un Latvija tikai iegūss,

bet loģiski ka mūsu sarkasma, pesimisma un nevēšanās ticēt un atbalstīt ,dēļļ, ir ļoti grūti, vai pat neiespējami šādu vai līdzīgu, grandiozu projektu novest līdz galam...

un ja tas neizdosies, tad galvenokārt jau tās būs nevis projekta izstrādātāju, bet gan neatbalstītāju vaina, jo , ja tā loģiski padomā, tad Projekta Tēvi, nopelnīs daudz vairāk , ja tas izdosies, nekā tad, ja nesanāks..

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu jau tu sāc kā gomiks un fan demagoģēt!

A tev kāds domā naudu atdos, ja projekts izgāzīsies ( kas manuprāt ir tiešām DROŠI ) ?!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

da ne jau tas iegravētais vārds, spēlē kādu lomu, bet gan tas, ka esi devis kādu savu, kaut niecīgu artavu šī Parka tapšanā...

eh,

paši Jus Lohi esat...

bļin, stacijas tunelī es jau esmu bijis, man tur nepatīk neko skrāpēt uz sienām, jo tur smird...

a Te būss tā celtne jauka meža iekauta un smaržos, tāpēs te iegravēties ir tīkamāk..

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka tu šodien jau esi tādu N-to summiņu nodzēris, kādu vidusmēra latvietis pa visu vīkengu nenoliek

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Nu jau tu sāc kā gomiks un fan demagoģēt!

A tev kāds domā naudu atdos, ja projekts izgāzīsies ( kas manuprāt ir tiešām DROŠI ) ?!

tur ir rakstīts, ka neatdos...

bet ka vismaz 50% no savāktās summas tiks ziedoti labdarībai..

a parejie 50% izdoti visādos ar projekta tapšanu saistītajos izdevumos..

tātad es būšu palīdzējis bāreņiem bērniem un ar pārējo sava sūtījuma daļu mazinājis, kaut uz brīdi ,bezdarba problēmu lauku reģionā un neko sliktu vai aizvainojošu tur nesaskatu un apsol;ūti nejūtišos ap**ists!!

Trumuls Reģ.: 25.09.2003
0 0 Atbildēt

Vispar palasot delfos, tveneta un nu jau ari seit sitas sienas fanus... asociacijas rodas ar kaut kadiem sektantiem, tie ari traki, bet neparliecinoshi shumejas par tumsho sabiedribu, kas sava vairuma vinu gaishas, celas, bet sviestainas idejas nesaprot...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak tu naivulis.... Labi, ja 10-20% atvēlēs labdarībai. Pārējos "norakstīs izdevumos" Un izdomās jaunu projektu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: da ne jau tas iegravētais vārds, spēlē kādu lomu, bet gan tas, ka esi devis kādu savu, kaut niecīgu artavu šī Parka tapšanā...

eh,

paši Jus Lohi esat...

bļin, stacijas tunelī es jau esmu bijis, man tur nepatīk neko skrāpēt uz sienām, jo tur smird...

a Te būss tā celtne jauka meža iekauta un smaržos, tāpēs te iegravēties ir tīkamāk..

tad tikai gaidi, kad atradīsies vēl 64999300 lohu, un tad, 16 mēnešus vēlāk varēsi bez maksas paskatīties uz savu vārdiņu, ieskrāpētam akmenī.

kamēr mēs ar nafigātoru, lai paskatītos uz to SVIESCU būsim spiesti maksāt ieejas biļet

APSVEICU

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

tad tikai gaidi, kad atradīsies vēl 64999300 lohu, un tad, 16 mēnešus vēlāk varēsi bez maksas paskatīties uz savu vārdiņu, ieskrāpētam akmenī.

kamēr mēs ar nafigātoru, lai paskatītos uz to SVIESCU būsim spiesti maksāt ieejas biļet

APSVEICU

nafigators par sviescu nemaksā ( izņemot Rimi )

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Paldies!!!

Lai miers ir ar Jums un ap Jums!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Radīsim kopā Brīnumu!!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Mums jau ir 2 brīnumi - VWFANS un GOMIKS!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc, piedod, bet Tava demagogija nav ne izēstas olas vērta.

Varbūt labāk nedaudz parušinies pelēkajās šūnās un atminies ultramegaprojektu ar bezmaksas reklāmas auto, kas būs pieejami visiem un par baltu velti. Ja nemaldos, pat auto tika iepirkti. Nu, un kur tas viss palika, a?

1 2 3 4 5 6 7 8 ..58
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti